Jump to content

BWC Сънища

MJ23

Recommended Posts

Metzgermeister

Тая сутрин ми се присъни, че се гледам в огледалото и съм се превърнал в Люк Харпър, а окосмяването по тялото ми е станало по-обилно и от това на Килиън Дейн :unsure: Това обаче май е прогрес спрямо съня ми отпреди няколко години, в който видях отражението си на стъклото на вратичката на микровълновата си и че съм зеленото човече от една реклама за кабелна телевизия, която се мъдреше по спирките из Търново по онова време.

Също така не може да се сравнява и с огромния колкото птеродактил черен пеликан, който сънувах преди около 2 седмици. Той бе кацнал на перваза на прозореца на спалнята ни, в която бях сам и воайорстваше с огромно любопитство. Не беше враждебен, не ме беше и страх, но по едно време ми писна от него, станах от леглото и ръмжейки и гледайки като караконджул, се засилих към него, а той предвид габаритите си едва успя да свари да отлети, преди да стигна до него :2funny:

• Haha 6

• 1 month later...
Ponetron

Изтрещях и аз, мончета...

Сънувах, че съм в някаква къща с @ShwN и @Just a fan. Естествено лицата не им ги виждах, щото не съм ги виждал и на живо, но просто беше ясно, че са те. Знаете как е по сънищата, братче 👉👌 В следващия момент от съня ми си говоря с ОБЕРТАН, който в съня ми беше със зимна шапка, която покриваше голото му теме и ми вика пича на чист български, че влизал да ограбва тая къща дето бяхме с горните двама. И после се събудих ... и насън ми дойде повече. 

Бога ми, треа спрем да говорим в шаута за чорбата с тия, че си еба майката на психиката :( Обертан сънувам ... Обертан! :D

• Haha 13
  • Sad 1
The Olimpic Hero

Тази вечер имах за втори път през живота ми кеч сън. Първият преди 7-8 години беше HIAC мач, в който аз се биех срещу Кейн и Гробаря. Сегашният беше доста култов. Ronda Rousey и Nia Jax играеха в Стани Богат, но отговаряха на въпросите от ринга. Всъщност единственото, което донякъде по-добре помня, като подробност, е че Nia Jax отговори на въпрос за 15 000 лева и се качи на въжетата да се радва. Точно тази сцена беше и последният ми спомен от съня.

• Upvote 1
  • Haha 16

MJ23

Явно тази вечер доста хора сме били на кеч вълна :D Аз сънувах, че вечерям някъде. В последствие тръгнах да се прибирам и на автомобила ми вместо предното стъкло се пусна документален филм на WWE за Крис Беноа. Почнах да го гледам и по едно време се усетих, че в същото време колата се движи и докато намеря как да го спра вече се бях блъснал в едно такси. В последствие докато изляза от колата да се извинявам като путянци на бакшиша, той напъваше вратата ми и се оказа самия Крис Беноа, който ми направи Кръстосаните ръце и се събудих :D 

• Upvote 2
  • Haha 16
  • 2 weeks later...
Ponetron

Ебати съня имах и аз пак ...

Сънувах, че с класа ми (завърших преди 6 години вече ..) отиваме на някакво велико кеч шоу ... в РУСИЯ. Ама яко сме се организирали, а шоуто ще е от типа на КечМания. Дори в съня ми се появи и Хекимян, който каза, че стадиона за събитието бил разпродаден до дупка. И тръгваме цял бус народ. В съня ми имаше хора, които не съм ги виждал от бала си даже и потегляме за Русия. В следващият момент се оглеждам и виждам в буса контрольори и се наложи да слезна, че нямах билет. И слезнах някъде из Москва. Тук е момента да кажа, че и в Русия никога не съм стъпвал, ама бех в Москва. :D Бях помъкнал с мен и някакъв матрак без идея защо, но осъзнах, че съм загубил останалите и се лутам из руските улици сам и се събудих ... 

Така и не разбрах кой е МЕ на шоуто в Русия :( 

• Upvote 4
  • Haha 6
Monteso
8 hours ago, Ponetron said:

Ебати съня имах и аз пак ...

