Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

1 hour ago, Mariyan01 said:

Шибаното леке от Перник, което пребива вече не знам кой човек, защото баща му е прокурор и се мисли за недосегаем. Това куче заслужава много бой и унижения. Не понасям хора, които се мислят за Богопомазани и че могат да правят каквото си поискат. 

Ако го видиш във фитнеса и те издразни, ще му скочиш ли 1 в 1? :wank:

natopor4en

Аз и без да ни издразни ще му биеме няколко шамара. Да си знае . 

• Upvote 1
  • Facepalm 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Че ми баннаха 2 фейсбук акаунта, а от снапчат ме флагнаха и не мога да влизам в акаунти въобще...

Mariyan01
12 minutes ago, prenti said:

Че ми баннаха 2 фейсбук акаунта, а от снапчат ме флагнаха и не мога да влизам в акаунти въобще...

Сигурно има причина, да не си качвал някакви расистки неща, голотии или да си псувал някое педалче?

6 minutes ago, Mariyan01 said:

Сигурно има причина, да не си качвал някакви расистки неща, голотии или да си псувал някое педалче?

Има, правя се на хакер, но все пак педерасти са 

• Haha 2
Chicky Ricky

Опитай да си направиш нов акаунт от друго устройство. П*далите от Фейсбук имат навика да blacklist-ват IP адреси.

• Upvote 2
ShiningWizard

Педофилите, които се опитват да нормализират техните действия под банера на “защитените общности”.

• LMFAO 1

Брус Уилис. На тоя  като му видя тъпите филми драйфам.

Prince10
2 hours ago, Himler said:

Що тогава ти е на аватара, чуег?

batistaheel

Да беше само той, то почти всички големи екшън актьори от 80-те, 90-те, яко пропаднаха през 21 век, особено през последните 10-15 години. Виж в какви филми се е снимал Николас Кейдж през миналия век и после виж тези за последните 15 години. Боза след боза. Идолът ми ЖанКлод ВанДам се снима само в нискобюджетни бозави филми, които излизат директно на DVD. И Арни и той се осра тотално. И Слай, последният му Рамбо беше повърня. 

Брус Уилис се отказа заради заболяване. 

За съжаление в днешното кино няма място за старите екшън герои, с които сме израстнали. :( 

• Upvote 2

Като каза Жан Клод се сетих преди години как се шокирах, че има общ филм със Захари Бахаров. Иначе доколкото съм чувал е яко лайнан характер и това е една от причините да пропадне.

• Upvote 1
Suffer-H

Абе Стиви С. е най-големия ве!

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

batistaheel

Ван Дам е луда глава. В края на 90-те яко е шмъркал кока и е ебал курви в кенефите на самолетите и за малко да срита гъза на Стивън Сегал, но оня се покрил като мишок. :D Странен човек като цяло. Едно време се правеше на американец и предимно гоовреше на английски, когато даваше интервюта на френски журналисти. :D Но съм му фен заради филми като Кървав Спорт, Кикбоксьор, Универсален войник и Смъртна присъда. Последният съм го гледал многократно на касета и може би е първият му филм, който съм гледал. За малко чаве като мен беше нещо неописуемо да гледаш как яка батка сритва гъза на корави копелета само с ритници, и то в затвора. Друг мой любим филм с него е Двойникът. Много добре влиза в кожата на сериен убиец и за първи път успешно имитира американския акцент и няма нужда да казват, че е от Европа. 

• Upvote 3
17 minutes ago, Suffer-H said:

Абе Стиви С. е най-големия ве!

Тоя има ли филм в който да са му нанесли и минимална драскотина? Филмите му ми идват по- нереалистични и от  кеч мачовете от 80- те на другата филмова звезда с “впечатляващи филми” Хълк Хоуган

Edited by Himler
  • Upvote 2
  • Haha 1
batistaheel
24 minutes ago, Himler said:

Тоя има ли филм в който да са му нанесли и минимална драскотина? Филмите му ми идват по- нереалистични и от  кеч мачовете от 80- те на другата филмова звезда с “впечатляващи филми” Хълк Хоуган

Има. 

Последният добър филм на Стивън Сегал. 

