Jump to content

UFC 203 "Miocic vs. Overeem" - 10 септември 2016

ЧОТУДЕ

Recommended Posts

untitled.PNG

Date: September 10, 2016

Venue: Quicken Loans Arena

City: Cleveland, Ohio

Preliminary Card (UFC Fight Pass):

1.PNG

Preliminary Card (BT Sport & UFC Fight Pass):

2.PNG

Main Card:

3.PNG

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Най-накрая, CM Punk ще натрие носовете на Vince и Triple H. После очаквам те да нахлуят в octagon-а и да обявят WWE инвазията в UFC. Защото, помнете, всичко се върти около кеча. Други мотиви нямат!

Нямам търпение за това шоу. За първи път ще гледам с такъв интерес UFC с такъв огромен интерес, признавам си, че е от чисто маркска гледна точка, тъй като съм голям фен на Пънк. Просто обикновено прескачам някое и друго ППВ, гледам когато ми падне, но в случая само заради тази атракция си заслужава да се наблюдава на живо. Надявам се, че Пънк няма да го отнесе тежко, тоест при загуба това да не е последният му мач, макар че тайно стискам палци някой ден да го видим отново в кеча, в най-голямата компания, но засега вратите са плътно затворени там.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Доста добри промо пакети за Пънк :) Честно казано и въпреки всичко той си остава един от любимците ми - както Кабана каза в началото на историческия си подкаст с него :) Ще стискам палци за него в събота определено :) Още повече, че тогава имам рожден ден - ставам на 30 и мислех да се напия на Строежа. Ще се радвам, ако някой от форума изкочи за някоя и друга табла с руски закуски + сладки приказаки за кеч, политика, рептили и други конспирации :) Със здраве! :) 

По-интересно ми е Стипе ще щипне ли Алистър, или ще имаме нов шампион..?

Травчо Браун ли беше ебача на Ронда Дундичката? Баси кво странно нещо е живота.

Лично мнение за мача на Пънк,без да съм гледал видеопакети и ембедед шитните и надъхваниците: 90/10 губи, и то още в първия рунд. Всичко друго да се счита за огромна изненада.

3kuoda.gif

Честно казано осъзнавам как пънк няма големи шансове на хартия, но нещо ми подсказва че може и да изненада всички. Ако не друго поне има опит с напрежението, а не знаем дали Мики няма да се пречупи под напрежението което тежи над него. Естествено това са само моите хипотези над това какво би поогнало на Пънк но му стискам палци.

В тежката категория по принципн не си позволявам да правя прогнози защото там винаги един удар решава всичко. Браун ми е адски антипатичен, а и както съм казвал преди никога не ме е впечатлявал особено с уменията си, мисле че Вердум печели.

За МЕ мисле чи двамата имат огромни шансове, така че просто ще се насладя на гледката без да си избирам фаворит

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Mickey Gall е доста противен тип, изглежда като някакво стереотипно колежанче от тийн-комедия.

Еми, май най-накрая ще се случи. Ясно е, че ще се надявам до последно на победа на Punk. Едно, защото ще ми е наистина кеф, друго, че ще е интересна развръзката и трето, че ще натрие носовете на страшно много хора, които преди две години го боготворяха. Да, Punk напълно си заслужи подигравките, след като си забави дебюта с цели две години, но в крайна сметка - каквото, такова. На 38 години не го чака някакво светло бъдеще в ММА, това е ясно, но поне този мач има някакви шансове да го вземе. Като цяло шансовете му ще се увеличават във всяка секунда, в която Gall не го е победил, а в ММА и един калитарски удар може да спечели мач. Особено предвид, че това няма да е реален професионален двубой, макар и под банера на UFC.

Еми, успех на Punk. Дано да бие и да си се върне в WWE, защото от него боец като Lesnar няма да излезе, дано го осъзнава. 38 години са много.

P.S. Ако Punk бие, половината форум ще грейне с неговия лик, обаче ако загуби, очаквам стабилно снимки на торби с лайна. :D
P.S. 2 Дано не вземе пример от Lesnar и да излезе с Cult of Personality, а не с някаква друга песен. Lesnar поне с Enter Sandman излезе, Punk го очаквам с някакъв стабилен ъндърграунд шит.

След последния епизод на сериала на UFC за Punk се замислих дали няма да излезне с тази песен и утре.

CM Punk entrance music in the WWE was Living Colour "Cult of Personality".
Frontman Corey Glover sends his well wishes to Punk ahead of his UFC Debut at #UFC203

Ако това означава да не се връща в кеча всъщност за тези, които го хейтим какъв е неблагодарен ревльо май е по-добре да бие. Обърках се и аз какво ми се иска да се случи в този мач.

30 minutes ago, gboy said:

Абе, верно ли Фейбър ще участва и никой не казва една дума за него :laugh: .

И по-добре.Тоя ми е адски противен.

Двубоят между CB Dollaway и Francimar Barroso отпада заради контузия на Dollaway.

UFC announced that CB Dollaway has had to withdraw from his scheduled bout at UFC 203 due to an injury he suffered last night as a result of an elevator accident at a hotel in Cleveland. 

UFC officials have been in communication with hotel management, and the hotel is currently evaluating and investigating the issues surrounding the incident.

Вчера е имало подобен инцидент в същия хотел. Urijah Faber, Fabricio Werdum, Brad Tavares и още няколко други бойци са заседнали в асансьор за десетина минути, но им се е разминало и нямат травми.

Ще е голям кеф, ако някакси, против на всякаква логика, СМ Punk успее да победи. Шансовете са минимални, но като се има предвид, че това е ММА мач, ъпсет все пак е възможен. В друг строго конфигуриран боен спорт би било по-трудно, но тук всяка грешчица и всеки взет шанс може да означава край. Тази седмица изгледах сигурно над 20 интервюта на Punk от поседните 6 месеца и мога да кажа, че поне здраво си е стъпил на краката и добре си оценява ситуацията. С голям интерес чакам и Stipe vs Overeem. Всички мачове от main card-a са силни.

Продължаваме напреК! Днес имаше 3 секунди от целия мач, в които Пънк не яде бой. Следващия път, ако изобщо има такъв ще бъдат 5!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...