Сънувах, че с класа ми (завърших преди 6 години вече ..) отиваме на някакво велико кеч шоу ... в РУСИЯ. Ама яко сме се организирали, а шоуто ще е от типа на КечМания. Дори в съня ми се появи и Хекимян, който каза, че стадиона за събитието бил разпродаден до дупка. И тръгваме цял бус народ. В съня ми имаше хора, които не съм ги виждал от бала си даже и потегляме за Русия. В следващият момент се оглеждам и виждам в буса контрольори и се наложи да слезна, че нямах билет. И слезнах някъде из Москва. Тук е момента да кажа, че и в Русия никога не съм стъпвал, ама бех в Москва. :D Бях помъкнал с мен и някакъв матрак без идея защо, но осъзнах, че съм загубил останалите и се лутам из руските улици сам и се събудих ... 

Така и не разбрах кой е МЕ на шоуто в Русия :( 

Карда е бил на тематика Russia vs USA.
Main event-а е бил Putin vs Cena за ВСЕЛЕНСКАТА патриаршия титла, а за главния мач публиката е била подгрявана от Khabib vs Ronda, защото Conor е ирландска путка!

• Upvote 2
  • Haha 8

MJ23

Тази нощ сънувах, че е Кечмания. Гробаря някак се беше добутал до ринга и чакаше своя мистериозен опонент. Изведнъж излезе Фреди Меркюри, като не ходеше, а подскачаше на два крака като зайче. Беше облечен като на концерта на Уембли - 

В крайна сметка Тейкър го скуошна за под минута :( 

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Wank 1
  • 3 weeks later...
iMMORTAL!

Или е било в тази тема, или в някоя друга за сънища, но мисля че съм споменавал за моите deja vu-та които се случват от време на време. Преди няколко месеца (може би около година даже) сънувах доста скучна случка. Аз съм си на работа и излизам навън и започвам да говоря с колежките за нещо. В един момент тя казва нещо за някакъв ключ, тогава това нямаше логика и реално не му обърнах внимание. Ако трябва да съм честен на целия сън не обърнах внимание, главно защото беше съвсем обикновен сън. Бях дори забравил за него, и в петък като бях на работа втора смяна... Излизам аз и моите колежки си говорят, започвам да си говоря с тях и буквално дума по дума, движение по движение, всичко беше едно към едно със съня ми. Веднага се почувствах яко отпаднал за секунда и ми трябваше време да осъзная какво става. Тогава не обърнах внимание на съня защото бях в депресия заради едно момиче, работата ми беше единственото, което реално ме държеше в реалния свят, а и пиех доста често (2-3 пъти седмично). Помислих си че просто съм откачил тотално и работата ми до такава степен е влязла в главата ми, че дори в сънищата ми намирам комфорт в нея. От доста време не съм имал сънища които мога да квалифицирам като обикновени. Всички имат фантазия в тях, и най-реалистичния е че съм известен в youtube и правя пари от тениски. Което само по себе си показва, че нещата които сънувам в последно време няма да се случат.

Разбира се, сега се сетих за дежа ву, което се случи доста бързо след сънуването на съня. Не бих казал че е дежа ву, но до известна степен е. Баща ми почина (2016та на 11ти юли), целия период от 2ри до 11ти го прекара в болница. Почнах работа на 9ти в една автомивка в квартала (перничани ще разберат какво имам предвид) и сами можете да си представите напрежението. Работа 12 часа, несигурен доход, защото е колкото си изкараш и евентуално бакшиш, абе схващате. В същото време баща ми беше в болница и реално умираше, знаех че не му остава много и целия стрес реално ми се отразяваше зле психически. Ще ми се да кажа че това е най-ниската точка, но боже... само ако имах толкова желание да разкажа всичко... Сънувам че баща ми е починал, погребали сме го и всичко е... абе както по принцип е след погребение. Мисля че сънувах съня на 10ти срещу 11ти юли, но не съм сигурен, може да е било и 9ти срещу 10ти. Все едно, сънувам че баща ми е починал, погребали сме го и реално са се минали дни от цялата история. Прибирам се аз от работа или отвън, влизам в при майка ми да взема нещо (май беше одеяло или нещо такова) и виждам баща ми. Жив, дишащ, седящ и гледащ телевизия. Беше яко странно, защото знаех че е умрял. И това не е най-странното. Казвам на майка ми "Нали почина" и тя ми казва "Върна се". Поглеждам го, и казвам "Как? Какво стана?" и тогава почна майка ми да ми разказва как се е свързала с магьосник и той и е разказал за ритуал в който може да се върне близък мъртъв, ако той се свърже с душата на негово дете (и същото става и за мъртво дете с родител, за това след малко). Това мен ме стресна легитимно, като се събудих веднага отърчах в другата стая за да видя дали е истина, но заварих майка която спи. Все тая, да се връщаме към съня.  И единственото което трябва да направя за да го върна е да отида при магьосника, да вземе нещо от мен и да кажа "Не ти трябва син с теб" и това е. Той е жив... Което е окей, предполагам? След като ми казаха това, чух бебешки плач. Какво общо има това с мен? На майка ми и баща ми им се е родило дете, което е починало няколко месеца по-късно. Това е станало 1 година преди моето раждане. Тогава ми казаха, че по същия начин са върнали и брат ми в нашия свят. Тогава се събудих и както казах изтърчах в другата стая. Не ходих, буквално тичах и се ударих във вратите и касите защото не се бях разсънил, нахълтах като полицай в стаята. Всичко беше прекалено реално и плашещо. Не знаех как да реагирам. Беше ужасно. На погребението ми казаха че трябва да кажа същите думи на баща ми до ухото му 3 пъти за да не се случи нещо с мен. Отново, знам че е нереално, но точно в онзи момент когато бях разклатен психически и ми подейства ужасно.

