Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

1 hour ago, baikiro said:

Тази година Сити няма да вземат значим трофей (ВЛ или ШЛ). Даже съм се хванал на бас с @Bobotsi

Може да ми пишете какъв аватар искате да си сложи Киро, когато загуби баса.

Edited by Bobotsi
1 minute ago, Price said:

@Bobotsi И двете ли ще ги вдигате, или само ВЛ :wank:

Ще видим :D. Според Киро никога нищо повече няма да спечелим. :D

Mariyan01
50 minutes ago, Bobotsi said:

Може да ми пишете какъв аватар искате да си сложи Киро, когато загуби баса.

Джерард как вдига ШЛ през 2005 мисля че би било добро...

Ефектът Хари Кейн. Да пожелаем Лудогорец да го купи следващия сезон :D

• Upvote 2
Just a fan

Лапорта, свиньо, ако домъкнеш тоя кенеф Тухел в Барса ти обещавам, че всеки един в тоя форум ще чука жена ти, докато гледаш.

17 minutes ago, Ponetron said:

Ефектът Хари Кейн. Да пожелаем Лудогорец да го купи следващия сезон :D

Няма нужда, Вион вкарва още 30 гола от 40 метра и сме шампиони още тоя сезон.

Edited by Just a fan
Rise of Thunder

Головата машина Хари Кейн колко гола вкара днес? 😂 😂 😂 😂

11 hours ago, baikiro said:

Тази година Сити няма да вземат значим трофей (ВЛ или ШЛ). Даже съм се хванал на бас с @Bobotsi

Aз мислих че за пуля ще се хванеш , развали си образа. 

Mariyan01
17 minutes ago, Dudley said:

Aз мислих че за пуля ще се хванеш , развали си образа. 

Цял ден го карам, но насра...

1 hour ago, Mariyan01 said:

Цял ден го карам, но насра...

За треторазрядни клубчета с паради за мики маус купи не правя облози. 

Edited by baikiro

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Mariyan01
8 minutes ago, baikiro said:

За треторазрядни клубчета с паради за мики маус купи не правя облози. 

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

Mariyan01
58 minutes ago, Himler said:

Тия  Монца какво правят бе? 😄

Ебаха Ментилан, ебаха ми фиша:(

Тоя Тухел докара двама играчи на Тотнъм в Байерн. А усещането е, че е докарал целия отбор, барабар с ДНК-то на този клуб :(

• Upvote 3
8 hours ago, Himler said:

Тия  Монца какво правят бе? 😄

Черно тото, два толкова близки отбора, нормално да изкарат някой лев. 

StoneColdFaN

ПАОК са нереални катили, треньора и той е някакъв измислен, няма да бъде помилван. Румънец, дето допреди 6 месеца не му бях чувал името. Що се отнася до снощи, Кирил Десподов заби един на Олимпиакос. ПАОК обаче загуби с 1-4, щото съотборниците му бяха кауни.

Една чернилка от Танзания на върха на атаката, дето бърка всяка втора топка. Създават се положения, той ги спира - или топката рикошира в него и тя отива в противника, или прави малоумни пасове, или му отнемат и той пада като чувал. И не стига, че всеки вижда за к'во менте става на въпрос, ама и треньора продължава да си го налага. Любовна история ли имат, не знам.

Следващия. Един, дето някъде бях прочел, че го свързват с трансфер в Брайтън - Константелиас ли, какъв е там. Два пъти се хвърля кат' балерина в наказателното, търсейки несъществуващи дузпи, то беше по-зле и от симулациите на Роналдо.

Третия глупак - Андрия Живкович. Сърбин. Като влезе на тоя терен или почне от първата минута, което стана в последните няколко мача, ходи като обезглавена муха. Ако трябва да го сравнявам с Кирил Десподов, нашичкия е доста по-добър. Някой ще каже "ама Сърбия се класира на Евро 2024". Да, класира се, след което още в групите ще бъде употребена и изхвърлена. Туй, че Кирил има куци коне за съотборници в националния (изключваме младия Груев), поради което не може да достави там - т'ва е друга бира.

Edited by StoneColdFaN
3 hours ago, Price said:

Тоя Тухел докара двама играчи на Тотнъм в Байерн. А усещането е, че е докарал целия отбор, барабар с ДНК-то на този клуб :(

Айде Кейн е ясен, но трансфера на Дайър е един от най-странните трансфери в последно време. Последна резерва в Тотнъм и отявлен дърводелец. Говори се, че е бил взет само защото е първи приятел на Хари Тъпото. Дали е така? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

10 minutes ago, baikiro said:

Айде Кейн е ясен, но трансфера на Дайър е един от най-странните трансфери в последно време. Последна резерва в Тотнъм и отявлен дърводелец. Говори се, че е бил взет само защото е първи приятел на Хари Тъпото. Дали е така? 

Не изглежда като да е така. Все пак Тухел се скъсва да го пуска титуляр. Дайър в добрия случай е на ниво Борнемут/Кьолн. Ако е там, за да държи Харито щастлив, не би следвало да помирисва толкова често терен :( 

Но нека, с толкова години доминация в Германия, заслужават поне един сезон да страдат тези хора. Ако Тотнъм синдромът се задържи и по-дълго, едва ли някой ще е особено тъжен (освен техните фенове). 

• Upvote 3

Отиде се един от най-добрите леви защитници в историята на германския футбол - Анди Бреме.

R.I.P.

Той и бразилеца Бранко ми бяха може би най-любимите защитници от световното в Мексико през 1986. И двамата бяха 100% синоним на "атакуващ краен защитник".

На световното през 1990 Анди закла арогантните холандци с елегантен гол към края на редовното време и ме изкефи максимално. Ех, спомени...

Някой може ли да даде стрийминг сайт, където мога да гледам максимално много спортни събития? 

3 hours ago, Himler said:

Някой може ли да даде стрийминг сайт, където мога да гледам максимално много спортни събития? 

https://ftv.bg/gledai-na-jivo/futbol - те това чудо ползвах на времето. Сега не знам на какво ниво са стриймовете.

https://ftv.bg/gledai-na-jivo/sport

Edited by Monteso

3 hours ago, Himler said:

6 minutes ago, Monteso said:

https://ftv.bg/gledai-na-jivo/futbol - те това чудо ползвах на времето. Сега не знам на какво ниво са стриймовете.

https://ftv.bg/gledai-na-jivo/sport

Ето още един, за сега е доста читав

https://strims.in/

THE ENEMY

Никога не избирайте Хааланд за троен капитан във ФПЛ. Втори пореден сезон правя тази грешка.:suicide:

Иначе въпреки упреците, че Реал е бутан от съдиите (в някои случаи трудно да се отрече, макар че последния кръг ни порязаха зверски), този сезон ми изглеждат като най-силния отбор в Европа и май отново ще вдигаме ШЛ. За Ла Лига е по-съмнително, че там младоците обичат да си правят бунга партита преди някои мачове и това винаги поставя една неизвестна.

ВЛ ако Ман Юнайтед влязат в топ 4, ще съм познал четворката с точност (прогноза от преди началото на сезона). Е, прогнозата ми за петото място беше Нюкасъл или Вила, като едното е огромна греда, но все пак разчитах повече на Тонали, но на него Ем Джей му лепна прекалено тежка прокоба.:(