Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Не е възможно да съществува по - скучен финал в историята на ЕКТ, ужасно е. Накрая маляките ще бият с дузпи, за да е максимално ужасно всичко.

• Upvote 2
StoneColdFaN

Тия май са решили да играят на народна топка, не знам. Имах намерение да заложа 50 кинта за лесна победа на Фиорентина, ама по-хубаво, че ги запазих. Точно сега решиха, че е време за лигавщини, вместо да напълнят коша на гърчолята.

natopor4en

За пореден път се доказва факта, че има ли италянски отбор на финал - скуката е гарантирана.

Фиорентина направо убиха футбола.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

StoneColdFaN

Заслужена титла за Олимпиакос, в края на краищата, Фиорентина с техните лигавщини се очакваше да изгубят. Български отбор може само да сънува подобно нещо.

lunatic fringe
Posted (edited)

Заслужено!Честито на Олимпиакос!Имаха най трудния възможен път и се справиха!Този отбор е съставен от бивши топ играчи дошли накрая на кариерите си в Източна Европа да изкарат пари а и за някой друг момент като този.Това е реално и исторически момент за футбола на Балканите тъй като Балкански отбор  не бе печелил европейски турнир от над 25 г. и те са първите които го правят през този век.Да не говорим че и отбор от Източната школа не е печелил нищо от над 15г. Последният път май е Шахтьор в ЛЕ през 2009 ако не се лъжа.След тоя мач тея могат да се наричат официално,, Байерн Мюнхен на Балканите ". Наистина няма какво да им се каже нито от техните съперници в Гърция нито от сърби,хървати,румънци или от който и да било отбор намиращ се в страна на юг от Унгария.В днешния модерен и западно ориентиран футбол бъкан с пари от арабските шейхове, американските компании и незнам си още кой тлъст инвеститор си е цяло чудо как отбор от страна от Източния лагер печели ЕКТ.Толкова е хубаво когато има все още романтика във футбола.Това ще остане в историята като една от най красивите underdog истории в Европейския футбол.

Edited by lunatic fringe
Dudley

Браво на гърците ! Аз за сравнение с повечето българи се кефя когато балкански отбори или държави правят някакъв фурор във футбола. Огромен успех за Олимпиакос които се спасяваха като по чудо в мачовете и успяваха да продължат след невиждани драми и накрая спечелиха трофея. 

• Upvote 3
StoneColdFaN
Posted (edited)

Кирчо, нали Лудогорец се хвалеше, че бил Олимпиакос в предварителните кръгове на ШЛ през не знам си коя година?

Сега познай къде са Олимпиакос и къде са ти любимците. Първите спечелиха третия по сила турнир на УЕФА, пък другите не стигнаха дори до 1/8 финала и Сервет ги спряха, отидоха си в кочината. Единственото, което правят добре, е да се къпят година след година в радостта на "разградската аристокрация". Сега ако Олимпиакос ви сгащят, мислиш ли, че ще проявят к'вато и да е снизходителност? 

И не казвам всички тия неща с цел заяждане, аз съм реалист. Факта, че отбор от Гърция спечели ЕКТ, трябва да говори много на нашите разбирачи. За нивото на нашите ГРАНДОВЕ, за нивото на нашия футбол и сие. Тука ореваха орталъка, че Кирил Десподов бил отишъл в първенство, съпоставимо по сила с нашето. Сравнявайки резултатите на българските и гръцките отбори през изминалия футболен сезон (този), дали е съпоставимо наистина? Нас ни биха Сепси, Лефски ги биха Хамрун, на вас Нордшеланд ви напълниха коша със 7 гола. ПАОК стигна до 1/4 финал в ЛК (с българин в състава), Олимпиакос спечели същия турнир. Само Панатинайкос се изложиха.

Edited by StoneColdFaN
baikiro
1 hour ago, StoneColdFaN said:

Кирчо, нали Лудогорец се хвалеше, че бил Олимпиакос в предварителните кръгове на ШЛ през не знам си коя година?

Сега познай къде са Олимпиакос и къде са ти любимците. Първите спечелиха третия по сила турнир на УЕФА, пък другите не стигнаха дори до 1/8 финала и Сервет ги спряха, отидоха си в кочината. Единственото, което правят добре, е да се къпят година след година в радостта на "разградската аристокрация". Сега ако Олимпиакос ви сгащят, мислиш ли, че ще проявят к'вато и да е снизходителност? 

И не казвам всички тия неща с цел заяждане, аз съм реалист. Факта, че отбор от Гърция спечели ЕКТ, трябва да говори много на нашите разбирачи. За нивото на нашите ГРАНДОВЕ, за нивото на нашия футбол и сие. Тука ореваха орталъка, че Кирил Десподов бил отишъл в първенство, съпоставимо по сила с нашето. Сравнявайки резултатите на българските и гръцките отбори през изминалия футболен сезон (този), дали е съпоставимо наистина? Нас ни биха Сепси, Лефски ги биха Хамрун, на вас Нордшеланд ви напълниха коша със 7 гола. ПАОК стигна до 1/4 финал в ЛК (с българин в състава), Олимпиакос спечели същия турнир. Само Панатинайкос се изложиха.

