Jump to content
Българското Кеч Общество

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Mariyan01
22 minutes ago, Bobotsi said:

Абе вие феновете на Пуля вярвате ли си като изговаряте тия суперлативи как сте най-великият отбор в историята на Англия или просто твърде много сте зачервили от непрекъснатото тролене? :D

Ами най-титолувания отбор в Англия сме как да не се определяме?

• Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MJ23

61

• BAITO6O

45

• Dudley

37

• ЧОТУДЕ

28

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Тази титла на лузарите не се брои. Корумпираната ФА трябваше да анулира сезона, ако всеки друг отбор беше лидер - сезона нямаше да се доиграе. Сушата за отбора на всички власти продължава. 

Ливърпул са мръсни утайки с нереален късмет. Много противни боклуци. Уцелиха супер слаб период на всички останали. Сър Алекс би ги прегазил със споменатите Джон О'Шей, Уес Браун и Дарън Гибсън. Но Оле

@baikiro не се е събличал по физическо и не знае топката кръгла ли е, квадратна ли е. В гимназията в класа имахме един Здравко и общо взето беше смотаняк. Той така никога не играеше в часовете по физи

Posted Images

BAITO6O

А бе Карагър сигурно е и по-добър от Джон Тери и Рио Фърдинанд. А Джерард е класа на Лампард и Зидан нали. Какви само футболни легенти в последните 30г имат само. Оуен пък сигурно в Реал Мадрид показа истинската си легендарна класа научена от Мърсисайдци.

Edited by BAITO6O
ЧОТУДЕ
9 minutes ago, BAITO6O said:

Да бе ясно Ливърпул 19-20 са най-великите в ЦЕЛИЯТ СВЯТ ( @ЧОТУДЕ не става въпрос за теб) .

Другите отбори са по-слаби, те имат само големи имена ама като отбор не стават. Милан и те в периода 2004-2007 не са нищо особено пред Пул 19-20. Кака и Пирло са прашинки пред великите Хендърсънчо и Джимеца, Ван Дайк пък е по-добър от общо Малдини + Неста. Сеедорф пък е най-големият измисленяк сигурно.

Байерн на Юп Хайнкес пък са още по-слаби от Пул 19-20. Къде са еднити къде са другите с Нойер,Лам,Aлаба,Швайнщайер,Крос,Робен и Рибери и те са само индивидуална класа, на терена бяха пълна скръб и Пула ще гие бие за едно полувреме. На всеки е ясно, че хората от махалата Салах и Мане са на светлини години пред някакви си Робен и Рибери. Хендърсън е световна легенда за разлика от Швайни, а Тренд пък е 100 пъти по-добър от някакво си менте Лам.

Човек, ти ми сравняваш няколко футболисти с някои от най-признатите за всички времена. И да, от изброените Мане е по-добър от Робен и Рибери. За Трент и Лам има време за сравнения. Салах никога не съм го слагал в категория "световна класа". Алисън, Ван Дайк, Робо, Трент, Фирмино, Мане за мен са такива. Останалите обаче ги допълват много по-добре отколкото подобни играчи са правили със звездите в някои от топ отборите през годините. Ти ми изброяваш част от футболистите на тези тимове, а аз защитавам този Ливърпул като отбор. Аз ще направя друго сравнение. Този отбор на САФ дето си дал за пример беше побеждаван под път и над път от Рафа Бенитез с футболисти като Рейна, Досена, Риера, Пенант, Бабел, Нгог, Лукас... Да не изброявам останалите ментета. Даже замалко да му отмъкне титлата през 2008-09, когато Джерард и Торес ги носеха на гърба си. Та този състав беше на светлинни години от днешния. Нека поне като защитаваме дадена теза да го правим както трябва.

• Haha 3
  • Facepalm 1

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

BAITO6O
13 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Мане е по-добър от Робен и Рибери

А Мане по-добър ли е от Меси.

Между Томас Мюлер и Фирминьо кой е по-некадърен.

Да бе Ливърпул имаха само Джерард и Торес. Масчерано и Чаби Алонсо са некадърни. Кайт пък е много слаб и бавен футболист и той ниво Левски. И не ми брой Пенант и Нгог щото тия си бяха резерви. Що пък Юнайтед имаха много добрите Андерсон и корееца и Браун и другото менте Джон О'Шей. Арбеола и той сигурно е бил слаб щом Реал Мадрид го взеха и го ползваха никак не малко.

