Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

natopor4en
5 hours ago, Mariyan01 said:

Гледам, че са го изкарали в 30 мин. @MJ23 някоя клетва го е застигнала, но дали твоя или на някой Камерунски шаман, не знам.

Не. Тук Топординката му сложи някоя друга клетвичка. :D :D :D  И тя взе, че стана.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Just a fan

На много неща се нагледахме феновете на Барса в последните години, ама това, че Адама Траоре ще се върне никога не ми е минавало през главата...

Какво мислите за трансфера на Душан Ментакович в Ювентус? Ще им помогне ли в тежката битка за класиране в Лига Европа? Според мен ще бъде Пьонтек 2.0 о ще вкара максимум 4-5 гола до края на сезона.

След известно време сигурно ще отиде в Тотнъм / Евертън / Уест Хям, разкрит като пълно менте.

Ако споделя какво мисля ще наруша няколко точки от форумните правила, но като цяло му пожелавам да ти издъни фиш, ти ще го оправиш след това... :) 

natopor4en
On 1/27/2022 at 6:43 PM, Just a fan said:

На много неща се нагледахме феновете на Барса в последните години, ама това, че Адама Траоре ще се върне никога не ми е минавало през главата...

Според мен той ще ги поведе. :)  

On 1/27/2022 at 12:24 AM, natopor4en said:

Не. Тук Топординката му сложи някоя друга клетвичка. :D :D :D  И тя взе, че стана.

https://sportal.bg/news-2022012903595015595?fbclid=IwAR0bWyvjh9KkvNjjOINrIzcb4SfuQpX4NmHfufzgHEYD2LxhsXD0qdgWJbg

Дай още една, по възможност да му приключи кариерата. Най - лошото е, че тоя боклук вместо да бъде забит по цял ден да тича като луд и да гледа видео, не просто играе, а и я отсъствието на Романьоли, Кяер и Калабрия ни е капитан.. Дано контузията му е за поне 5 месеца и повече никога не го видя в Милан.

Mariyan01

Този човек само у нас не съм го викал да гостува. 100% Мария Игнатова се ебе с други, като мъжът ѝ е 24/7 по телевизията.

FB_IMG_1644079964442.jpg

Just a fan

ЖИРУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!! ОГРОМЕН ИГРАЧ!!!

• Like 2
Just a fan

Без никакво съмнение един от най-недооценените футболисти на нашето време. Жалко, че не успяхме да го видим в наистина топ отбор преди 6-7 години примерно.

natopor4en

Влахи, Влахи как го правиш такааа

Шкк Шкррррт

Как пориш пориш чуждата вратаааа

шк шк шкрррррррт

#Winning :cool:  

On 2/5/2022 at 9:31 PM, MJ23 said:

ОБИЧАМ ТЕ ЛЕГЕНДО, КРАЛЯ НА МИЛАНО!!!

DB30399F-D9EE-4136-8873-20AB564978BD.jpeg

Стига, стига. Бог Оливие, освен милански ментета, вече и римски ли погребва? Дано Ибра е контузен максимално дълго, за да се наслаждаваме на БОГ ЖИРУ.

• Upvote 1
  • Like 1
  • Wank 1
Mariyan01
10 hours ago, MJ23 said:

Стига, стига. Бог Оливие, освен милански ментета, вече и римски ли погребва? Дано Ибра е контузен максимално дълго, за да се наслаждаваме на БОГ ЖИРУ.

И негово величие Франк Кесие!:wank:

ЧОТУДЕ

Фен на Нюкясъл се облече като динозавър за мача срещу Евертън, за да се подиграва на вратаря Jordan Pickford, носещ се с прякора "T. Rex", заради късите си ръчички.

273591540_10158448086426937_624973429012

273694110_10158448086366937_879598260539

@THE ENEMY, ти ли си? :ph34r:

• Wank 2

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

• 2 weeks later...

След ужасната ни издънка снощи със Салернитана, Сасуоло днес ни реабилитира. :D Не знам защо хората ги подценяват така, но са способни да бият и да паднат от всеки. Биха Милан, Интер и Юве, при това като гости! И са 11-ти.. Очаквано кризата в Интер дойде след загубата от нас и Пуул, дано и на Анфийлд бъдат тежко бити, за да продължи. А ние.. да си бием Удинезе и после с Наполи, каквото стане. Наполи напълно заслужава титлата, след като 2-3 месеца бяха с по над 6 отсъстващи играчи. Естествено няма как да не ме е яд за мача със Специя  съдийския гаф, за вчера, за издънките с Удинезе, Сасуоло и Фиорентина, ама... това е положението. 

The Big Red Machine

Тия Сасуоло са много крив отбор и са супер загадка. Срещу големите постигат доста победи, но въпреки това не летят високо в класирането. Още помня минaлия сезон май беше когато 6-7 поред мача им бяха все с поне по 5 гола (4-2, 4-3, 5-3 и тем подобни) и в следващия кръг когато всички очакваха ново голово шоу и залагаха на над 5,5 и т.н., те врътнаха едно 0-0.. 

:D

Абрамович ще се отказва ли от Челси? Какво ще правят всичките им измислени фенчета? :( Ще станат от ПуСеЖе и Ман Шити ли?

• Haha 2
  • LMFAO 1
2 minutes ago, Mariyan01 said:

@Bobotsi що толкова много ви бутат бе...

FB_IMG_1645906408823.jpg

Не ме ебе за Сити, но това да идва от фен на отборчето с най-много получени дузпи в историята на ВЛ изглежда доста нелепо...

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Много се лензя по коментарите в Спортал, Гонг, пластик фенчетата набор 95-96 и т.н. как се палят как ЧелШи ще продължат да мачкат. :( А сега ще има, аз винаги съм бил от Шити.

• LMFAO 1