Jump to content

UFC 211 "Miocic vs. dos Santos 2" - 13 май 2017

neshev

Recommended Posts

C8HZU9TXkAEcRAD.jpg

Date: May 13 2017
Venue: American Airlines Center, Dallas, Texas
Live on PPV

UFC 211 PPV Main Event:

265 lbs.: UFC Heavyweight Champion Stipe Miocic vs. Junior Dos Santos

UFC 211 PPV Co-Main Event:

115 lbs.: UFC Strawweight Champion Joanna Jedrzejczyk vs. Jessica Andrade

UFC 211 PPV Main Card (10 p.m. ET):

170 lbs.: Demian Maia vs. Jorge Masvidal
145 lbs.: Frankie Edgar vs. Yair Rodriguez
125 lbs.: Henry Cejudo vs. Sergio Pettis

UFC 211 Prelims on FOX Sports 1 (8 p.m. ET):

155 lbs.: Eddie Alvarez vs. Dustin Poirier
145 lbs.: Jason Knight vs. Chas Skelly
185 lbs.: David Branch vs. Krzysztof Jotko
155 lbs.: Marco Polo Reyes vs. James Vick

UFC 211 Prelims on Fight Pass (6 p.m. ET):

115 lbs.: Jessica Aguilar vs. Cortney Casey
145 lbs.: Enrique Barzola vs. Gabriel Benitez
265 lbs.: Dmitry Poberezhets vs. Chase Sherman
145 lbs.: Jared Gordon vs. Michel Quinones

U_think_U_Know_Me

Всичко различно от категорична победа на Миочич би ме изненадало. Това е категория с един човек на средно ниво и няколко на посредствено. Като цяло след леката категория на жените, това е най-слабата такава на UFC.

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

natopor4en

Напълно съм съгласен с бубайко. Всичко друго от победа на Миочич, би било изненада и голям ъпсет. Иначе Йоанка запазва, и идва да я куронясам. А може да домъкне и PVZ да си правим трипъл трет мач.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Абе до колкото помня те имаха и предишен мач, в който JDS би. Да, не беше категорично решение, защото мачът можеше да се отсъди за всяка страна, но си беше напълно равностоен. Срещу Алистър също видяхме, че Миочич е уязвим и при малко повече късмет Алистър можеше да го нокаутира. Това е тежка категория, един удар и мачът отива в коренно различна посока. Не е случайно, че до колкото помня титлата тук никога не е била защитавана повече от 2 пъти. Всеки измежду Алистър, Вердум, Кейн и Дос Сантош има почти равни шансове да бие Миочич според мен. Така че не знам откъде идват тези коментари, че друго освен победа за Миочич би било изненада, нищо не би ме изненадало в този мач.

Първата им битка отново идваше с контузия и успя да победи Miocic, въпреки че пое доста удари и почна да се говори, че скоро приключва. Все още е доста непостоянен и, ако е същият като битката с Overeem, JDS ще бъде размазан, но, ако е този от битката с Rothwell, или близо до най-добрата си форма, би трябвало да победи Miocic. Все пак Miocic е един от малкото бойци, на това ниво, на които MMA не им е единственото занимание, което си оказва влиянието, защото прогресът му между битките е минимален. 

Залагайте къщите и жените на : Joanna , Maia

Eвентуално Edgar или Cejudo , на които му се рискува .

ПС: Масвидал ми е толкова противен , че ня'ам нищо напротив да го гази Васкопа с аварииката на бдж ...

U_think_U_Know_Me

Исках да напиша някакъв коментар. Миочич определено има и слабости, просто в този мач обруга бразилеца толкова бързо, че не успях да ги видя. Няма да се изненадам, ако след някоя и друга защита UFC се опитат да го лансират като най-добрия PfP боец, което е далеч от истината. Интересно ще ми е какви са покупките, дали има много народ, които биха взели нещо само за да гледат "световния шампион в тежка категория". Ако трябва да заложа кой има шанс да му вземе титлата, то това е Вердум.

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

natopor4en

Хммм, може може. Вердум наистина има шанс да вземе титлата. Стига да се стигне до такъв мач. Колкото до ППВто, като цяло съм доволен. Франки направи хубав мач. Миочич очаквано си скуошна. Кралица Йоанна запази. Natopor4en  е доволен. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Нямаше какво толкова да се види в мейн ивента (само него гледах), защото свърши, преди да започне. Тежката категория като цяло започват мачовете с една минута подскачане и напасване, което в повечето случаи не ми е атрактивно и предпочитам хора като Миочич, които да вървят по най-краткия път към край на мача.