• Upvote 1
  • Wank 1
1 hour ago, batistaheel said:

Ван Дам е луда глава. В края на 90-те яко е шмъркал кока и е ебал курви в кенефите на самолетите и за малко да срита гъза на Стивън Сегал, но оня се покрил като мишок. :D Странен човек като цяло. Едно време се правеше на американец и предимно гоовреше на английски, когато даваше интервюта на френски журналисти. :D Но съм му фен заради филми като Кървав Спорт, Кикбоксьор, Универсален войник и Смъртна присъда. Последният съм го гледал многократно на касета и може би е първият му филм, който съм гледал. За малко чаве като мен беше нещо неописуемо да гледаш как яка батка сритва гъза на корави копелета само с ритници, и то в затвора. Друг мой любим филм с него е Двойникът. Много добре влиза в кожата на сериен убиец и за първи път успешно имитира американския акцент и няма нужда да казват, че е от Европа. 

А защо не е пребил от бой водещия тук? Щеше да ни избави от много мъки.

Напълно съм съгласен с Химлер, че Хоуган е една ндценена плешива П.ТКА

Тоя има ли филм в който да са му нанесли и минимална драскотина?

Ей тука му ибаха мамата с помпата:

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Suffer-H

^И пак не sell-ва педераса. :D 

• Haha 3

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Bobotsi
3 hours ago, batistaheel said:

Николас Кейдж през миналия век и после виж тези за последните 15 години

Кейдж е голям прахосник, изпукал е милиони в реликви, замъци, кости от динозаври и още куп глупости. Затова в последните години се снима в някакви повърни, поне да припечели нещо.

Стивън Сегал е най-ужасният екшън герой. Никаква харизма, никакви актьорски заложби, никакви бойни умения. Извън екрана също е голям задник. Лъже непрекъснато и има огромно его. Айкидото също не струва!

Предпочитам екшън с Роуън Аткинсън, пред такъв със Стивън Сегал!

Ван Дам май беше обявил, че след още един филм ще се пенсионира. По спомен сюжета имаше потенциал, но не знам нито как се казва, нито дали е излезнал вече. На повечето актьори за които говорите, филмите им вече не излизат по кината, а само на DVD и в някои стрийминг платформи.

• Upvote 2
  • Haha 1
Chicky Ricky

Не че нещо, но може пак да те размята като нищо, както мен и останалите тук. Айкидото е от най-трудните за усъвършенстване бойни изкуства и не бива да го подценяваш.

• Like 1

Бе тие най-известните екшън актьори ако ги сложиш в прайма им срещу някой слаб към среден боксьор ше ги направи криви

• Haha 1
ShiningWizard

Като говорим за отвратителни актьори, не мога да понасям Сет Роген и противния му смях.

ShiningWizard
Posted (edited)

Дразни ме, че досега нямаше концерти на по-алтернативните рок групи като Weezer и The Smashing Pumpkins у нас, защото за тях няма аудитория от смрадливи метълисти и пияници, но въпреки това биха направили яко шоу, на които бих се насладил с кеф.  

Edited by ShiningWizard
  • Haha 1
brayan_lotusrenault

Гледам днес цял ден някакви хорица и някакви анонимни кифли, търсещи внимание и харесвания серат статуси в социалните мрежи по повод катастрофата в София снощи.
Бог да прости хората, които са починали вчера, както и всички невинни жертви на дрогирани утайки по пътя.
Мисълта ми е обаче, че когато се случват такива огромни трагедии с автомобилни катастрофи, масово хората споделят някакви възмутителни и поетични статуси, чувствайки, че с това са изпълнили гражданския си дълг.
Подобни статуси и възмущения са абсолютно ненужни и защо го казвам?
Всичко ще се забрави и потули до 2-3 седмици, както стана с боклука, който уби Милен Цветков, поправете ме ако греша, но тогава имаше ли някакъв протест от възмутени интернет герои пред съда, когато оправдаха копелето?
Та днес това мразя, фалшивото и префърцунено чувство за отговорност и възмущение, което се появява само при такива огромни трагедии, като тази снощи.
А за Нова Тв, които са абсолютното дъно на журналистиката нямам думи,сигурен съм ,че на семействата на загиналите им е много приятно цял ден да четат заглавия от сорта на "Ексклузивни кадри от зверската катастрофа с които само Нова тв разполага" "Шок и ужас, видео от зверската катастрофа", перфектен журналистически кодекс.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j