Jump to content

BWC Сънища

MJ23

Recommended Posts

brayan_lotusrenault

Сънувах, че си купувам дрехи втора употреба с Ерлинг Халанд, май трябва да спра да гледам толкова футбол.

• Haha 1
  • Wank 1

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

• 1 month later...
Farest

Сънувах, че съм с Генерал Професор Венцислав Мутафчийски и Премиера Борисов в няква кръчма или нещо подобно и сме се напили като боклуци. Обаче трябва да тръгваме понеже трябва да закараме Генерал Мутафчийски до Козлодуй понеже там живеел пък и баща ми му обещал, че ше го закарам. Качваме се аз, Генерала, и Премиера Борисов много много пияни, обаче те се качват и двамата отпред, а автомобила е лек, но някъв стар, много стар. Качват се те и сядат на една бузка понеже няма място много и почваме да си правиме тримцата пиянски майтапчета. Естествено нямах притеснение, че съм мъртво пиян и шофирам, защото съм с тях в колата, но валеше и бях притеснен, защото хем бях мъртво пиян хем колата поднасяше яко, а аз едвам фокусирах пътя. 

• Haha 2
Sugarev

Сънувах още хай скуул годините седя си в класната стая и гледаме няква презентация и изведнъж гледам The Undertaker с няква китара и свири нещо и после както свири тръгва kid Rock и сваля дрехите и отдолу american bad ass gear-a му и някъв станах и взех да му ръкопляскам ..

Crazy shit 😆

Edited by Sugarev
  • Haha 1
  • Wank 1

Absolute madlad

ShiningWizard

Не е скорошен, но имах един сън, където от ярост заплаших някакъв чужденец с NERF пистолет, той се насра от страх и случайни минувачи викнаха полиция. 

Edited by ShiningWizard
  • Haha 1
BAITO6O

Пичове нз какво вие сънуват. Ама вчера или днес ставам сутринта и веднага си спомних какво сънувах.

С един нещо цъкаме Фифа и се храним кой отбор е по-некадърен и изведнъж мамка му аз съм на стадиона. Само да уточня, че бях в Челси нормално за мене. И изведнъж се озовавам на терена с част от бивши и настояни играчи на Челси ( такова усещането беше) + Божинката. Мани че Божинката беше в Челси ами заедно с Анелка водеха атаката. Защо играех до Лампард нз ама Лампард подава тия пропускат аз подавам тия пак пропускат. И изведнъж не издържах и почнах да храня и Божинката и Анелка. ЕЕ Божинка Алисия затова те заразя, защото си некадърен една топка и врата неможе уцелиш и тнк. Анелка и той го отнесе. Е френско менте марш обратно на пазара в Марслия да продваш фАнелки на събратята си от Африка и тнк. Кво става после нз ама после пък се озовахме на маса и се празнува нещо. Обстановката беше като оная на клипа на КОКАЛА къде поздравява МИШАТА ЧОРНИ и тнк. И това беше.

Никога не съм си представял, че ще сънувам Божинката и Анелка в един сън баси заеби.

• Haha 2
natopor4en

Не знам какво означава и как се тълкува, но много често съм сънувал, че убивам човек.

Последният сън, за който си спомням беше, че аз и някой се дебнехме. Бяхме в градска среда в наши дни. В квартал тип Младост - блокове от края на 80те, коли паркирани на всяко едно свободно място. А самите ние бяхме с екипировка от Първата световна война. Дори пушките бяха от онея дългите. Постоянно се дебнехме, между колите, по входовете на блоковете. Само това си спомням от съня. Не мога да се сетя кой кого уби. 

• Haha 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Chicky Ricky
37 minutes ago, Mariyan01 said:

Сънувах Вели Георгиева. Жалко, че не помня кво прайхме😞

Имало е праз-праз отзад,ама тя на теб

• Haha 2
Mariyan01
2 hours ago, Chicky Ricky said:

Имало е праз-праз отзад,ама тя на теб

Тогава щях да го помня със сигурност

• Upvote 1
  • Haha 1
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
THE GRIM REAPER

Снощи от прекалено напрежение пак започнаха странните сънища, които бяха 3. 

