Jump to content

Футбол

Lubo Dimitrov

Recommended Posts

26 minutes ago, Bobotsi said:

Има огромно израстване в английските школи за последните 15-20 години.

Трите Лъва може и да се осраха на финала на Еврото, но там факторите са много и със сигурност не е защото нямат класа в отбора. Чисто на хартия Англия и Франция са единствените отбори които имат поне 22 топ играча.

ТОЗИ ПЪТ ЩЕ Е РАЗЛИЧНО, нали Бобоцка? :D

Още отпреди да се родиш - 2002, 2004, 2006 и т.н. всеки път бяха топ топ топ фаворита, мега як отбор, печелят със сигурност. И накрая ду хаст винаги, и то позорно :D

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Bobotsi

Само да кажа, че не съм за Англия на СП,  защото филмираните наркомани които ги подкрепят са много дразнещи. Казвам че имат огромна индивидуална класа, но това не значи, че ще минат 1/4 финал. Не винаги най-класния отбор печели. Например смешно е ако някой каже, че Италия бяха най-звездния отбор на Еврото.

Вие обаче май не ме слушате

baikiro
5 minutes ago, Radox said:

Още отпреди да се родиш - 2002, 2004, 2006 и т.н. всеки път бяха топ топ топ фаворита, мега як отбор, печелят със сигурност. И накрая ду хаст винаги, и то позорно :D

Нямам търпение за поредният епизод в Катар. Основно забавление на първенствата от както се помня ми е да видя как и от кого го издухват. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

28 minutes ago, Radox said:

.. но нека си признаем, че и късмета малко им обърна гръб. 2006та ли беше непризнатия гол на Лампард срещу Германия?

Ако тръгна да се ровя из нета съм сигурен, че ще накарам да се замислиш дали не са най-прокълнатия отбор в цялата история на историите.

raquishi

Най-обичам като ги ебат на финал или полуфинал. Е тогава е голям кеф. Особено като бях лично в Англия после им се подигравах с месеци за поредния им РЕЗИЛ. 
ПС Особено с педалщината its coming home, после им излезе през гъза, а преди това на работа се ходеше с тениска на отбора, насам натам флагчета, абе извратено беше.

Edited by raquishi
baikiro
3 minutes ago, Beks said:

.. но нека си признаем, че и късмета малко им обърна гръб. 2006та ли беше непризнатия гол на Лампард срещу Германия?

Ако тръгна да се ровя из нета съм сигурен, че ще накарам да се замислиш дали не са най-прокълнатия отбор в цялата история на историите.

Най-прокълнатият отбор са Холандия.

Английските дърворезбари бих казал, че са най-бутания отбор. Избутват ги да вземат едно световно на което са домакини. Сега на последно европейско (на което дефакто бяха домакини) пак беше голямо бутане. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

The Big Red Machine

Малко отзиви след първия кръг.

Ман Сити игра по шампионски. Холанд си е машина за голове, а пасовете на Де Бройне са си направо футболно изкуство. Обаче тия извеждания лесно ще бъдат разгадани след 5-6 мача и тогава ще трябва Пеп да мисли друг вариант за използване на Холанд на върха на атаката. Ще бъде интересно със сигурност.

Ливърпул игра слабо, или поне до влизането на Нунез. Чудно защо Клоп не започна с него от първата минута. Фирмино е в слаба форма, а Нунез е гладен да се доказва. С него в атака Ливърпул е доста по-опасен, а и Салах играе по-друга роля ми се струва и няма да се разчита само на него да завършва атаките.

Тотнъм и Арсенал играха силно. При Тотнъм добре работеха крилата, а сега и с тази широчина има вече повече рязнообразие. Отделно че и Ричарлисон не игра. Арсенал с много силна игра от новите футболисти в състава. Особено Зинченко ще бъде много значим за играта на “артилеристите” ми се струва.

Ман Юнайтед са зле. И то доста. Там трябва много да се работи. Днес играха на моменти комично в защита. В атака също не бяха ефективни. Трябва време, което да видим дали ще дадат на Тен Хаг. В Арсенал дадоха време на Артета и отбора прогресира. Ще видим в Юнайтед как ще е, защото ако се сменят треньори всеки сезон с цел незабавни резултати, отбора ще си тъпче на едно място.

Лийдс ме изненада приятно с тая победа на старта. Новите играчи се включиха силно. Играта е променена също и ги няма онези налудничави тичания в купом и надигравания 1 в 1 при Биелса. Програмата е на хартия по-лека в първите около 10 мача, така че се надявам на колкото се може повече точки в тях.

