Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

Момчил

Какви мърши са 80% от преподавателите в Софийския университет, особено във Философския факултет. Тия малоумници са ги избирали с конкурс най-вероятно, просто не мисля, че е възможно да има толкова измет събрана на едно място!

Edited by Момчил
  • Upvote 3
  • Haha 3
Jack Bauer
2 hours ago, Момчил said:

Какви мърши са 80% от преподавателите в Софийския университет, особено във Философския факултет. Тия малоумници са ги избирали с конкурс най-вероятно, просто не мисля, че е възможно да има толкова измет събрана на едно място!

И в стопанския са мърши човек. Откъдето ги хванеш са само отрепки.

• Upvote 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Rise of Thunder

Свиквайте, момчета. Масово 80% от преподавателите в университетите са абсолютни комунистически утайки. 

• Upvote 2
prenti

Да не мога да функционирам правилно в обществото...

• Upvote 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Wank 1
  • Sad 1
Hachiko

Да ме изкарват, че използвам наркотици. Дори не знам 90% от имената на тия помии. Ай сиктир и у лево.

• Upvote 1
baikiro
21 minutes ago, Hachiko said:

Да ме изкарват, че използвам наркотици. Дори не знам 90% от имената на тия помии. Ай сиктир и у лево.

От толкова предозиране си забравил какво точно използваш. Няма срамно. 

• Haha 5

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

prenti
16 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Мразя това че съм най-големият cuck.

По-добре Incel, октолкото кък, симп!

• Haha 1
THE ENEMY
1 hour ago, Hachiko said:

• Upvote 2
  • Haha 1
Rise of Thunder
2 hours ago, prenti said:

По-добре Incel, октолкото кък, симп!

Ми не точно. По - добре да се държиш уравновесено, отколкото да си някакъв турбо селяк или абсолютен путьо. 

• Haha 4
  • 3 weeks later...
Jack Bauer
On 9/14/2020 at 9:07 PM, itzo1994 said:

Фейсбук да ми рекламира Исторически парк. :( 

Yo the Пути не харесва това :(

• Haha 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

HEIDENREICH
54 minutes ago, Jack Bauer said:

Yo the Пути не харесва това :(

Ахахахахихаххах 🤣🤣

• Haha 2

ЧОТУДЕ

Да се събудя посред нощите и да ми се пикае на кит, но да съм толкова надървен все едно съм изпил коктейл от "Камагра" и "Черна мравка", да чакам да спадне две минути, но да си кажа "ае, ве", след което да пикая от разстояние 3 метра в поза "млад иманяр" и пак да опикая навсякъде.

• Upvote 1
  • Haha 10
  • Wank 3

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

ShwN

Бате, тая вечер точно това ми се случи, а по принцип никога не се будя да пикая. (Не, не го правя без да се будя..)

• Haha 2
ЧОТУДЕ

Май е ясно какво сме сънували и колко ебем... :( 

BTW, е в тая позa бях снощи:

Untitled.png.c79eca2dd062647c9cd6b3a7fcdd0bc0.png

Edited by ЧОТУДЕ
  • Haha 6

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Dudley

Мразя малоумниците които са си взели куче от породата Питбул , териер , Дого аржентино и прочието подобни породи и ги разхождат без намордници - да ви еба майката , разхождате го по тротоар който е 2 метра широк и кат ги видя от далеч , пресичам на отсрещния тротоар. Един път е така тръгва някво подобно уж да ми се радва , оня вика не се плаши брат , то не хапе само ти се радва. Абе мама ти дейба добре че си с кучето , че като те шибна един път - 50 кила аутист ми разхожда куче където ако тръгне ще го влачи по асфалта . 

• Upvote 6
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 4
Hachiko

Егоистичните копелета, алчните хора, които реално не ги ебе за никой друг освен за себе си. 

• Like 1
  • Wank 1
BAITO6O

ЕЕЕ тоя мръсен долен урод на природата

Spoiler

articles__4eebf64dc274736ea30005ce74c9feb5.thumb.jpg.2476ca507d787f42841e1902ea08a44f.jpgfcaba299adbcee9055695b954dcf2961-IMG_9064.thumb.jpg.fd2e47d0bf3a9aa4442850df6adccf79.jpg

Като видя това недоразумение на природата по ТВ и да говори глупости направо умирал два пъти вътрешно стига бе.

Няма ли някого дето да спаси човечеството от нейното присъствие. ДА И СЕ СВЪРШИ земният живот.

НИКОЙ НЯМА ДА ЖАЛИ. ДАЖЕ повече радост ще има

• Upvote 3
  • Facepalm 1
The Best

Всички гербаджии са за скрап. Отвратителни индивиди с невиждана досега наглост. До онзи ден се кълняха в ЕС, а сега се оплакват, че същия ги репресира и слага петно върху България. От тези не виждам как ще се отървем по мирен път...

• Upvote 2
  • Like 1
BAITO6O
2 hours ago, The Best said:

Всички гербаджии са за скрап

АЕЕ Катето Захариева бих я избомбил веднъж дваж. Изглежда голем боклук и мръсница хахаха. Трябва се тества се види какво е положението.

• Upvote 1
  • 2 weeks later...
8 minutes ago, ShwN said:

Баба да реши да ми дойде на гости, да си отключи без да звъни и да ме хване на калъп. :) 

Хахахах, сега ако кажеш, че не си ял преди да ебеш и всичко се навръзва идеално.Няма как да те остави да ебеш гладен сес

• Haha 6

9MLnN5Y.gif