Jump to content

UFC on Fox: Johnson vs. Reis

dr jack levine

Recommended Posts

dr jack levine

UFC on Fox: Johnson vs. Reis

UFC-On-FOX-24-1024x576.jpg

UFC on FOX 24
Johnson vs. Reis

Date: April 15, 2017
Venue: Sprint Center

Main card (FOX, 8 p.m. ET)
Demetrious Johnson def. Wilson Reis 
Rose Namajunas def. Michelle Waterson 
Robert Whittaker def. Ronaldo Souza 
Renato Moicano def. Jeremy Stephens 

Preliminary card (FOX, 6 p.m.)
Alexander Volkov def. Roy Nelson 
Tom Duquesnoy def. Patrick Williams 
Rashid Magomedov def. Bobby Green 
Tim Elliott def. Louis Smolka 

Preliminary card (UFC Fight Pass, 4 p.m.)
Devin Clark def. Jake Collier 
Anthony Smith def. Andrew Sanchez 
Aljamain Sterling def. Augusto Mendes 
Zak Cummings def. Nathan Coy 
Ketlen Vieira def. Ashlee Evans-Smith 

Защо според вас този нисък човек не драува? Дали защото е къс или защото е черен. Уж P4P бог, а защитава по разни безплатни ивенти по кабелната.

sid-mandy-coombes.jpg

I AM THE MAN. WHEN I WALK THE GROUND SHAKES. I JACK JUSTICE HAS NO COMPATION FOR ANY LIVING SOUL!!!!!!!!!!!!! BECAUSE IM JACK JUSTICE AND JACK JUSTICE RULES THIS WORLD!!!!!!!!!!

Щото е скучен. Всичките му промота са generic-babyface, респект за опонента, респект за тренера. В тоя спорт, за да си успешен трябва да си уникален боклук, дегенерат с поведение ала нагъл циганин, по възможност да дъниш каше или поне малко тестостеронец.  

6 hours ago, dadoktor said:

Щото е скучен. Всичките му промота са generic-babyface, респект за опонента, респект за тренера. В тоя спорт, за да си успешен трябва да си уникален боклук, дегенерат с поведение ала нагъл циганин, по възможност да дъниш каше или поне малко тестостеронец.  

Тъжното е, че май не само в тоя спорт, но и в много други сфери, за да си успешен трябва да си боклук. Хората освиркват ителигентния, примерен и добър DC и аплодират дегенерата Jon Jones - объркани ценности.

И за да не съм оф-топик, но за мен доста голям upset беше мача на Jacare, но просто явно в момента всички бойци толкова вдигат нивото си, че всеки може да бие всеки. Whittaker - изигра си човека мача с перфектен геймплан, беше подготвен и хладнокръвен при първото попадане на земята с Jacare и това малко обезвери бразилеца. Оттам насетне си игра неговия си мач и би. А колкото до DJ - просто перфектен мач, не видях нито един грешен ход от негова страна през целия двубой - перфектен в страйкинга, перфектен на земята и това е.

dr jack levine

Johnson vs. Reis draws lowest overnight numbers in UFC on FOX history

Еми батко никъде не харесват малките хора. Освен да прави компания на софкин, главния илиев и коксал баба друго не му остава!

sid-mandy-coombes.jpg

I AM THE MAN. WHEN I WALK THE GROUND SHAKES. I JACK JUSTICE HAS NO COMPATION FOR ANY LIVING SOUL!!!!!!!!!!!!! BECAUSE IM JACK JUSTICE AND JACK JUSTICE RULES THIS WORLD!!!!!!!!!!

Ще направя кратък обзор на евента, който смятам за един от най-сполучливите за тази година, въпреки че не беше PPV.

Ще коментирам само главните 3 мача, като всеки от тях беше много ключов за определената дивизия/боец. Не обърнах особено внимание на останалите.

