Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Mariyan01
4 hours ago, baikiro said:

Какво общо имат тъпите лузари със Сити? Баси...все едно съм загубил бас от Мариян, а не от Бобоци. Ще ми трябва известно време да се настроя психически. :(

Знае колко си комплексиран спрямо клуба и нямаше как да не ти го набие сух!

• Thanks 1
  • Facepalm 2
Bobotsi
1 hour ago, Mariyan01 said:

Знае колко си комплексиран спрямо клуба и нямаше как да не ти го набие сух!

И на двама ви дадох отбори които мразите, за да бъде по-интересно. Например ако се бяхме басирали с @The Pain щях да му сложа Хааланд или един Пеп Гуардиола. :D

Ponetron

Ако аз загубя някога, да знаеш че мразя известния австрийски художник от 20 век, който е водил Германия през втората световна война.

baikiro

Мразя Унай Емери...

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

yaripim

Марко Ройс-легендарен футболист на Борусия Дортмунд.  На последния си мач купува бира за всичките 81 хиляди хора на стадиона. Феновете го боговорят. Каза,че ще направи всичко възможно,да спечели финала на ШЛ.

Тъжно ми става в такива моменти. Аз лично съм на 99 % убеден,че Реал взима титлата.Нямам нищо против Марко, даже се възхищавам на хора,които не се поддават на големите договори ,ударени на масата от акулите и остава в отбора,подобно на Батистута във Фиорентина,примерно.

Но както казваше Петела- на терена няма място за сантименти.

3kuoda.gif

Рекордьорите по титли Ман Сити са с коефициент 34 за изпадане от ВЛ. А рекордьорите по харчене Челси са с 21. Взеха да шумят покрай наказанията, които ги очакват и да се спекулира, че тези коефициенти може да са обвързани точно с това. За сравнение - Арсенал и Ливърпул са с коеф. 2001.

Чудно ми е, ако тези два отбора по някаква случайност не са във ВЛ, дали някои футболисти биха останали или всички дружно ще си набият камшика :happy:

UNDERTAKER*
3 hours ago, Price said:

Чудно ми е, ако тези два отбора по някаква случайност не са във ВЛ, дали някои футболисти биха останали или всички дружно ще си набият камшика :happy:

Халанд може да остане.

Spoiler

ама бащата

The Big Red Machine

Челси никой не ги броеше да стигнат дори до местата за ЕКТ, но въпреки това Почетино със силен финален рейд, играейки много приятен за гледане футбол, ги докара до 6 място с изключително млад и необигран състав с потенциал да се изгради нещо много по-голямо в следващите години, и те го уволняват за благодарност ?!? Те при Абрамчика по-рядко ги сменяха тия треньори там..

4 коефициент защо не играх..... Тия клоуни все някога късмета им ще свърши и ще ги шибат под път и над път.

StoneColdFaN
35 minutes ago, MJ23 said:

4 коефициент защо не играх..... Тия клоуни все някога късмета им ще свърши и ще ги шибат под път и над път.

Да се подготвим ли за 2-2 в 92-та и 94-тата? :ph34r:

Just a fan

Къде си "Чаби"? Къде си путко? Винаги си бил кък, винаги ще си останеш кък.

natopor4en

Ибаси му. Байер Ментеверкузен биват злокобно разкрити и фистингирани :( 

• Like 1
  • Wank 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

baikiro

Джанпиеро Гасперини! Легендо! Лузарската путка Чаби разкрит!

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Mariyan01

Гасперини МАСТЪРКЛАС!!! Имам чувството, че може да надиграе абсолютно всеки отбор в Европа тактически, особено ако са разиграващи отбори.

Най-заслужилият отбор спечели. Победиха Спортинг, който е един от най-добрите отбори в Европа този сезон. После победи големия фаворит в турнира - Ливърпул с уникален мач на Анфилд. Сега биха непобедимия отбор този сезон - Леверкузен. И иронично имаха най-много проблеми с Олимпик Марсилия, които са доста зле този сезон на полуфинала, които играха доста дефанзивно, което изглежда беше рецептата за да ги победиш както направиха Юве.

Just a fan

Чакайте момчета, не отписвайте "Neverlusen", ей сега ще обърнат. :)

natopor4en

Един от аверите на масата изказа доста интересно мнение за Алонсо.

Вика, че веднъж лузърфулско менте - цял живот лузърфулско менте. И че как го били разкрили в най-важният му мач за годината. И някакви такива неща.

Дано Ювентос вземат Газперини за треньор. Добър е. 

UNDERTAKER*

Както би казал Бобката Борисов за Гасперини... Искам първо да го видя във Висшата лига, сега не ми го хвалете :D

natopor4en
1 minute ago, UNDERTAKER* said:

Както би казал Бобката Борисов за Гасперини... Искам първо да го видя във Висшата лига, сега не ми го хвалете :D

хмм да, това би било интересно.

Прав е Боби Борисов. Наистина ултимативният тест за това колко добър треньор си е именно да водиш отбор във Вишата лига. 

Не слуайно английското първенство е най-силното, най-гледаното и най-интересното първенство в света.

Според теб кой отбор отАнглия е редно да поеме ?

lunatic fringe

La Dea ще царува!Терорът започва!Лукман го искам в Барса догодина и запомнете винаги passion>money

Bobotsi

Един флоп на Лестър Сити изтараши "Непобедимите" :lol:

8 години градеж кулуминираха днес. Браво на Гасперини! Чакаме го в Брайтън!

57 minutes ago, lunatic fringe said:

La Dea ще царува!Терорът започва!Лукман го искам в Барса догодина и запомнете винаги passion>money

И ти като мен на български не можеш да пишеш, а иначе с английски термини си тръгнал да се изразяваш. 

• Haha 2
  • Sad 1