• Upvote 4
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 2

0ff76bc5f27ad93c.jpg

• 2 weeks later...
ShwN

Баси майката, ся се сетих, че миналата вечер сънувах как съм на изпит по английски и Софкин беше квестор. И ме скъса малкия бастун. 

• Haha 6
  • 2 weeks later...
MJ23

Бах тоя странен сън. Малко преди да легна видях в Спортал как жената на Каранга е снимала новия им дом в Китай...

И така съня беше нормален, жената на Каранга беше дошла да живее с мъжа си у нас под наем до момента, в който се оказа, че мъжа и не е гнусен негър,а някакъв 45 годишен плешив чичка с името Нестор Ел Маестро :D 

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Haha 8
  • 3 months later...
Metzgermeister

Сори, че бъмпвам толкова стара тема, но може да се каже, че е вечна, понеже спим всяка вечер и винаги има опасност да сънуваме нещо изтрещяно.

Тая сутрин ме изпра сачмата и пак започнах да сънувам странни неща. Първо сънувах, че съм на автогара "Запад" и там почти няма автобуси, но затова пък има някакво мероприятие. Както бях там, изведнъж се озовах на някакъв офис стол от тези, дето можеш да вдигаш и да сваляш седалката нагоре-надолу и бях на 10 м от земята, което е отвратително за човек, който се страхува ужасно от височини. Веднага дръпнах лостчето под седалката и реших да не гледам надолу, докато не стигна до земята и така слязох благополучно. После обаче видях две змии, едната беше по-малка, а другата - по-голяма и свита на кълбо, като двете се опитваха да се изядат една друга. Някакъв чичко ги видя и въпреки че не представляваха опасност за хората, взе брадва или нож, с който обезглави малката, а по-голямата я насече на парчета, които мърдаха все още, а тази част, в която се намираше главата, се опитваше да ухапе самата себе си на мястото, където беше отрязана.

После се прибирам вкъщи и пред вратата на съседа (аз живея на втория етаж и трябва да мина целия двор, за да стигна до външните стълби, по които да се кача, за да го достигна) видх още една дълга зелена змия. От нищото се появи и една едра игуана и тъкмо си помислих, че ще участвам в мач хандикап срещу таг тийма на тези две влечуги, когато гущерът търнна хийл на безкраката си побратима, захапа я за главата и я помъкна нанякъде, вероятно за да я разкъса и изяде, а аз се качих благополучно.

За това със стола имам някакво обяснение, че е свързано с това, че се возих на асансьора в мол "Галерия", който е прозрачен и се стремя да не гледам надолу, докато съм в него, защото все пак чувствам дискомфорт. Чичкото с ножа си го обяснявам с това, че гледах "Хелоуин", където Майкъл Майърс свещенодейства именно с това хладнокръвно оръжие. Влечугите обаче са ми непонятни, но тяхната сеч може да е свързана с множеството котки, които виждам сгазени на пътя напоследък, на някои от които червата им са по асфалта.

• Upvote 3
  • Sad 1

• 1 month later...

