Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

В 2 мача не виждам кой може да надиграе Реал в ШЛ , но на финал всичко може да се случи. Догодина като надградят и с костенурката не ми се мисли. 

Иначе днес очаквам Пуля да си направят традиционната за сезона издънка - много контузени и търсене на задължителна победа, но не виждам кой ще вкарва. 

Арсеанал последните 2 мача в Англия - 11 гола, днес срещу Порто нямат точен удар първото полувреме. :D Толкова за магията на нисшата лига.

HEIDENREICH
14 minutes ago, MJ23 said:

Арсеанал последните 2 мача в Англия - 11 гола, днес срещу Порто нямат точен удар първото полувреме. :D Толкова за магията на нисшата лига.

На черното бяло не мога да кажа, загледах го този мач и ми се видя супер тъп. Обаче ти пък с какви очи се смееш на Премиършипа бе , Лофтъс Чийк ви е звездата ? Айде малко . :) 

2 minutes ago, HEIDENREICH said:

На черното бяло не мога да кажа, загледах го този мач и ми се видя супер тъп. Обаче ти пък с какви очи се смееш на Премиършипа бе , Лофтъс Чийк ви е звездата ? Айде малко . :) 

Човека показва класата си в далеч по - силно първенство, както и Пулишич. :D Иначе Милан с тоя треньор нямат шанс, но примерно Интер като ги гледах вчера, ми те ще унижат Арсенал милите. :D 

• Haha 2
  • LMFAO 1
StoneColdFaN

Няма по-лош български дузпаджия от Кирил Десподов, потвърдено. Ама танзаниеца в ПАОК бие по-зле и от него, та поне т'ва е няк'ва утеха. Тая вечер видях най-смешната дузпа някога, черньото се подхлъзна като чувал.

Леко ми напомни на Джон Тери от 2008, ама пък е обидно дори да споменавам името на тая легенда, редом до това на някакъв от Танзания. Спирам до тука.

• Haha 1

Радващо е да се наблюдават социалките след снощи. Значи Арсенал е на прав път, щом един лош мач е повод за такава радост на толкова хора :lol:

Порто са си доста гнусен отбор. Всяко бутване беше равно на падане и лежане, все едно се прясно простреляни. Но нямаха и друг избор. Бяха ли излезли да се надиграват, отиваха на разлика.

Моят съвет - залагайте апартаментите, че португалците ще продължат.

Издъниха ми залог, иначе ми е все тая за отбор, чиито последен значим трофей, датира от ерата на динозаврите, а следващия може би ще бъде след кацането на извънземните.

Какъв прав път, брат - НУЛА точни удари? 😂😂😂😂

StoneColdFaN
5 minutes ago, MJ23 said:

Какъв прав път, брат - НУЛА точни удари? 😂😂😂

Е, точно, де - Арсенал е на прав път. Към малоумието обаче.

Порто само за тоя месец паднаха от Фарука и Фарензе. Ташак са, просто на най-великият английски отбор не му се играеше или си беше подкарал тотото вчера.

Залагам си профила, че Арсенал ще е на 1/4 финал минимум.

41 minutes ago, MJ23 said:

Какъв прав път, брат - НУЛА точни удари? 😂😂😂😂

Искаш да ми кажеш, че не се случва на всеки отбор да има слаб мач ли? :laugh: 

Не вярвам, че ще отстранят Порто, най-вече заради липсата на опит в ШЛ на този състав. Иначе футболно дори няма място за коментар тук. Но ще се надявам да успеят и евентуално на 1/4 финала да се паднат с колоса на италианския футбол, за да се тества теорията ти. 

Edited by Price

Арсенал нямат дълбочина в състава да гонят ШЛ и Премиершип , така че дори и да бият Порто , след тва ще отпаднат според мен , особено ако са срещу Реал / Сити . Дори и Интер си мисля че са класа отгоре на Арсенал в момента. 

