Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Просто за пореден път се доказва, че английския клубен футбол е на съвсем друго ниво. Ливърпул с 3ма титуляра и те бият на Сан сиро в решаващ мач.... Няма нужда от боксови круши в следващата фаза. Ще вземе да се паднете с Байерн и тогава ще има голямо унижение. 

Един огромен кур за Атлетико, помиярски отбор играещ най-грозния футбол на тая планета. Копелета мръсни, няма такива късметлии. 

Потресаващо слаб Милан. Поведохме с 1:0 без реално положение и след това нямаме идея къде сме. Ливърпул едва ли не трябваше да си нашият автоголове. Толкова ни е. Нивото, жалък ибрахимович, дори в серия А пак ще сме максимум четвърти.

Пп - Кеси е най - голямата мърша. Дано никога повече не го видя с екипа на Милан 

Edited by MJ23
The Big Red Machine

Марката на Атлетико - да поведат 1-0 и да изнервят съперника 😀

Жалко за Милан, симпатизирам им в Италия но към момента са доста далеч от най-големите отбори. 😕

Поне Борусия иба турчолята. Цяла нощ ще вони откъм югоизток. 😀

Тая червено черна циркова трупа няма ли най-после да бъде закрита и заличена от футболната карта на Европа ? :( По-дърварски и скучен футбол от тея калпазани, скоро не бях виждал. Чак му се чудя на бог Ибра защо му е да става за смях на дърти години в тая сбирщина. Явно му плащат добре. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Добър ден, скъпи приятели! Готови ли сте да видите как Каталунския анус ще бъде брутализиран тази вечер? Аз лично не, ама кой ме пита. Visca el Barça и да го духа Роналдиньо, че ме прееба да започна да подкрепям този лайнен отбор.

12 hours ago, MJ23 said:

Пп - Кеси е най - голямата мърша. Дано никога повече не го видя с екипа на Милан 

Интересно ми е защо хейта по Кеси е толкова голям, понеже не гледам всеки мач от Сериа А и не съм забелязал нещо фрапантно от него. Вчера гледам в Инстаграма на Милан, всеки коментар е черния да си отива:D

Защото е некадърен за начало. Постоянно рискува и най - често губи топката около наказателното поле, което води до опасни атаки за съперника. Вчера пак той се осра.

Другата причина е, че 3 сезона беше безобразно, ама безобразно слаб и Милан го търпяха. Миналия сезон му бе силен, а в края на този сезон договора му изтича. Заплатата му е 2-2.5 млн евро, Милан му предлагат 6,а той иска 8-8.5 и отказва да подпише. Да върви на майната си, дано още на зима да изчезне.

• Upvote 1
  • Like 1

Тая вечер Барса излизат със свалени гащи, но не за да го поемат, а за да положат Каталунския хуй в Баварския гъз! Напред, без страх!

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Тая вечер дървото Левандовски ще се сблъска с реалността и ще разбере, веднъж завинаги, защо е недостоен за Златната топка!

За апартаменти не знам, но този мач е перфектна възможност за някой клетник да си заложи живота на него като в Squid Game. Добри пари ще паднат.

Забавно е всички да мислят, че Байерн пак ще бият Барса като миналия път с 78 гола, но мач с мач не е. А и барса ще си стиснат дупето тоя път за на не вземат хурката цяла. Ще бият Байерн определено, но с 2:0 или 2:1. Нещо такова

• Upvote 1
  • Haha 1

Заеби, разликата в класите е просто прекалено голяма. Жалко в какво посмешище се превърна Барселона благодарение на управление в стил титан. 

Еми тва е положението, слаби Барса  и тва е. Очаквах да са малко по стабилни в защита, но все пак Шави игличките реши да играят както играха и последния им мач който беше срамен, тук не беше чак погром ама, можеше доста по-добре да бъдат нещата. Сега като се замисля, добре, че Меската се махна от тия, че щеше да яде куреца в следващите поне 2 години

Edited by Farest

Идиотите теглещи жребия забравиха или "забравиха" да сложат топката с Юнайтед след като изтеглиха Атлетико, така че има вариант жребия да се тегли пак.

едит: май в 16:00 ще го теглят наново.

Edited by Just a fan
  • Upvote 1
  • Haha 1

Жребият и без това беше нагласен, за да сблъскат Меси и Роналдо. Дано го теглят наново, за да не стане на тяхната. Току виж, този път по чиста случайност, отново се паднали Юнайтед и ПСЖ, циркът ще е пълен.

Edited by Suffer-H