Jump to content

Какво е мнението на родителите ви за кеча?

nWoHulkster

Recommended Posts

nWoHulkster

След един страхотен пост на California,ми хрумна да направя такава тема.

Edited by nWoHulkster™
Rey Mysterio

Когато даваха кеча по БТВ майка ми и татко ми го гледаха почти всеки път и много се кефеха :D .Баща ми го кефеха Трите Хикса , Кейн , Остин и Гробаря.Майка ми я кефеше Скалата , Ракиши , Джерико и Кейн.Аз имах хиляди кеч листчета и всички ги помнех на изуст.Започвах все по често да си копувам тениски с кечисти.Ако ме попиташ нещо за кеч винаги го знаех. След като го спряха кеча аз продължих да се занимавам , но много малко време.Просто не ме вълнуваше вече.И един ден се отказах от манията за кеч.В един ден през 2003-2004 (не помня точно) отидохме на гости у едни приятели.Родителите започнаха да си говорят за работа и ми стана тъпо.Отидох горе при едно 6-7 годишно приятелче да видя кво прави.И какво ли правеше...ми играеше на Smackdown! Just Bring It.Поиграх малко и ето че манията пак ме взе.Когато родителите разбраха , че пак се занимавам с кеч ми поискаха да им пусна един мач.Още в началото им стана тъпо и се махнаха.Явно вече не ги вълнува кеча колкото преди.Последния път в който си говорех за кеч беше с баща ми.Той се беше напил :D и го карахме вкъщи изведнъж той ми каза:

Симеоне , ти...знаеш ли , че Гробаря и Кейн са най - големите кеч легенди на всички времена :D .Поговорихме си малко и това беше последния път с който родителите проявяват интерес към кеча.

• Upvote 3

Аз по-рано си зяпах Нитро по ТНТ и никой нищо не ми казваше. Както знаете, имах и сателитна чиния и гледах RAW през 1998-2000! Това беше върха! Проблеми настъпиха чак през 2001, когато бях 7-ми клас, а шоутата бяха от 12-1 часа чак... Майка ми ми мрънкаше постоянно, а баща ми често беше командировка, така че нищо не е казвал. :)

А сега в момента родителите ми нито ги кефи, нито ги дразни кеча - т.е. напълно безразлични са към него. Понякога майка ми се заглежда в някой мачлета, но за кратко... :D

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Абе какво да кажа, мнението им не е много положително. На баща ми може да се каже, че му е безразлично, а майка ми е доста против. Май и двамата го мислят за глупаво и безсмислено (ех, да знаеха колко грешат:) щеше да е по-яко да го гледаме заедно). Аз гледам кеч, откакто започнаха да го дават по БТВ (е и преди това съм гледал случайно 4-5 шоута и оттогава ми харесва) и тогава нашите бяха доста против. Майка ми почти всеки път се опитваше да ме разубеди да не го гледам, но не се сещам някога да ми е забранявала категорично или пък да ми е спирала телевизора. Сега вече тя е свикнала и може да се каже, че не му обраща внимание. Само по някой път като си пусна да гледам кеч, тя излиза от стаята, за да не го гледа :) За съжаление все още не го понася, но гледа да не ми говори нищо за него.

Posted Image

Shawn_Michaels

Нашите не харесва кеча и не и е много приятно дето гледам,а на баща ми му е безразлично

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

Както гледам при повечето и при мене е така майка ми твърдо против а баща ми го гледаше негови любими кечисти бяха HHH и Benoit но интерсното във случая беше,че майка ми гледа няколко мача и каза,че няма нищо лошо във това да гледам даже след първия и Raw тя се запали по Y2J даже във момента знайки,че гледам кеч ме пита кво прави Jericho. :D

• Upvote 2

[center][img]http://i49.tinypic.com/ogf5a0.jpg[/img][/center]

[center][size=7][font='comic sans ms']ONE MORE MATCH[/font][/size][/center]

ами при мен Майка ми не одобрява нищо свързано с компютър пък дали е кеч или Дързост и Красота няма значение.Баща ми чат пат одобрява чат пат не абе странна работа.Вуйчо ми беше много запален с него сме цъкали SMACK DOWN 2 на плейстейшъна.

Подписът е намален поради нарушаване на правилата за размер.
[img]http://img73.imageshack.us/img73/8366/lost19pa0wm.png[/img]

The_Undertaker

Ми в началото татко ме питаше Какво намирам толкова и че не се бият наистина.Не го одобряваха много

Но като видяха че гледам свикнаха

След като си купих PS2-to с татко сме играли Here Comes The Pain

Иначе понякога съм му пускал некоя друга супер каскада и му е харесвало така че нямам проблеми с наште

А на майка не и харесва ама кво да се прави

Watch WWE on GTV

Родителите ми не вземат отношение по този въпрос, но мнението им е по скоро негативно. Причната е че те не осъзнават това което разбираме ние....не могат да го усетят, защото не са го преживели.

• Upvote 2

ами заедно гледахме кеч в далечната 1994-95 ... нямам какво повече да кажа :)

• Upvote 2

"When I go down, I'm takin' everybody with me, and I'm going out in a blaze of glory!"

[img]http://i30.tinypic.com/2yy1nvs.gif[/img]

Brock_Lesnar

На никой от семейството не му харесва,че гледам кеч,обаче се примиряват.Даже веднъж брат ми (26г.) седна да гледа Ледения срещу Майкълс,но това беше защото му казах,че Майк Тайсън е съдия,но само тогава и тва е.

• Upvote 2

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

Майка ми е с общото мнение - мрази кеча и това си е.

Ама при баща ми е друго. Когато няма какво да гледа, човека сяда и си пуска кеч. Много му се кефи отвреме навреме.

• Upvote 3

14vijko.gif

• 2 weeks later...

От начало като го даваха по БТВ не ми позволяваха да стоя толкоз до късно да го гледам ама аз пак успявах да го хвана.И сега както преди и майка ми и баща ми си мислят,че това е пълна простотия и като ме видят,че го гледам особено баща ми ме пита винаги "Защо ги гледам тия тъпанари,на какво толкова ме учат? " :D А иначе винаги изпробвам някакви хватки и удари на баща ми :)

[color="orange"][b]THE FIRE STILL BURNS...[/b][/color]

30secondstomars

Не питайте, майка ми е бясна, че давам пари за сайта на Стефани :P

[img]http://img514.imageshack.us/img514/4711/stephsiggyjg3.jpg[/img]