Jump to content

BWC Сънища

MJ23

Recommended Posts

dr jack levine
1 hour ago, Djambazov said:

Дейба, всички в тоя форум явно имаме някаква пророческа дарба. Сънувам аз нощес страшен кошмар - казвам се Мустафа и съм РЯЗАН! Събуждам се целия потен, притеснен, уплашен... Гледам в гащите дали всичко е наред и - А! Рязан съм дейба! Бързо бъркам в портфейла да видя личната карта и пак шок - там пише Мустафа. Fml. :( 

Трябваше да се казваш Ханс, брак и да си сто процента баварски фенотип... Какви странни шеги си прави с нас съдбата:(

• Upvote 2

sid-mandy-coombes.jpg

I AM THE MAN. WHEN I WALK THE GROUND SHAKES. I JACK JUSTICE HAS NO COMPATION FOR ANY LIVING SOUL!!!!!!!!!!!!! BECAUSE IM JACK JUSTICE AND JACK JUSTICE RULES THIS WORLD!!!!!!!!!!

• 1 month later...
THE GRIM REAPER

Сънувах че Radox се е разярил за някаква тема за шимейли, върна се във форумът, написа един куп наредби и предупреждения като изяде 15 минуса

• Upvote 6
Monteso
3 hours ago, THE GRIM REAPER said:

Сънувах че Radox се е разярил за някаква тема за шимейли, върна се във форумът, написа един куп наредби и предупреждения като изяде 15 минуса

Нормално е да се разяри. Той самият е шимейл.

• Upvote 5

• 5 weeks later...
ShwN

Тая сутрин сънувах, че някой ми казва как ЦСКА е спечелил контрола със 7:4. Напълно бях изключил, че днеска имаме контрола, отварям сайта да видя и гледам били сме Царско село със 7:4. Ебаси мамата. 

• Upvote 1
  • Haha 1
Monteso
39 minutes ago, ShwN said:

Тая сутрин сънувах, че някой ми казва как ЦСКА е спечелил контрола със 7:4. Напълно бях изключил, че днеска имаме контрола, отварям сайта да видя и гледам били сме Царско село със 7:4. Ебаси мамата. 

Не се притеснявай, не ЦСКА, а Литекс победиха със 7:4.

• Upvote 4

yaripim

Успешен (поне за мен) начин за заспиване,мончета да ви обадя. Начи кат дойде тоя момент в който се въртиш като шугав и съня бяга от теб,почваш да мигаш колкото можеш по-бързо за около 2 мин.При нужда повтаряш. Клепачите се уморяват бързо и щеш не щеш задрямваш.

• Upvote 2

3kuoda.gif

MJ23

Тази нощ за пореден път през живота си сънувах нещо и ми е интересно дали и на друг се е случвало...

Сега е много модерно децата да носят брекети, за да им се оправят зъбите. Е по мое време беше твърде скъпо и т.н. и носих скоби, защото зъбите ми бяха доста криви. Няма да ви казвам каква мъка е - постоянно с тях, освен когато се храниш, фъфлиш, стягат ти , постоянно те дразнят... Е на училище в един момент спрях да ходя с тях, защото беше доста неприятно.

И сега вече над 10-12 години не нося, но до ден днешен сънувам кошмари, че имам скоби и ми стягат по зъбите и се будя нощем и тръгвам да ги махам от устата си. Интересно ми е някой друг, който е носил имал ли е подобен случай?

• Upvote 4
  • 2 weeks later...
Brutalnia

Снощи сънувах, че Ливърпул води на полувреме с 2 на 1 на Уотфорд, с гол на Емре Джан. Краен ми се мяркаше 1:3. Но понеже съм им фен е възможно просто да съм повечко напрегнат ден преди новия сезон. :D

• Haha 1
  • Sad 1

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

Berbatov

Днес сънувах един от най-странните ми сънища просто...
Седя си пред дома с двама мой приятели и си говорим и се появява шибания Накамура от някъде и започва да прави неговите си физиономии. Гледаме го учудено кво ли прави тоя и по едно време ни настрои един срещу друг и започнахме да се бием помежду си с аверите... Размятах ги и двамата на ляво на дясно, после се оправихме и дръпнатия започна да ни гони. Хукнахме да бягаме и се разделихме, като аз отидох към горните стаи, а другите в мазето. Заключих и гледам, че ги е хванал и ги пребива от бой. Аз нищо не можех да направя, защото бях горе с майка ми и я пазех. Откачалката ме видя и тръгна да разбива вратата с ритници, аз взех един нож и се скрих зад вратата на втората стая. Като влезе, погледна майка ми и тръгна срещу нея, аз изкочих зад вратата и му забих ножа през устата. Но копелето не умря и започна да отстъпва назад. След това го догоних и започнах да го бода в сърцето и стомаха. Като му излязоха всички вътрешности чак тогава падна и умря. И се събудих...

П.С. Не не съм някакъв психопат, до сега не съм сънувал такива ужасии, просто ви разказвам какво преживях:lol::lol:

• Upvote 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Metzgermeister
42 minutes ago, Berbatov said:

П.С. Не не съм някакъв психопат, до сега не съм сънувал такива ужасии, просто ви разказвам какво преживях:lol::lol:

Виждам, че историята ми отпреди няколко месеца още те държи :D

• Haha 3

wascop

Тая нощ сънувах много красив сън, който ще споделя в името на художествената естетика. Затова обичам нощите петък/събота и събота/неделя, защото спя по 12 часа...
Така можеш да навлезеш от  2 до 3 пъти в REM фаза на съня и ако имаш достатъчно богата душевност, чудесата на съня са пред очите на сърцето :)
Ще опиша съня, точно така, както ми се отрази.
Самият сън започна в една нощна, павирана улица с изоставена линия по средата. Улицата бе с посочно разпределение изток-запад.
Лунната плазма се разливаше по паважа и дълбоките сенки, правеха линията да изглежда, като естакада. Сградите бяха ниски, тъмни сдания в неокласически стил, тип стара София с гипсови орнаменти по тях. 
Романтиката на самото място се определяше от самата тишина, която се подсилваше от синкавата лунна светлина, стелеща се върху павираната повърхност, от една страна отразявайки я под формата на сенки по земята, от друга препращайки я върху тъмните места с гипсови лъвове, колони и римски фигури по южната страна на улицата.
Малко по-надолу улицата се събираше с още две други и образуваха нещо, като площадче със остров по средата и в нощната тишина, тихо ромонеше чешма, направена от три горгони, от чято разтворена паст се изливаше черната вода.
Запътих се на запад към чешмата и следващото нещо, което си спомням е как се озовах на една широка, лъчиста, планинска поляна в летен ден. Слънцето тъкмо се издигаше над планинското било и ми беше трудно да преценя точно в каква част на света се намирам, но беше някъде в северното полукълбо, по на юг от София (по усет разбира се :) ). Може би Гърция, а може би Витоша.
Росната поляна, окъпана от първите лъчи се жълтееше от лалета, покрай които пурпурните метличини и ярко белите и червени астранции образуваха нещо, като кристална решетка...
За момент полегнах на поляната, за да усетя мириса на цветовете и вкуса на росата и като станах поех на юг, където ми се изпречи, блестящ и не много широк планински път. Спря автобус, на който се качих и в задния край видях нещо чудно, което не съм виждал досега.
Чудновата сфера с формата на планината, на която релефно и като детелина се пресичаха пътищата в самата планина. Сферата бе метална...
Тогава разбрах, че планината не е обикновенна и като се огледах, забелязах дълбочинната мултиизмерност - на много нива, по пътища които се пресичаха един над друг, пъплеха други автобуси. Коли нямаше...
След това се озовах на един много широк и оживен път в един много голям град. Нещо ми подсказваше тоя път, че съм в Москва...
Широкия проспект, беше и страшно дълъг и прав. Като погледнеш на двете страни, нямаше край.
Слънцето беше много силно, по пладне и заслепяваше с отблясъците си, в абсолютно гладкия, като калайдисана тепсия асфалт.
Сградите, футуристична архитектура, остъклени и високи, създаваха впечатлението, че се намираш в сърцевината на една голяма структура, чиято цел е да обхванеш панорамно всичко наоколо. Имаше едно чувство на внимателно проектране с цел показване на величие, примесено с действителната космополитност на града...
И тук някъде съм се събудил. Поне един час, лежах като благословен и щастлив човек и обмислях всеки детайл от сънуваното, който  постепенно превръща понятията и ескиза, който имам за разни местоположения в по-пълна картина...
Кой знае, може един ден, както пътувам някъде, да открия реалните местоположения от сънищата си, а може би това са отражения на представите ми за тях, но ще бъда много щастлив, ако образа в съзнанието ми се събере с образа на живо.

