Jump to content

Dylan Miley - следващата ME атракция, далеч от светлините на прожекторите

neshev

Recommended Posts

neshev

Докато NXT TV е превзето от бивши TNA кечисти и indy ветерани, най-успешният developmental кечист, извън жените, в PC ерата си остава Braun Strowman. Без да се е явявал в телевизионната порция на NXT и само две години след подписването си на developmental договор, бившият strongman дебютира през 2015 като част от The Wyatt Family. Той беше един от хората, които спечелиха най-много от split-а, като получи собствена музика, нова визия и push, който го направи неизменима част от RAW и кандидат номер едно да замени вече застаряващия Big Show. Често съм споменавал друг prospect, Brennan Williams, който има NFL background и спокойно може да спори за титлата "най-голям" атлет, но изкачването на Strowman ме кара да спомена и друг кечист, за когото има много hype от ключови WWE играчи, но e слабо познат на средностатистическия фен:

latest?cb=20160206164144

Miley е бивш футболист, тежащ 130+ килограма и е висок 1.91 сантиметра. Това, с което се отличава, са огромните му ръце и приликата с легендата в класическата борба - Alexander Karelin. Според слуховете, той е един от най-харесваните кечисти в development-а, като има множество снимки със свои колеги. Самият Triple H го отличи през 2014, а после и Kevin Owens го спомена в twitter. Triple H е наредил да му се отдели специално внимание като проект номер едно на компанията. Но може би най-голямото признание е това от Brock Lesnar. Lesnar е видял Miley на NXT house шоу по време на WM 31 и е бил изумен от него, като дори е летял до Florida за частна тренировъчна сесия. От тогава няма много информация. Знае се, че още е там и спорадично се появяват снимки с него, но и той ще дебютира някога от никъде, както го стори Braun Strowman.

Видимо е, че WWE отново се опитват да наложат големи кечисти - Strowman, Corbin, Big Damo, Heavy Machinery, AoP и сега Chris Hero. Проблемът пред тях е най-вече в изискванията на феновете, като всеки голям кечист трябва да е достатъчно добре подготвен на ринга. Докато преди имаше стигма за "малките кечисти", сега има стигма за големите и към всеки с огромни размери се гледа съмнително като следващото бездарнодърво. Хубавото е, че WWE се придържат към "monster heel" модела, а в момента има достатъчно добър набор от кечисти, които могат да направят всеки новак да изглежда приличен. Другото интересно нещо е, че топ талантите им не се появяват в седмичните шоута на NXT. От една страна там се залага предимно на ветерани и утвърдени имена, но от друга има реален риск те да бъдат отхвърлени както Elias Samson. При всички положения, не мисля, че Miley ще е решението на проблемите им, но поне ще е още един забавен monster heel, готов да нахрани Roman Reigns или следващия им babyface проект. 

Edited by neshev
  • Upvote 20

Значи за "следващи ME атракции" слушаме от времето на Khali, Umaga, Kennedy, Morisson и не знам си още колко, дето бяха "следващия Шон Майкълс", "Следващия Остин", "Следващия Гробар" и т.н. И всичко, което се случи с тях, е че рухнаха много гръмко. Никога няма да има следващ Майкълс, Остин или Тейкър. Няма да има дори такива, които да се доближават до тях. WWE загубиха способността си да правят не само големи звезди, а и мидкардъри.

• Upvote 11

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

• 1 month later...
neshev

Dylan Miley ще направи NXT дебюта си следващата седмица:

Spoiler

DIY са победили Dylan Miley и Michael Richard Blaze. След мача, Miley е нападнал Blaze.

Edited by neshev
  • Upvote 2
  • 4 weeks later...
MainEventer

Звучи като кънтри певец или третия вратар на пропаднал английски отбор тип Милуол или Бристол Роувърс. Нека видим дали промяната на името му ще значи нещо.

• Upvote 3
Todor Atanasov

Малко трудно за произнасяне ми звучи. Някакво друго име вместо Lars преди Sullivan щеше да е по-добре.

• Upvote 1
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
neshev

Култова изрезка от WWE Magazine, преди 9 години, където Lars Sullivan (Dylan Miley) заявява, че никоя жена няма да застане между него и WWE. :lol:

sYSCyp6OOK6QD4-s3OCSN7qZ3BYsoUVh320VZ1LV

Edited by neshev
  • Upvote 3
  • Haha 2
koleda321

Хахахаха, ето това е мъж на място! :D 

Пък и реално той я е зарязал, а не тя него. Сега като стане милионер в WWE, ще го налазят толкова ring rats, даже може и бившата да го потърси. Точно като в песента на Борис Дали "Ще си говорим пак". Борис Дали даже може да мениджър на Lars Sullivan! BOOK IT! :D 

• Upvote 4
  • Haha 2

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

• 1 year later...
neshev
Spoiler

Отне повече повече време, отколкото очаквах, но повиквателната е вече факт. :beer:

• Upvote 1
HEIDENREICH

Дано не го ударят през дзурлата за това. Тиквеникът ми харесва, изглежда като абсолютен изрод, отделно олд скул стила му ми допада. По-добре да махне тази козя  брадичка , че така прилича повече на Снитцки отколкото на Карелин.

За скорошния му дебют в главния ростер доста се чудя какво е по-добро за него. От една страна в Raw вече имат чудовище в лицето на Брон и се съмнявам че ще си дадат труд да го направят леко по-различно чудовище както предполага neshev.

