Jump to content

ЕйДжей Стайлс и Минору Сузуки са въведени в Залата на Славата

njpw_puroresu

Recommended Posts

njpw_puroresu

Както и някакви Марк Левин, Бен и Майк Шарп и Педро Моралес (не съм ги чувал тия момчета, но щом Мелцер казва значи са заслужили).

ЕйДжей има само един ***** мач, срещу Самоа Джо и Кристофър Даниелс в ТНА, но има доста **** и 3/4, според мен си заслужава. Минору Сузуки има петзвезеден мач срещу Хироши Танахаши на "Кралят на Кеча" 40 годишнина, на 50 години, но е много по-добър от всичките прехвалени американци. 

Честито на печелившите :beer: Другата година е ред и на Кени Омега. 

njpw_puroresu

Ето ги двамата бъдещи членове на Залата на Славата в **** и 3/4 мач (ако беше в WWE щеше да е гарантиран петзвезден) на Г1 Климакс 2014.

Ама дали заслужава реално да е Залата на славата, или по-точно Страницата на славата на WON. През по-голямата част от кариерата си беше в TNA, където беше жертва на ужасиите и хорърите на Vince Russo (АНАТЕМА, САТАНА). Все пак Meltzer и Alvarez от години се изхранват (буквално) с хранилка по Vince Russo (АНАТЕМА, САТАНА). Така че това смъква цялата кариера на AJ с поне 2 звезди в най-добрия случай. Така че за 2 години в Япония и 2 години в WWE, реално заслужава благословията на Meltzer? :( 

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

njpw_puroresu

Щом Мелцер е преценил, че заслужава да е в Залата на Славата, явно е така.

Две година в Япония са като 50 години в Америка. През тези две години със пот на челото и страхотни мачове завуява на два пъти IWGP Heavyweight титлата. 

**** и 3/4 мач срещу Минору Сузуки (Г1 2004)
**** и 3/4 мач срещу Кота Ибуши (Инвазион Атак 2015)
**** и 3/4 мач срещу Казучка Окада (Доминион 7.5)
**** и 3/4 мач Шинске Накамура (Рестлинг Кингдом 2015)

Няма петвезвзден заради WWE хейтарчетата, които се жалват че Мелцер дава много петзвездни на Япония.

Иначе от кога спортс ентертейнмент кариерата му е фактор за това че е въведен в най-престижната Кеч Зала на Славата? Това е все едно Майкел Джордан да не е в Залата на Славата на НБА защото е бил безбойлист. 

Е то в WWE няма с кого да направи 5-звезден мач, а 5-звездният му мач в TNA е от 2005-а, когато Russo още не беше дошъл. След това няма как да има 5 звезди. 5 звезди в мач с пилон могат да имат само Alexa Bliss и Sasha Banks. 

И само да те поправя - мачът му с Nakamura беше на WK 2016, а не 2015. През 2015 се би с Naito. Това е много фрапантна грешка.

njpw_puroresu

Моя грешка. Ще ме простият всички фенове на японския кеч.

Бързо минаха две години в които видяхме ****** класики и ЕйДжей не изглежда убедително. Прав си че в WWE няма с кой да прави петзвездни. Там са само дървета като Джиндер Махал и Ренди Ортан а на Шинске не му дават да прави 30 минутни класики както си го знаем. 

Това само доказва, че изкуство не се прави с пари. Комерса разваля всичко. :( 

Мелцър не решава кой ще е в този HOF еднолично. Мелцър е само един от няколкостотинте човека (историци, кечисти, дългогодишни фенове, т.н.), които гласуват кой ще влезе и кой не.

С удоволствие бих изслушал един подкаст на тема ЕйДжей Стайлс и японския кеч. Авторът ми се струва достатъчно компетентен да ДОСТАВИ ... 

Това, че Meltzer не ги избира еднолично, е едно на страна. Въпреки че няма съмнение, че повлиява вота, както го прави и с годишните му награди (ако слушаш nonstop, че даден кечист е надценен и не струва, е нормално да бъдеш повлиян). Ето кои не успяха да влязат (за да влезеш ти трябват над 60%):

• Los Misioneros de la Muerte (El Signo, El Texano & Negro Navarro) : 57%

• Gary Hart : 55%

• Jimmy Hart: 54%

• Howard Finkel: 54%

• Bill Apter : 52%

• Yuji Nagata : 50%

• Ultimo Guerrero 50%

• Villano III: 50%

• Johnny Saint: 50%

• Jim Crockett Sr.: 50%

• Don Owen: 50%

• Jerry Jarrett: 50%

Notable

• Edge: 49%

• Cien Caras: 49%

• L.A. Park: 49%

• Blanchard/Anderson w/Dillon 45% First year on the ballot

• Dr. Wagner Jr: 45%

• Sgt. Slaughter: 41%

• Curt Hennig 39%

• Hayabusa: 37%

• Goldberg: 30%. First year

• Tetsuya Naito: 16% First Year

• Trish Stratus: 13% First year

А това, че Kenny Omega, който е в пика на кариерата си, и вече може да бъде гласуван за HoF от догодина, е абсолютно малоумие.
45 minutes ago, Ponetron said:

С удоволствие бих изслушал един подкаст на тема ЕйДжей Стайлс и японския кеч. Авторът ми се струва достатъчно компетентен да ДОСТАВИ ... 

