Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

raquishi

Хахахаххахахахаххахаха ПЪРВА победа на Евертън над Ливърпул на Гудисън парк от както Клопатаря е начело на лузърити. Честито, тайтъл ръна свърши по-върховно и от този на цескеса-софия.

Е то беше ясно , аз не знам кой балък вярваше , че има още някви шансове за тия момчета. Не може 3 чисти положения 1 на 1 с вратаря първото полувреме и 3-те пъти да бият в него... ебати трагедията. Пак останаха само Макдоналдс къп от картон както и миналата година... ай довиждане

HBK_forever

Ей карамелите били голяма работа,  човек,  евела.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Е стига де, Барса не са падали от Еспаньол, нямат място с другите неудачници на снимката. :wank:

Suffer-H

Суървнаха ни пак, Шави остава в Барселона. Обещали му селекция, която естествено, както винаги, отново ще се състои от огризките на Премиершип и Байрям Мюмюнхен. Пак ще играем ганкиното догодина.

• Upvote 1
Monteso
3 minutes ago, Suffer-H said:

Суървнаха ни пак, Шави остава в Барселона. Обещали му селекция, която естествено, както винаги, отново ще се състои от огризките на Премиершип и Байрям Мюмюнхен. Пак ще играем ганкиното догодина.

Явно няма пара за сериозна селекция, и за сериозен мениджър.

Suffer-H

Ако имат малко акъл, ще подсилят клуба в други сфери. Май май имат нужда от нови кондиционни треньори, щото физическата подготовка е леш вече не знам кой сезон поред. Голямото количество контузии настрана, какво да говорим за това, че и половин мач не могат да изкарат на пълни обороти тия дървари.

Edited by Suffer-H
brayan_lotusrenault
3 minutes ago, Suffer-H said:

За мен Шави продължава да е точният човек в момента да води Барселона, не виждам смисъл, ако си беше тръгнал да водят Рафа Маркез за треньор, както се говореше и цялата помия с изграждане на отбор да започне наново.

Нека му позволят да си изпълни договора.

И Флик да бяха докарали няма как да спечели требъл в първия сезон, разкриха го какъв треньор е в в Националния на Германия.

Трябват нови попълнения, най вече класен дефанзивен халф, да продават Де Йонг докато могат да му измъкнат някакви добри пари, цял сезон играе 3 мача и е контузен 15, плюс това взима най голяма заплата в отбора.

Иначе малшанс за Шави, можеше много по-добре да завърши тоя сезон, Сото Градо го би на Бернабеу и сами се биха с ПСЖ, липса на шанс и опит в такива мачове.

Иначе днес четох, че брат му си заминава от щаба и , че щели да докарват някакъв треньор, който отговарял за физическата подготовка на Испания в периода 2008-2012, точно физическата подготовка и вечно контузени трима,четирима е огромен проблем за Барселона в последните 7-8 години.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Monteso
5 minutes ago, Suffer-H said:

Ако имат малко акъл, ще подсилят клуба в други сфери. Май май имат нужда от нови кондиционни треньори, щото физическата подготовка е леш вече не знам кой сезон поред. Голямото количество контузии настрана, какво да говорим за това, че и половин мач не могат да изкарат на пълни обороти тия дървари.

По принцип хората на тия позиции се назначават от мениджъра. Ако това е екипа на Шави, нормално е да не иска да прави промени. А и пак ти казвам в момента Лапорта е готов да жертва спортнотехническите успехи за да поправи финансовия батак. Шави не желаеше да остава, но на тех по-добър, по-скъп и по изискващ щаб в момента не им трябва. Барса в момента са в положението на Левски, което е доста жалко.

baikiro

По-традиция - всичко най-лошо за боклука Арни Слот.

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Mariyan01

Момчето има проблеми със злобата и нервите, простете му!

Just a fan
12 hours ago, brayan_lotusrenault said:

За мен Шави продължава да е точният човек в момента да води Барселона

Проблемът не е Шави, проблем са хората, с които работи. Целият му щаб е съставен от аматьори.

Първата работа на асистента му, който му е и брат, е в академия в Катар, може би случайно по същото време, в което Шави отива там. Друг от асистентите му е аверче от Барса, бивш асистент на U16-ките преди 20+ години. Асистент на националния на Катар, пак може би случайно по времето, в което Шави играе там. Треньорът на вратарите си е в клуба от много време, което не променя нищо, защото е абсолютен идиот. Кондиционният му треньор преди Барса е работил като такъв в Бахрейн, АЕК и АПОЕЛ в Кипър, Лийдс и пак при Шави в Катар, като май има още едно момче на същата позиция, но ако не се лъжа работи в клуба от преди. Анализаторите са трима, всички до един са му аверчета и съотборници от Ла Масия. Извинявам се, ама как да стане?

