Jump to content

Най-добрите прогнози

hacky

Recommended Posts

Точно с "Вода" бяхме тогава.

пп - Олимпик, доколкото четох тук вече е 50% от публиката и 50% жури. Съдейки по отзивите в Интернет песента се е харесала доста, а и все пак говорим за място в Топ 10, а не да печели.. Ето дават една Сърбия да е преди нас, а като чух песента им щях да повърна, абсолютен балвоч. Яд ме е онзи ден, че не играх Норвегия да отпадне на 1,90 и Грузия да се класира на 2,50.

Залагайте за топ 5 на педерасти, шимейли, траверси и други подчовеци, Европа е толерантна и ще гласува за изчадия.

• Upvote 10
BrockLesnar

Издънка на Барса и победа за Реал, смело!

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

21 minutes ago, ShwN said:

Залагайте за топ 5 на педерасти, шимейли, траверси и други подчовеци, Европа е толерантна и ще гласува за изчадия.

Въобще не съм запознат с песните/певците, ама четох, че руснакът бил нещо известен с това, че се борел за каузата на гейовете и подобните в Русия, което донякъде обяснява нищожно ниския коефициент. Болезнено прав си.

Тая година може пак да спечели някой травестит с брада и рокля.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Локомотив Пловдив - Монтана - Под 2.5 

Черно Море - Ботев Пловдив X2
AC Milan - AS Roma X2

Марк на годината (2017); (2018).

5 hours ago, MJ23 said:

Пропуснах и друга интересна среща - от Словения - Завърч срещу Кършко. Два кръга преди края двата отбора са с по 39 точки, а отпадащия има 34. Х ги устройва перфектно и очаквам да го направят без проблеми. Коеф си е около 3. 

:beer:

• Upvote 1

Реймс - Лион 1 - абсолютно задължителен мач за домакините, които се борят да не изпаднат! Лион са бетон на второто място, защото дори и Монако да ги изравни по точки, във Франция се гледа головата разлика, а тази на Лион е доста по-добра. Реймс ги устройва само победа и не вярвам да пропуснат шанса да я постигнат.

6 hours ago, The Olimpic Hero said:

Локомотив Пловдив - Монтана - Над 2.5 гола по обясними причини.

4 hours ago, Laoch said:

Локомотив Пловдив - Монтана - Под 2.5 

Много пропуски и в крайна сметка "под" излезе печелившият залог.

UNDERTAKER*

Заложих 10 евро на песента на Поли Генова да се класира в топ 5.

70 евро печалба или към 120 лв. Браво на нашето момиче, но този конкурс е под всякаква критика и едва ли ще го гледам следващ път.

mg6mfZR.jpg Pkxr2h8.jpg

14 hours ago, MJ23 said:

За днес ще дам една малко странна прогноза..

Поли Генова да се класира в Топ 10 @2.37 Bet365 @2.40 Efbet

Да се класира в Топ 5 @7.50 

Песента и не е лоша, дори ми допада особено на фона на останалите помии. Конкурсът предполагам всички знаете как се провежда - гласуват хора със СМС-и от цял свят. Не искам да засягам болната тема как държава ни се разпръсна по целия свят, но едва ли има страна, в която да няма българска общност. Германия, Испания, Белгия, Скандинавските страни.. навсякъде. Отделно песента не е лоша и ще се хареса и на неутрални хора.

До момента България е стигала до финал един път, когато се класира 5 през 2007. А тогава при всички положения нямаше толкова много българи разпръснати из Европа. Успех, който го играе!

Който ми се е доверил - честито :))) 

dfkjksdjf.png

2 minutes ago, hacky said:

Ибаси смелия пич! :D

Който рискува пичели. Иначе за какво ще давам прогнозата. Да не говорим, че и словенците, които дадох свършиха 1-1, но не ги играх. Който е преписал днес от мен - 2.40 , 2.90 , 7.50 коеф. Не е зле, нали :D 

• Upvote 2

И аз ги преписах, но с много минимални суми, избиха ми загубите от деня поне обаче.

Ебаси фиаското е тоя конкурс. 5 часа някакъв странен шведски хумор, водещите като стояха един до друг бяха като момченце и майка му на абитуриентско изпращане. Макар че ебаси майката след като я обявиха като "Петра Общата". Накрая най-интересното, зрителският вот, беше претупан и даден за 3-4 минути, за сметка на 2-та часа отделени на вота на някакво мистично жури... Ако все пак на някой му е интересно какви са резултатите от смс-ите в отделните страни, има ги на официалния сайт. За нас доколкото видях 12 точки са дали само Кипър и Испания.

Колкото до песните - нито една не става за мен. Обаче най-запомнящи се бяха нашата, унгарската (просто ме изкефи какво малоумно подсвиркване с уста бяха вкарали) и австралийската (щеше да е нереален култ да се организира там Евровизия догодина, в 4 часа местно време).

Руснакът сигурно е някакъв гейтак извън пеенето и борец за някакви псевдо-права, това не знам и няма да чета по въпроса, но в интерес на истината беше от по-приемливите като представяне, даже сценичните му ефекти бяха може би най-добрите.

Германското недоразумение като го видях и веднага схванах защо коефициентът й за топ 10 беше 12.00... Здраве да е. Както гледам циркулира един tweet - "Представителите на Германия и Франция точно показват какви са проблемите в двете страни". Франсето впрочем трябваше да си пее на родния тунизийски арабски, един от най-интересните диалекти е това.

