Jump to content

Къде са те сега? (BWC издание)

The Olimpic Hero

Recommended Posts

Soul Rebel

Loop e машина, но всички вие хомосексуални хомосапиенси, да ви питам къде съм аз в тая шибана класация? Смешкииии

• Upvote 5

Loop също по-скоро беше против neshev

Loop, neshev толкова ли ти е влязъл под кожата, че искаш да седи баннат?

• Upvote 1

Loop, neshev толкова ли ти е влязъл под кожата, че искаш да седи баннат?

Ти да не ревнуваш ако с него си влизаме един в друг? Няма проблем да се включиш.

По отношение на темата за neshev изобщо - разбира се е малко тъпо Олимпик да разгласява какви дискусии са водени за neshev или който и да е друг (не че в мнението ми в админ раздела по въпроса с връщането на neshev в отговор на Олимпик не споделих обоснованото си предложение, че въпросното ми мнение ще бъде оповестено и съответно се примирих с този факт, както и със самото връщане). Иначе когато греша нямам против да си призная. С neshev очевидно никога няма да си гукаме приятелски в IRC чата по цяла нощ, но след едностранчивото решение за връщането му държи активност с качествени теми и мнения и срещу това ако се инатя просто ще говори лошо за мен и ще сочи, че нямам никакво желание форумът да е активен. Приемам и положително, че neshev като не ме харесва просто избягва да се занимава с мен откакто се е върнал, отговарям със същото.

Нямам против никой да стои във форума щом пише активно и качествено, дори когато се отнася до хората, с които през годините съм имал малки или по-големи конфликти. Мисля, че самият факт, че не съм предупреждавал, хеле банвал, хранещите ме и спорещите с мен е красноречив по въпроса. Няма да споменавам имена, защото на всеки с интелектуално ниво изключващо имбецилността е ясно, но с повечето модератори през годините тук потребителите практически не са можели да водят цивилизован спор. Било заради някакви комплекси, било заради gimmick-и, било заради прекалена обидчивост.

EDIT: Ако има някой когото съм банвал или предупреждавал за заяждане с мен или с друг модератор и това още му седи на акаунта, да ми пише ЛС - махам го веднага без въпроси и публични филмарщини.

Edited by Loop
  • Upvote 9
U_think_U_Know_Me

Аз имах близо 1 година бан от Парцала. В действителност банът бил за 2 седмици, но системата се бъгнала и на админите им трябваше 1 година, за да се усетят. Накрая Олимпик ми го махна и от тогава поддържам висока култура и съм само с 1 наказателна точка (че знае ли се, не се ли знае кой ден ще се получи нов "бъг"). По-големият проблем за мен е защо BWC не развива страницата си във Фейсбук като вариант да се рекламира. Нека периодично се спамят разни популярни страници като ММА България, Rusev WWE с мнения от профил на BWC. Отнема към 3 минути на ден и евентуално след известна доза упорство може да доведе до нови членове на форона. Разбира се, тук идва въпросът как така хора като Лууп, които уж милеят за форума за толкова години не са се сетили? Защо самият модератор не пуска кеч анализи и не си поддържа собствените теми? Тук не говорим за принципно наглото му поведение, говоря от чисто интелектуална гледна точка- кичиш се с някакъв сан- генералисимус Лууп, едва ли не обясняваш как орден за храброст с дъбови листа трябва да ти дадат за великото усилие да не си банвал никого заради лични пристрастия, а същевременно грам не те интересува реално развива ли се форумът или не. Ние не сме завод за пишещи машини, че BWC да е обречено да изчезне, бе. Просто трябва малко да се модернизират работите, само с провъзгласяването на 15 софиянци за Вселенски патриарси на BWC няма да стане. Ако ще и в златно да са им оцветени профилите, а от малкото им мнения да излизат дъги.

Edited by U_think_U_Know_Me
  • Upvote 4

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

The Olimpic Hero
разбира се е малко тъпо Олимпик да разгласява какви дискусии са водени за neshev или който и да е друг (не че в мнението ми в админ раздела по въпроса с връщането на neshev в отговор на Олимпик не споделих обоснованото си предложение, че въпросното ми мнение ще бъде оповестено и съответно се примирих с този факт, както и със самото връщане).

Идеята е, че от известно време всеки пита: "Къде е parcaleste, къде е parcaleste". Е, реших да споделя къде според мен се крие истината зад неговото отсъствие. За мен някои факти не би трябвало да се крият, когато става въпрос за известен потребител, особено за Модератор. Темата е много дълга като цяло, като всеки си има негова гледна точка. Тъпото в случая е, че само аз си говоря и parcaleste даже не се появява, за да каже неговата.

