Jump to content

Най-добрите прогнози

hacky

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Каквото и да играя в мач на Кауна, винаги ме дъни. Може би, защото съм го кълнял немалко... Същото е и с онова хипофизно аржентинско джудже Лео Меси, макар че там е по-скоро тролня. Легенда си е човекът. Сега обмислям да го играя голмайстор на световното първенство. 17 коефициент ми се вижда добър, направил съм пълен анализ и ми се вижда най-подходящ!

• LMFAO 1

39 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Каквото и да играя в мач на Кауна, винаги ме дъни. Може би, защото съм го кълнял немалко... Същото е и с онова хипофизно аржентинско джудже Лео Меси, макар че там е по-скоро тролня. Легенда си е човекът. Сега обмислям да го играя голмайстор на световното първенство. 17 коефициент ми се вижда добър, направил съм пълен анализ и ми се вижда най-подходящ!

Има един мега добър залог - победителя да е от Южна Америка на около 4 коеф. От 2002 не са били, време е да прекъснат сушата. Чакаме пълния анализ на @Radox първо!

The Olimpic Hero

Аз скоро ще дам моя пълен анализ! Между другото този път съм във форма. Каръкът вече го няма, това не трябваше да го казвам, нали. Най-просто казано в момента повечето неща, които казвам в залозите, се случват, за разлика от преди. :D

Та играйте Лео Меси на 17 коефициент голмайстор на световното и няма да сбъркате. Изчислил съм го със супер компютъра в главата ми, който мисли около 50 хода напред, както в Мафия! По-късно ще дам обосновката ми. Имам и още едно предложение, но после ще го опиша.

• LMFAO 1

Както и да го погледнем, Европа няма подходящи отбори, които да стигнат до финал и да го спечелят. Франция, Англия, Белгия, Германия не са в много добра форма, Италия дори не се класираха. И аз смятам че победителя ще е от Южна Америка. Разбира се, всичко се случва и на последните няколко СП сме гледали аутсайдери, които правят сериозен пробив, а в същото време "фаворити" отпадат още от групите като абсолютни джобъри.(Справка Англия и Италия на СП 2014, честно казано бих добавил и Бразилия, които бяха добутани до полуфинал, където бяха обругани от Германия) Иска ми се да спомена и постоянните колажи и статии между 2014-2017 че голяма част от тогавашните млади таланти на Англия ще са в техния връх на кариерата, и се очаква да спечелят в Русия или в Катар, емиииии сега изглеждат съвсем различно нещата. :D Споменаваха се Стърлинг, Джордан Айб(КОЙ?? :D ), Рос Баркли, Сайдо Берахино, Патрик Бамфорд и разбира се Джеси Лингард. Повечето от тези дори не ги знам къде играят днес. Относно Меси, по-скоро си мисля, че няма да е голмайстор на първенството, ролята му е най-вече на плеймейкър(въпреки че снощи срещу Ямайка влезе резерва и набута 2 гола). Но пък Аржентина да спечелят е 8 коеф., което мисля че не е зле.  

• Upvote 1
2 hours ago, The Olimpic Hero said:

Та играйте Лео Меси на 17 коефициент голмайстор на световното и няма да сбъркате.

:( Защо бе, защо трябваше великата кариера на Меси да приключва със злокобна контузия още в първия мач от групите... :(

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Безобразно грозен мач. Вае пак Ивашка излезе една идея по - малко некадърен и спечели. Втория сет сигурно имаха общо над 60 непредизвикани грешки. А Григор трябва да му де забрани със закон бекхенда с една ръка.

natopor4en
4 hours ago, The Olimpic Hero said:

Аз скоро ще дам моя пълен анализ! Между другото този път съм във форма. Каръкът вече го няма, това не трябваше да го казвам, нали. Най-просто казано в момента повечето неща, които казвам в залозите, се случват, за разлика от преди. :D

Та играйте Лео Меси на 17 коефициент голмайстор на световното и няма да сбъркате. Изчислил съм го със супер компютъра в главата ми, който мисли около 50 хода напред, както в Мафия! По-късно ще дам обосновката ми. Имам и още едно предложение, но после ще го опиша.

То туй ще е последното му Световно. Така че може и да се надъха на бележи. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

51 е коефициента Аржентина да спечели и Меси да е голмайстор. Най-често голмайсторът е от страната-победител. Струва си да се хвърлят едни 10-15 жълтици, колко са те в днешно време?

2 hours ago, raquishi said:

Най-често голмайсторът е от страната-победител. 

Защо за пореден път си пиян?

