Jump to content

UFC 200 "Tate vs. Nunes" - 9 юли 2016

neshev

Recommended Posts

The Olimpic Hero
Just now, dbrm said:

Тва е сигурно най-жалката путка в MMA-я, маняк.

Дай ми доводи, маняк.

^ Заради тоя боклук Кормие Джонката се продруса и отиде да блъска бременни жени и да псува ченгета. Как не го е срам, не знам. Да не говорим, че е такъв боклук, че свали на земята Андерсън Силва, вместо да стои и да разменя удари с него, както би направил всеки себеуважаващ се борец срещу добър страйкър!

37 minutes ago, gboy said:

^ Заради тоя боклук Кормие Джонката се продруса и отиде да блъска бременни жени и да псува ченгета. Как не го е срам, не знам. Да не говорим, че е такъв боклук, че свали на земята Андерсън Силва, вместо да стои и да разменя удари с него, както би направил всеки себеуважаващ се борец срещу добър страйкър!

Смятай колко жалък трябва да си, за да се биеш срещу наркоман, който блъска бременни жени И ВЪПРЕКИ да освиркват теб и да се радват как те бият.:D

ЕДИТ: Още един пример защо го освиркват и не го харесват:

http://entimports.com/2016/07/d-c-puts-cerrone-on-absolute-blast-following-cowboys-anti-gay-comments/

Ще вземете брадите, ве, маняци.

ЧОТУДЕ
On 7/10/2016 at 3:49 PM, hacky said:

Че аз даже си мисля, че освен мен и Олимпик още сума народ си е пуснал за Леснар. Още като излезе по букитата мача го пуснах аз.

Май само аз съм изпуснал промоцията. Като гледам бая хора сте го играли, за което браво. Тъй като не следя чак толкова UFC, ако го бях играл щеше да е от маркщина, но предполагам някои от вас сте го играли точно поради тази причина и още повече сте се изкефили на победата на Lesnar. :)

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...