Както винаги следобедния ми сън ДОСТАВИ. Този път беше доста по-кратко, но определено запомнящо се. Не знам и аз самия как бях успял на сън да се скарам с Барън Корбин и ме преследваше нон стоп. И където и да отида, каквото и да направя , тоя манияк пращаше Боби П.тката Лейшли и Дрю Макинтайър да ме пребият :( И някакъв само ме псуваше, че можело и той да ме пребие, ама не искал да се занимава с мен и за това праща тях. :D 

• Haha 4
The Pain

UИ аз имах уникално преживяване.

Сънувам, че съм си в Пазарджик и града е мега развит нещо като този от Bioshock Infinite.И съм със семейството ми и приятелите ми, абе живеехме перфектния живот, разговорите ни бяха чак от рода на

-Ебаси добрия живот

-Този град е златен буквално, топ града на света

-Имам толкова пари и злато, че нз кво да ги правя 

-momma, we made it!!!

-Ние сме свръх-развита нация човееек, не мога да повярвам 

LIFE WAS GOOD!!!

И естествено, лошите мисли ме споходиха и насън и изръсих

-Да не прекаляваме, знаете какво направи дракона на "едикойси" град 

При което всички ХАХААХАХАХАХА няма дракони вече, това стана последно преди 500 години, ти си най-тъпия The Pain, направо ми смачкаха самочувствието от ебавки :(:( 

И естесвено познайте какво стана :)

Чу се ебаси рева, всичко се разклати и ШИБАНИЯ ДРАКОН КАЦНА 

По-силен ентрънс не бях виждал от този на ННН през 2002 ама тука поп нямаше само гибел :)

Значи такъв ужас и страх не бях изпитвал нито насън, нито в реалността, бях депресиран половината ден след като се събудих, направо PTSD.Тоя дракон ни еба майката за отрицателно време, такова погребване няма и в кеча 

Точно за половин час града стигна от златен до пълен апокалипсис.Чувствата които изпитах не мога да ги опиша.

Разбира се, аз и двама от семейството ми оцеляхме и незнайно как за една секунда минахме напред във времето и като се погледнах в огледалото бях като Крисчън Бейл в онзи филм с драконите, душевно мъртъв и най-лошото беше, че мислех, че аз съм виновния за всичко това понеже казах това за дракона и един вид го призовах :)

damn

edit

В интерес на истината бих искал продължение на този сън, защото си спомням, че дракона беше станал дебел, остарял, далече от пика си и с прекалено самочувсвие, а аз се бях развил много добре и всеки skill ми беше на макс и вече бях отключил специалните сили на героя ми.Вярвам, че имах голям шанс да го убия :D

Edited by The Pain
  • Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 6

9MLnN5Y.gif

The Best

Аз по принцип не сънувам, но понякога се случват изключения. Вчера например имах цели три странни сънища за едно спане. Единият е по интересен и за това го споделям тук. Това е първият ми кеч сън и беше доста дълъг. Може да ви се стори смешен, но за мен е по скоро странен😁:

Сънувам, че си стоя в апартамента и нещо съм се изнервил страшно. По едно време си казвам: "Край, отивам при чичо Крис!". И тръгвам пеша от Люлин 7 до Люлин 1, някъде след кварталния стадион. Точно пред входа ме посреща Крис Джерико с предишната си визия - дълга руса коса и гол до кръста(това си го обяснявам, защото в съня ми беше лято и страшна жега). Казва ми: "Я виж ти кой е благоволил да дойде да ме види - любимия ми племенник. Качвай се!". Тук е момента да спомена, че нямах контрол над този сън, но знаех, че сънувам. А това предразполага към кофти завършек по принцип и бях нащрек. Качихме си и почнахме да говорим за странични неща. Обсъждахме кога ще ходим заедно на мач на Левски, Бо Далас ще стане ли световен шампион, какви са ми шансовете да изляза с Михаела Филева(дори не я харесвам) и прочие глупости. И пихме промишлено количество ром.

Вече след полунощ ме прихвана нещо и му казах: "чичо Крис, ела ми на гости, аз дойдох да те поканя да ми гостуваш!", което е малоумно - да бия целия този път да го каня, когато мога да му се обадя по телефона, нали ми е чичо😀 Той отвърна, че утре ще ми гостува, а днес е по добре да остана в неговия апартамент и да се наспя добре. Ставам на следващата сутрин и Джерико ме чака, за да тръгваме. Излязохме и всичко се случваше като на забавен каданс, ходим си като пичаги(отново пеша цялото разстояние), но без да обелваме дума. Стигаме вече близо до моя блок и пред местната кръчма се бяха събрали пияниците от квартала. Крис Джерико ги напсува душмански и си помислих, че ще ни пречукат, но просто ги отминахме, без дори да ни скочат на бой. Минаваме вече през индийското училище и някаква известна мацка(не можах да видя точно коя е - беше като сянка, но знаех, че е известна) му поиска автограф, само че Джерико я отряза и си продължихме, но отнякъде се появи Даниел Петканов с разни пишлегари голи до кръста и покани Крис да се състезават кой ще направи повече набирания на лоста. Той щеше да го отреже, но Петканов почна да го бъзика и накрая го склони. Аз се отдръпнах на разстояние да гледам. Джерико падна от Петканов с 15:14 или нещо от сорта. За момент се обърнах и му казах: "Няма нищо, този е загубеняк - хайде да вървим, чичо. ЧИЧОООО..." него обаче го нямаше и се събудих😢

Майната му на Даниел Петканов! Да ми проваля сънищата вече тоя урод некадърен! Дано всичко с Джерико е ок, че като сънувам такива сънища все се случва нещо гадно, а дори той самия не ми е от най-любимите кечисти. Много странен сън! 

• Upvote 2
  • Haha 3
  • Confused 1
  • 3 weeks later...
The Pain

Имах нов гадателски сън

-сънувам, че закъснявам за изпит  (вече си ги взех всичките) и то стабилно закъснявам, оставаха 20 минути.Влизам в стаята и гледам на първия чин момичето с което излизам в момента (не ми е гадже) и викам 

-Абе ти кво правиш тука?

Не помня тя кво ми отговори и казах 

-Дай ми лист и химикал моля ти се да напиша нещо поне да мина 

И тъпата мърша ми вика

-Нямам нищо за тебе 0.o 

Скъсаха ме и сега мисля повече да не излизам с нея 

• Thanks 1
  • Haha 3

9MLnN5Y.gif

• 1 month later...
baikiro

Имах страшно creepy сън без никакъв смисъл. Бях нещо като мениджър на Брок Леснар, който постоянно ме гъбаркаше, че съм слаботелесен. Брок не беше вече кечист, а личен фитнес инструктор. В съня ми двамата надъхвахме Джон Морисън (WTF?), който вдигаше щанги, но не се справяше според стандартите на Брок. Още по-странното беше, че действието се развиваше на някакъв самолет и тримата летяхме за някъде. По-едно време Морисън без да иска изпусна дъмбел върху крака на Брок, който нададе нечовешки вик и се спусна да души Морисън. Едвам успях да убедя разяреното животно да не убива Морисън. В следващия момент се озовах в някакъв магазин на gas station. Започнах да си взимам бонбонки M&M и желирани мечета. Накрая реших да не плащам като казах на продавачката, че съм с Брок Леснар и по принцип г-н Леснар не плаща. Тя само ми кимна да мина. Клиентите зад мен почнаха да негодуват, че те трябва да плащат. След това се събудих... 

• Upvote 2
  • Haha 8

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Аз пък сънувах че имам две много руси деца полу-холандчета и че трябва да ги гледам,защото майка им е болна.

YoTheReal
11 hours ago, baikiro said:

Имах страшно creepy сън без никакъв смисъл. Бях нещо като мениджър на Брок Леснар, който постоянно ме гъбаркаше, че съм слаботелесен. Брок не беше вече кечист, а личен фитнес инструктор. В съня ми двамата надъхвахме Джон Морисън (WTF?), който вдигаше щанги, но не се справяше според стандартите на Брок. Още по-странното беше, че действието се развиваше на някакъв самолет и тримата летяхме за някъде. По-едно време Морисън без да иска изпусна дъмбел върху крака на Брок, който нададе нечовешки вик и се спусна да души Морисън. Едвам успях да убедя разяреното животно да не убива Морисън. В следващия момент се озовах в някакъв магазин на gas station. Започнах да си взимам бонбонки M&M и желирани мечета. Накрая реших да не плащам като казах на продавачката, че съм с Брок Леснар и по принцип г-н Леснар не плаща. Тя само ми кимна да мина. Клиентите зад мен почнаха да негодуват, че те трябва да плащат. След това се събудих... 