Robert Whittaker def. Ronaldo Souza - MW дивизията поне за мен, е най-интересната и непредвидима дивизия в момента. В топ 10 имаме цял списък от УБИЙЦИ, всеки от които е способен да бие всеки от останалите. Този мач абсолютно потвърди това. Признавам че имам склонност да подценявам Whittkaker, бях сигурен че ще изгуби срещу Brunson, а сега не му давах дори минимални шансове, защото Jacare e страхотен боец. Е видяхме какво стана. Страхотен мач, със страхотен финал.

- Малко размисли относно дивицията и как този мач и повлия: Jacare най-вероятно сега ще си потрае малко откъм изказвания срещу Биспинг, тъй като вече слиза доста назад в листата с хора засулжаващи следващият шот. Пред нега са минимум Rоmero, Mousasi, Whitakker. Може да добавим дори Андерсън, стига да спечели следващият си мач, срещу когото и да е той. Вече явно на почит са мачовете които правят пари и класациите са без особено значение, та няма да се учудя ако UFC дадът един реванш на Силва и последен шанс за титла преди да се пенсионира (а и малко или много се вдигна шум около първият им мач миналата година, който аз лично смятам че Биспинг си спечели честно). Естествено Биспинг има мач с GSP по неясно време тази година и не се знае дали ще остане шампион, но дори да изгуби, аз не мисля че GSP иска тази титла за да я защитава, а по-скоро ще я оваканти веднага в интерес на друг Money fight. Та отново ще има най-вероятно мач чежду Биспинг и №1претендента. Но да видим. Ако трябва да посоча един определен претендент, бих дал тайтъл шот на Мусаси, а не на Ромеро. Както вече казах, най-интересната в момента дивизия, дори това че титлата е в застой много помага за всички озверели претенденти и получаваме страхотни мачове.

Rose Namajunas def. Michelle Waterson - повечето мачове в тази дивизия рядко са ми интересни. Този обаче го чаках с желание, защото и двете са се доказали като стабилни бойци. Почти бях сигурен, че така ще се развият нещата, Мишел си е повече солиден страйкър отколкото всичко останало докато Rose e по-завършен боец. Тя си и взе доста доминантно победата, ако някоя може да вземе титлата от Йоана това е тя. Да не казваме голяма дума де, все пак предстои защита от шампионката преди тяхната среща. А след това бих се радвал да се бие отново с Каролина, за да отмъсти за последната си загуба.

Demetrious Johnson def. Wilson Reis - DJ e несъмнено най-добрият боец в UFC в момента. Поради редица причини (липса на особена харизма, mic skills) човека не получава популярността която заслужава. Вече изравни рекорда на Андерсън, очаквам и да го подобри, като бие някой от претендентите в дивизията му (някои от които вече е бил по 2 пъти). След това мисля че трябва да се завърне в BW.

Там има много възможности за него - директен тайтъл шот срещу Garbrand/Dillashaw и първа защита срещу Круз (единственият, който го е победил в UFC) би бил перфектен вариант. 

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Тц ... Мишока , ако иска да влезне в историята не трябва да мърда в горната категория просто . Въпроса е парите ли са му по важни .... Там има поне 5 човека , за които е много относително какво са му шансовете . Просто пича е в правилната категорияи не трябва да мърда .

Жакаре такъв гаф , бахти малшанса . Сега му паднаха акциите да си ебе и ти в последният мач от договора му . Сега или остава за малко пари  или тича при Кокер за маш умни мейневенти.

2 hours ago, gardax said:

Жакаре такъв гаф , бахти малшанса . Сега му паднаха акциите да си ебе и ти в последният мач от договора му . Сега или остава за малко пари  или тича при Кокер за маш умни мейневенти.

Той вече преподписа, мисля че за 8 мача, точно деня преди този. Явно е бил много убеден в победата си и така, преподписвайки предварително е очкавал да му дадът мач за титлата, ама уви.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

On 4/16/2017 at 5:10 PM, dadoktor said:

Благодарение на @HEIDENREICH, специално дойдох, за дам + на този коментар. :D

Ако има деца в тоя форум, нека да се учат. Това е най-важният урок, който ще научите в тоя живот. ХештегХИЙЛ! :D

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...