Jump to content

Поп фолк дискусия

MJ23

Recommended Posts

11 hours ago, Lemmon-714 said:

Азис с прости инструментали? Макар и да станал известен с кавъри на Цеца, Драгана Миркович и.т.н, към днешна дата човека работи с много добри музиканти и специално песните, които визираш са си авторски - нещо, с което много малко чалгари могат да се похвалят. ''Хабиби'' и ''Мотел'' станаха хитове, защото бяха наистина изпипани от-до. Това е и причината вече да прави по 1 песен в годината, а не да бълва кавъри на треторазрядни гръцки/сръбски песни през месец, подобно на други негови колеги.

За останалите неща мненията ни се припокриват, само за Преслава не съм напълно съгласна. Няма спор, че лежи на стари лаври, но все още има моментни проблясъци, примерно последните и две песни.

Познавам някой от музикантите с които работи Азис и са големи професионалисти! Казвам, че прави с по прости инструментали които няма много сложност в тях, а не че инструменталите са ПРОСТИ. 

wtf? Не моа да разбера, защо тия моми, все си мислят че ще направят кариера, без ку-ку бенд?! Деси и Александра ги няма никакви, Нели пуска по една песен на две години. Невена май не беше в бенда,  по начало, ама в крайна сметка се осъзна. Знам че имаше една-две добри песни, обаче нито ги помня, нито дали са самостоятелни или пак с бенда. Борката поне си седи мирен.

• Upvote 2

За да не спамя в темата за какво слушате, нека тук обсъдим новата песен на Слави. Песен е силно казано, буквално е бълвоч, с който Славуна подкопа дъното. Да направиш дует с Криско... Освен потресаващо скучната песен, клипа също е на дъното. Слави изглежда като онкоболен в последен стадий, който дори не може да си помръдне тялото. Пълен пълен минус.

• Upvote 3

Няма спор, че е безкрайно тъпа, но ще стане хит и ще се слуша цяло лято, както всяка песен от Криско. Иначе странна и неочаквана колаборация, макар че след дуета между 100 кила и Нели Рангелова не трябва да се изненадваме.

• Upvote 3

Ясно е, че Слави вече е на този етап от кариерата си, в който се е доказал и вече не му пука особено за предстоящите парчета. Но защо трябва да се излагаш чак толкова? Дует с Криско? Разбирам, че напоследък Криско особено се опитва да прави различни проекти и да изкорени първоначалната представа за него, но първо дует с глухите кучета, сега и със Слави. Не става просто. Песента му с Павел и Венци беше учудващо добра и се задържа, може би ми хареса заради текста и замисъла в нея, но тази е лишена от всякакъв смисъл. Според мен е направена единствено заради СЕНЗАЦИЯТА, че Криско и Слави направили обща песен. С кого ли ще е следващата песен на Криско - СкандаУ, Сузанита, Галин, Фики, БНР, Марсо и Бобката? :D

THE CHOSEN ONE!

Как ще коментирате завръщането на Цвети Пеевска? Поне за мен песента не е лоша, но трудно ще стане хит. Прилично завръщане, което оценявам с 6/10

BrockLesnar

Доста ми хареса, изобщо не съм и фен на Цецито, но тук ме изненада приятно, браво. Ако ще даваме оценки 7.5/10. Като тук давам бонус точки за приятната изненада, щото качествена песен точно от нея не очаквах.  😀

Edited by BrockLesnar

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

• 2 weeks later...
BrockLesnar

ВНИМАНИЕ!!! 

Магапаса сподели следната снимка с описание Coming soon, а освен това в коментарите сподели и че тази няма да е балада, НО СЛЕДВАЩАТА, ТОЧНО ТАКА ЩЕ ИМА ПОНЕ ОЩЕ ЕДНА., ще е. Аз лично очаквам с нетърпение новите му песни, особено баладата. Как ще коментират останалите поп-фолк слушатели и експерти във форума, това неочаквано завръщане? 

30805980_1633627566721165_7086890456687933954_o.jpg

Edited by BrockLesnar

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Магапасата изглежда като бизнесмен от БВЦ. В тоя ред на мисли едва ли пурата и колата са негови. 

Rise of Thunder

Венци свинята и чаршафите могат да заминават на Орландовци. Мощно чалга да се чува! Относно Магапаса, искам първо да чуя дали все още може да докосва сърцата на всички с баладите си. 

• Upvote 2
  • Like 1

Силно хийл промо. Дали Орхан няма да търне на Сузанита? Имаме всички предпоставки особено написаното и погрешно име, при това с малка буква!

Поклон! Забележете как в началото тръгват да си дават наздраве, ама той не вижда и директно надига чашата. :rofl:

Аз едно не мога да разбера само- какъв го играе дебелия в клипа? Извратен чекиджия, който снима дъртаци да лъска на тях?

• Haha 2

Емануела отново преподава. В момента е несравнима класа в Пайнер и джобърки като Преслава, Галена и всички други може само да слушат и да се учат.

Далеч е от класата на ''виновна'' и ''без чувства'', но не е лоша и след още няколко слушания сигурно ще ме грабне повече. Новата на Ваня също заслужава внимание: 

За съжаление е една от най-подценяваните певици в Пайнер, а си личи, че се старае и ѝ се получават добре песните.

Ето това е КЛАСА. Но всяка чалга съдържаща най-мелодичния език на света - турския е класа. Личния ми Топ 3:

3. 

2. 

1.

Забелязах, че сме забравили да обсъдим дебюта на Емрах. Какво мислите за песента му с Емилия? На мен много ми харесва и мисля, че има светло бъдеще. Фамилия Стораро вадят само стабилни певци и гласът на Емрах даже ми харесва повече от този на Фики, но да не прибързваме. Фики се е доказал, а това е едва дебюта и ще изчакаме поне две години, за да може да се даде обективна оценка. Но към момента момчето върви в много добра посока!

• Upvote 2

THE CHOSEN ONE!

Доста добра песен е. Перфектно си допълват гласовете. Емрах ми звучи доста по-добре от Фики в началото. Дано се развие и той.

За мен в последно време се появиха някои добри песни - тази, на Джулия, на Емануела, на Ваня.

Днес е излязла и новата на Теди Александрова. Срам ме е, че някога бях фен на тази жена. Тя не е дъното в момента, а е нещо под него. Последните и вече над 10 песни са абсолютно еднакви, пее заа някакви материали, върти си гъза в абсолютно всеки един клип. Като чуеш една от тези песни все едно си чул абсолютно всички останали. Теб обичам не беше лоша, но новата поне на първо слушане ми се струва абсолютен отврат.

Edited by MJ23
  • Upvote 1
  • Thanks 1