Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Проекто кабинетът ми харесва, но бих направил някалко корекции.

Вместо wascop за министър на транспорта бих сложил Metzgermeister. Това ни гарантира че няма да има стачки в сектора, ако има среща със синдикатите , мъжете ще се насерат от страх, а жените ще бъдат кхм.. прегърнати.

За председател на смесената българско-македонска предлагам parcaleste поради изключителната му диалогичност и лек и сговорчив характер.

За говорител на правителството ще сложа natoporchen заради изключително богатия му речник. Скрррт.

Не ми стана много ясна кой ще е премиер, но бих сложил Вичикс, понеже по негово време всичко си бе по-добре.Отделно си е харизматично копеле.

Loop -чо може да си избере дали иска да е главен прокурор или министър на туризма. ( Ако е алчен и иска пари може да отвори и първият 4 звезден Мишлен ресторант, където ще се храня безплатно, че иначе лошо..)

За главнокомандващ на славната ни някога армия ще сложа Калата, който само с физиката си ще уплаши всеки агресор независимо дали е загорял резак, надменен мамалигар, коварен византиец или сърбе (на върбе). Богъ , царъ , отечество !

За външен министър ще сложа една от хилядите жени тук а именно хубавото Наде ахъм..Лимонче.Иначе ще ни помислят за педерюги, което си е много обидно, като се има в предвид че сме девственяци.

Химлер също е силен кандидат, но политическите му възгледи ме объркват.

Както и очаквах, науката е тотално пренебрегната от бездушния технократ Loop. Под ръководството на бачи Radox няма да просперира, понеже той ще вкара цялата си енергия да учи чаветата.

Поне на мен ще ми купи спектрометър, въпреки че от 10 години не работя с такъв и не ми трябва. 🙁 Може да прати насам малко резаци от строежа да строят лаборатории.

Тъжното е че накрая ще се осерем мъшката и ще тичаме при Асен да ни спасява.

52 minutes ago, HEIDENREICH said:

Проекто кабинетът ми харесва, но бих направил някалко корекции.

Вместо wascop за министър на транспорта бих сложил Metzgermeister. Това ни гарантира че няма да има стачки в сектора, ако има среща със синдикатите , мъжете ще се накерат от страх, а жените ще бъдат кхм.. прегърнати.

За председател на смесената българско-македонска предлагам parcaleste поради изключителната му диалогичност и лек и сговорчив характер.

За говорител на правителството ще сложа natoporchen заради изключително богатия му речник. Скрррт.

Не ми стана много ясна кой ще е премиер, но бих сложил Вичикс, понеже по негово време всичко си бе по-добре.Отделно си е харизматично копеле.

Loop -чо може да си избере дали иска да е главен прокурор или министър на туризма. ( Ако е алчен и иска пари може да отвори и първият 4 звезден Мишлен ресторант, където ще се храня безплатно, че иначе лошо..)

За главнокомандващ на славната ни някога армия ще сложа Калата, който само с физиката си ще уплаши всеки агресор независимо дали е загорял резак, надменен мамалигар, коварен византиец или сърбе (на върбе). Богъ , царъ , отечество !

За външен министър ще сложа една от хилядите жени тук а именно хубавото Наде ахъм..Лимонче.Иначе ще ни помислятза педерюги,  Химлер също е силен кандидат, но политическите му възгледи ме объркват.

Както и очаквах, науката е тотално пренебрегната от бездушния технократ Loop. Под ръководството на бачи Radox няма да просперира потеже той ще вкара цялата си енергия да учи чаветата.

Поне на мен ще ми купи спектрометър, въпреки че от години не работя с такъв и не ми трябва. 🙁 Може да прати насам малко резаци от строежа да строят лаборатории.

Тъжното е ме накрая ще се осерем мъшката и ще тичаме при Асен да ни спасява.

От Нърд.бг предупреждаваме, че ще следим изкъсо това предложение, в което си личи дългата ръка на Нешев. Нека припомним, че именно Нешев седи зад интересите на Винс Макмеън в България (за тези, които не знаят - американски крупен бизнесмен). Именно Нешев е човекът спонсориращ НПО-тата и интернет троловете, които пишат под фейсбук страницата на WWE и Тони Кан, а организациите покрай него често участват в трансфера на български ,,кечистки" към САЩ. След сексскандала с Винс, Нешев се покри, а очевидно ,,опозицията" ще бъде просто едно чистене на име на ,,Рептила".

• Haha 1
  • LMFAO 2

С тъпизмите си беше ясно че Гунчето(топ путката) трябваше да си тръгне от Израждане. Тя просто ръсеше кретенско изказване след кретенско изказване. Дори костя, който винаги е оцапан с руска сперма по лицето, не е толкова краен. От изказването и стана ясно, че израждане и герб имат много общо…Предполагам, че сега ще започне кампания по насиране на Гунчето, както правят с Янев.

• Upvote 1
  • Facepalm 1

PLOT TWIST: Гунчето не напуска НС и се отцепва от ПГ заедно с още 4 възражданци който искат да я чукат! Оказва се че през цялото тва време Киро е чукал не Лена а Гунчето, кабинета Петков 2 минава НС. RIP БКП before it was even born.

Тука забелязвам, че напоследък се обособява една групичка от аутисти, включваща Grim Reaper и seekstah, които само раздават фейспалмове като путки. Струва ми се, че скоро ще ядат махмурлията?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Таксиметров шофьор сменя Гунчева в парламента!

Очаквам първото му изказване е, че 'ебаха мамата на държавата' 😂 КАК ТАКСИМЕТРОВ ШОФЕР, БЕ?