1986 - голмайстор от Англия

1990 - от Италия

1994 - от България

1998 - от Хърватска

2006 - от Германия

2010 - от Германия

2014 - от Колумбия

2018 - от Англия

:(

• Haha 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

natopor4en

Приятеле, имам едно въпросенце.

Бях сложил на комбо с един друг залог, да има още един гол в мача на НЕК и Фейнорд. От бета дадоха, че Фейнорд бележи втори гол и аз веднага затворих залога. Завъртях игрити, направих парити димек. В крайна сметка няма отбелязан нов гол. Но пък парити са ми по сметката. Могат ли да ги изтеглят скоро ? Или утре ? 

1 minute ago, natopor4en said:

Приятеле, имам едно въпросенце.

Бях сложил на комбо с един друг залог, да има още един гол в мача на НЕК и Фейнорд. От бета дадоха, че Фейнорд бележи втори гол и аз веднага затворих залога. Завъртях игрити, направих парити димек. В крайна сметка няма отбелязан нов гол. Но пък парити са ми по сметката. Могат ли да ги изтеглят скоро ? Или утре ? 

Могат, зависи дали ще им се занимава, но вече са издребнели яко и имам чувството, че и за 100 лв ще се направят. Ако сумата си струва, пусни теглене, дори да ти направят акаунта на минус им пиши в чата и от "добра воля" ще ти го върнат на нулата. Наскоро имах подобен случай, тегленето уж мина и след 2 часа го отмениха. :D 

On 9/29/2022 at 12:44 AM, raquishi said:

Ама в другите години не е така, нали ;) #УИНИНГ

Ми не, 1978, 1982 и 2002 са единствените в които голмайстора е от страната шампион.

• Haha 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

raquishi
1 hour ago, Radox said:

Ми не, 1978, 1982 и 2002 са единствените в които голмайстора е от страната шампион.

И 2022 ;)

Щях да пиша и играя подсиления залог в бета 6.50 на мача Шити - Говнайтед

- Де Бройне асистенция

- Двата отбора да отбележат

- Холанд да отбележи

Как така все познавам, когато не заложа?!

natopor4en

Не знам, чуек. Ннн направо не знам. 

И аз само някъв такъв, такъв някъв щях да пускам мача на точен 6:3. Ама ме домързя. Пък щях да позная. Щях да позная, когато не заложа. Направо не знам :(  

• Wank 1
  • LMFAO 1

По принцип избягвам когато залагам да играя комбинирано, но тук съм доста сигурен

05b886ccbf3254d1c06fdd459583eda4.png

• Upvote 3

Яко съм на минус дееба, последната година според бета съм вътрешно 5к. Очевидно не правя нещо както трябва. Комбота по 4-5 мача в права с 10 лв до момента ми е най-малко губещата тактика, пробвах такива двойни по 1.45-70 с по 50-100 лв и резултата беше катастрофален. Чудя се дали да не почна да играя РНЗ по 2-3 мача по 1.50-70 коеф, дайте идеи как да си набивам парите с по-малки загуби. :D 

Абсурд.

Толкова съм отчаян, че влезах в 2 групи в телеграм. Естествено пари за абонамент няма как да дам, но искам да видя и другите хора на какво се набиват. :D Едно време Point bet (така ли беше?) къртеше, но във фб не съм попаднал на хубава група. 

Играеш само сингъл. Чакаш на живо подходящ момент и мач и набиваш 50-100 лв на него.

Естествено знам колко труден е самоконтрола и при мен също липсва.

natopor4en
2 hours ago, ShwN said:

Абсурд.

Толкова съм отчаян, че влезах в 2 групи в телеграм. Естествено пари за абонамент няма как да дам, но искам да видя и другите хора на какво се набиват. :D Едно време Point bet (така ли беше?) къртеше, но във фб не съм попаднал на хубава група. 

еми синко, то заради туй вайлюбетърджийстуването не е за всеки. :)

Малко, наистина малко останахме истинските играчи. 

Играй си голове на лайф и си прави парити. Аз отдавна съм се отказал да играя на краен изход. Чат-пат някой двоен, ако коефа си заслужава.

Според мен просто играеш отборите във форма на голове или някви надути коефиценти както беше Наполи с Пул. 

Общо взето играеш голове за отбор на Сити, Байерн , Барса всеки кръг. 

