Jump to content

Liv Morgan / Лив Морган

Hachiko

Recommended Posts

3cf84adcc3a8f28cac367c70f2169d0a.jpg

Ring name(s) :Gionna Daddio, Liv Morgan
Marley
Billed height :  5 ft 4 in (1.63 m)
Billed weight:   126 lb (57 kg)
Billed from :  Elmwood Park, New Jersey
Trained by :  WWE Performance Center
Debut :   June 27, 2015

6L1Jjaz.jpgadKmHBB.jpgWrcwIx2.jpg3c991oz9oc2y.jpg

tOEgB06.pngO12voPl.jpgmK7evgU.jpgEP5gDcY.jpgC3VBBHw.jpgBarU8Ta.jpgxGul51V.jpgd0mY29K.jpgTVbkK1K.jpgNMoeK3j.jpgBUuyT07.jpg6xVIA88.jpgvmCV64V.jpgqqDvt1v.jpg64576e9d969643fe8767dde679e591ca.png

Като фен на Старата школа мога да кажа само едно-тази и всички други от тези които се бият в момента не могат да стъпят и на малкия пръст на Дивите от началото на века-Триш,Лита,Сейбъл,Стейси и така нататък,нито имат красотата,нито уменията на ринга

Metzgermeister

За уменията на Триш и Лита съм съгласен, за другите две малко може да се поспори (не помня мачове на Стейси, а и принципно чак такива дългокраки като нея не ме радват, затова пък Сейбъл не мога да кажа, че е правила кой знае какви мачове, макар и да бях впечатлен от powerbomb-а, който направи на Марк Мероу на един "RAW" от 1998-а), но ако не друго, PG ерата ни донесе по-женствени кечистки, които не изглеждат толкова анаболни с няколко изключения като Шарлът и Беки, които са с по-венясали крайници.

Впрочем, от всички диви в историята Лив най-много прилича на Барби в лице, което понякога ти дава странни усещания. Добре, че в тяло не е такава анорексичка като куклата - изглежда доволно сочна и същевременно атлетична, а и каква усмивка има :happy:

liv-morgan.jpg

Edited by Metzgermeister

• 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...