Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

Metzgermeister
3 hours ago, THE GRIM REAPER said:

Няма добър рап момчета. Едно лайно колкото повече го човъркаш, повече мирише.

Рап вокалите и метълът са доста добра комбинация, ако трябва да сме честни, дори понякога са по-добри от крещенето, а и ако рапърът влага чувство в текста, който рапира, ще се получи пак нелошо парче - израснал съм с филмарщините на Шамара и протежетата му и колкото и да ги мразят рап елитистите, още ме кефят заради епичността си.

P.S. Тая песен, с която ме поздрави бай Тошо вчера, не беше лоша, чак ми хареса, но защото звучеше като патриотична фолклорна песен, а не като нещо за сватба. Песента на 2рас от последния му пост обаче не мога да я дишам - кака ми ме е тероризирала с нея като малък по десетки пъти на ден барабар с Бекстрийт Бойс, Тони Бракстън и прочее комерси от 90-те и ми е нанесла травма :D 

• Upvote 2

Chicky Ricky
4 hours ago, THE GRIM REAPER said:

Няма добър рап момчета. Едно лайно колкото повече го човъркаш, повече мирише.

Чувал ли си за Керанов?Според мен е единствения БГ рапър, който не псува и не пее за курви, наркотици и т.н. Голям respect за него.

• Upvote 3
  • Haha 1
  • Sad 1
BAITO6O

@Chicky Ricky Има и други ставащи освен Керанов. Яжо е най-големият и буквално и преностно и F.O. е много добре.
Ама въпреки всичко си предпочитам великите Цеца и Камелия.

image.thumb.png.30e6cdd00a2e449ebc20b69945268575.png

• Upvote 1
  • Facepalm 1
ShiningWizard

Маняци, забравяте FYRE, макар че прилича на филмарския тип. 

• Haha 1
BrockLesnar

Обидно и просташко  е да се слага тоя нещастник Fyre, който стана известен  с една от най-глупавите песни за последните 5 години Килиан Мбапе до Явката, Кереанов, Жлъч и тн...

• Upvote 5
  • Facepalm 1

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

seekstah

А кои са явката, Керанов и жлъч? Звучат ми като зидаромазачи, колко вземат на квадрат? 

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Wank 1
  • Facepalm 5

jlny.gif

Rise of Thunder

Явката, Керанов и Жлъч са може би единствените рапъри в България, които стават за нещо. 

• Upvote 3
  • Facepalm 2
natopor4en

Не съм много съгласен. По-скоро ставащите и въобще, тези които движат тази мръсна рап игра в България са Килата, Крисака, Пийзарата, Димарата и може би до някъде Боро Първи. Просто няма какво да си говорим, това са рап динозаврите в България. Останалите анонимни ютубъри има много хляб да хапнат и много записки да си водят, докато стигнат нивото на изброените. 

• Haha 1
  • Facepalm 8

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

BrockLesnar

Знаем, че с Килата сте от един етнос, но да сравниш ЧичиРич с Чао Фелиша например е леко така, тънкажно, смешничко. :(

• Like 2
  • Haha 1
  • Wank 1
  • Facepalm 1

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Rise of Thunder

Да, аспаруховският циганин и другият мякащ ретард на едно ниво с Керанов и Явката. Добре бе! Димчоу много отдавна не прави същата музика като преди. Честно казано, предпочитах наркоманските му песни от тоя бълвоч дето го прави сега. Само като видя заглавие на песента "Махленски Холивуд" и припадам от смях. 

• Upvote 2
  • Wank 1
prenti
Just now, Rise of Thunder said:

Да, аспаруховският циганин и другият мякащ ретард на едно ниво с Керанов и Явката. Добре бе! Димчоу много отдавна не прави същата музика като преди. Честно казано, предпочитах наркоманските му песни от тоя бълвоч дето го прави сега. Само като видя заглавие на песента "Махленски Холивуд" и припадам от смях. 

Сливенският кашкавал е гордост за варненци, химна на Аспарухово!

• Haha 1
Rise of Thunder
22 minutes ago, prenti said:

Сливенският кашкавал е гордост за варненци, химна на Аспарухово!

Може. Мен лично щеше да ме е срам. Както ме е срам, че от Бургас излизат някакви low-life ретарди и стават рапЕри.

• Like 1
  • Haha 2
seekstah

Пичове, едно време имаше един форум 359, тия звизди дето го слушате бяха там чикиджии като вас... Айде стига сте цапали темата с разни псевдо рапери като фо, димчу и тия другите, дето не съм ги чувал, ок? 😉

Edited by seekstah
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Facepalm 2

jlny.gif

BrockLesnar

То сигурно и в Америка е имало кеч форум, където псевдо звезди, като тоя на снимката ти са лъскали на истинските алфи, като Джерико, Батиста, Скалата и тн.. Ама ти се опитваш да ни го пробутваш и даже го слагаш на аватар, нале? 

Edited by BrockLesnar
  • Like 1
  • Haha 3
  • Wank 2
  • Facepalm 1

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Rise of Thunder
2 hours ago, seekstah said:

Пичове, едно време имаше един форум 359, тия звизди дето го слушате бяха там чикиджии като вас... Айде стига сте цапали темата с разни псевдо рапери като фо, димчу и тия другите, дето не съм ги чувал, ок? 😉

И мен защо трябва да ме бърка дали си ги чувал? Имаш youtube, google и т.н - напиши и виж. Кво си тръгнал да се обясняваш кат някоя путка тука?

• Facepalm 1
Hachiko

Неоринтирани собственици на магазини. Чакат клиенти, еми ше има да чакаш. Бъркаш в хладилника колата, бирата, сока топло на гъз. Не съм бачкал такова, но е елементарно некой преди мен като е взел студеното да сложиш примерно топлото навътре и да изкараш друго студено. Да не говорим, че продават зеленчуци и всичките каси с тях са баш на най-живата улица къде е пълно с коли и точно до касите минават. 42 градуса е отделно и тия зеленчуци са на жегата. Краставиците и доматите приличат на хуя ми когато не е станал, а цените са некви огромни.

Като си вложил пари в тоя бизнес поне уважавай клиентите си. Питам собственика да поръча нещо, че ми трябва и той "То ше дойде след три месеца, няма смисъл". От ПАКИСТАН  ли е тоя шибан боб ве, дето искам.

Edited by Hachiko
  • Upvote 1
  • Haha 1
yaripim
7 hours ago, Hachiko said:

собственика да поръча нещо, че ми трябва и той "То ше дойде след три месеца, няма смисъл". От ПАКИСТАН  ли е тоя шибан боб ве, дето искам.

За толкова време не свикна ли,че всичко там е "сига-сига" (яваш-яваш) :D

3kuoda.gif

Rise of Thunder

Абсолютно всички дебили, които споделят някакви икони във фейсбук. Още по - големи дебили са тези, които под снимка на някой в нужда пишат "Ще се моля за него". На майка ви путката! Дайте 1,2,5,50 лева, но поне да са от сърце. Даеба тъпанарите. 

• Upvote 4
Hachiko

Да ме махат от нищото путки от фейсбук, без никво обяснение. Лафим си просто и айде.  

• Haha 1
Himler

Усмихнатите емотиконки на Коледа във всеки негов пост

• Upvote 1
  • Haha 1
ShiningWizard

Тъпанарите, които влизат по 5 в малките магазини въпреки мерките. После кой ще плати глобите?