Jump to content

Най-добрите прогнози

hacky

Recommended Posts

hacky

Нека в тази тема да коментираме и анализираме кой какво играе през деня, кой с какви печалби и загуби се хвали и т.н. От футбол до видео хрътки, пускайте всичко, за да можем да печелим яко пари!

Edited by hacky
  • Upvote 10
UNDERTAKER*

"Бетинг Академията" ми харесваше повече :( Най-вече заради името и целта й. @Radox не е трябвало да я затваряш...

• Upvote 1
Mystery

Валенсия - Реал Сосиедад 1 - защо ли? Защото така го виждам. Може би все пак ще погледна последните 48 мача помежду им, за да се ориентирам по-добре.

• Upvote 4
BrockLesnar

^ Единствения мач от днес, който мисля да заложа, наистина единицата просто изглежда логична.

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Madison Keys - Barbora Strycova 2ка , не можах да го напиша преди мача, в момента играят и е 2.10 за Стрицова.

• Upvote 1
U_think_U_Know_Me

Добре момчета, ще ви уважа и ще пусна с по някое евро, но ми е странно защо за такива глупости се карате...

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

Radox
45 minutes ago, UNDERTAKER* said:

"Бетинг Академията" ми харесваше повече :( Най-вече заради името и целта й. @Radox не е трябвало да я затваряш...

Еми опитах се, човек. Но не става и не става в тоя форум. Не съм я спрял, продължава си, просто няма да може да се коментира.

За днес мислех да заложа Ропс-Купс 1 и Шарлероа-Локерен Гол-гол, но нещо се отказах в последния момент.

Edited by Radox
  • Upvote 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

MJ23

Каквото написах за българите всичко излезе. Аз играх едно и съм на +, ама...

Левски си биха без проблеми и излязоха с 220 лв на 2,08. Проблема е друг - имах да бият на 21+ на 20,53 с 98 лв за 2011... Водиха с 20 почти до края и накрая пуснаха резервите, които масово са връзкарчета в школата и свършиха 60-77... Еми няма как да не ме е яд за едната бройка като изпусна 2 бона. По късно ще напиша мнението си за мачовете утре, ако някой има интерес.

hghg.png

• Upvote 8
Radox
1 hour ago, Einas said:

Madison Keys - Barbora Strycova 2ка , не можах да го напиша преди мача, в момента играят и е 2.10 за Стрицова.

Добре стана - 6:4, 4:6, 6:3. Личи си, че не си като оня задръстеняк Radox и разбираш нещата. Мерси за прогнозата между другото. :beer:

• Upvote 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

hacky
13 hours ago, Radox said:

Добре стана - 6:4, 4:6, 6:3. Личи си, че не си като оня задръстеняк Radox и разбираш нещата. Мерси за прогнозата между другото. :beer:

Стига си тролил в темите ве, насра в твоята и ся всяка тема ще спамиш с глупости ли? Искаш хората да уважават теб и труда ти, а ми кажи ми как да го направят като ти си този, който сере във всяка тема?

Вземи си направи един БЛОГ, че е модерно и си пиши там.

Edited by hacky
  • Upvote 6
U_think_U_Know_Me

Бай хуй, кога през живота си положиш такъв зор, какъвто той е положил, за да стане инженер, тогава говори. Ебем ти страната, където обиждат хората на инженери...

• Upvote 5

4 hours ago, Radox said:

Ееее тия малоумнички, не мога да повярвам :@ Тва беше мега value bet имаше над 54,3% да бие тая и не стана.. Знаех си, че нещо не съм доизчислил, ще преговарям дробите :@

"Добре че не я играх, в последния момент се отказах"

• Upvote 7
hacky

По ирония на съдбата вчера беше точно петък 13 и тука няколко човека дето се изредихме да играем Нафтата ядахме хурката, отделно на CS GO rank down-нах... добавям още едно правило към правилата си кога да не залагам.

• Upvote 1
U_think_U_Know_Me

Аз ги играх и двете. Единственото положително е, че играх и Джокович на 2.3, което намали загубите.

MJ23

За днес ще дам една малко странна прогноза..

Поли Генова да се класира в Топ 10 @2.37 Bet365 @2.40 Efbet

Да се класира в Топ 5 @7.50 

Песента и не е лоша, дори ми допада особено на фона на останалите помии. Конкурсът предполагам всички знаете как се провежда - гласуват хора със СМС-и от цял свят. Не искам да засягам болната тема как държава ни се разпръсна по целия свят, но едва ли има страна, в която да няма българска общност. Германия, Испания, Белгия, Скандинавските страни.. навсякъде. Отделно песента не е лоша и ще се хареса и на неутрални хора.

