Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

46 minutes ago, Mariyan01 said:

Кире що беше насрал докато чукахме Атлетико бре. Преди не ми бяха толкова противни даже и като ни отстраниха, но с тези два мача в групите ги видях какви са боклуци.

https://www.youtube.com/watch?v=qdWqRYPQu8Y

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

По принцип Милан ми е много симпатичен отбор, а Интер, заедно с Ювентус, не ги понасям, но ще се опитам да дам обективно мнение, без да влизам в конкретика относно дадени съдийски решения.

Интер в момента е това, което беше Ювентус до преди две години. Ни повече, ни по-малко. Взимат си мачовете с по-слабите, в дербитата са на ниво и като цяло мнооого трудно губят. Нямам съмнение, че пак ще са шампиони. Просто Милан прави това, което правеше и миналия сезон - губи точки на "Сан Сиро" срещу отбори от типа на Специя, Сасуоло, Верона и т.н. Като гост нещата са добре, но при тия "задължителни" домакински мачове е недопустимо да допускаш толкова много грешки. Горе-долу същото важи и за Наполи, като при тях даже е още по-зле, защото изпадат в някакви дупки от по 3-4 мача. Хубаво би било или те, или Милан да спечелят титлата, но тази година няма как да стане.

Колкото до ШЛ - не ги отписвайте Интер. Струва ми се, че е напълно възможно да отстранят Ливърпул.

Mariyan01
10 minutes ago, Mystery said:

Колкото до ШЛ - не ги отписвайте Интер. Струва ми се, че е напълно възможно да отстранят Ливърпул.

Аз изобщо не съм ги отписал, даже си мисля, че има голям шанс да ни отстранят. Забелязал съм, че винаги имаме проблеми срещу отбори играещи с 3ма централни защитници.

27 minutes ago, Mariyan01 said:

Аз изобщо не съм ги отписал, даже си мисля, че има голям шанс да ни отстранят. Забелязал съм, че винаги имаме проблеми срещу отбори играещи с 3ма централни защитници.

То вие имате проблем срещу отбори играещи футбол като цяло. Мястото на африканската ви трупа отдавна е в Чемпиъншип. Добре, че е ФА да ви бута постоянно... 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Mariyan01
31 minutes ago, baikiro said:

То вие имате проблем срещу отбори играещи футбол като цяло. Мястото на африканската ви трупа отдавна е в Чемпиъншип. Добре, че е ФА да ви бута постоянно... 

Насирането е било по-голямо от очакваното.

5 hours ago, Mariyan01 said:

Насирането е било по-голямо от очакваното.

Разбрах, че и днес за пореден път са ви дали несъществуваща дузпа...

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

natopor4en
9 hours ago, baikiro said:

Ае човек сега в момента тролиш. 

Че са пътуваща циркова трупа, всеки го знае.

Ама я кажи кога ФА са ги бутали  ? Говори ни с примери. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Едва ли историята помни по - жалък мач между Милан и Ювентус. РАДЕ КРУНИЧ няма да играе 90 минути в Левски Лом и Спартак Плевен. Явно или ебе Пиоли, или Пиоли го ебе. Честита титла на интер.

natopor4en

Приятеле, днес е тъжен ден за футбола. Футбола днес беше  убит.

По-умряло читалищно театро изнесено от червено черната и бяло черната сбирщина скоро не бяхме гледали. 

Да гледам Локо Мездра срещу Родопа Смолян ще е по-интересно от това жалко подобие на футбол, което сътвориха тези полуаматьори. Което за пореден път показва и доказва, че съм бил прав като казах, че ЕС трябва да излезе с декрет и да забрани на тези два футболни тумора да практикуват тзи игра футболчето. :( 

9 hours ago, natopor4en said:

Ае човек сега в момента тролиш. 

Че са пътуваща циркова трупа, всеки го знае.

Ама я кажи кога ФА са ги бутали  ? Говори ни с примери. 

Подариха им титла, когато трябваше да прекратят първенството и да няма шампион както направиха в Холандия заради ковида. По тази причина тази подарена титла от ФА не се брои. 32 and counting! 

• Haha 1
  • Facepalm 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

10 minutes ago, baikiro said:

Подариха им титла, когато трябваше да прекратят първенството и да няма шампион както направиха в Холандия заради ковида. По тази причина тази подарена титла от ФА не се брои. 32 and counting! 

Баче, сезона се доигра тогава.