Edited by BAITO6O
Bobotsi

Прайска, Марияне за кви купи ми говорите от преди да се родите и колко били титлуовани? Говорим за сегашното съставче и как Мане е класи над некви си Рибери и Робен. :D

Edited by Bobotsi
  • Haha 4
Prince10

Диего Симеоне е тумор за футбола, но това ще се разбере след години. 

Няма толкова грозен стил. Ритане, блъскане, чупене на телевизори в главата. Би бил по-успешен като треньор в WWE. Нека не бъде сравняван с хора като Клоп, Гуардиола, Зидан и т.н., даже за майтап не става...

• Facepalm 2
ЧОТУДЕ
17 minutes ago, BAITO6O said:

Да бе Ливърпул имаха само Джерард и Торес. Масчерано и Чаби Алонсо са некадърни. Кайт пък е много слаб и бавен футболист и той ниво Левски. И не ми брой Пенант и Нгог щото тия си бяха резерви. Що пък Юнайтед имаха много добрите Андерсон и корееца и Браун и другото менте Джон О'Шей. Арбеола и той сигурно е бил слаб щом Реал Мадрид го взеха и го ползваха никак не малко.

Много буквално приемаш нещата. Разбира се, че помня Масчерано, Алонсо, Кайт и Арбелоа, но не виждам защо да не броя алтернативите им. Дори тези, които си изброил са само половиния отбор. За Юнайтед ми е ясно, ама ти претендираш колко по-велик отбор били. Иначе странни разбирания имаш за сравнения. Щом казвам, че Мане е по-добър от Робен, значи е по-добър от Меси. Малко ми слагаш думи в устата. Садио е световна класа. Не знам наистина има ли смисъл да се обсъжда този въпрос. Колкото до Оуен - това, че след като напусна Ливърпул кариерата му приключи не значи, че е бил менте там, има златна топка все пак. Разбира се, точно тоя имам най-малкото желание да защитавам, ама и това твое изказване ми стана странно. За Джерард можеш да намериш интервю на самия Зидан през 2009 година, в което казва, че тогава той е най-добрия полузащитник в света. Сравненията с Лампард не искам да ги коментирам, това е като спора за яйцето и кокошката. Винаги аз ще кажа, че е Стиви, а ти Франк. Има милиони спорове на велики футболисти по темата. Не знам откъде вкара и Карагър в аргументите си, които по-скоро приличат на случайно нахвърлени имена.

Edited by ЧОТУДЕ
  • Haha 1

Bobotsi
4 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Колкото до Оуен - това, че след като напусна Ливърпул кариерата му приключи не значи, че е бил менте там, има златна топка все пак.

Ами и Модрич има, ама не е световна класа. :(

ЧОТУДЕ

За Оуен да кажеш, че не е бил световна класа в Ливърпул е все едно да го кажеш за Торес, който след като напусна даже и сянка на себе си не беше. Ами така им се пада де, да е за урок на следващите, пък ако не вярват може да питат и Коутиньо, който сега плаче да се връща :(

Edited by ЧОТУДЕ

The Pain

Ще изкажа едно по-обективно мнение за Ливърпул, въпреки че ги мразя зверски :D Играчите са много сърцати, играят за треньора, страхотни атлети със страхотна физическа подготовка.Не са най-добрите играчи откъм техника и качества, но играят ролите си добре.Миналия сезон играеха доста по-добър футбол и винаги бяха на макс с пресата, а този успяха да извадят много мачове в които не играеха добре.Някои с воля, други с късмет, но и Ман Юнайтед така печелеха постоянно някога.Това им даде допълнително самочувствие, а и отделно загубените финали и лигата ги накара да помъдреят и да играят маааалко по-разумно отпреди.

Не бих казал, че тотално смачкаха лигата.Големите отбори всичките бяха слаби този сезон.Но може и да са в топ 5 на най-добрите шампиони на Англия.Просто има други по-култови доминантни отбори в историята с повече спечели първенства.Арсенал 02-04, първото Челси на Жозе, последния трийпийт на САФ и последните две титли на Сити са по-добри.