UNDERTAKER*

Аз не знам някой да може да се похвали, ама честно, че като тегли чертата накрая, е напред от залагане, еле пък да е забогатял от това :D. Всички бетаджии сме приели тази сурова истина. Така че, както по-нагоре се написа, просто спираш да залагаш, ако не искаш да буташ пари, това е най-добрият съвет. Единственият шанс да си на много плюс е някога да удариш кьоравото с някой мега късметлийски залог от рода на Илия Груев да вкара гол за Вердер през двете полувремена, еди кой си да получи жълт картон, вратаря да си вкара автогол в комбинация с победа на Копенхаген над Ман Сити с 2 гола на 5001 коеф примерно с 10 евро залог. Измислям си тук естествено, но схващаш идеята. Или пък комбинация от 14 мача с 4-5 големи изненади вътре, но то е същото като да уцелиш от тотото...

Ако все пак искаш да си цъкаш за кеф, просто си определи някаква сума от заплатата, която си склонен да си отделяш на месец, 100, 200, 300, 500 лв., това си е вече за всеки строго индивидуално, и се примири, че си ги отписал тия пари. Възможно е понякога с един депозит от 100 лв да караш много много време. Аз най-първият ми депозит от 100 евро ги бях докарал до над 2000 евро и си цъках с тях повече от 3 години без никога да депозирам допълнително. Просто никога не ги теглих, а ту губих една част, ту ги възстановявах после. Много важен е себеконтрола вече. Не като набуташ известа сума, да почнеш да слагаш луди пари само и само да си върнеш загубеното. Пример - загубил съм 100 евро, сега ще заложа 100 на коеф 2 да си ги върна -> не ми излиза залога, залагам 200 да си върна тези 100 + предишните и т.н. Това е сигурна рецепта за провал. Отделно, има си и някои златни правила като например да не се залага за фаворити (а и като цяло на твърди знаци) в началто на сезона, поне до 10-ти кръг, просто не се знае кой къде е като форма, голяма част от отборите са с много нови, манджа с грозде е. Отделяйте време да гледате кои отбори как играят, следете резултатите, тенденциите, атмосферата в даден отбор каква е, играе ли им се на играчите, треньорът що за стока е, въобще как върви даден отбор, това започва да се усеща на по-късен етап от сезона вече. Това е едно на ръка, добавяме и късметът, който много често играе голяма роля + не на последно място не забравяйте, че и отборите правят пари от залози, колкото и да се твърди обратното, особено най-големите такива, които генерират най-много залози за тях. 

И за да не говоря само общи неща, които всеки следва да ги знае до болка, от много време се каня да пробвам една стратегия, която не изисква кой знае какви вложения, но пък все ми се струва, че би имала успех с повече упоритост и търпение. Например, замисляли ли сте, че n на брой (което n не е голямо число, както ще стане дума след малко) успешни залози на коефициент 2.00, ви дават една много изкусителна печалба. С първи залог от 5 евро, правите 14 успешни залога на 2 коеф и прибирате около 100К, още 3-4 такива и сте милионер :D. Много е важно обаче как ще формирам този коеф от 2, защото ако тръгна да залагам на единични коефициенти като гол/гол на Осасуна и Валенсия или 2-ка на Севиля-Билбао на 2.05 ми се струва, че няма да се получи. Вместо това мисля да разчупвам нещата и да комбинирам (което не изключва, когато се чувствам късметлия, да има залози и като горните). Замислих се миналия сезон, колко мача в днешно време завършват 0-0 и се чатнах, че определено не са много. 10-ина такива мача (в някои случаи може и по-малко), които да позная, че няма да завършат 0-0 са именно около 2 коеф. Мисля голяма част от залозите ми да са такива. Евентуално може да пробвам понякога и 4-5 мача на супер фаворити на 1.10-1.15, които пак да ми правят 2 коеф, или пък над 3 корнера на няколко мача и т.н. варианти много. И тук важен ще е себеконтролът обаче. Не да стигна 50 евро, да изгубя залог и да вкарам 50 нови и да почна от там. Така набутването ще е голямо и се губи смисълът. Целта е винаги да се почва от малка сума, за да не се набутват пари. Да, изисква търпение, упоритост, бих го оприличил като да чистиш ориз с боксови ръкавици :D, но пък е забавно по свой си начин, не се нервираш, че се набутваш с много пари, а го има и психологичесткият момент, че голяма част от залозите ще са печеливши и ще виждам зелени тикчета 🤑. Ако се получат нещата, ще се похваля тук след време.

5f05721cc8991c96f75d45c7360eb858.gif

Глупости  са това. Има си начини и стратегии да си на плюс и то много, просто трябва да гледаш постоянно за грешки и схеми по букитата. И да имаш регистрации в много такива.

Имам приятел, който покрай титлата на Алкараз може спокойно да не мисли за пари следващите 10-15 години.

Edited by MJ23