Jump to content

UFC 217 "Bisping vs. St-Pierre" - 4 ноември 2017

neshev

Recommended Posts

neshev

mic4.jpg

Event: UFC 217: "Bisping vs. St-Pierre"
Date: Sat., Nov. 11, 2017
Broadcast: Pay-Per-View (PPV), FOX Sports 1, UFC Fight Pass

UFC 217 PPV Main Event:

185 lbs.: UFC Middleweight Champion Michael Bisping vs. Georges St-Pierre

UFC 217 PPV Co-Main Event:

135 lbs.: UFC Bantamweight Champion Cody Garbrandt vs. T.J. Dillashaw

UFC 217 PPV Main Card (10 p.m. ET):

115 lbs.: UFC Strawweight Champion Joanna Jedrzejczyk vs. Rose Namajunas
170 lbs.: Stephen Thompson vs Jorge Masvidal
185 lbs.: Paulo Borrachinha vs. Johny Hendricks

UFC 217 Prelims on FOX Sports 1 (8 p.m. ET):

155 lbs.: James Vick vs. Joe Duffy
265 lbs.: Walt Harris vs. Mark Godbeer
205 lbs.: Gadzhimurad Antigulov vs. Ion Cutelaba
170 lbs.: Mickey Gall vs. Randy Brown

UFC 217 Prelims on UFC Fight Pass (6:30 p.m. ET):

265 lbs.: Curtis Blaydes vs. Aleksei Oleinik
205 lbs.: Corey Anderson vs. Ovince Saint Preux
135 lbs.: Ricardo Ramos vs. Aiemann Zahabi

BrockLesnar

Биспинг ще поеме мощна хурка тук, нена спор. 

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

yaripim

С голям интерес очаквам тоя двубой. GSP ми е all time любимец,отделно Биспинг го мразя и в червата. Британецът винаги  ми е бил супер противен и като персона и като боец, това се подсили още повече в момента,когато съдиите му близнаха топките в боя срещу Силва. Стискам палци GSP да го унищожи от бой и да взима колана. 

3kuoda.gif

Очаквам с най-голямо нетърпение мача на Garbandt и Dillashaw. Очаквам 5 рундов класен мач и естествено победа за Garbandt. А за пръв път ще видя gsp защото следя ufc от година и нещо. Очаквам пак голямо зрелище и победа за gsp.

natopor4en

Очаквам с огромно нетърпение женският двубой. Кралица Йоанна ще вземе поредният скалп на поредната помиярка дръзнала да има претенции към трона на Кралицата. Кралица Йоанна all the way up. :beer:

Ако слуховете, че Биспинг ще си бие камшика от спорта след този мач се окажат верни, може и да дропи на GSP. А и от към сторилайн би се получило силно. ММА легендата, която се завръща след няколко годишно отсъствие се връща за един последен мач и печели титлата. Започвам да се чудя дали и Юефсито не се превръща малко като даблюдаблюи.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

За мене вероятността  Биспинг да падне е малка , незнам защо го отписвате така лесно .

neshev

UFC преебаха тотално middleweight дивизията, а едно време имахме Romero с win streak, Jacare с win streak и Mousasi с win streak. Вместо това дадоха title shot на Bisping, който някак си победи Rockhold и просто отказваше да се бие с топ хората в дивизията. Вместо да бъде strip-нат, му дадоха Dan Hederson, който беше извън десетката, а сега му дават GSP, който никога не се е бил в дивизията. Естествено, всичко си еба путката майчина, Romero и Jacare загубиха, а Mousasi е извън Bellator. Спокойно можеха да запълнят следващите 3 години с битки, където гледаме хора с win streak. Да се свършва по-бързо фарса, Whittaker да обединява и да връщат нещата в норма, доколкото е възможно.

GSP, ако беше в пика си, биеше с лекота Bisping, но кой може да твърди, че дори ще е близо до него? Не се е бил от четири години, в нова дивизия е. Кой знае какъв GSP ще видим. Явно мисли, че ще бие Bisping, дори в такава ситуация, но в момента изглежда като абсолютен жалкар, след като избягваше Anderson Silva с години, когато и двамата бяха шампиони. Anderson Silva нямаше такова cardio и такъв TDD defense, та е възможно много да е подценил ситуацията.

koleda321

Аз бях останал с впечатлението, че Силва го избягваше, а не той него. А иначе няма как, UFC трябва да си избият парите от продажбата и вече правят само "големи" мачове, станаха и те sports entertainment, вместо само спорт. А пък GSP си е квинтесенциалният бейбифейс на ММА, Биспинг е добър хийл, очаквам да се получи добре.

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

neshev

Има по-големи битки от GSP vs. Bisping, които не потъпкват логиката и не запушват конкурентна дивизия. 

baikiro

Xaxaxaxa набиха канчето на баба яга.

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

koleda321

Не знам, не съм разбирач, ама за мене GSP не е мръднал. Все още си е страхотен техничар и си го взе мача все едно е някъв спаринг, а не шампионатен мач. :D

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

Чак пък спаринг е прекалено, нямаше да кърви като недозаклано прасе най-малкото ако му е било толкова лесно.

Just a fan

Сраха ми в устата Роуз и TJ нена спор...

Снощи в чата писах, че имам някакво предчувствие, че Йоана ще се наяде на хурка и точно това се случи. След напълно заслужената победа на Роуз девизията се "отваря" така да се каже, защото JJ би всичко живо и мач с всеки следващ претендент освен Calvillo нямаше да е нещо, което не сме виждали.

Cody беше откровено насран от TJ. Ясно е, че евентуален реванш не е толкова далеч, но не мисля, че ще му го дадат веднага, според мен ще се бие с победителя от Круз и Ривера за тайтъл шот.

