Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

Гонзо: В националния няма да играят футболисти с друг цвят на кожата

Гонзо реален ли е 😅 Добре, че сме на Балканите, че за това изказване в западните държави щеше да лежи до Дани Алвеш.

5 minutes ago, Just a fan said:

Айде сега, не е зле момчето. За 10 милиона си е далавера.

10 млн да плащате на Милан на сезон, да е далеч от базата ви ли? :D 

Сериозно виж колко сладко го подминаха за 2-0 ❤️ 

Just a fan
5 minutes ago, MJ23 said:

Сериозно виж колко сладко го подминаха за 2-0 ❤️ 

Според мен тук проблемът идва от центъра на терена. Има едно момче в Барса приличащо на зле нарисуван покемон, Франк Кеси се казва. Мисля си, че той е ключът към връщането на Милан на върха и само срещу 50 милиона еврака може да бъде ваш.

Rise of Thunder
3 hours ago, MJ23 said:

Чак такова нямате. Като него и Калабрия. На фона на тях Диого Далот е суперзвезда, направо да гледам негови снимки с екипа на Милан и да плача. 

Как да нямаме?! 

Марсиал, Санчо, Антъни, Уан Бисака, Магуайър, Линдельоф. Това ако не са ментета от класа, здраве му кажи. Далот, от известно време насам, има страхотно израстване в играта си. Добре, че другото чутовно менте - Пол Погба - напусна, че не можех да го гледам. Абсолютен урод.

Edited by Rise of Thunder

Лацио направо ги размазаха. Можеше резултата да е по-голям.

Първенството е преполовено, а първия води с 12 точки.

15 minutes ago, Rise of Thunder said:

Марсиал, Санчо, Антъни, Уан Бисака, Магуайър, Линдельоф.

Още малко и Рашфорд изкарай менте? Почти всички изброени от теб в Серия А ще бъдат мега звезди. Ако искаш да сменим Антъни за Жуниор Месиас или Салемакерс? :D 

• Upvote 1
Rise of Thunder
27 minutes ago, MJ23 said:

Още малко и Рашфорд изкарай менте? Почти всички изброени от теб в Серия А ще бъдат мега звезди. Ако искаш да сменим Антъни за Жуниор Месиас или Салемакерс? :D 

Рашфорд е циганин по душа. Сега играе, но защото му предложиха тлъст договор наскоро. Иначе, курец. Иначе, мерси за предложението, но аз искам крила, които да знаят какво правят, а не куци коне. 

Така и така сме хванали Серия А, я ми каже тоя Милинкович - Савич има ли защо да му искат 100 милиона или просто Лацио гледат да го набутат на някой балък? 

Edited by Rise of Thunder
1 minute ago, Rise of Thunder said:

Така и така сме хванали Серия А, я ми казва тоя Милинкович - Савич има ли защо да му искат 100 милиона или просто Лацио гледа да го набутат на някой балък? 

Много добър футболист. Мощен, силен в единоборства, добре играе с глава. Вчера вкара гол за Лацио .

Ми вчера ни направи на диви и щастливи, то нали не че е особено трудно... :D 

Играе доста силно за Лацио, от доста време има интерес към него от различни отбори. Един от най-добрите на своята позиция е в момента.

17 minutes ago, Mmx said:

Един от най-добрите на своята позиция е в момента.

Но е далеч от класата на футболния магьосник ТИАГО АЛКАНТАРА!!

HEIDENREICH
54 minutes ago, MJ23 said:

Ми вчера ни направи на диви и щастливи, то нали не че е особено трудно... :D 

Kaк е MJ -ка , как е настроението ?  :) 

Сърбите имат много силни футболисти, но нещо не могат да направят национален отбор. Онзи ден гледах и Живкович от ПАОК , добър футболист.

Освен СМС в Лацио имат играчи в много от силните отбори, но нещо не могат да се сработят в националния.

Edited by Mmx
32 minutes ago, HEIDENREICH said:

Kaк е MJ -ка , как е настроението ?  :) 

Ай отмени тия клетви ве, откакто ги тегли нямат победа и за 4 мача са пуснали 11 гола. :( Поне вече сме сигурни, в копанарския ти произход. Сега ако се издънят и със Сасуоло ще трябва сеанс на Малдини с Маг Фидан!

• LMFAO 1

Не бих казал, че в Юнайтед има много ментета, а просто играха за много ментета през годините с изключение на Жозе :D Ама трудно да заиграят за половин година с ЕТХ, при положение,

че имат 6-7 лайнярски преди това.