И какво искаш да ти кажа? Факт е че гръцкото първенство е по-силно от нашето от много години насам. Аз не помня да съм твърдял, че нашите отбори са силни, че ме споменаваш? :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

StoneColdFaN
Posted (edited)
16 minutes ago, baikiro said:

И какво искаш да ти кажа? Факт е че гръцкото първенство е по-силно от нашето от много години насам. Аз не помня да съм твърдял, че нашите отбори са силни, че ме споменаваш? :D

Ми защото едва ли не изкарваш Лудогорец, че били някаква огромна сила. Ако бяха такива, щяха да стигнат поне до 1/4 финал в ЛК като ПАОК. Не говоря изобщо за ХЕПТЕН финал, нереалистично е, но с част от наличните играчи (Пьотровски, Дуа, Текпетей) - не е мисия невъзможна да додрапат до тая фаза. Пък те не стигнаха дори до 1/8 финал. При положение, че тука не става дума за ШЛ, където ако те хване Барселона и ще съжаляваш, че изобщо си излезнал на терена.

Edited by StoneColdFaN
Ponetron

Ебаси скучния финал. Заспах в 10 минута и ме събуди вика на коментатора при гола. 😁 Изкефих се на олимпиакос. Най после малко разнообразие в тия турнири.

• Upvote 3
baikiro
9 hours ago, StoneColdFaN said:

Ми защото едва ли не изкарваш Лудогорец, че били някаква огромна сила. Ако бяха такива, щяха да стигнат поне до 1/4 финал в ЛК като ПАОК. Не говоря изобщо за ХЕПТЕН финал, нереалистично е, но с част от наличните играчи (Пьотровски, Дуа, Текпетей) - не е мисия невъзможна да додрапат до тая фаза. Пък те не стигнаха дори до 1/8 финал. При положение, че тука не става дума за ШЛ, където ако те хване Барселона и ще съжаляваш, че изобщо си излезнал на терена.

Никога не съм изкарвал, че сме огромна сила в Европа. Огромна сила сме в България и имаме успехи като за БЪЛГАРСКИ отбор в Европа. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Днес имах запек и постоях повечко в тоалетната и там винаги се сещам за английското първенство. И викам уж тея английското първенство все най-големите сили ги изкарват, а все никви ги няма. Нещо не ми се връзва да имат най-доброто първенство, просто имат най-добър маркетинг. Браво на гадните византийчета победиха Астън Вила отидоха на финал и спечелиха.

• Haha 1
  • Facepalm 1
Ponetron

Готови ли сте за шоуто Моуриньо - Мъри следващия сезон? Португалецът ще подписва с Фенербахче.

Дспорт сигурно ще пратят целия си спортен екип на мача.

UNDERTAKER*
20 hours ago, Berbo said:

Днес имах запек и постоях повечко в тоалетната и там винаги се сещам за английското първенство. И викам уж тея английското първенство все най-големите сили ги изкарват, а все никви ги няма. Нещо не ми се връзва да имат най-доброто първенство, просто имат най-добър маркетинг. Браво на гадните византийчета победиха Астън Вила отидоха на финал и спечелиха.

Е Бербо, ти нали игра в английското, защо с лошо са :D..

4 hours ago, Ponetron said:

Готови ли сте за шоуто Моуриньо - Мъри следващия сезон?

Искаш да кажеш Моуриньо vs Мъриньо :)

Just a fan
5 hours ago, Ponetron said:

Готови ли сте за шоуто Моуриньо - Мъри следващия сезон? Португалецът ще подписва с Фенербахче.

Дспорт сигурно ще пратят целия си спортен екип на мача.

За Дспорт не знам, ама Мигача от сега си е изпрал лачените прашки и чака.

22 hours ago, Berbo said:

Окей.

2018 - отбор на финала
2019 - английски финал
2021 - английски финал
2022 - отбор на финала
2023 - шампион от Англия

42 minutes ago, dexim said:

Окей.

2018 - отбор на финала
2019 - английски финал
2021 - английски финал
2022 - отбор на финала
2023 - шампион от Англия

Не показвай последните години които ти отърват. Две десетилетия ги дъвчат, че са най-добрите. Нито световно са взели, нито европейско, а последния играч със златна топка е Майкъл Оуен. За никав уй не стават тея. И някви смешници като ливърпул ги гласят за големи грандове ужас са.

Mariyan01
4 minutes ago, Berbo said:

Не показвай последните години които ти отърват. Две десетилетия ги дъвчат, че са най-добрите. Нито световно са взели, нито европейско, а последния играч със златна топка е Майкъл Оуен. За никав уй не стават тея. И някви смешници като ливърпул ги гласят за големи грандове ужас са.

Сериозно ли броиш златната топка за фактор, трол такъв?

40 minutes ago, Mariyan01 said:

В топ първенството трябва да играе топ футболиста нали така?

Bobotsi
1 hour ago, Mariyan01 said:

Ще се брои за фактор горе-долу до тоя месец. По-късно тая година като някой измежду Белингам, Кейн или Фодън я вземе ще има "Еее тая хартиена награда нищо не значи...тя няма престиж от годинии..."

Mariyan01
31 minutes ago, Berbo said:

В топ първенството трябва да играе топ футболиста нали така?

Това са индивидуални награди, за които гласуват журналисти, които сигурно половината не са изгледали по 10 мача на сезон, със сигурност е безценен фактор. Да не говорим колко е корумпирано...

Ponetron

Кейн няма да е, ама Белингам е огромен фаворит. Бербо ви троли, ако е сериозен, жалко.

Just a fan
1 minute ago, Bobotsi said:

Ще се брои за фактор горе-долу до тоя месец. По-късно тая година като някой измежду Белингам, Кейн или Фодън я вземе ще има "Еее тая хартиена награда нищо не значи...тя няма престиж от годинии..."

Ти сериозно ли мислиш, че тия шматки имат шанс за Златна топка? Единствено Белингам може да я спечели, подарък от ПР отдела назначен от Перез. Ако не вземат Европейското я печели получовекът Винисиус, известен с това, че никога не е поемал дъх през носа си, а в краен случай Перез може да я подари на Мбапе за добре дошъл.