Евала на GSP, че след 4 години изглеждаше все едно не е спирал да се бие и си взе мача срещу по-голям от него опонент, но сега вече следва мъката. Срещу Whittaker и срещу Tyron ще му бъде в пъти по-трудно от колкото срещу Биспинг. Дано вземе правилното решение, но според мен следващия му съперник трябва да е Whittaker, пък ако го вземе и тоя мач не виждам причина да не продължи в MW.

natopor4en

natopor4en се чувства съкрушен. :(:(:( При първият нокдаун си изплюх кафето. При вторият и вече последвала победа за Роуз natopor4en не можеше да повярва. Кралицата не беше доминирана, но допусна два фатални удара и край. Загубата си е загуба. Поздравления за свежата кръв Роуз.     

В това момче Коща има доста хляб Със стабилен кемп може да се превърне в голямо мейн ивент име. 

Коуди и той беше поизнасилен уекичко. Приземяване, приземяване, приземяване. 

Бейбифейса GSP успя да запише изключително голяма и престижна победа над топ хийла в дивизията, слепеца Биспинг. Изнесоха наистина добър мач, заслужаващ да е МЕ. Определено доставиха. Биспинг с брутална офанзива с лакти. Но въпреки това похвално, че GSP успя да обърне хода на мача.  

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

BrockLesnar

Жалко за богиня Йоана,  единствената женска която някога ме е радвала. :( 

Иначе добро турнирче се получи, Сент Пиер не само победи, а и го направи както обичам със събмишан!

Жабронито в първия мач, май има потенциал, интересно как ще се развие.

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Хендрикс срещу Коста си беше чист "early stoppage". Не разбирам какво толкова му се радват всички на този бразилски анабол. Според мен има потенциал да изгърми от USADA, ако продължи да се бие извън Бразилия. 

[b]Thank you EDGE! [/b]

retwerts
3 hours ago, xelzing said:

Хендрикс срещу Коста си беше чист "early stoppage". Не разбирам какво толкова му се радват всички на този бразилски анабол. Според мен има потенциал да изгърми от USADA, ако продължи да се бие извън Бразилия. 

Може да имаш някакво право, но през цялото време Хендрикс изглеждаше изключително зле. Мисля, че е време или да се пенсионира или да се стегне и да се опита да влезе във форма и в по-ниската дивизия, че статистиката му последните години е потресаваща.

Иначе GSP просто след 4 години да направи това, което направи, наистина е феноменално. Dana White засега е на 100% убеден, че ще прави Уитакър срещу GSP, но канадецът леко бягаше от този въпрос. Ще видим, винаги е възможно нещата да се обърнат, но според мен GSP трябва да направи поне 1 защита преди да се чупи от дивизията, независимо дали е успешна или е. Вече срещу Уитакър нещата ще са тегави. Той е като една доста по-подобрена версия на Bisping, отново изключителна защита от takedown, трудно е да се задържи на земята, а на крака за мен е по-експлозивен и по-техничен от Bisping. Също като цяло обаче не е кой знае колко голям като размер, така че вероятно GSP отново ще има предимство по отношение на силата, но кардиото може да е проблем. Видяхме как именно кардиото изяде главата на Romero срещу Whittaker.

yaripim

Джони Хендрикс е типичен пример как се срива човек,след като буквално е вкусвал победата.След като загуби преди години мача за титлата, всичко тръгна надолу.Да окача джапанките и да се оттегля, няма да помирише битка за колана повече.

Роуз- евала на това момиче,докрай успя да се предпази от провокации,изигра си мача тактично,разумно.Йоанна се помисли за свинкята Ронда,че почти едва ли не мача е протоколен и опонента сам ще си бие тукатите и ще загуби.Welcome to reality,kurwa.Нямам съмнения,че пак ще гепи след време колана,но да видим с/у коя.

TJ и Коди- нямах фаворит.Кефех си се на факта,че Коди наеба Доминик Круз.Но TJ показа,че тепърва има доста какво да видим и се надявам скоро да има пак епични тупалки с други топ претенденти в тая дивизия,става интересно. Сега е интересно да видим дали Круз ще надигне глава пак да се мели с TJ, и дали ще захайпват нов двубой м/у тях.

Well,well,well.Гаранция когато биспинг разкървави GSP,от ъгъла му са се провиквали- he is bleeding,mate!Go on,mate, hit him again mate! Айде сега,взимайте си скапания мейт и обратно към прокажения остров да ядете fish and chips ваща мамичка английска деба!!!! Къде бяха съдиите,дето ти подариха победата с/у Силва? И пияндурската тълпа в O2 арена да ти чантва името? То все така ще става- попадаш с/у humble опонент, малко траш толк тук, малко траш толк там, та белким му влезеш под кожата. Да ама не!!!History teacher те приспа кьорава путка майно!!!! Изключително съм доволен от победата на GSP, медец ми капна на душата. Заслужава си  го човека.

3kuoda.gif

YoTheReal

Супер завръщане на GSP. Самият мач беше малко муден, честно казано, дори разкървяването на GSP не беше толкова драматично, Последните 20 секунди обаче бяха истинска красота. Въпреки че Биспинг е очевиден гъз, впечатляващо е, че му трябваше толкова бой да изяде, за да бъде спрян.

Другият мач, който гледах, беше между Дилашоу и Гарбранд, който беше далеч по-атрактивен за мен. Дилашоу също е много нервиращ гъз и човекът просто си има отблъскващо излъчване, но въпреки това самият мач беше доста стабилен бой. Само ми беше странно защо след ТКО-то Грабранд скочи за 0.1 секунди.

Иначе, след като Силва реши да не се пенсионира и го пребиха вече няколко пъти, кой е претендент срещу GSP за прозвището GOAT?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...