1. Първият бе един който се повтаря вече не знам кой път. Пра баба ми се завърна от 4 години покой и беше както преди, много се радвах да я видя. По някаква причина ми казваше че е била на 91, защото задгробният живот бил по различен. Имаше 3 торби със сладки и бонбони по повод за нейното поредно възкръсване в нейна чест.

2. Тук се завръща един скорошен спомен от миналото, който ЯВНО няма да спре да ме преследва. Разхождам си се аз из двора и отивам към огнището с някаква цел. Там виждам мъж и жена които се хилят на странна ходеща пътека, аз също се вгледах и ми стана интересно. След това се появява една 8-мокласничка от моето даскало. Буташе ме назад, казвайки ми че ТЯ е там. Усетих се веднага! През тухлите видях как Силвия(този път с черна коса) пълзи, придърпвайки някакъв кашон със себе си и оглейждайки се като развалено NPC. Момичето ми каза че има развален домат, с който ще ме замери за да си отмъсти. Аз отговорих:

- Домат ли?! Хванах един от старите си ботуши като оръжие, чакайки я да се покаже. Когато излезе бясно я хванах за ръката. Мръсната гад носеше и таблет да ме записва как ме замеря. Докато държах едната й ръка, на другата беше таблета с моето лице. Почнах да крещя като ненормален:

- Ще ме записваш ли кучко? Ще ме замеряш с домати? Ще те унищожа! Накрая ме цапна по главата и каза:

- Хвана се глупчо, отдавна ти простих. Исках да се пошегувам с теб. След това се озовахме в моята стая. Стана късно, говорехме си малко и тя каза че само аз и някъв радо мечката сме я разбирали. Завих я, сгънах й малките крачета и я сложих да си ляга. Преди това видях че на инстаграма си има странно число последователи.... 39 999.

3. Ето тук нещата станаха доста мрачни. Докато слушах музика през нощта, чувах странни шумове. Звучеше като помиярски поп концерт. Имаше и силни светлини. Аз живея не далеч от гробища, а светлините идваха от там. Странното скандиране ''ссссссс хеееееее'' ставаше все по силно. Видях майка ми пияна да бяга като разлигавено момиченце с една цигара викайки ''БЯГАААЙ''! В далечината скандирането придоби смисъл. Видях нещо като хора които ходят. Обаче след 2,3 секунди видях нещо дооооста притеснително. Това бяха пирати! Още по-лошо, това бяха пирати които се разхождаха по пътя приближавайки се с големи бради, а вождът имаше мачете! Той имаше фенер 3 пъти по-силен от на Брей Уаят. Мислех че ще минат и заминат, но изродите за секунда нахлуха в двора. Почнаха да ровят из земята и стените на къщата. Веднага се развиках на нашите да стават. Те спяха като заклани както винаги и се изумих как изобщо станаха. Като излязох на терасата вождът беше хванал едно от мушкатата на баба ми. Замерих го с едно камъче, а дядо ми каза:

- Да не помисли че ще го изплашиш с тоя малък чакъл? Тези изроди чупеха цимента с мачете, нечовешка работа. Баба и дядо взеха точилките от вкъщи и пиратите бързо набързо излязоха от двора и тръгнаха към долната махала. Не след дълго дискутирайки с нашите какво е станало, зад клозета се подаде същата светлина. Връщаха се! Или пък не? Този път нещата станаха малко Outlast 2. Появиха се някакви фанатици сатанисти, които бяха по-малко от пиратите и се предвижваха бавно и методично. Беше 3-4 часа сутринта и пълен мрак. На долната стълба взехме кой точилка, кой бухалка, кой пръчка, кой каквото може за оръжие. Фанатиците влязоха у нас. Там беше другата ми пра баба която все още е жива. Като се промъкнахме изродите я бяха хванали и я накараха да чете в няква стаичка книга на ''Нечистият''. Чист или мръсен, помислих че ставаше дума за дяволът предполагам. Тя беше ужасена от книгата на Нечистият. Сякаш той беше вселен в самата книга и я гледаше. Баба ми едвам промълви 2-3 думи, на книгата имаше точно толкова. То по скоро беше лист хартия залепен отстрани с някакъв надпис. След първата и втората дума които не помня се чуваха странни звуци, на третата се появи една грозна физиономия, която е нагрочена със зъби, звукът който се издаде от книгата беше като от инди хорър игра(женски писък с ехо). Точно тогава сънят свърши.