Халфовата им линия е доста средняшка, играчите им там са доста еднакви и това е с цел-бързи, силни и пресират.Тяхната роля е да правят всичко друго, но не и да вкарват и да асистират, а и те нямат голям талант в това отношение.Като прибавиш и копелето Ван Дайк зад тях, то е ясно защо са костелив орех.Иначе бековете им са мечтаната двойка такива за съвременния футбол.Именно тях гледат да покриват тия магарета в центъра и поне има голяма файда.

Като цяло съм убеден, че ако сложиш ТАА в центъра вместу Лайналдум или АОЧ, не само, че няма да има разлика ами и цялата халфова линия ще вдигне левъл :D Двамата им фалшиви нападатели по фланга са също мечтана двойка за съвременния футбол, пичовете вкарват голове и са истинските МВП-та.Ферминьо за мен винаги ще бъде надценен нападател, има доста играчи, които могат да вършат същата работа да пресират и линк ъпват играта с другите.Даже и Лаказет или Рашфорд да сложиш там, то няма да има голяма промяна.

Ливърпул си играе добре схемата, Алисън,Ван Дайк,ТАА и двамата нападатели са световна класа, а останалите играчи си знаят ролята, раздават се и тичат като ненормални за отбора и треньора.И издухаха всички още в началото.Бих казал, че са с една идея по-добри от Челси на Конте.

Но все пак да го духате Лузъри. :D 

• Upvote 1

9MLnN5Y.gif

natopor4en
6 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

За Оуен да кажеш, че не е бил световна класа в Ливърпул е все едно да го кажеш за Торес, който след като напусна даже и сянка на себе си не беше. Ами така им се пада де, да е за урок на следващите, пък ако не вярват може да питат и Коутиньо, който сега плаче да се връща :(

Точно така. Фактец, че Торката след като напусня пуля и нямаше нищо общо със себе си. Отиде в Ментелси - и веднага започна да печели купи. ФА спечелена, ШЛ спечелена, ЕЛ спечелена. Пък той завалийката до този момент е знаел само калъфките да взима. 

Същото и за червената легенда и икона на скаузърите Оуен. Който видял, че вече не се издържа, че иска да стане шампион на Англия, че иска и той да изпита това невероятно чувство. И отишъл на крака при това лично при САФ, с кутия бонбони и бутилка хубаво скъпо вино. И му се примолил да го купи в Юнайтед. Че да има шанс и той един ден да стане шампион на Англия. Да може и той един ден да изпита това невероятно чувство, за което ще разказва и на внуците си. Благородният САФ присърце приел проблема му и решил да го купи. А останалото е история. НЯколко месеца по-късно мърсисайдската легенда и икона МАйкъл Оуен става шампион на Англия. Е да, с екипа на кръвният враг, ама шампионският медал си е шампионски медал. Както е казал народа. :) 

• Upvote 1
  • Like 2
  • Haha 3

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

ЧОТУДЕ
5 minutes ago, natopor4en said:

Точно така. Фактец, че Торката след като напусня пуля и нямаше нищо общо със себе си. Отиде в Ментелси - и веднага започна да печели купи. ФА спечелена, ШЛ спечелена, ЕЛ спечелена. Пък той завалийката до този момент е знаел само калъфките да взима. 

Същото и за червената легенда и икона на скаузърите Оуен. Който видял, че вече не се издържа, че иска да стане шампион на Англия, че иска и той да изпита това невероятно чувство. И отишъл на крака при това лично при САФ, с кутия бонбони и бутилка хубаво скъпо вино. И му се примолил да го купи в Юнайтед. Че да има шанс и той един ден да стане шампион на Англия. Да може и той един ден да изпита това невероятно чувство, за което ще разказва и на внуците си. Благородният САФ присърце приел проблема му и решил да го купи. А останалото е история. НЯколко месеца по-късно мърсисайдската легенда и икона МАйкъл Оуен става шампион на Англия. Е да, с екипа на кръвният враг, ама шампионският медал си е шампионски медал. Както е казал народа. :) 

То ако титлите са атестат за индивидуална класа, значи Андерсон е по-велик футболист от Тоти. Питай ги Оуен и Торес, които определено не са легенди и икони, дали предпочитат тези титли пред това да бъдат боготворени. Отличията, които спечелиха като флопове, резерви и осмивани футболисти. Впрочем за Оуен е точно обратното, той се е молел с години на Бенитез като путянци, но накрая не е издържал като Рафата е предпочел да вземе Нгог пред него. :D

• Facepalm 3

baikiro

@ЧОТУДЕ как не те е срам да говориш за разни титли от преди христа и от преди да станеш фен на отбора? Я ми кажи поради каква причина стана фен на социалистическото отроче? Отличия и добра игра са ясни, че не са причините. Нещо друго ще да е. 

