Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

raquishi

4 години съм тука, даже ни надценявам. 

Не знам дали някой гледа Фенерите срещу Олимпиакос. Ливакович(тва момче защо изобщо варди в Турция, вместо в някое голямо първенство?) направи ебахти спасяването на дузпа - с пръсти, отклони топката дотолкова, че да се удари в гредата и от там на гол-линията, без да влезе. Стана ефектно. Веднага след това обаче, по стара традиция, човекът, вкаран САМО за да бие дузпа, а именно Бонучи, пропуска. Не се ли научихте, че не става така бе? 99% от времето точно този, който вкарат за да бие дузпа, осира работата. Скриптаджиите така са решили просто, не можеш да избягаш от това.

• Upvote 3
brayan_lotusrenault

Ако има някой колекционер в форума, сега е момента да си спести едни 15-20 лв.

Screenshot_20240419_133709_Chrome.jpg

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

StoneColdFaN

Screenshot2024-04-19211923.thumb.png.2ad019ed3ce903eb1eda21a206128811.png

Лицето на Кирил Десподов, след като не успя да ДОВЪРШИ ИСТОРИЯТА. :(

• LMFAO 2
  • Sad 1
raquishi

Позволи ми да те поправя:

Spoiler

image.png.bfe791f82523db175bb8e02ff41eb3bc.png

Така трябва да е по-правилно.

StoneColdFaN
24 minutes ago, raquishi said:

Позволи ми да те поправя:

Reveal hidden contents

image.png.bfe791f82523db175bb8e02ff41eb3bc.png

Така трябва да е по-правилно.

Много не съм съгласен, ама както се казва - "разни хора, разни идеали".

itzo1994
On 4/19/2024 at 1:40 PM, brayan_lotusrenault said:

Ако има някой колекционер в форума, сега е момента да си спести едни 15-20 лв.

Screenshot_20240419_133709_Chrome.jpg

Изобщо не събирам от поне 2010 насам, но това си го взех. От 6-те стикера, които идват с албума, ми се паднаха Асенсио, Гарет Бейл и некви джобери. Гледам, че в нета доста хейтят албума (първия на Топпппппс за голямо първенство, а не на Панини), заради необновена информация, кофти снимки на някои играчи, липсващи лицензи. Чудя се дали да го събирам? Намерих пакети от по 90 стикера за 30 лева, което не знам евтино ли е, скъпо ли е спрямо минали години.

• Upvote 1
brayan_lotusrenault
5 hours ago, itzo1994 said:

Изобщо не събирам от поне 2010 насам, но това си го взех. От 6-те стикера, които идват с албума, ми се паднаха Асенсио, Гарет Бейл и некви джобери. Гледам, че в нета доста хейтят албума (първия на Топпппппс за голямо първенство, а не на Панини), заради необновена информация, кофти снимки на някои играчи, липсващи лицензи. Чудя се дали да го събирам? Намерих пакети от по 90 стикера за 30 лева, което не знам евтино ли е, скъпо ли е спрямо минали години.

Аз никога не съм събирал, но за 1.50 ми се видя добра оферта, при все ,че го намирах за 10-20 лв.

На мен ми се падна Куртоа, Шева и някакви анонимници от Австрия.

Не знам защо хейтят по албума, има доста добри специални стикери с хубав и интересен дизайн, както и такива на легендарни футболисти, за мен Panini винаги правеха супер еднотипни албуми за всяко първенство и този на Topps поне според мен изглежда по свежо и интересно.

Иначе и аз си поръчах от същият сайт

https://ndbg.net/product/4086/kutia-stikeri-54-uefa-euro-2024.html

две кутии с по 54 стикера за към 30 лв, едва ли ще го попълня, но ми е интересна занимавка, поне докато не ми омръзне.

Edited by brayan_lotusrenault

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Само на мен ли ми писна от късмета на Байер? Последния месец 4 или 5 мача се спасяват от загуба а гол в 90+ минута. Нямам търпение да свърши късмета им и да ги пребият душманската.

Rise of Thunder

Велико! Не мислех, че Юнайтед могат да ударят по - голямо дъно, ама явно могат. 

Явно ВАР на Бернабеу не се гледа. Винисиус започва да става все по-гнусен, скоро ще задмине и Неймар.