Събудих се в 8 и половина сутринта и после трудно заспах пак. Кой беше Нечистият? Призоваха ли го? Не знам. Дано има част втора, защото колкото и страшно да беше, ми хареса и съм хайпнат за още един такъв сън. 

• Upvote 4
  • 2 weeks later...
BAITO6O

Баси мамата. Днес сънувах как " Стани богат" играят Винс, Шейн и Робър де Ниро. И естествено водещ беше Ники Кънчев и естествено беше неадекватен както само той си може. На някакъв въпрос Винс си спомнят, че каза нещо от сорта " Е аз нямам напредстава кой е отговора как ще го познаят". А Никито Кънчев вика " Е нищо де мислете по пътя на логиката ще стигнето до верният отговор", на което Винс отговори " Е лесно ти е на теб ти знаеш верният отговор от гласа в слушалката, аре като си толкова отворен ни подскажи пък после може те сложа в някакъв ME на трето разряден турнир и да вземеш титлата 24/7."  .На влизането в залата Винс представяше Робър Де Ниро пред публиката всеедно представя президента на Уганда. А Шейн завалият си траеше и гледаше лампите, явно е мислил да се метне от некоя като за финал на ШОУТО.

• Thanks 1
  • Haha 3
prenti

Аз сънувах, че губя от @BAITO6O в бвц wresting challeng-a. Падна ни се КО мач и аз без да искам излязох от играта, въпреки че водех, и после влязох, но поради някаква причина отидох в другата стая, където започнах да се занимавам с щорите. След около десетина минути се сетих, че играхме мач, върнах се и видях байто6о победи пренти 😬. Доста тъпо ми стана

• Haha 1
natopor4en

Снощи сънувах, че Джо Байдън е починал. При което отворих Уикипедия да го видя на колко години е умрял. Само това си спомням от съня. 

• Facepalm 2

Radox
14 minutes ago, natopor4en said:

Снощи сънувах, че Джо Байдън е починал.

Е той така и така прилича на труп.

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

• 3 weeks later...
natopor4en

Скоро не съм, но много често съм сънувал, че убивам човек. :( Нз какво означава това. Но е факт, че много често ми се е случвало.

В някои случаи съм се събуждал като съм разбирал, че са ме разкрили и няма на къде да бягам. 

• Upvote 1

• 7 months later...
THE GRIM REAPER

Моите сънища винаги си остават най-странните. Както винаги, обикновен сън в който се случва апокалипсис. Супер вулкан изригва от Азия и цялата планета се предава на сателит от космоса с високо качество, виждаха се всички континенти, само тихият океан бе скрит отзад. Киро Брейка е в една кабина контролирайки нещо, хранейки човечеството докато умира. Докато вулканът обливаше бързо континентите, в С. Америка нещо се чуха някакви шеги и иронизации. От нашият континет Киро Брейка силно се провикна и каза:

- Глей го бе, нищожеството! Вижда че умира, поливат го с лава ТО ПРОДЪЛЖАВА ДА ИРОНИЗИРА, МАЙТАПИ И НАСИРА. ЕЙ ся кат сте таквиз лумпени ще ви приседне от вулкана, как може да сте такива мърши. Не след дълго лавата и пирокластичните облаци по планетата покриха почти всичко, останах само аз да се държа на един клон на сантиметри от смъртта. По някаква причина това всичко спря и нещата се върнаха по старо му. Имаше още един сън след това, но него го забравих. 

Edited by THE GRIM REAPER
  • Upvote 1
  • Haha 1
Sugarev

Сънувах, че ме пратиха в 1900те години кат на терминатор, нещо се издъних и ме наказаха така хаха

Edited by Sugarev
  • Upvote 1

Absolute madlad

ShiningWizard

Имах един сън, където влизам в бензиностанцията да си взема нещо за хапване и се нервирам от високата цена на един от шоколадите. Стига се до разправия с продвача и той ми вика да го оправим тоя проблем “навънка”. Излизам и на негово място притичва един от Hollywood Undead (май Johnny Three Tears). Очаквах да ме премаже, тъй като винаги си слаб в сънищата, но като му плеснах един шамар, той падна на земята.

Edited by ShiningWizard
  • Haha 2