• Upvote 1
  • Thanks 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

ЧОТУДЕ

Първите мачове, които си спомням са от 2001. Не мисля, че съм говорил за времена преди това. На останалото дори няма смисъл да отговарям в този тролски форум.

Mariyan01
1 hour ago, Bobotsi said:

Прайска, Марияне за кви купи ми говорите от преди да се родите и колко били титлуовани? Говорим за сегашното съставче и как Мане е класи над некви си Рибери и Робен. :D

Значи за тебе тези отличия не съществуват така ли? Ако така мислиш, не е добре за тебе, а какво да кажа за сегашното ,,съставче'', две поредни години с 90+ точки и два финала в Шампионска лига от които единия е спечелен не те знам какво повече искаш

MJ23

Не знам на колко години е чотуде,дано не ни каже само как на 3 годинки помни финала с Алавес..😂 Иначе след твърдението,че Мане е по - добър от Робен (Който ми е доста противен),всякакви спорове вече са излишни.😂

• Upvote 2
  • Haha 1
ЧОТУДЕ

Бил съм на 8, ако има значение. И да, Мане е доста по-завършен футболист. Ляв крак, десен крак, дрибъл, бързина, борба във въздуха, голове, винаги може да се разчита на него във важни моменти. Робен е по-ограничен футболист - бързина, един финт и ляв крак. И преди да ми бъдат сложени думи в устата - да, макар и все да правеше едно и също му се получаваше. Не казвам, че не е много добър играч, просто не мисля, че е на нивото на Мане. Самото подценяване на сенегалеца ми е достатъчно да разбера, че изобщо не гледате мачове на Ливърпул, така че наистина е най-добре да спрем до тук.

Edited by ЧОТУДЕ
  • Haha 1

THE ENEMY
9 hours ago, Mariyan01 said:

Значи за тебе тези отличия не съществуват така ли? Ако така мислиш, не е добре за тебе, а какво да кажа за сегашното ,,съставче'', две поредни години с 90+ точки и два финала в Шампионска лига от които единия е спечелен не те знам какво повече искаш

С Bobotsi е излишно да се спори. За човек който не може да оцени таланта и гения на великия Зинедин Зидан,няма надежда  да се надяваме на дърти години да прояви разбиране към голямата игра, наречена футбол. 

image.png

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 1
Dudley

Най велик халф в историята със сигурност не е , но ролята която върши в отбора им е доста подценена. Не е случайно , че играчите го избират за играч на сезона. Футбола стана като НБА и НФЛ - гледат се само някви статистики - кой колко километра бил избягал , колко точни паса бил дал - това ли определя дали даден футболист е пълноценен ? Колко асистенции е направил или колко километра е изтичал ? 

Edited by Dudley
  • Upvote 1
  • Thanks 2
baikiro
1 hour ago, Dudley said:

Троловете бай киро и напотурчения вън от темата. Само неадекватни мнения и казват на бялото черно. Чиба

Къде? Аз дотук давам само факти. Вие пишете някакви субективни мнения от рода кой бил най-добър и прочие. 

• Haha 1
  • Facepalm 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

MJ23

Винаги съм намирал екипите на Пума са супер грозни и като цяло дрехите им. Същото важи и за Адидас, като според мен най - хубави екипи и като цяло дрехи правят Найк, а за маратонки просто няма място за сравнение, но съм доста приятно изненадан от новия екип на Милан. Години наред бях свикнал с какви ли не ужасни парцали от Адидас, миналата година идеята са многото и тесни райета също не ми се понрави, но тази година определено съм впечатлен.

https://store.acmilan.com/it/milan-maglia-gara-home-authentic-2020-21.html

Приятно изненадан съм и от екипа на другия ми любим отбор - Локо София. Малко е по-нестандартен, но за мен си е доста сполучливо.

• Upvote 2
ShwN

И двата екипа са топ, тъкмо видях тая на Милан и останах впечатлен. Доста по-добре от на Интер кривите райета. 

• Like 2