Бракми, това е доста логичен и последователен сън, който си е цяла история от край до край. Моите сънища са като сборник с разкази, ти си си цял новелист. :D

• Haha 2
The Olimpic Hero
20 hours ago, Maradona said:

Моят сън от днес има предистория. Всичко започна края на лето господне 2017то, когато предизвиках wascop (беше ченге, ака дееP) на двубой за БВЦ хардкур титлата,. Двубоят беше гласен за категория лека тежка. Случиха се неща, загубих килограми, реших, че ше ме пребие и не се явих за мача. Септември реших да се пробвам отново. Сегиз-тогиз с беше ченге в скайп обменяхме информация за куртизанки и пазара на любовта в страната. Намислих да направим дуел и който падне да черпи с куртизанки. Септември беше ченге изскочи с писмо, че обмисля суицид, даже оставил моя номер (бяхме разменили телефони за двубоя) на роднини да ми звъннат, че да им кажа ко ми е казал... Рекох му, че е тегаво да се живее, но има куртизанки, алкохол, тютюн... Он рече, че не ходи на работа седмица без да се е обаждал на началниците и че октомври ше се приключва или ше изпадне в нелегалност. Там нейде йореал беше наченал успешния проект за стола на бвц с васкоп за бъдещ гост. Писах на шампиона, но он не се отзова. Писах съобщения от рода на "ало, оу" - без отговор. Декември видях, че е прочел последните писания, което ме навя на мисълта, че само е изпаднал в нелегалност. От тогава нема вест.

Баси, да не се е самоубил наистина wascop. Сега видях, че не е влизал от август във форума. Вие двамата сте легитимни откачалки обаче, чак не е реално. Не знам дали е смешно или тъжно. Хубаво е да беше само гимик, но за съжаление май не е. Странно място е BWC ... и по някава причина събира странни хора.

• Upvote 3
  • Haha 1

YoTheReal

Жив и здрав си е Васкоп, вчера се похвали с нова китара във Facebook. За горещия стол ми отговори, просто ми отказа.

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Sad 1

Моят сън от снощи, не е свързан с БВЦ, но показва доста сериозна психическа нестабилност, дори бих казал плашеща.

Сънувах, че вече съм в напреднала възраст и нямам нито жена, нито деца. Изведнъж се бяхме събрали с приятели и те ми казаха, че ще намерят решение за мен. И сега сигурно всички ще си кажат - Пфф, тоя като Икарди си е хванал проститутка за жена да има 5 деца. Да, ама  не.. Единият от приятелите ми има жена, имат си 2 деца и ми я предложи. Но понеже имах някакви проблеми и не можех да имам деца от никоя, трябваше някой друг да свърши черната работа. Така друг от приятелите ми се отзова, но каза че не може да ебе жените на приятелите си. За това предложи рационално решение - баща му да направи детето. До тук добре обаче човека го беше срам, но се съгласи  и се беше напил на гъз. Съответно свърши работата, детето се роди, обаче понеже го беше направил пиян разбира се детето имаше някакви недъзи.

Радвам се, че веднага след това се събудих и осъзнах, че е било само сън. Разбира се този сън е BWC exclusive и е абсурд да го кажа на някой от познатите ми, защото часа за известния плевенски психотерапевт д-р Духленски ще ми бъде подсигурен. 

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
iMMORTAL!

Вчера беше изтощителен ден, бях смазан от работа и си легнах малко след 6 следобед и станах в 5 и 40 сутринта, през това време не знам какво съм сънувал много, но помня два съня. Първия сън беше странен. Живея в Перник, Кв. Изток (превод за перничани - кварталО). Какво общо има това? Сънувах че горят блокове из града, и по-точно из квартала. Първо гореше един блок, който много ми приличаше на едни блокове малко по-надолу от мен, после имаше още един и след това обявиха че същото се случва и в нашия и трябва да се изнесем бързо. Имаше евакуация и тогава се събудих в 2:20, отидох до тоалетна, изпих една чаша вода и легнах да доспя. Следващия сън е сравнително странен, но не съвсем имайки предвид че съм чувал слухове свързани с това и просто подсъзнателно мисля за него, но не мисля да говоря за него все още.

От друга страна, веднъж събувах че съм на банкет и си тръгвам с една колежка и правя секс с нея. Тя е с 15 години по-голяма от мен, така че имам и нормални сънища от време на време. 

• Upvote 5
  • Haha 2

0ff76bc5f27ad93c.jpg