Just a fan
11 hours ago, MJ23 said:

Едва ли историята помни по - жалък мач между Милан и Ювентус. РАДЕ КРУНИЧ няма да играе 90 минути в Левски Лом и Спартак Плевен. Явно или ебе Пиоли, или Пиоли го ебе. Честита титла на интер.

Предупреждавам за пръв и последен път, спри да ползваш ЕДИНСТВЕНИЯ АВТЕНТИЧЕН Левски в българския футбол като нарицателно за слаб отбор. Две поредни победи в контролите, WE ARE BACK1!1!

natopor4en
On 1/24/2022 at 9:00 AM, baikiro said:

Хмм, добре, добре. Тук ще се съглася с теб. Това е факт. Фактец, че така стана.

Но други примери имаш ли  ? Не, нямаш. Тоест тролиш. 

Знам, че тролите, но поне да е по-успешно. Дори след рестарта Ливърпул да не бяха изиграли нито един мач, Ман Сити пак нямаше да станат шампиони. Буквално не събраха повече точки, отколкото Ливърпул имаха преди да спрат първенството. 

Mariyan01
12 minutes ago, dexim said:

Знам, че тролите, но поне да е по-успешно. Дори след рестарта Ливърпул да не бяха изиграли нито един мач, Ман Сити пак нямаше да станат шампиони. Буквално не събраха повече точки, отколкото Ливърпул имаха преди да спрат първенството. 

Кирчо отново е разкрит като менте!

6 hours ago, dexim said:

А сега махни всички точки, които комунягите получиха от съдиите на ФА :)

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Само един единствен отбор съм виждал някога да го бутат яко и нагло във ВЛ - Man Utd. Всичко друго са глупости, но все пак ако трябва да говорим за грешки в нечий ущърб, повярвай, че са най-много срещу Ливърпул от топ отборите. 

27 minutes ago, dexim said:

Само един единствен отбор съм виждал някога да го бутат яко и нагло във ВЛ - Man Utd. Всичко друго са глупости, но все пак ако трябва да говорим за грешки в нечий ущърб, повярвай, че са най-много срещу Ливърпул от топ отборите. 

Отбор, който е 32 години без титла няма как да се нарече топ отбор. За едно си прав поне. Юнайтед са същите боклуци като лузарите. Това са двата най-прокажни отбори на и без това прокажния остров. Когато и да ги закрият все ще е късно.  

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Mariyan01
Just now, Just a fan said:

@MJ23тоя Кеси добър ли е? Гледам, че Барса натиска за него.

Той го кълне от сума ти и месеци и го определя като тотален бездарник:lol:

1 minute ago, Just a fan said:

@MJ23тоя Кеси добър ли е? Гледам, че Барса натиска за него.

Пуч, Муч и Гави са по-добри.

Пълно менте и некадърник. Реално в ШЛ той ни надигра и сериозните отбори като Ливърпул, Атлетико, Порто го правиха на смешен. С плиткоумието си ни лиши и от класиране с червения картон срещу Атлетико. Особено в динамично първенство като Ла лига не го виждам, не следя Барселона, но колкото и да са зле в момента, Кеси може само да им подава кърпите и водите.

пп - Щях да кажа, че за Левски Лом е добър, но.. предупреди ме. Днес видях и ТРЕТАТА ви поредна победа, респект!

Edited by MJ23
Mariyan01

Гледам, че са го изкарали в 30 мин. @MJ23 някоя клетва го е застигнала, но дали твоя или на някой Камерунски шаман, не знам.

1 minute ago, Mariyan01 said:

Гледам, че са го изкарали в 30 мин. @MJ23 някоя клетва го е застигнала, но дали твоя или на някой Камерунски шаман, не знам.

Чудесно. Очевидно няма да поднови договора си - от една страна искам да не играе, от друга страна на фона на Раде Крунич предпочитам и Сър Елтън Джон да играе. Но да, днес леко споменах връзките му, възможно е да са дали фира.

• Haha 2
Just a fan
15 minutes ago, MJ23 said:

пп - Щях да кажа, че за Левски Лом е добър, но.. предупреди ме. Днес видях и ТРЕТАТА ви поредна победа, респект!

Сега дедо ми Гаро ще вдигне парите на билетите ТРОЙНО, защото са записали ТРЕТА поредна победа в контролите. Ибач си Гаро, ибеш ломските гяури и мангали.