Съгласен съм обаче за Антъни.Ето това е менте от класа, по-противен играч не съм виждал от години.Истински циганин с много малко качества и лъжлива ревлива путка.

Edited by The Pain
  • Upvote 2

9MLnN5Y.gif

Rise of Thunder

Да бе, то понеже Хари Телето е много стока. 80 милиона, човек! 80 милиона бяха хвърлени за тоя тапир, който няма мач, в който да е титуляр и да не сътвори някаква чутовна глупост. Марсиал е същият дебил. Вечно контузен. Сигурно го боли анала. Урод долен. 

• Haha 1
The Big Red Machine

А някой забелязвал ли е, че така наречения "некадърник" Хари Магуайър в много ситуации прави глупости щото му се налага да покрива зони, които ментето Рафаел Варан оставя празни. Не че защитавам Магуайър, наясно съм че не е накаква мега класа, но да се хейти постоянно по него е тъй щото е модерно ми идва прекалено. В националния отбор на Англия например в мачовете на СП, където няма толкова некадърни партньори в защита, игра на едно много прилично ниво.

natopor4en
1 hour ago, The Big Red Machine said:

А някой забелязвал ли е, че така наречения "некадърник" Хари Магуайър в много ситуации прави глупости щото му се налага да покрива зони, които ментето Рафаел Варан оставя празни. Не че защитавам Магуайър, наясно съм че не е накаква мега класа, но да се хейти постоянно по него е тъй щото е модерно ми идва прекалено. В националния отбор на Англия например в мачовете на СП, където няма толкова некадърни партньори в защита, игра на едно много прилично ниво.

Ае да ти кажа, не се бях замислял до сега. Но мамка му, прав си. Точно така е.

Просто това е някакъв тренд и менстрим меме.

Ако си спомняш абсолютно същите неща преди време се говореха и за Джонката Еванс. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

В момента ПАОК срещу детелините за трети път в последните 7 дни, реванш за купата. Интересен мач става, който може да гледа.

ПАОК спечелиха 2 победи и ги смазаха предните 2 мача.

47 minutes ago, MJ23 said:

@HEIDENREICH тоя сезон или другия ще отпадаме?

Още следващата седмица възкръсвате срещу крайно спънатите коне от Интер, след това лесна победа и срещу Тотенхам, и всичко ще е точно. 

On 1/25/2023 at 10:53 PM, natopor4en said:

Ае да ти кажа, не се бях замислял до сега. Но мамка му, прав си. Точно така е.

Просто това е някакъв тренд и менстрим меме.

Ако си спомняш абсолютно същите неща преди време се говореха и за Джонката Еванс. 

Еванс е класИ над най-скъпия защитник в света. Дори Фил Джоунс е в ПЪТИ по-добър и по-сърцат от тоя тиквеник Магуайър. Случаите, в които тоя олигофрен се лута като муха без глава в наказателното ни поле не са 1,2,5 или 10, много повече са! Гъзето не знае как се изнася топката, дългите му пасове стават един път в годината. Тромав, захлупен, тъп и напълно НАДЦЕНЕН АНГЛИЙСКИ ПЪН! За съжаление такива трансфери през последните 5-6,да не кажа близо 10г са нещо нормално в моя отбор. Когато сме под напрежение правехме грешка след грешка (на и извън терена). С Ерик тен Хаг тия грешки ще се сведат до минимум и ще видите един нов Юнайтед другия сезон. Антони в момента е пълен минус, но Холандия не е Англия. Както за него така и за Нунес си мисля, че другия сезон ще са водещи фигури съответно в Юнайтед и Ливърпул.

Моля се на всички богове нашия номер 5 да отиде в отбор като Евертън (ако не отпаднат), Вила, завръщане в Лестър (дори и под наем) или дай боже в Челси, които видимо вземат всичко живо що мърда!

• Upvote 1

Нещата няма да се променят скоро за съжаление. Собствениците не дават пари, играчите не стават. Пиоли не знам на какво разчита като пуска Татарушану всеки мач, а над 80% от ударите във вратата му са голове. Калабрия се зарадвах, че с Лацио се контузи, ама той пък се възстановил. Ще се постарая повече другия път, такъв некадърник втори я историята нямаме. Като добавим и пускането на Крунич и Ребич ( Леао резерва?!?!) + това че Де Кетеларе не знае наистина къде се намира резултата е напълно нормален. Докато Менян и/или Ибрахимович не се върнат нищо няма да се промени. Другата седмица като нищо Интер ще ни отмъсти за онова 0:6.

Пп - Пропуснах да спомена Габия, ама то от него всеки от форума мъртво пиян ще е по - добър.

Edited by MJ23
  • Haha 2