Тея са скандални, нямат система за минаване на гол-линията, без адекватно повторение решиха, че няма гол.:lol:

Edited by Glam4o
  • Upvote 2
  • Sad 1
ЧОТУДЕ
2 hours ago, Mariyan01 said:

Няма по-големи МИШКИ от Манчестър Юнайтед!!!

Върнах се във времената на дъвката, добутаха ги до победата. Просто няма кой да гледа финал между Ковънтри и Шити, тия поне имат стабилна фен база от жалкари.

Edited by ЧОТУДЕ

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

itzo1994

Животът е Football Manager, а Xabi релоудва играта за десети път вече. :D 

• Haha 3
baikiro
1 hour ago, MJ23 said:

Само на мен ли ми писна от късмета на Байер? Последния месец 4 или 5 мача се спасяват от загуба а гол в 90+ минута. Нямам търпение да свърши късмета им и да ги пребият душманската.

Рома ще ги разкрият. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Suffer-H
6 minutes ago, itzo1994 said:

Животът е Football Manager, а Xabi релоудва играта за десети път вече. :D 

Ако е така, тогава свинята Анчелоти играе с game editor-a

• Haha 3
StoneColdFaN

Брат, за 20 бона се хващам на бас, че Борислав Борисов лъска всеки път при обрат в английския футбол.

yaripim

HALA MADRID !  <3 

ГАЗИ каталунската сган!  Вдигай я в Испания! Вдигни я в ШЛ, Вдигай я в Суперкупата,мачкай наред!

3kuoda.gif

Ponetron

Това е последният сезон от следващите 5-6 в които някой може да спре Реал за ШЛ. От догодина с Мбапе, Алфонсо Дейвис, Флориан Вирц и Лени Йоро се почва нова доминация. Досега не съм грешал в прогнозите си, така че вервайте ми.

То и 2003 Ел Галактико трябваше да доминират, ама ги чукаха в гъза почти всяка седмица. Много разглезени примадони на едно място не само, че не е гаранция за успех, а даже напротив. Особено когато са някакви звезди тип Вирц, Мирц,  един силен сезон в кариерата си. С Арда Гюлер какво става, съсипаха ли го напълно вече? Утре 3-4 такива като ревнат, че не играят и стой та гледай големия доминант. 😂😂

1 hour ago, Ponetron said:

Това е последният сезон от следващите 5-6 в които някой може да спре Реал за ШЛ. От догодина с Мбапе, Алфонсо Дейвис, Флориан Вирц и Лени Йоро се почва нова доминация. Досега не съм грешал в прогнозите си, така че вервайте ми.

Такива сбирщини поне за мен убиват романтиката във футбола. 

• Upvote 3
Ponetron

Реал с този си подход също бяха част от романтиката във футбола, която взе да умира към 2010 година. Това им е гимика, да обират всичко най-добро от пазара и мен честно казано ме кефи. Сигурно ако питаме 90% от футболистите по Света, крайната им мечта ще е да ги вземат в Реал, дори и да не са фенове на отбора. Перез може да е боклук, мафиот, да купува съдии и първенства, но е изградил Реал като The Final Boss. То е ясно че има голям шанс да се провалят и с най-добрите футболисти в Света, но тогава ги спасява маркетинговият продукт, който са изградили около играчите.

Има резон в това, което казваш, но сякаш  тоя техен гимик направи така, че богатите отбори да обират всичко и  сега  грандовете са някакъв сбирщайн. Отделно и са архитекти на тъпата идея за Супер лигата, която окончателно ще ме откаже от футбола. 

Edited by Himler

Абе, верно ли Лукас Васкес е ебал тежко снощи?

Кефят ме Барса, че залагат на малдоци, но освен Ламин никой друг няма да стане играч от тия. 

Мбапе като дойде задължително трябва Родриго и Хоселу да си ходят, а Алфонсо перфектно ще се впише като заместник на Начо.

Вече за Модрич и Кроос - Чуамени, Камавинга и Валверде са готови да носят халфовата, Вирц е излишен. Браим ще го върнат назад и ще е добра опция от пейката. Гюлер дотук не ме впечатлява, може би му трябва още време.

Куртоа като е здрав ще се чука още по убедително.