Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Поздравления за Аталанта, огромен Гасперини наистина. Браво и на ШДК, ебавах се как ще я ВДИГНЕ, ама я вдигна момчето, спаси се от изгнанието в Милан, а е доста добър играч.

• Upvote 3
Just a fan
11 hours ago, lunatic fringe said:

La Dea ще царува!Терорът започва!Лукман го искам в Барса догодина и запомнете винаги passion>money

Това, че си фен на Барса може да се окаже последната капка, която тотално да ме отврати от тоя отбор. Може фашисткият сатанизъм в Мадрид не е толкова лош...

Suffer-H

Няма да се предаваш Жустафан, бачи Ханзи Флик идва да ни извади от говната и ще го направи с немски финес и строга нацистка дисциплина! Бой зад врата над разглезените мърди, мощна предсезонна игрова, тактическа и фитнес подготовка и следващата година е нашата!

• Like 2
  • Wank 1
Just a fan

Къв финес, ква дисциплина, да идва със същия зоб, с който главата на Горецка порасна тройно за 1 месец. Иначе и Флик е малко ментелив, но с оглед на опциите на пазара съм по-скоро умерен оптимист. Не съм съгласен с мнението, което се налага, че няма футболистите, с които да практикува своя стил, по-скоро те досега играят в различна роля и промяната може да се окаже проблем. Все пак има прогресивните бекове, централни защитници за висока линия, има Педри(ако зоба го хване и остане здрав), Гюндоган, тепърва ще си решава, какво ще прави с Френки, защото той е много негов тип футболист, но с оглед заплатата, която Френки взима, може и Флик да се навие на Кимих вместо него. За Гави дори няма да говоря, ако се върне дори на 50% същият футболист съм сигурен, че съставът на Флик ще започва с него.

Най-вече напред са ми притесненията, защото крилата са голяма дупка. Рафиня е добър футболист, вкарва решителни голове, тича като разпран, но технически е супер зле. С него потенциална контра умира в зародиш 90% от случаите. Феран няма нужното ниво за отбор като Барса, Ламин има да пише домашни, Ансу куца, докато тича, абе там е мъгла голяма, ама не знам, ще видиме кво ще се получи.

• Upvote 2
StoneColdFaN

image.thumb.png.3ba738f09da1dfa3eb96a75cc658c08b.png

Със сигурност е по-реалистично да говориш за класиране в ШЛ, докато играеш в ПАОК, който пък участва в доста по-силно първенство от нашия цирк. Защото ако кажеш т'ва, докато играеш за български отбор, най-вероятно си взел солидна доза с наркотик.

Just a fan
4 minutes ago, StoneColdFaN said:

Със сигурност е по-реалистично да говориш за класиране в ШЛ, докато играеш в ПАОК, който пък участва в доста по-силно първенство от нашия цирк. Защото ако кажеш т'ва, докато играеш за български отбор, най-вероятно си взел солидна доза с наркотик.

ПАОК не са влизали в ШЛ, за разлика от Лудогорец. За сметка на това ядоха хуя от Левски, който две седмици по-късно беше гаврен от малтийци.

• Upvote 3
StoneColdFaN
2 minutes ago, Just a fan said:

ПАОК не са влизали в ШЛ, за разлика от Лудогорец. За сметка на това ядоха хуя от Левски, който две седмици по-късно беше гаврен от малтийци.

И двата български ГРАНДА, които споменаваш, не постигнаха нищо по-различно от 4-то място в групите на ШЛ. Да, гол на Мариан Огнянов срещу Челси и победа на Делиормана над Базел, но т'ва е.

По отношение на ЦСКА, през 2005-та почти докарахме Ливърпул до продължения, ако не беше една засада на Велизар Димитров в самия край. И все пак ги бихме с 1:0 насред Анфийлд. И ние сме се отчели с нещо.

Just a fan
31 minutes ago, StoneColdFaN said:

ако не беше една засада на Велизар Димитров в самия край.

Тя беше тънка много, само 2-3 метра.

StoneColdFaN
53 minutes ago, Just a fan said:

Тя беше тънка много, само 2-3 метра.

И къде съм казал, че е била спорна, то се видяха тия 2-3 метра?

Mariyan01
22 minutes ago, StoneColdFaN said:

И къде съм казал, че е била спорна, то се видяха тия 2-3 метра?

