Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Ама и вие си цитирате Гари Невил и Боби Борисов сякаш са последни инстанции :D Клоп пък, който е печелил всичков клубния футбол, каза че това му е най-специалната купа. Сега на кой от тримата да вярваме?

Супер тъп спор.

• Upvote 2
Ponetron

Тия Пул почнат ли така с тия голове в 98 минута ги пишете шампиони. 

Може да съм казвал, че Реал са съдийски отбор, но това е пълна гавра..

Тия Сити започнат ли да играят така, пишете ги шампиони отсега :lol:

Monteso
17 hours ago, MJ23 said:

Може да съм казвал, че Реал са съдийски отбор, но това е пълна гавра..

В същата вечер Ливърпул вкара за 0-1 в 99-та при 8 минутно продължение. Само споменавам.

• Upvote 2

Mariyan01
2 hours ago, Monteso said:

В същата вечер Ливърпул вкара за 0-1 в 99-та при 8 минутно продължение. Само споменавам.

Вратаря на Нотингам лежа около 4 минути в това продължение. Гола падна в 98:35. Само споменавам.

The Pain

Сити ако бият сега и ни бият и нас в края на месеца и е гейм оувър още 29 кръг :D И Ливърпул и Арсенал ще клекнат.Даже и Арсенал да бият на Етихад и ще водим само 2 точки, тоест пак е гейм оувър според мен.

Тия Сити трябва да ги водиш 7 или повече точки за последните 8-9 кръга, за да имаш шанс :D

9MLnN5Y.gif

Ponetron
8 minutes ago, The Pain said:

Арсенал да бият на Етихад

Брат, ние дори да водим 4 точки при оставащ 1 кръг пак няма да сме шампиони.

itzo1994

Тоя мач ще има 16 минути продължение. Слагайте ситроените за голове тогава. :D 

Bobotsi
1 minute ago, Devil said:

image.thumb.jpeg.d3bf740c1e1d50bb5ab411f123065c85.jpeg

Да ми ядат хуя VAR!!

По залужен равен нямаше как да има. Пък и така със скрийншот не става много ясно за негледалите мача каква е ситуацията. :)

The Olimpic Hero

Чиста дузпа си е това. Обаче такава дузпа срещу Сити в 90-а минута никога не се свири и мисля, че това е ясно.

Just a fan

Ситуацията е дузпа. На скрийншот, на забавен каданс, в реално време, все тая.

Ponetron

За мен е 50/50. Играе с топката и после го удря. Тия ситуации са шибани за съдиите. Ако я беше дал и Сити щяха да имат основание да пискат.

Гледах само първото полувреме, не знам какво е ставало през второто. Но ако това не е дузпа, не знам кое е :lol:

Но да, срещу Сити такива неща не се свирят. 

По принцип очаквам на 31 да ни смажат, да се покажат като топ топ фаворит за титлата. Но ако случайно мачът е закучен за тях, чернодрешковците ще съдействат. 

Bobotsi

Абе стига бе, каква дузпа когато играе с топката. Да, вдигнал е високо крака, но изчиства топката, разбирам да не я докосваше, тогава е дузпа. Освен това е 98 мин, не може такова леко положение да се свири дузпа за да реши мача.

И не разбирам защо винаги когато Ливърпул не спечели се почва с такова мрънкане. Отбора игра страхотно, имаше липси на ключови играчи и приложи огромен натиск второто полувреме. Но и Сити имаше пропуски през първото и 2 греди второто. Равенството е заслужено и не е пагубно нито за Сити, нито за Пул. Както и да беше завършил мача, сезона не се решава от това.

При нас Алварез може би бе главната причина за неуспехите в атака. Просто не е крило този човек. Пеп трябваше много по-рано да пусне Доку, а ако той не е бил готов за много минути - Нунес също бе опция. Изненадващо липсата на Диас не се отрази и Аканджи се справяше с Дарвин. Ортега също като за дебютант на Анфийлд, показа завидно хладнокръвие.

При Ливърпул, Луис Диаз беше хем главният герой, хем и грешникът на отбора. Много експлозивност представи, дори бърз бек като Уокър се затрудняваше. Хаври Елиът също много ми хареса. Пича имаше свирепа контузия, но изглежда че се е въстатовил добре от нея. Има потенциал да бъде достоен заместник на Салах. Самият Салах, очаквано не беше в кондиция, но като понатрупа мачове ще влезе в най-добрата си форма за решаващата част от сезона.

ЧОТУДЕ
37 minutes ago, Devil said:

Да ми ядат хуя VAR!!

Няма смисъл от оправдания със съдиитe, по-скоро липсата на основни футболисти им спечели равенството. Трудно биха вкарали такъв гол с Алисън на вратата, а накрая най-добрия мениджър в историята на Висшата лига просто нямаше кой да пусне. Ако Жота, ТАА и Джоунс бяха на разположение най-вероятно щеше да затвори мача, но просто нямаше този лукс. Като добавим и Конате това са ти 5 основни играчи, докато за тях не бе на разположение само момата Грийлиш, която всъщност е по-добре да играе. Иначе Холанд е доста надценен, вкарва 5 гола на Лутън, а в големи мачове се крие като мишка. 🐁

Edited by ЧОТУДЕ

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

Bobotsi
1 minute ago, ЧОТУДЕ said:

Няма смисъл от години оправдания със съдиитe, по-скоро липсата на основни футболисти им спечели равенството.

Да стига вече с тия съдии. Сити това, Сити онова. А например мача ни с Тотнъм като ни преебаха по-рано през сезона, никой нищо не каза. Има съдийски грешки, има и 50 на 50 ситуации. Тук е второто. Ако беше дадена дузпа и бях проявил претенции, щяхте да ми се смеете сигурно.

Да се говори че винаги Сити печелят спорни ситуации, че никога не се ощетявани и че "ясно е че Сити ще ги подпрат" е смешно. Всички отбори се ощетяват в някакъв момент за сметка на други и не говоря за днешния мач, говоря принципно.

А и ако ще се подпира някой тим, не знам как това ще е точно Сити, като Висшата Лига ни съди, всичките други клубове ни искат наказани и нямаме фенските маси на Юнайтед или Ливърпул :D

1 minute ago, Bobotsi said:

като Висшата Лига ни съди

Ако стане напечено, пиши на Шугарката, вече е лежал, младо Дом... Боботсенце. :)

• Haha 2
ЧОТУДЕ
45 minutes ago, Bobotsi said:

Пък и така със скрийншот не става много ясно за негледалите мача каква е ситуацията. :)

21 minutes ago, Bobotsi said:

Абе стига бе, каква дузпа когато играе с топката. Да, вдигнал е високо крака, но изчиства топката, разбирам да не я докосваше, тогава е дузпа.

Да ти напомня, че точно ти беше дал скрийншот на влизането на Джоунс и смешния му червен картон срещу Тотнъм. :lol: В случая съм съгласен с теб, но си доста bias. Ситуациите са идентични.

Edited by ЧОТУДЕ

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg