Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

natopor4en
43 minutes ago, kabakov said:

Е то Пешо ще е взима решенията, Берлин ще е само лицето, разбирай пионка.

Ахаааа.

А може ли пък решенията да ги взема на Пешо жената ? Малкото палаво Викинце. :) И тя да е човека в сянка.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

LONE WOLF
1 hour ago, MJ23 said:

Предполагам Мартин Петров ще отговаря за финансите в БФС? Има чудесен опит с Уникредит Булбанк, според мен е много подходящ!

И Стилян трите коня отново да теглят каляската тоя път, не на терена а извън него :D

kabakov
1 hour ago, kabakov said:

Е то Пешо ще е взима решенията, Берлин ще е само лицето, разбирай пионка.

Бербо. Редактора се ебава...

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

LONE WOLF

УЕФА е подкрепила първия се саморазкрил транс съдия в света който е от Израел :D 

• Facepalm 3
OyeaH
2 hours ago, LONE WOLF said:

УЕФА е подкрепила първия се саморазкрил транс съдия в света който е от Израел :D 

Благодаря за важната новина!

• Upvote 1
Mariyan01

„Защото пролетта, тя не идва тогава, когато кацнат щъркелите и цъфнат дръвчетата, не, пролетта идва тогава, когато женичките подгънат своите полички, а какичките фльорци сложат своите шемизетки на цветя!“ - Георги Попвасилев

Просто е култов!:rofl:

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 4
MJ23

На Рома трябва със закон да им се забрани да участват в Европа. Не знам това вече кой позор им е.. Най - тъжното е, че по всичко ни очакват два английски финала. :( Дано поне Челси дадат отпор на Шити, иначе е ясно, че Манчо ще скуошне и употреби много тежко Арсенал.

• Thanks 1
  • Sad 1
  • Facepalm 1
LONE WOLF
10 hours ago, MJ23 said:

На Рома трябва със закон да им се забрани да участват в Европа. Не знам това вече кой позор им е.. Най - тъжното е, че по всичко ни очакват два английски финала. :( Дано поне Челси дадат отпор на Шити, иначе е ясно, че Манчо ще скуошне и употреби много тежко Арсенал.

Дали ще е Арсенал ? Унай Емери направи и с Виляреал страшилище в ЛЕ.

Mmx

Спортинг Лисабон и Динамо Киев с интерес към Буфон. Звучи нестандартно и интересно. Дано продължи кариерата си в подобен клуб с традиции въптеки възрастта.

Заслужава го.

22 hours ago, MJ23 said:

На Рома трябва със закон да им се забрани да участват в Европа. Не знам това вече кой позор им е..

Доста бой хапнаха за кой ли път, да.

Edited by Mmx
MJ23

Някой може ли да ми обясни защо протестират срещу Глейзер? От 2013 само в Ман Сити са наляли повече пари,дали са дори повече от ПСЖ. Втори са,на финал в ЛЕ са, какъв е проблемът? Са си ги сменим със собствениците на Милан,нямам против. 😂

natopor4en
13 hours ago, Dudley said:

Тва само в БГ го има :( 

Може да бъде изображение с изправен, стадион и на открито

Хахаха на манафите май ще им правят манафски Майдан. Хахаха 😁😁

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Bobotsi
1 hour ago, MJ23 said:

Някой може ли да ми обясни защо протестират срещу Глейзер? От 2013 само в Ман Сити са наляли повече пари,дали са дори повече от ПСЖ. Втори са,на финал в ЛЕ са, какъв е проблемът? Са си ги сменим със собствениците на Милан,нямам против. 😂

Милан не потрошха ли 560+ млн за последните 5 години, почти колкото Юнайтед за същия период

MJ23

Накара ме да проверя и сравня,защото по BBC видях от 2013. Според transfermarkt от тогава Милан са похарчили 783.77 млн. Прави впечатление как са харчени по 30-40 млн в началото и после два сезона с по 190+ млн пръснати, заради които нарушиха финансовия феърплей. 😂 Естествено с тези пари бяха купени пълни некадърници.

При Юнайтед сумата е 1.281 млрд - почти двойно.

• Thanks 1
LONE WOLF
8 hours ago, MJ23 said:

Накара ме да проверя и сравня,защото по BBC видях от 2013. Според transfermarkt от тогава Милан са похарчили 783.77 млн. Прави впечатление как са харчени по 30-40 млн в началото и после два сезона с по 190+ млн пръснати, заради които нарушиха финансовия феърплей. 😂 Естествено с тези пари бяха купени пълни некадърници.

При Юнайтед сумата е 1.281 млрд - почти двойно.

Има сделка взимайте Глейзър пратете вашите :D

• Haha 1
Mmx

Роджърс може да поеме към Тотнъм, а Лисиците ще пробват да го заменят със Симоне Индзаги от Лацио . Доста треньорски смени се очертават в близко бъдеще.

Edited by Mmx
LONE WOLF

Жозе ще доубива Рома нали щеше да дига Селтик от кризата и по лесно първенство щеше да пробва тамън.

MJ23
On 5/3/2021 at 7:10 PM, LONE WOLF said:

Има сделка взимайте Глейзър пратете вашите :D

Добре де обясни с две думи какво толкова са направили? Пари ли не дават, некадърни футболисти ли взимат, високи цени на билетите ли? Само чета Глейзър АУТ и никой не може да ми даде смислено обяснение какъв е проблема с тях, а аз наистина не съм наясно.

Lag4

Не е само едно нещо, а по-скоро комбинация от няколко неща. Ясно е, че Глейзър не са фенове на клуба, а са там да правят пачки. Нормално е това да не се харесва особено много на феновете. Но като прибавим и липсата на титла близо десетилетие им става още по-неприятно. Все пак това са хора, които са свикнали на доминацията от 90-те и първите десет години от новия век. А щом няма титли значи са привличали некадърници. Прибави и това, че в момента са силни години точно на градския съперник. Става още по-неприятно за феновете. И така има едно натрупване на различни неща, което води до искането за промяна т.е. "Глейзър аут". 

Loop

С две думи се надяват Мохамед бин Салман да ги купи и да надцака катарците. Не им е до етика и морал, няма да искат някой случаен Дейв да ги вземе.

• Thanks 1
LONE WOLF
2 hours ago, Loop said:

С две думи се надяват Мохамед бин Салман да ги купи и да надцака катарците. Не им е до етика и морал, няма да искат някой случаен Дейв да ги вземе.

Ако Салман купи Юнайтед неговия брат държи Сити мисля :D

Loop
1 minute ago, LONE WOLF said:

Ако Салман купи Юнайтед неговия брат държи Сити мисля :D

Ами пак помисли.

Иначе и аз съм допуснал грешка - не са катарци, от ОАЕ бяха ситиджиите. Катарците са в ПСЖ. Не можеш им хванеш края на милиардите баси.

LONE WOLF
1 minute ago, Loop said:

Ами пак помисли.

Иначе и аз съм допуснал грешка - не са катарци, от ОАЕ бяха ситиджиите. Катарците са в ПСЖ. Не можеш им хванеш края на милиардите баси.

Да от ОАЕ и Мансур шейха май  беше брат на Салман.