Edit: Тва го пратих и на Ани, щото, като пълен идиот си мисля, че може да оцени богатата ми представа за нещата :(

Edited by wascop
  • Upvote 6
  • Like 2

• 5 months later...

Доста шано сън тази нощ.. Сънувах че играем футбол с Холандия и бях.. Национал ? преди мача Петър Занев ме викна и каза "Брат мързи ме да играя, играй вместо мен " победихме с 5-0 и дори вкарах за 2-0 ?

Съня не е нищо особено, но да сънуваш Петър Занев е притеснително..

• Upvote 1
  • Haha 7
MainEventer

Факта, че си сънувал Занев наистина е притеснителен, но като оставим това, всичко друго в съня ти си е било легитимно. Нивото на националния ни е такова, че е нормално да получиш повиквателна и ти, а холанците така копаят дъното, че си е ОК да си ги бием. Щом тоя хорнсуогъл Спас Делев им вкара два гола, защо да не можеш и ти...И най-легитимното от всичко написано от теб е, че Петър Занев си го мързи.

• Haha 4
itzo1994

Аз пък преди 1-2 нощи сънувах вече стария ми ОФИС. Разправях на шефката ми как съм забогатял и няма нужда повече да работя. Тя без да ме пита каквото и да е, ми дава един договор и аз без да я питам какво е, що е, го подписвам. После ми каза да отивам на работното си място. Бях шокиран, че пак ми се налага да работя и един вид са ме метнали, но нищо не й казах. Отивам някъде из ОФИСА, отварям аварийната врата (от тия двукрилните), дори не се замислих, че е странно работното ми място да е натам. Anyway, озовах се в Manhattan Center на RAW 25, само че знамената с логото на IcoPro и WWE бяха заменени със знамена на...да, правилно се досетихте, BWC! :D Не си спомням какво стана после, освен, че трябваше да взимам интервюта от някакви celebrity-та, дошли да гледат шоуто.

Преди седмица пък сънувах, че падаме от Малта 5-2, не знам чий сън е по-реалистичен, моя или на MJ. :D 

• Haha 4

spacer.png

YoTheReal

Аз сънувах, че ViChiX (в съня ми - мистериозен мъж в черно палто, с голяма черна шапка и свел глава) кастрира Енеми и Олимпик.

• Upvote 2
  • Like 1
  • Haha 11

Аз сънувах , че идва светъл ден за BWC , в който може да се коментират всякакви отвратителни неща без да банват и меките женички са спряли да се обиждат от ташаците , дето се пускат към тях . Алелуя . 

• Upvote 2

Тая нощ сънувах как чукам Соня Девил, която дава благословията си и в последствие се женя за Менди Роуз. Защо се събудих дейба. 