В смака ростера е по-беден ама там пък е гмеч от хийлове, отделно хора като Алмас , даже цялата сбирщина от Sanity със седмици не участват на шоута понеже няма планове за тях. 

Май ще яде хурката където и да отиде , а ми се гледа срещу Брок :( 

• Upvote 4

HeaDMaKeR™

Или ще дебютира и ще мачка джобъри и хората ще загубят интерес към него, или ще дебютира в МЕ сцената покрай Корбин, Лейшли и т.н във враждата им с/у Броун...като евентуална причина за загубата на Строуман на ТЛС.
Мисля си, че ще е част от Рау, но СД може и да е по-доброто място за него.Помага на Данчо да си запази титлата с/у Стайлс на ТЛС никой няма да го очаква, аи  още повече хора ще намразят Браян така.След това може да направи вражда с Джо, да спечели Андре трофея на КМ и лека-полека да се издига и евентуално да се билдне с/у Строуман, Леснар и прочие.В Рау не виждам много какво да прави освен охрана на Корбин и вражда със Строуман, за която трябва да се изчака.Ларс с/у Леснър също би било як бой, ама Леснар е яко НЕмотивиран с/у гиганти, така че се съмянвам за момента.
В жълтия бранд не ми беше от любимците, но изглежда яко - типичен хорър филм злодей, който ще ти спука черепа ако ти стисне главата, или някой мутирал изруд от Хълмовете имат очи.Могат да се възползват от такъв специфичен вид, но те и от Алмас можеха, и от Санити, ама йок.

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

The^Lunatic

Аз лично мисля, че ще е по - добре да отиде в смака, там имат нужда от monster heel, имаха такъв шанс със Джо, но нещата с него не вървят към добре, но е и разбираемо, не е първа младост, там има достатъчно народ за мачкане. В Raw поне към момента не го виждам, имат Strowman, Drew е мега силния heel, доста добре си изиграват картите с него към момента, имат Bobby Lashley, AOP, Brock Lesnar (от дъжд на вятър) само той липсва там. В Смака могат да го изградят по - добре, има доооста повече храна за него там. 

• Upvote 1
The Pain

Новия Сницки/Хайденрайх/Райбак.Такива кечисти имат 2-3-4 години живот, освен ако не си легитимен като Леснар или имаш образ като Кейн или Гробаря, но тия образи не могат да се получат в кеча вече.Един педерас като Velveteen Dream ще бъде много по-голяма звезда

• Upvote 1

9MLnN5Y.gif

neshev
13 hours ago, neshev said:

PC полицията е изровила тролските му постове от Bodybuilding.com. :rofl:

http://www.ringsidenews.com/2018/11/22/lars-sullivan-said-that-kfc-is-for-lower-class-people/

Това ще се окаже една от най-забавните истории тази година.

Under the Disenfranchised name, Sullivan commented on a video of Stephanie McMahon saying, “Very sexy, Thanks for the fap vid.” But then his account was soon banned for a plethora of apparent reasons probably due to his abusive language.

When asked to clarify what McMahon said in an old K-Rock interview with Howard Stern, apparently Sullivan remembered what she had to say when he replied: “She was a good sport and went along with the sexual answers Howard threw at her. It’s been several years since it aired but I remember her talking about getting it ‘hard’ and ‘soft’ from HHH. No anal ‘yet.’ And she’s completely shaven.” Those are some very personal things to know about your bosses’ wife and daughter, especially if you’re going to talk openly about it.

http://www.ringsidenews.com/2018/11/23/lars-sullivan-discovered-making-derogatory-comments-stephanie-mcmahon/

:lol:

Rusev с право отеба BWC. Ако бяха прочели интервютата с Olimpic, нямаше да помирише главен roster.

Edited by neshev
  • Upvote 1
  • Haha 2
baikiro

^ А от къде си сигурен, че е бил той? Много вярвате на мръсните листи...

• Upvote 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Hachiko

It’s been several years since it aired but I remember her talking about getting it ‘hard’ and ‘soft’ from HHH. No anal ‘yet.’ And she’s completely shaven.”

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 1
neshev
18 minutes ago, baikiro said:

^ А от къде си сигурен, че е бил той? Много вярвате на мръсните листи...

От този акаунт, младият Дилън е пускал свои снимки.

• Upvote 1
  • Haha 1
baikiro

Жалко тогава. Поредният марк ми станал кечист. А случайно да е давал звездички във форума на гуруто? Защото и това очаквам в скоро време. Дано не му се размине без нищо и го накажат.

• Upvote 1
  • Haha 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

2 hours ago, Hachiko said:

Аз специално бих си легнал че даже и.... толкова мръсно има в нейното лице че... :D

• Upvote 1
  • 2 years later...
HEIDENREICH

Братле, кажеш ли за некой че е следващото голямо нещо в кеча , яде ебаси хуяка, то все едно Олимпик да заложи на футболен отбор,

Не ми се мисли Паркър Бордо какво ще прави за препитание след години . :( 

• Haha 6
  • Wank 1

Mariyan01
7 minutes ago, HEIDENREICH said:

Не ми се мисли Паркър Бордо какво ще прави за препитание след години . :(

Сотаджия в Столипеново

• Upvote 1
  • Facepalm 1