Потвърждавам и се включвам в поръчката, като предлагам да заплатя с 0.0000002 биткойна.

Много се надявам авторът да ДОСТАВИ, но само да не е по-дълъг от 30 минути, защото иначе ще го скипна като RAW рано сутрин.

Аз съм изумен, че хора като John Cena и Rock са в този HoF. Cena има поне един 5-звезден мач, където естествено ЦМ Пунк го влачеше през цялото време, ама  Rock пък без нито един 5-звезден мач. Това си е откровена грехота. Ето затова само чичо Дейв трябва еднолично да ги решава тия неща. :(  

3 hours ago, njpw_puroresu said:

Няма петвезвзден заради WWE хейтарчетата, които се жалват че Мелцер дава много петзвездни на Япония.

Ти мислиш ли с тая глава? Заради това даде два пъти цели шест звезди, че веднъж и отгоре. Стягай се, момче, само коментираш WWE, за да се правиш на интересен.

1 hour ago, retwerts said:

Тая тема по принцип е някакъв та*ак нали?

Огромен, при това. HoF... не на NJPW, ROH, TNA или WWE, а на... МЕЛЦЪР! :D Е, че как не, най-важният човек в РЕСЛИНГА :) Стайлс да се присъединява към ТАЙТАС(Т) УОРДУАЙЛД, ще го боядисат с черна боя, няма да има разлика с "Братята", още на следващият ден ще е и HoF на БеВеЦе. :) Пич, @njpw_puroresu, не го приемай толкова навътре, ама е ужасно досадно постоянно да повтаряш разликите между NJPW и WWE, както и да говориш за Мелцър. 

njpw_puroresu

Мелцер има най-престижната Зала на Слава. WWE си слагат само некадърниците американци и липсват легенди като Кента Кобаши, Митсухару Мисава, Джумбо Тсаруда, Тошиаки Кавада, Джун Акияма. Да ти изброявам ли още, ааа??? Единственият адекватен там е Антонио Иноки.

Мелцер е най-влиятелният човек в кеча. Това е все едно да коментирам америкаска политиката и да не споменаваш Доналд Тръмп. 

50 minutes ago, njpw_puroresu said:

Мелцер е най-влиятелният човек в кеча. Това е все едно да коментирам америкаска политиката и да не споменаваш Доналд Тръмп. 

Eeeeeeeee.............eeeeeeeeeeeeee.............eeeeeeeeeeee.............eeeeeeeeeeee.............eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee са си такова мамата. Тука се майтапиме, бъзикаме, ама гледаме да не засягаме религиозна тематика.  Със светци шега не бива. Отиди в туитър, ако нямаш акаунт, направи си и поискай лично извинение от Бог-Императора. :( 

Как би коментирал факта, че некадърниците The Rock, Hulk Hogan, Chris Jericho, Andre The Giant, Kurt Angle, Triple H и още куп други, където общо нямат един ***** мач, са част от тази същата зала на славата. За мен това е дисреспект към легенди като Минору Сузику, Кента Кобаши, Хироши Танахаши.............................................................

52 minutes ago, Flam3 said:

Как би коментирал факта, че некадърниците The Rock, Hulk Hogan, Chris Jericho, Andre The Giant, Kurt Angle, Triple H и още куп други, където общо нямат един ***** мач, са част от тази същата зала на славата. За мен това е дисреспект към легенди като Минору Сузику, Кента Кобаши, Хироши Танахаши.............................................................

Да, само да не забравяме и друга легенда на японския кеч - Хидетоши Наката!

U_think_U_Know_Me

Сега не мога да си спомня кой, ама някой от мидкарда на BWC беше кендзал преди години мнения на тоя Мелцър, белким получи плюсчета. Беше някакъв безумен превод на мача, когато Леснър прекъсна серията на Гробаря. Коментарът ми е, че съм прекалено стар вече за Мелцър, маркове, смаркове и не знам си какви тъпотии. Никога не съм чел нещо повече от BWC и една фб страница като Не!Новините, но за кеч и нЕкак успявам да се ориентирам в сложните и дълбоки концепции на WWE/LU кеча. Нз, сигурно защото съм интелектуалец. Както и да е, оставете го на мира мончето, на 16 всеки се брои за смарк като е гледал кеч от 2 години. На 17 като бодне ще започне да обяснява как кеча е пълната глупост.

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...