• Upvote 3
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • 2 weeks later...
Metzgermeister

Снощи имах много странен сън. Бях седнал да ям в Макдоналдс (още първият път, в който ходих на KFC, си казах, че повече в Макдонладс няма да стъпя и съм нарушил клетвата само веднъж) с Боби Рууд, който беше облечен в glorious робата си, а с нас беше някакъв костюмиран дядо, който май му беше баща. Бях си взел картофи и два бургера, единият от които Биг Мак с шунка (?), но по едно време Боби реши, че ще се нахраня само с единия бургер и даде Биг Мака ми на някакъв голдън ретривър, който се намираше под масата без моето знание и е бил допуснат незнайно как в заведението. Помня, че много зачервих бузки и се разкрещях: "Нееееее!" и ми идеше да се разрева, защото в крайна сметка съм давал 5 лв. за Биг Мака, а за един безработен гяур това е немалка сума пари. Дядото се опита да ме успокои и даже се наведе и взе едно парченце шунка, подминато от кучето и се опита да ми го даде. Аз побеснях още повече и отидох да си купя друг Биг Мак, твърдо решен да накарам Рууд да ми го плати. Сънят ми обаче свърши, когато се озовах на касата и не разбрах дали The Glorious One ми е дал ценните 5 лв. :laugh:

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Haha 6

baikiro

Наскоро имах бруталния сън, че преспивам със по-малката сестра на един приятел от България. В последствие той беше разбрал, че съм имал взимане-дававане със сестра му и ми искаше обяснение. Аз го налъгах в очите, че такова нещо няма и той ми повярва веднага. Така завърши съня. Почти целият сън беше разговорът ни и моите обяснения, че нещо се е заблудил и че такова нещо няма. :D

• Upvote 1
  • Haha 4

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

• 1 month later...
YoTheReal

Да го еба, дойде и моят момент тотално да изперкам.

Сънят ми започна с това, че е ясен следобед без облаци и в небето се виждат всички планети. Това малко по малко премина към нещо като малък апокалипсис, а аз се озовах в Созопол. Както обаче си бягах от падащите метеорити, астероиди, планети и т.н., гледам - Хеймън и Леснар се облегнали на един автомат за Burger King (????). Заговорих се с тях и накрая поисках снимка с тях, очевидно. Дадох си телефона на някой до мен, мисля, че едно момиче, което познавам, обаче тя снима клип и се наложи пак да ги карам за снимка. Тя обаче не се нави и дойде друг мой приятел, който ни снима с фотоапарат, но без да прикачи обектива. Леснар и Хеймън вече тотално бяха изтрещели и като цяло Леснар искаше да си нагъва Бургер кинга без да го занимавам с глупости, но в крайна сметка се нави за трета снимка и ме хвана като за германски суплекс и ми каза, че ще ме метне, но право нагоре и после ще ме хване. Трети приятел, този път с една Nokia Xpress Music, каквато имах преди 10 години (вж. темата за телефони), направи естествено супер гадната снимка, при това с него в нея, с 2 mp камера.

Решил съм след тоя месец да спирам с Фейса, ама май и BWC-то ще трябва да огранича, деба. Иначе преди лягане гледах Edge/Undertaker от WM24, та явно съм заспал в кеч настроение.

• Upvote 2
  • Haha 6

Сънувам, че свършвам върху пачки от пари :( Този сън ме гони от години и не знам какво означава! Тегаво е...

• Upvote 1
  • Haha 2
Farest

Хора само аз ли сънувам супер нереалните и несвързани сънища, че почвам да си мисля, че съм ненормалник. Не помня скорошни сънища, но помня как един път сънувах, че бях крокодил и след малко вече съм човек който работи в някъв баровски офис, а след 2 мин вече съм в шаолин. Често стават такива объркани и ненормални сънища. Тва нормално ли е :D

Edited by Farest
  • Haha 1
The1948One

^И аз бях така в първите ми 26 години - пълни простотии и несвързани работи, докато след това не изживях 2-3 травматологични преживявания и изведнъж не ми се оправиха сънищата и станаха повече от логични и наредени, което в един момент започна и да ме плаши. 

• Upvote 1