• Upvote 2
Mariyan01
5 hours ago, baikiro said:

Нямам търпение за поредният епизод в Катар. Основно забавление на първенствата от както се помня ми е да видя как и от кого го издухват. :D

С Гарет Ментаугейт почти сигурно ще бъдат изнасилени. С този малоумник не знам каква очакват, а в момента има доста добри английски треньори, които са в пъти по-надеждни от бобъра. Дано да греша.

Suffer-H

Аз само минавам да кажа, че ТОЗИ СЕЗОН Е НАШИЯ!!!

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Mariyan01
2 minutes ago, Suffer-H said:

Аз само минавам да кажа, че ТОЗИ СЕЗОН НАШИЯ!!!

Толкова много нападатели кво ще ги правите? Според мен ще продадете поне двама.

Suffer-H

Е нали Депайката и Брейтуайт са пътници... или поне ще е за тяхно добро е да си обират крушите, щото игрово време няма да видят. Останалите Шави ще трябва да ги ротира около Левандовски. Дембеле не го виждам да изкара сезона като твърд титуляр, Ансу Фати, също, само на 19 е. Феран Торес пък има още да се доказва в тоя отбор. Като цяло тази сериозна конкуренция в атака би трявало да е сериозна мотивация за всички.

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

baikiro

Тая дърта курва може да му е майка :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

https://gong.bg/football-sviat/italia/multimedia/video/arsenal-vodi-pregovori-s-vazhen-igrach-na-milan-693289

Тия Гонг направо да се специализират в писане само за Габи и други чикярски новини. Онзи ден Пиоли споменава, че трябва на отбора нов халф и защитник, но според Гонг явно ще продадем най - добрия ни халф. :D Който казва как е фен на Милан, как иска да остане още дълго тук и т.н. Гениално! Човека дойде в Милан официално миналия сезон и му остава 1 година от 5 годишния договор, останалите 3 години кога минаха никой не знае.

Но и те не са виновни, че цитират английски парцали, които знаят, че такъв трансфер и за 100 млн. не би станал. Накрая Арсенал ще вземат Юри Тилеман от жалкарите Лестър и готово. :D 

Mariyan01
2 hours ago, MJ23 said:

Но и те не са виновни, че цитират английски парцали, които знаят, че такъв трансфер и за 100 млн. не би станал. Накрая Арсенал ще вземат Юри Тилеман от жалкарите Лестър и готово. :D 

Не знам дали говориш за Тонали, но те уверявам, че Тилеманс е два пъти по-добър от него.

• Upvote 1
  • LMFAO 2
3 hours ago, Mariyan01 said:

Не знам дали говориш за Тонали, но те уверявам, че Тилеманс е два пъти по-добър от него.

На Футбол Мениджър беше добър, често го взимах от Андерлехт. След това не съм го и чувал да е жив. А и все пак едно е да играеш в отбори като Лестър, Андерлехт и Бърнли, друго е като отидеш в отбори с амбиции като Милан и Арсенал.

3 hours ago, Mariyan01 said:

Дами и господа на вашето внимание поколението на Бобката Борисов и Диема. Този дебелия е промил повече мозъци и от Мелцер. :D

Edited by baikiro
  • Upvote 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Ако обичате ебавките с Боби Борисов влезте във фейсбук групата Борю Разбирача.

Mariyan01
43 minutes ago, baikiro said:

Дами и господа на вашето внимание поколението на Бобката Борисов и Диема. Този дебелия е промил повече мозъци и от Мелцер. :D

Трол, ти не гледаш реално на нещата. Омразата към Английския футбол и в частност Ливърпул, ти е замъглило съзнанието.

https://sportal.bg/news-2022081014593516876?fbclid=IwAR33sPwucrjVTevqizGkH8pbqFJIvkGHvE8MiK1CQfyr8ea6I3GdGG87xSw

Добра подготовка направиха на Франки, хубаво турне в Мексико ли къде. Време е сега да се връща обратно в шампионския ни тим с двойно намалена заплата и хиляди извинения към тифозите.

natopor4en
5 hours ago, Mariyan01 said:

И двамата са кой от кой по-голям некадърник. Тея не бих ги взел дори да разцъквам футболче в квартала. 😂😂

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Just a fan

Първенството почва утре, а нито един от новите не е регистриран.

111183309-homeless-man-sitting-on-the-street-begging-for-money.webp

Edited by Just a fan
6 minutes ago, Just a fan said:

Първенството почва утре, а нито един от новите не е регистриран.

111183309-homeless-man-sitting-on-the-street-begging-for-money.webp

Как беше...да го духат бедните? :)

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Just a fan
5 minutes ago, baikiro said:

Как беше...да го духат бедните? :)

Духаме, духаме. Дийптроутваме даже. :(