Арсенал  за първи пат имат шанс за титла, откакто телефоните на Нокия и Сайменс не са на мода. И аз не вярвам, че ШЛ са я взели под внимание. 

Mariyan01
17 hours ago, MJ23 said:

Нали знаеш какво се случваше с Порто последните години когато играеха с Ливърпул?

Арсенал има малко по-големи шансове да вземат титлата в Англия отколкото имат Левски да вземат тази в България - демек - нулеви. Това, че са на 1 точка от Сити и на 5 от Ливърпул (те пък са с мач повече) си е чисто и просто, защото Сити и Пул се борят със сумати контузии.

Just a fan

Путката тер Стеген успя да бъде пенетриран от единствения удар на Наполи снощи. Велик си Марк, да ти еба майката саката.

• Haha 2
1 hour ago, kabakov said:

Арсенал има малко по-големи шансове да вземат титлата в Англия отколкото имат Левски да вземат тази в България - демек - нулеви. Това, че са на 1 точка от Сити и на 5 от Ливърпул (те пък са с мач повече) си е чисто и просто, защото Сити и Пул се борят със сумати контузии.

Те Арсеналя защото цъкат цял сезон без контузии на нито един от основните си играчи, нали? :wank:

Mariyan01
1 hour ago, kabakov said:

Сити в момента имат един контузен основен играч - Джак Грийлиш, който така или иначе е резерва през този сезон.

Just a fan
2 hours ago, Just a fan said:

Путката тер Стеген успя да бъде пенетриран от единствения удар на Наполи снощи. Велик си Марк, да ти еба майката саката.

Да не забравя и другата вагина Френки. Тази курва 5-ти сезон не можа да се научи, че топката ще се придвижи по-бързо АКО Я ПОДАДЕ ВМЕСТО ДА ТИЧА С НЕЯ. Ебах ти майката недъгава, Сантиаго Мунез го научи за 1 сцена в "Гол" тоя ПЕТ ШИБАНИ ГОДИНИ не зацепи. Не, не, само Мадрид да подпишат с Мбапе и пожелавам на Барса успех в бъдещите начинания. Не мога да ги понасям тия гяури вече.

• Haha 2
2 hours ago, Mariyan01 said:

Сити в момента имат един контузен основен играч - Джак Грийлиш, който така или иначе е резерва през този сезон.

До сега (без последните няколко мача) играха без де Бройне.

Mariyan01

Милан какъв кур щяха да ядат ако бяха се паднали с Леверкузен... Манафа Джон О'Шей ви пожали.

А пуля нямаше ли да ядат курец ако се бяха паднали с Леверкузен ? 

Иначе едно топ залогче за всички валюбетъри @MJ23  - Леверкузен над 17.5 удара днес в мача и да бият с 2 или повече гола. 

On 2/22/2024 at 3:46 PM, Himler said:

Арсенал  за първи пат имат шанс за титла, откакто телефоните на Нокия и Сайменс не са на мода. И аз не вярвам, че ШЛ са я взели под внимание. 

път*. Чак сега го видях.

Пуля щяха да  бъдат брутално ебани  от Леверкузен. Все още не е късно де.🙂

Edited by Himler

Нивата е дълга, да видим колко време ще поддържат тази форма. Иначе да, естествено, че ми се сви лайното, докато теглеше листа кой отбор е..😂😂

• Upvote 2
Mariyan01
2 hours ago, Dudley said:

А пуля нямаше ли да ядат курец ако се бяха паднали с Леверкузен ? 

Иначе едно топ залогче за всички валюбетъри @MJ23  - Леверкузен над 17.5 удара днес в мача и да бият с 2 или повече гола. 

Пак неподготвен... Останаха 2 топки за опонент на Милан и изтеглиха Славия Прага. Какъв Ливърпул??

Rise of Thunder

Стискам палци Леверкузен да не се осерат и да станат шампиони в Германия. 

• Upvote 3