Това сериозно ли е хахахахахахахя. Е тия верно са я пъти по - зле от Атака. Да взимат Рийпъра или Сикста, със сигурност ще е по - добре.

Пп - @OyeaH да не си ти?

Някои потребители се опитаха преди време да изкарат всички русофили и противници на окупацията на НАТО фенове на Възраждане, но бъдете сигурни че не е така. Аз също имам негативно отношение към Костя, най- вече заради популизма му покрай ваксините и това, че си построи къща със субсидията.

• Upvote 1
  • Facepalm 2
THE GRIM REAPER

Тия фейспалмове не започнаха ли да ги бият либералчетата? Видят ли различно мнение от тяхното и пяна хвърлят.

Нищо де, всяка американска приказка си има край. Тази е на приключване. Интересно е и как никога либералното

мнозинство не е било толкова единно и едновременно токсично. Това говори, че сме на прав път и победата е наша.

Хайнрик! Не ръси клевети по д-р Костадинов, защото това което казваш в момента е подсъдимо. Придържай се към 

русофилския етикет и не гласувай за натовския генерал Янев. Гунчева постъпи достойно и напусна парламента, което

доказа че не е купена, а просто е егоманиачка. Със сигурност, с тези глупости и клевети които изказа повлече няколко

стотин гласа, но не е болка за умиране. 

@MJ23 Аз ако имах честта да бъда в такъв стейбъл, и гък не бих казал на д-р Костадинов. С такъв човек е добре да

се съобразяваш. Да изпълняваш и кузируваш. Би било чест! Трябва да има ред и дисциплина, а не разпасана команда. 

Даже един от дб или пп май беше, ходил при Коста и му давал палец нагоре че е с тях, ама се оказа че е гласувал за

санкциите, щото ръководството им не позволявало друго мнение :D . 

И кво от това?! Македонците няма да го подкрепят, уж, така че все тая. Пък и, в крайна сметка, се прави всичко възможно да ни прескочат във въпроса за Северна Македония и Албания, и рано или късно ще го направят, така че все ще ни го набият дълбоко...

Това че шепа аутисти се подкрепят един-друг, не означава че побеждават, освен в борбата с реалността, може би.

Тва предложение ми е много хикс. Тукашните “патриоти” го наричат клякане, македонските патриоти го наричат българизация, има нещо гнило. Не може ту да е лошо за нас, ту да е лошо за тях, има някакви чужди интереси зад всичко това, че така симбиозно да се държат и нашите и техните националистически партии.

Хаха, ама разбира се. Как не се сетих, че пак нашите хора са невинни в случая. Едно време ГЕРБ гласуваха за налагане на ветото. Днес ГЕРБ гласуват то да падне, понеже видяха, че височайшите от ЕС са недоволни. От друга страна ДБ и ДПС гласуват заедно, ама няма проблем, понеже е в името на общото европейско бъдеще. Ама да, сигурно аз просто не разсъждавам като хората. Проблемът е в националистическите партии.

• Upvote 2
  • Wank 1

Славчо да се стяга и да закрива партията за да дойде след месец във Варна да ми пее на уши, а не  да  ми се занимава с глупости.

Чудесно, че падна.  Хем г-н Петков р с чисти ръце, хем България също. РСМ като не искат да го приемат фа си живеят в мизерия, шиптърите постепенно ще ги оправят.

Пп - Тоя путьо Слави не го ли е срам да пише тия небивалици? 😂😂

Edited by MJ23
  • Like 2
  • Sad 1
2 minutes ago, Himler said:

А пък макетата защо не са съгласни на това условие? 

Защото било "бугаризирало" Македония :rofl:

12 minutes ago, kabakov said:

Какво общо въобще може да има ОСМАНИ с европейски процеси 😅

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Огромни промени в МВР. Пожарната вече няма да е част от вътрешното министерство, а ще бъде на пряко подчинение на премиера. Това предвижда проект за реформа в МВР.

Про100 Киро, Кокорко и Дамаджанков това ли измислихте като раформа... Има пожарна в МВР има проблем, няма пожарна в МВР няма проблем...

Добре бе, може ли министър-председател да пише като превъзбудена гимназистка, с тея #тагове и знаменца...

п.п. Македонците и с пълнотото име на държавата и с знаменце, другите явно не заслужават подобно изписване...

1656074584-sas.jpg

Edited by kabakov
  • Upvote 1
  • Haha 1

Слави пак е писал за достойнство... у фейса. Абе драги, веднъж не се яви в тоя парламент, веднъж не говори пред всички тези хора, които ти повярваха и дадоха гласа си за теб, за ТЕБ, не за сценаристите ти и за другите (евро)роми, за Тошко и онзи дето ти е научил даже и тиковете. Какво достойнство и каква чест, как може да се изгавриш с толкова много хора, които дори направиха партията ти първа политическа сила, именно заради (някаква необяснима за мен) вяра в теб. Може и да съм изпуснал, но едно извинявайте не чух, (пардон, не прочетох), едно дори малко неудобство да покажеш, че истината за цялото ви "достойнство" и "чест" лъсна като гол гъз на месечина. Нямаше как да направите правителство с ГЕРБ, но успяхте да свалите такова със същите. Мотивите за това дори няма да ги коментирам, на тях могат да се вържат онези с автобусите, но не и нормалните, интелигентни хора. Прав е Кирил Петков, история си, никога повече няма да можеш да излъжеш толкова много хора. Моят съвет е вместо "да ги плюеш" да почерпиш идеи от "твоите врагове" от дпс и герб как се купуват гласовете от малцинствата, защото занапред това ще е твоят електорат.