• Upvote 4

dr jack levine

Спокич парцала не липсва не никои!!!!!!!!!!

• Upvote 10

sid-mandy-coombes.jpg

I AM THE MAN. WHEN I WALK THE GROUND SHAKES. I JACK JUSTICE HAS NO COMPATION FOR ANY LIVING SOUL!!!!!!!!!!!!! BECAUSE IM JACK JUSTICE AND JACK JUSTICE RULES THIS WORLD!!!!!!!!!!

Няма нови, няма стари. В момента всички тук сме на ниво пълни ч.кии, единствените мнения, които си заслужават са на neshev и ELA_I_SI_ZIMI. Факт!

• Upvote 6
U_think_U_Know_Me
On 3.11.2015 г.,, Monteso said:

Е то форума има ли фейсбук страница ?

Преди имаше. Може би с времето са преминали към идеята "бе дай 20 човека да се пишем администратор, пък кой ще ти се занимава с Фейсбук. И без това там всичките ни приятели ще сме ги провъзгласили за шефа на кенефа на BWC". 

• Upvote 1

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

The Olimpic Hero
1 hour ago, Kalata said:

Някаква информация за DBG_PafO? 

DBG_PafO от време на време влиза в чат канала, но не посещава форума. Кеч вече мисля, че почти не гледа, даже и WrestleMania.

• Upvote 2

Enough*

Завръщане на Парцала и оставка на Прашката! 

Едит: Парцала се завръща и измисля нов пост Администратор на Главния администратор или просто БОГ, всички които до сега го псуват започват да му пишат извинителни писма като половината си ги четат в „Тази сутрин“. На края Парцала, като добър и милостив човек приема извиненията на всички, но те са задължени да гледат Луча и който го обяви за тиранин бива изритван. Ай дай Боже!

Едит 2: Винс предлага договор на Парцала за главен сценарист, като му прехвърля 51 % от ентъртеймъна, с което ставаме прекалено простосмъртни за него, той спира да влиза във форума. 6 годишния бан на Нешев  се маха и той започва да говори на тема, че Парцала е бил най-добрият администратор някога, докато всички казват че е имало тирания и диктатура.

azmrazya2cl.jpg

Edited by Enough*
Малко поправки, размисли и страсти. :)
  • Upvote 4

• 10 months later...
koleda321
On 10/31/2015 at 4:42 PM, Loop said:

Koleda е към юридическия отбор на BWC и предполагам към момента се бъхти с трудово и търговско право на някоя скучна лекция в СУ.

Това, плюс разни житейски сапунки. Но вече съм добре и време да видя какво става с едно от любимите ми виртуални места от едно време. За когото му е интересно - коледата си взе трудовото от 2-рия път, търговското от 3-я (а принципно с това искам да се занимавам :D ), а миналата седмица си взе и първия държавен изпит от първия опит. Дотук добре, стискайте палци да продължа streak-а. :D

• Upvote 15
  • Like 1

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

• 2 weeks later...
17 hours ago, nabonid said:

А за мене нищо,хаха

Имаше голям хайп за теб. Изровихме ти чак снимките от chat.bg , на които си демонстрирал "атлетично епилирано тяло". Така че стига рева кат путянци.

• Upvote 8
HEIDENREICH
3 minutes ago, hacky said:

Къде е парцала?

Сигурно още не се е прибрал от стадиона на Локото. :)

• Upvote 8

• 4 months later...
  • 2 months later...
tanchii

tanchii - Една от оригиналните диви в BWC, също като loana. Имаше добри кеч мнения, както и добра вражда със Steph. В момента е гадже с Dani_Be(Ebe). Защо tanchii вече не отделя време за BWC, нека тя сама каже, или някой, който я познава.

Тук съм си :beer: Не остава толкова време за писане, а и бях доста назад с шоутата, но вече гледам седмично и щом нещо ме впечатли драскам по няколко реда.

Edited by tanchii
  • Upvote 4

nov5o0.jpg
 inpunkwetrust.com // cmpunkphotos.com // nikki-bella.com // carmella-photos.com // eva-marie.org 

Opie

10 месеца ме нямаше и никъде не виждам някой да е питал за мен предвид това, че бетонирах две от най-култовите теми в историята на обществото. Няма да червя бузки тъй като наскоро се завърнах за да остана за много дълго време. 

Не виждам и някой да се интересува от моята скъпа приятелка Steph която си мислеше, че прилича на Punk и същото така че Luke Harper е много красив мъж. Наистина е жалко, че такива кадри не се търсят а се говори за парцала който тровеше живота на всички ни. 

• Upvote 11

7778426V.png