До момента България е стигала до финал един път, когато се класира 5 през 2007. А тогава при всички положения нямаше толкова много българи разпръснати из Европа. Успех, който го играе!

• Upvote 6
hacky

Гингам - Ница - гол/гол - 1.75
Атлетико - Селта Виго - 1ца 1.65

Тези комбинирах аз ей сега.

Edited by hacky
  • Upvote 1
Veetor

Олл ин на Атлетико при 2.0... очаквам да излезе 2/2 довечера :D

• Upvote 1

Gonna fly this boat to the moon somehow

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

If you don't believe me or don't get it, I don't have time to try to convince you, sorry.

MJ23

Пропуснах и друга интересна среща - от Словения - Завърч срещу Кършко. Два кръга преди края двата отбора са с по 39 точки, а отпадащия има 34. Х ги устройва перфектно и очаквам да го направят без проблеми. Коеф си е около 3. 

• Upvote 2
Loop
1 hour ago, MJ23 said:

За днес ще дам една малко странна прогноза..

Поли Генова да се класира в Топ 10 @2.37 Bet365 @2.40 Efbet

Да се класира в Топ 5 @7.50 

Песента и не е лоша, дори ми допада особено на фона на останалите помии. Конкурсът предполагам всички знаете как се провежда - гласуват хора със СМС-и от цял свят. Не искам да засягам болната тема как държава ни се разпръсна по целия свят, но едва ли има страна, в която да няма българска общност. Германия, Испания, Белгия, Скандинавските страни.. навсякъде. Отделно песента не е лоша и ще се хареса и на неутрални хора.

До момента България е стигала до финал един път, когато се класира 5 през 2007. А тогава при всички положения нямаше толкова много българи разпръснати из Европа. Успех, който го играе!

Това е интересна идея и аз ще пробвам варианта с топ 10. В интерес на истината в интернет наистина има положителни коментари за песента от чужди сайтове, макар това да не е моята музика и мен лично да не ме радва особено. Обаче в много случай си се гласува политически на тези евровизии. Веднага давам пример как на детската с Крисия за италианчето се изредиха да гласуват Малта, Сан Марино и едва ли не Ватикана с по 12 точки. Ебем ти регламента като Сан Марино се води отделно от Италия. И други такива двойки или даже по повече страни си се показват като дупе и гащи без значение от песента (Норвегия-Швеция-Дания; Беларус-Украйна; Турция-Азербайджан; Гърция-Кипър; сърболяшките републики тука и пр.).

И което е по-сериозният аргумент, по-голямата част от българската диаспора в чужбина са черноработници по строежи или сменят подлогите на някоя дърта западноевропейка, т.е им е през оная работа за Евровизия или за харчене на последните стотинки за някакви смс-и.

Ако гласувах щях да гласувам за Австралия само да гледам ташак как ще организират Евровизия там.

EDIT: Като гледам коефициент 12.00 на Германия за топ 10 пускам и това с малка сума. "Германци" в Турция, Полша, Косово, Босна и Албания бол, както и мераклии да стават германци, все някой ще пусне смс.

• Upvote 5
UNDERTAKER*

^В подкрепа на горните редове, песента на Поли Генова ще е официална песен на тазгодишната Копа Америка в САЩ. Турнирът започва след по-малко от месец.

• Upvote 5
HEIDENREICH
2 hours ago, MJ23 said:

Кой стигна финал през 2007-ма че съм забравил? Елица и Стунджи с барабаните ли бяха?

п,.с Radox ,колкото и да хленчиш като слива за тоя мач ,няма да спрем да ти се смеем .  thefinger

• Upvote 2

The Olimpic Hero

Локомотив Пловдив - Монтана - Над 2.5 гола по обясними причини.

За утре Дуисбург - Лайпциг 1-ца. Дуисбург се нуждаят от задължителни 3 точки, за да останат в зоната на баража за оставане във Втора Бундеслига. Лайпциг пък си осигуриха влизане в Първа Бундеслига и мачът е без абсолютно никакво значение за тях. Отделно Дуисбург са в много добра форма и реално, откакто ги пое Илия Груев вървят само нагоре. Коефициентът за Дуисбург е 2.30, но все пак, за да се застраховам ще го играя на Равенство няма залог/Азиатски хендикап 0.0 на 1.80.

Ще погледам днес на живо и Черно Море и Ботев евентуално да се ориентирам за някакъв залог.

• Upvote 4