Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Вамоссс Джирона. Абе тая седмица извън Пуля и Сити, които биха с мъка, има ли някой от форума, чиито любим отбор да не е паднал? 😂😂

11 minutes ago, MJ23 said:

Вамоссс Джирона. Абе тая седмица извън Пуля и Сити, които биха с мъка, има ли някой от форума, чиито любим отбор да не е паднал? 😂😂

Хммм...твоят любим отбор спечели макар и трудно :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

11 minutes ago, baikiro said:

Хммм...твоят любим отбор спечели макар и трудно :D

MJ да не е станал от Аталанта? :D

8 minutes ago, Bobotsi said:

MJ да не е станал от Аталанта? :D

Той подкрепя Ал Хилал. 

20 minutes ago, Himler said:

Това би било сезонът на сезоните, ако Черно Море, Жирона и  Арсенал станат шампиони. 😃

Астън Вила вместо Арсенал. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

9 hours ago, MJ23 said:

Е ЛЕВСКИ МНОГО ЯСНО! 

On 12/6/2023 at 9:06 AM, dexim said:

Ливърпул държи рекорда с голяма преднина. :D Мисля, че Арсенал са втори с около 10 по-малко.

image.thumb.jpeg.6c1458b944aa27b6104103aa2164e1bc.jpeg

И нещо интересно - Ливърпул, под ръководството на Клоп, имат повече победи в 90+ минута, отколкото Ман Юнайтед при Фърги.

29 minutes ago, dexim said:

И нещо интересно - Ливърпул, под ръководството на Клоп, имат повече победи в 90+ минута, отколкото Ман Юнайтед при Фърги.

А колко дузпи, червени картони и отменени голове за противника има отборчето на всички власти? И в тези класации е на първо място. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

14 minutes ago, baikiro said:

А колко дузпи, червени картони и отменени голове за противника има отборчето на всички власти? И в тези класации е на първо място. 

Stop crying....

15 hours ago, dexim said:

Бе тея балъци на цветен телевизор един път са ставали шампиони на англия кво ми ги хвалят толкова

5 hours ago, dexim said:

Арсенал чукнаха две десетилетия, а Юнайтед едно без титла. Челси са тотално дъно. ✌️

Те малко като TNA станаха.

Без майтап : Забраниха на звездите на Барселона да се къпят

Забрана за къпане в спортни центрове и фитнеси наложиха властите в Каталуния.

До непопулярната мярка се стигна след безпрецедентната суша, която налага сериозно пестене на вода.

В заповедта изрично се уточнява, че забраната важи и за абсолютно всички футболни клубове, в това число - местният гранд Барселона.

Нещо повече - футболните клубове ще трябва да редуцират и поливането на терените си.

"Барса консумира вода на стадион "Монтжуик", на тренировъчния си комплекс и на други места. Това, което Барса трябва да направи, е да намали водата, която използва за напояване, и да пести изцяло водата за душове. Всички тези съоръжения консумират много вода и те са длъжни да намалят потреблението си", категоричен бе местният ресорен министър Давид Маскорт в интервю за Cadena Ser.

Всичко това на практика означава, че играчите на Барселона няма да могат да се къпят на базата си както след тренировка, така и на стадиона след мач.

Мярката важи до второ нареждане, като влиза в сила от началото на следващата седмица.

Това ще представлява допълнителна трудност за съперника особено при статични положения. Щурма към защитата на титлата може да започва.

Нюкасъл са ми симпатичен отбор (по очевидни причини), но вчера го поеха от отборa на който си мислеха, че купуват звездата. Перфектна трансферна политика от Милан. :D

Edited by baikiro

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

On 12/2/2023 at 6:52 PM, MJ23 said:

Имаше такъв казус и при Милан / Тулуза. А двата Ред Була как играят в ШЛ?

Най - абсурдното е как Милан като продължи в Лига Европа сега трябва да играе с някой от завършилите втори в групата, ще е много забавно, ако се паднем точно с Тулуза. :D Което е поредното доказателство колко малоумно е това правило и как видимо е нарушено в случая.

Въпрос с повишена трудност за @MJ23. Снощи гледах мач на Реал Мадрид срещу Виляреал и някакъв Брахим Диаз  развинти жълтите, правеше ги хахави ,вкара и ебаси якия гол,  а не знаех за съществуването му. Видях че е испанец и е бил преотстъпен в Милан , ама нямам спомен да си го споменавал с добро или лошо. Раде Крунич го помня ...

Някакво мнение ?

On 12/10/2023 at 11:46 PM, MJ23 said:

Вамоссс Джирона.

Емжее,брак ми, знам как излежда отстрани,надъхващо е ,няма спор, ама пилците се броят наесен. Пословична е омразата ми към Англия,прокажения им остров пълен с инбреди и прехваленото им първенство, но на черното бяло не мога да кажа. Белингам ще е ключовия фактор тая година, Реал ще е отново шампион в Испания, mark my words :)  СпЕстИ си някой лев и не залагай за Жирона.

3kuoda.gif

2 hours ago, Bobotsi said:

Диаз е поредният играч от нашата школа който не играе за нас :(

А на кого е вината за това? Защо оставихте Коул Палмър да си тръгне? 

Edited by baikiro

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Не знам дали някой следи жабарски футбол, но Зиркзе от Болоня е голяма машина. 193 висок, перфектна игра с глава, скорост, техника, завършващ удар. Вчера изчука Интер като спортен кон. Определено ще стане топ играч.

Кур за Премиер Лигата!

Халанд контузен, но с някакъв малък шанс да играе не искам да го махам. Правя Соланке вице-капитан във фентъзито. Маняка избухва с гол и 7 точки. После решават да преиграват от начало Лутън-Борнемут, махат точките на Соланке и съм ПРЕЕБАН. :( 

3 minutes ago, itzo1994 said:

Кур за Премиер Лигата!

Халанд контузен, но с някакъв малък шанс да играе не искам да го махам. Правя Соланке вице-капитан във фентъзито. Маняка избухва с гол и 7 точки. После решават да преиграват от начало Лутън-Борнемут, махат точките на Соланке и съм ПРЕЕБАН. :( 

Разбирам болката ти. Специално звъннах на брат ми в 1:00 през нощта за да се оплача от този обир ...