Победителката още щом си изпя песента я забравих.

Стана добра пиянска игра - всеки път като нашите преводачи в ефир преведат някоя колосална глупост или си оплетат езиците пиеш, а всеки път като видиш светещи дрехи/гривни и пр. пластмасарийки от Битака пиеш до дъно.

Това са прогнозите и резултатите, които всички дадохме вчера:

Поли Генова да се класира в Топ 10 @2.37 Bet365 @2.40 Efbet   //  Резултат 4 място

Да се класира в Топ 5 @7.50 // Резултат 4 място

Гингам - Ница - гол/гол - @1.75  // Резултат 2:3
Атлетико - Селта Виго - 1ца  @1.65   / @ 2 //    Резултат 2:0
Zavrc - Krsko Posavje - X  //   Резултат: 1:1

Локомотив Пловдив - Монтана - Над 2.5 гола  // Резултат 2:0
Локомотив Пловдив - Монтана - Под 2.5 //   Резултат 2:0

Черно Море - Ботев Пловдив X2   //   Резултат 3:0
AC Milan - AS Roma X2  //   Резултат 1:3
Реймс - Лион 1   //   Резултат 4:1

Познати са 8/10 прогнози или иначе казано 80%, така че, ако сте играли всичко от вчера с еднаква сума, то вие със сигурност сте на хубава печалба. :)

Edited by hacky

ЦСКА София - Балкан Варвара Под 6.5 - Последно време ЦСКА не вкарват толкова много и според мен мислят най-много за финала след 2 седмици. Отборът на Балкан може да е един от последните и да имат доста допуснати голове, но първият мач са паднали само с 2:0. Съмнявам се да има повече от 6 гола в този мач, според мен може да се рискува на стабилен коеф 1.85.

• Upvote 2
UNDERTAKER*

Не ви съветвам да го играете с много пари, даже въобще не го играйте, просто споделям, но Палермо втората част на сезона са много зле и си мисля да ги играя да не бият срещу Верона, Х2 на 4.33. Едва ли ще се случи предвид, че всичко им зависи от този мач и разбира се сицилианската мафия, но реално не са по-добри от Верона и ако мачът се играе наистина, не би им било лесно да победят. Мисля да го пусна с 2-3 евро, заедно с няколко други мача + Удинезе-Карпи също на Х2. Отделно от това си пускам няколко фиша със сериозни залози вече, основно от Англия съм играл за фаворитите, плюс няколко гол/гол. 

Успех на всички бетаджии!

Edited by UNDERTAKER*
2 hours ago, Flam3 said:

ЦСКА София - Балкан Варвара Под 6.5 - Последно време ЦСКА не вкарват толкова много и според мен мислят най-много за финала след 2 седмици. Отборът на Балкан може да е един от последните и да имат доста допуснати голове, но първият мач са паднали само с 2:0. Съмнявам се да има повече от 6 гола в този мач, според мен може да се рискува на стабилен коеф 1.85.

Еми съжелявам ако съм заблудил някой. След полувремето спряха да играят, но към 80-тата минута решиха да вкарат още 2 гола. В единия случай вратаря, в другия защитник се разминаха на сантиметри от топката, но живи и здрави.

Палермо си взима мача, Верона предполагам ще им подарят оставането, макар последните мачове да играят доста добре.

Удинезе - Карпи е много мазен мач, но в изпращането на Тото трудно ще стане 2-ка. Тука потърсете някаква опция да влезе второто и да вкара. Даже ако има опция за гол от дузпа на Ди Натале би било добър залог.

• Upvote 4

Дано някой ме е послушал за Тото:

79'
Antonio Di Natale (pen.) 
1 - 2

Палермо също води 3:1 в 80 мин.

UNDERTAKER*

Х2 на Удинезе-Карпи излезе, но Палермо си биха 3:2. В този фиш, в който го играх, ми избягаха именно Палермо плюс Х2 на Еспаньол и Хетафе. В другия фиш с английските мачове ми избягаха двойката на Суонзи - Ман Сити, единицата на Челси - Лестър, а мачът на Ман Юн и Борнемут беше отменен.

8OdAGxy.jpg

Въпреки това ударих една много добра печалба с любимите ми залози - някой от двата отбора да бие и двата да вкарат. Със залог от само 3 евро спечелих близо 200 евро или към 400 лева :cool:

SFQtzHN.jpg

Duisburg - RasenBallsport Leipzig - 1     == Резултат: 1:0
Пирин Благоевград - Левски София - 1   == Резултат: 0:1
ЦСКА София - Балкан Варвара - Под 6.5  == Резултат: 7:0

Palermo  - Hellas Verona - 1   == Резултат 3:2

Udinese - Carpi -  Antonio Di Natale  да влезе 2рото полувреме и да вкара дузпа (коеф. твърде голям, за да го изписвам)   == Резултат: ДА
Удинезе-Карпи  - X2  == Резултат: 1:2

Palermo  - Hellas Verona - Х2   == Резултат 3:2

Днес, успеваемостта на залозите са 57%, което не е никак зле, като поздравления за предложението на @ShwN и тези, които са го послушали, защото със сигурност са на добра печалба. Той печели залог на деня!