С това настрана, Миочич е един от най-симпатичните хора в цялото UFC. Никога няма да стане огромен draw, именно защото е прекалено не-лайно, но на мен лично ми е кеф да го гледам.

Кат цяло сгодно ппв беше . Миочич има реале шанс да бутне невидимата стена от 2 защити при тежките и то докато е едновременно пожаникар и мма шампион ... т'ва говори много . В никой случей не е с класи над Вердум примерно и доста хора имат шанс да го победят , но нема как да му се отрече , че би ЖДС , Вердум и Алстър , които са легитимно в топ 5 ... а и е бил не малко хора според мен втоп 10 - Арловски , Хънт , Нелън .

Бесният пожарникар мачка наред. Според мен единствено Кейн без контузии може да го спре. Останалите просто нямат аргументи в момента. 

Франки направо му разката фамилията на мексинанчето. Само Алдо му е неудобен в тая дивизия. 

dr jack levine

Всички знаеме, че Миочката се разхожда с пластмасова титла и е шампион сано на хартия. АЛИСТЪР Е ШАМПИОНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sid-mandy-coombes.jpg

I AM THE MAN. WHEN I WALK THE GROUND SHAKES. I JACK JUSTICE HAS NO COMPATION FOR ANY LIVING SOUL!!!!!!!!!!!!! BECAUSE IM JACK JUSTICE AND JACK JUSTICE RULES THIS WORLD!!!!!!!!!!

Jack Bauer

Много добро шоу, един от малкото случаи в които очаквах всички мачове в мейн карда с интерес.

Дейвид Бранч със сравнително слаб дебют, трябваше да направи сериозен стейтмънт идвайки като шампион в две дивизии от друга компания. Все пак - победата си е победа, очакваме следващият му мач. Едва ли ще го пуснат срещу някое от топ имената в дивизията скоро (Мусаси, Джакаре), а и честно казано не изглеждаше на тяхното ниво, но може би срещу един Дерек Брънсън.

Страхотен Франки Едгар, това ми изглеждаше като най-равностойният мач на хартия и не смеех да го предсказвам, заради огромната разлика в стиловете и мача можеше да тръгне във всевъзможна посока. Франки просто показа че все още не е за отписване. Надявам се Holloway да бие Алдо и да гледаме мач с Франки, защото няма да го пуснат трети път срещу Алдо, а и явно стилът му не е подходящ срещу бразилеца.

Деймиън Мая - Хорхе Масвидал - тук очаквах тотална доминация, и победа с предаване, още в първия рунд, дори за момент беше на път да се случи, но мача се оказа по равностоен. Все пак мисля че не беше за Split decision. Да, Масвидал показа съпротивление и имаше някои силни моменти, но рундове 1 и 3 бях твърдо за Мая, рунд 2 беше спорен но може би повече за Масвидал. Както и да е, чакам с интерес вече мача срещу Woodley. Не знам дали ще може бразилеца да вземе титлата - Woodley е страхотен в борбата, като мисля че може да контрира джиу-джицуту му с добър take down defense, освен това е много по-добър striker. Все пак се радвам да дадът мача за титлата на Мая, защото е повече от заслужен.

Йоана отново тотална победа, много добро fighter IQ показва, добро кардио и един от най-добрите striking skills в цялото UFC може би. Очевидно Rose Namajunas е следващата, което е добро съпоставяне на стилове, да видим какво ще се случи. Очаквам ако отново защити титлата си (което най-вероятно ще стане), или да се бори за втори колан в новата flyweight дивизия, или тотално да се премести там като оваканти сегашната си титла. което ми се струва по-логично предвид че вече ще е изчистила тази дивизия.

Миочич е върха, много ме радва този човек. Отново победа с нокаут над голямо име, отново в първия рунд. Той показа как може да си готин образ без да раздаваш яко trash talk и да играеш роли, напълно естествен, без напрежение и оставя говоренета на ринга, едновременно с това изключително уважаващ съперниците си. Няма да откажа да го гледам срещу Cain (ако изобщо се завърне). Има много възможности за следващ опонент - Derreck Lewis (ако спечели срещу Хънт), победителят от Овърийм и Вердум, Francis Ngannou.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Добро ппв се получи. Франки направо уби мексиканеца родригес голям въргал стана в тоя мач, Йоанна запази, но андраде имах чуството, че въобще не се биеше за титла. Миочич хвана на тясно Сантос и набързо го сгънна. Оценка на ппв—то 6.8/10 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...