Jump to content
Българското Кеч Общество

Поп фолк дискусия

MJ23

Recommended Posts

Lemmon-714

Джена ,,please retire'' направи своето триумфално завръщане. Не е зле в сравнение с последните пет години.

Spoiler

Емануела и някаква новоизгряваща звезда, сигурно отново някоя любовница на Диневи, с тъп кавър. Пак мамини синчета, пак пари и изневери... липсват ми песните на Емануела от времето и в ара...

Spoiler

• Upvote 1
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MJ23

69

• Lemmon-714

52

• Rise of Thunder

23

• BrockLesnar

17

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Време е да има отделна тема за обсъждане на най-новите хитове в най-популярния и класен жанр в България.   Давам начало с новия хит на Лорена:       Определено

Минавам само да ви раздам минусите на чалгарските постове!

Силно хийл промо. Дали Орхан няма да търне на Сузанита? Имаме всички предпоставки особено написаното и погрешно име, при това с малка буква!

Posted Images

Rise of Thunder
On 6/27/2020 at 9:54 AM, natopor4en said:

Синко, когато Топордяка слушаше истинският олд скуул поп-фолк, ти още си ял доматето с колците. #Winning :cool: 

Синко, никой не го ебе какво си слушал в зората на времето. 

• Upvote 2
  • Thanks 1
natopor4en
1 minute ago, Rise of Thunder said:

Синко, никой не го ебе какво си слушал в зората на времето. 

Синко, труф хъртс. ;) 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

damtiham
On 6/27/2020 at 8:53 PM, Lemmon-714 said:

Емануела и някаква новоизгряваща звезда, сигурно отново някоя любовница на Диневи, с тъп кавър. Пак мамини синчета, пак пари и изневери... липсват ми песните на Емануела от времето и в ара...

Hide contents

Тази новата певица е готина мацка. Обаче не виждам смисъл от самата песен, сякаш бяха задължени да я направят в разгара на лятото плюс новоизгряваща звезда. Не бих казал, че много се е получило. На мен самата песен ми харесва заради мелодията. Всеки път на припева ще си пея ,,Ако бяха сините твоите очи...". :D Иначе и аз от известно време си пускам истинските класики, на които е способна Емануела - Да си плащал, Всичко се връща, Досещай се сам и други.

THE CHOSEN ONE!

Rise of Thunder
1 hour ago, natopor4en said:

Синко, труф хъртс. ;) 

Синко, кух си като дънер. Лафчета като тези вървяха в осми клас. 

• Thanks 4
Chicky Ricky

Тая нз на коко е , но ми изглежда голяма ковра

Mariyan01
7 minutes ago, Chicky Ricky said:

Тая нз на коко е , но ми изглежда голяма ковра

Май е на 16, може да та осъдят ако тръгнеш да я лашкаш

Edited by Mariyan01
  • Sad 1
Rise of Thunder

А песента не е нищо специално. Прилича ми на смеска от поне 3 други песни. 

ЧОТУДЕ

Пичове и пичета, искам да ви попитам за мнението ви за една много подценена изпълнителка. Вчера попаднах на нейна песен в YouTube и знаете - от песен на песен, та изслушах десетки. Изненадах се, че нито една от тях не е влезнала в папката ми с ретро чалга през годините. Аз слушам само такава и от новите си харесвам сигурно една песен на година. Веднага поправих грешката си и добавих следните три:

Да не забравяме и тези две класики:

:D

Та, жената има много качествени, позабравени парчета. Има и още доста, които ми харесаха, но първите три са ми топа. За мен има по-стойностни песни от днешните ментета, включително Преслава и Галена.

• Upvote 4

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Rise of Thunder

Таня Боева беше много добра изпълнителка. Просто развода с мъжа и най - вече загубата на второто си дете, малко след раждане, не и се отразиха добре. Иначе, за ментетата заменям Галена с абсолютните джобърки Джена и Мария, а Преслава остава. Наистина, жалко за Таня, защото ако не бяха тези неща, в момента изброените три мастии щяха да продават краставици на пазара, защото Митко Пайнера щеше да дръпне Таня в Пайнер. 

• Upvote 1
  • Like 1
BrockLesnar

Две велики песни на Танчето определено жалко, че не успя да се задържи повече време.

• Upvote 3
  • Like 1

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Mariyan01
4 hours ago, BrockLesnar said:

Две велики песни на Танчето определено жалко, че не успя да се задържи повече време.

Лошо Момче е наистина легендарна песна

• Upvote 1
BAITO6O

Танчето си беше голяма работа. Пак и в интерес на истината сравнение с новите буламачи предишните си бяха знакови и даже смислени. Но както навсякъде в Света по-лесно се приема от маста простите и разбираеми неща или най-добре безмислените, защото това е "новаторско" едва ли не.

Иначе няма забрава как като малък кавал и лешпер ей с тая и на тази песен налазвах една съученичка, вярно не стана тогава на момента ама преди 3г. се забоде флага.

• Upvote 2
  • Like 2
Rise of Thunder

Една от може би най - добрите песни на Танчето. 

• Upvote 1
Mariyan01

Съвсем случайно попаднах на този микс на Азиз и си е наистина брутален, чак ми става тъпо какви хитове издаваше едно време, а сега боза след боза.

• Like 1
  • Wank 1
  • 3 weeks later...
Rise of Thunder

Най-амбициозно обаче е намерението ѝ да напише книга за живота си, понеже е на мнение, че личната ѝ история е изпълнена с достатъчно интересни и вълнуващи преживявания. Мария призна, че не желае да се захваща с това начинание съвсем сама и дори предложи на Кристина Патрашкова двете да реализират идеята ѝ.

Аз оставам безмълвен след това.

• Like 1
  • Haha 1
  • 2 weeks later...