Just a fan

Алонсо е роден за треньор на фашистите - калитар на невиждано ниво. 40-ти мач тоя сезон с гол в последната минута, тоя път като бонус и неправилно зачетен.

Изчадията от Байер за 10+ път ли се спасиха с гол в последната секунда? 😂😂😂

Just now, Just a fan said:

Алонсо е роден за треньор на фашистите - калитар на невиждано ниво. 40-ти мач тоя сезон с гол в последната минута, тоя път като бонус и неправилно зачетен.

По принцип тая путка като футболист бе нереален калитко, но като треньор е още по - голям.

Абе направо бих им пожелал БАЙЕР да фалира, ама имат някои не лоши медикаменти, човек да вдига хуяка хуяка, когато е на зор и under pressure.

IMG_4622.jpeg

Edited by MJ23
Mariyan01
31 minutes ago, MJ23 said:

По принцип тая путка като футболист бе нереален калитко, но като треньор е още по - голям.

Ментиланската травма за пореден път се проявявя!

1 minute ago, Mariyan01 said:

Ментиланската травма за пореден път се проявявя!

Мъцка, когато Хаби лъскаше бутонките на Шави и Иниеста и покрай тях минаваше за звезда, теб са те учили как да рисуваш къщичка и слънчице, максимум да си правил хербарий в детската градина...

Just a fan
39 minutes ago, MJ23 said:

Мъцка, когато Хаби лъскаше бутонките на Шави и Иниеста и покрай тях минаваше за звезда, теб са те учили как да рисуваш къщичка и слънчице, максимум да си правил хербарий в детската градина...

Е, беше си футболист сега, няма кво да си кривиме душата, просто не на едно ниво със светила на играта като Шави, Иниеста и Бускетс. Да се благодари, че Испания нямаха ляво крило като хората в златния им период и Иниеста играеше там, иначе нямаше да започне и един мач на Световното 2010 например.

Mariyan01
1 hour ago, MJ23 said:

Смени репертоара или и това е следствие от ментиланските травми да повтаряш едно и също като папагал??

Мъци, виждам че си вундеркинд, направи няколко анализа за неандерталците тук :

- ЕП 2000 помниш ли Толдо как иба Холандия с 50 спасявания и на дузпи? Бонус материал - лудия късмет на Франция я края на финала.
- СП 2002 - Позорното отпадане на Франция в групите + съдийското бутане на Южна Корея
- ЕП 2004 - Четата на Пацо Марков, анализ над представянвто и.

Всички знаем, че макар и на няколко месеца, максимум година си имал преки наблюдения и ще дадеш ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ. Уви, аз не съм като теб, няма как да дам анализ на титлата на Дания на ЕП 1992, анализ на Американското лято и насиранетп ни 1996, но ти може би и тук си компетентен? :wank:

Edited by MJ23
Mariyan01
16 minutes ago, MJ23 said:

Мъци, виждам че си вундеркинд, направи няколко анализа за неандерталците тук :

- ЕП 2000 помниш ли Толдо как иба Холандия с 50 спасявания и на дузпи? Бонус материал - лудия късмет на Франция я края на финала.
- СП 2002 - Позорното отпадане на Франция в групите + съдийското бутане на Южна Корея
- ЕП 2004 - Четата на Пацо Марков, анализ над представянвто и.

Всички знаем, че макар и на няколко месеца, максимум година си имал преки наблюдения и ще дадеш ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ. Уви, аз не съм като теб, няма как да дам анализ на титлата на Дания на ЕП 1992, анализ на Американското лято и насиранетп ни 1996, но ти може би и тук си компетентен? :wank:

Тотално изплиска легена с малоумието си след като сам знаеш, че написа тотална глупост и продължаваш да се заливаш с пумия. Няма лошо, с травма си, разбирам те!!!

А ти ако се погледнеш отстрани как звучиш, сам ще се съжалиш.

Моето тролене го остави, ама твоето правене на разбирач е по - смешно и от "Историите във фитнеса", които решаваш за нужно да ни споделяш през ден. Да коментираш Шаби Алонсо е все едно аз да пиша за Паоло Малдини и да твърдя колко експертно мнение имам, нищо че в пика му съм бил на 5-6 години, абсолютно същото е. 

Да, имай мнение, ама не да се правиш на експерт по всичко. Очаквам скоро да обясняваш и Милан Барош на ЕП 2004 каква машина е бил, после пък за Майкъл Оуен колко талант е имал.. Както и да е, приключвам темата поне аз.

Ponetron

Тотнъм - Арсенал 0:3

Нотингам - Сити 2:1

Вервайте ми. Тази година е нашата.