Ами като кажеш една засада те е лишила от нещо означава, че е било много близко положението, а не такава, която и сляп човек ще види.

natopor4en
Posted (edited)
2 hours ago, StoneColdFaN said:

И двата български ГРАНДА, които споменаваш, не постигнаха нищо по-различно от 4-то място в групите на ШЛ. Да, гол на Мариан Огнянов срещу Челси и победа на Делиормана над Базел, но т'ва е.

По отношение на ЦСКА, през 2005-та почти докарахме Ливърпул до продължения, ако не беше една засада на Велизар Димитров в самия край. И все пак ги бихме с 1:0 насред Анфийлд. И ние сме се отчели с нещо.

Почти..... изцяло...... футбола е игра на голове.

За да победиш трябва да победиш противника с гол, дори половин гол повече. Всичко друго е ала-бала.

Били сте ги вие в мач без значение. И след намесата на азиацките букита. Помним помним. И няма да го забравим. Помним койфицентите как се движеха за тоя мач. 

Edited by natopor4en

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

LightOne

Помнил и нямал да забрави. 20 години по-късно и още ви боли гъза от тази победа.

Щото пък всички други неговеда в България помнят как Левски се пънеше да се присмива, че Ливърпул не можел да бъде победен и след 250 години. Ама след мача стана "без значение". Да, доказано е как азиатските букита са казали на действащ европейски шампион от Англия, който с 300 зора УЕФА го вкара да играе в Шампионска лига, да падне в квалификация насред Анфийлд. Ех, тази дълга синя памет, как все е угодна да си я извъртаме.

• Upvote 2
  • Wank 1

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Какво де случва Юнайтед защо така обругават Шити и плешивия манаф Ментиола?

The Pain

Юнайтед са ми най-омразния отбор още от дете, но се радвам много за победата им днес.Винаги е хубаво да видиш истински клуб да вдига трофеите, а не оная изкуствено създадена помия!

9MLnN5Y.gif

Suffer-H

Не бъди кисел заради лигата Пейн, Сити не са ти виновни, че Арсенал се насраха срещу Вила на кенефа Емиратс. Сами прахосахте спечелена титла.

Bobotsi
16 minutes ago, Suffer-H said:

Не бъди кисел заради лигата Пейн, Сити не са ти виновни, че Арсенал се насраха срещу Вила на кенефа Емиратс. Сами прахосахте спечелена титла.

По-жалки бяха срещу Фулъм на Нова година. :D

Rise of Thunder

Добре бе, как може Юнайтед да са такива капути? Цял сезон ми вдигаха кръвното, косата ми започна да капе от нерви по тия и накрая - бам, бият Сити на финала. Да ги еба!

В битката на плешивите, ЕТХ победи. Сега да си ходи в Холандия и да си присади коса. 

On 5/24/2024 at 9:53 PM, StoneColdFaN said:

Делиормана завършиха трети в групите на Шампионската Лига. Всъщност те си имаха достойно представяне, а говеждата чета бяха на екскурзия.

Mariyan01

Днеска е най-скъпия мач във футбола, хората очакват зрелище, но аз сякаш предвиждам нещо от сорта на 1 на 1 или 0 на 0 като мисля че и двата отбора ще са доста насрани. 

Сега погледнах букитата явно мислят като мен като под 2,5 е с по-малкия коефициент, което не го очаквах.

Ponetron

Груев е уин/уин днес. Или ще е трета резерва във ВЛ и ще гледа топ мачове отблизо или ще остане титуляр в чемпиъншип и догодина.

54 minutes ago, Ponetron said:

Груев е уин/уин днес. Или ще е трета резерва във ВЛ и ще гледа топ мачове отблизо или ще остане титуляр в чемпиъншип и догодина.

Хейтър, Моплия днес решава мача с гол и асистенция,  на които Пирло, Хави и Иниеста биха завидяли! След това отива в Реал Мадрид за заместник на Крос/Модрич.

The Olimpic Hero

Как да падне гол като шибаният звук на българската телевизия изпреварва събитията на терена. Ех, как ме изнервят такива неща.

• Upvote 2
  • Haha 1

Dudley

Тия и двата отбора са наляли гипса яко , не могат 2 подавания да направят. Като нищо ще гледаме дузпи... единствено магьосника Йоветич кат влезне може да реши мача за маляките.