Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

Dudley

Ами когато неговите хора застанат на власт , това му е надеждата явно. И да му свалят обвиненията . Ти Божков за последните 15 години има сигурно 1-2 публични изяви , сега всеки ден пуска клипове във Фейсбук, гори отвътре гаранция. И Божков не е Цветан Василев , няма да се предаде ей така. 

• Upvote 1
  • Haha 1
The Best

Ама той е изгнаник, човек. Невъзможно е да го изчистят чак толкова, че да се върне, още повече, че го издирват не само от България, не случайно се подвизава в Дубай. Харчи си парите и си гледа кефа там, не мисля, че има каквито и да било амбиции да влезе във властта. Виж, за отмъщение срещу конкретни хора на по-късен етап, може би, но и това ме съмнява.

• Upvote 2
THE ENEMY
1 hour ago, hacky said:

Божков се говори, че ще стои и зад Майчето, източник ми е синът на Радев. :)

Той стои зад нея от много време. Интересно беше когато почна да я напада със снимките от кабинета му, може би тогава я е изнудвал. Но от организаторите на протеста, Хаджигенов е адвокат на повечето подсъдими свързани с Божков (освен това подкрепяше Манолова яростно в кампанията за кмет на София), а Бабикян беше пиар на Мая. Не е случайно.

• Upvote 1
Metzgermeister

Напоследък все повече ме дразни едно нещо, което бих нарекъл токсичен позитивизъм. Всеки очаква от теб непрекъснато да си усмихнат и приветлив, с позитивна нагласа и т.н. Това че не съм усмихнат в даден момент или слънцето ми пече в очите не означава, че съм непременно начумерен. Усмихвам се, когато има защо, а не заради идеята и със сигурност няма да го направя, когато има деца наоколо. Понякога имам чувството, че от мен се очаква да съм нон стоп като Бо Далас и да изгледам, все едно съм на екстази. Кур за токсичния позитивизъм и вечно усмихнатите, без и те да знаят защо, хора!

• Upvote 7
  • Thanks 3

Hachiko
15 hours ago, Metzgermeister said:

Напоследък все повече ме дразни едно нещо, което бих нарекъл токсичен позитивизъм. Всеки очаква от теб непрекъснато да си усмихнат и приветлив, с позитивна нагласа и т.н. Това че не съм усмихнат в даден момент или слънцето ми пече в очите не означава, че съм непременно начумерен. Усмихвам се, когато има защо, а не заради идеята и със сигурност няма да го направя, когато има деца наоколо. Понякога имам чувството, че от мен се очаква да съм нон стоп като Бо Далас и да изгледам, все едно съм на екстази. Кур за токсичния позитивизъм и вечно усмихнатите, без и те да знаят защо, хора!

Съгласен съм. Пък и не винаги отделно може да си на кеф. Понякога просто не ти е на кеф.

Цитирам те, защото при мен е подобно. Ако се лигавя и смея, ме питат "Ма ти на какви наркотици си?". Епа, закво пък трябва да съм на нещо бе майка ти деба. Миналата година ми бе тъпа, постоянно бях тъжен и т.н. Сега ми е супер и гледам като изпадна в некво такова състояние просто да излеза с мисълта, че по-добре да се държа като лигавня отколкото да рева примерно.

• Upvote 2
Hachiko

Темата за ПОЛИТИКАТА във форума. Нищо не правите пичове, излишен спам.

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
The Best

Чакай малко, бе... не те ли забавлява промяната в мненията на определени хора на всяка четна дата? От "гросмайсторски" ход на Борисов до "дано протестите успеят и са за добро" на всяка втора страница? Или пък форумните легенди с вътрешно инфо от сина на Радев, Фейсбук съобщение от Васил Божков, племенника на Борисов и тъщата на Цветан Цветанов? Само в този форум и тази тема можеш да се забавляваш с подобни писания. Даже бонус ти се дава - кибер правото. Чети последните десет страници на тема "Политика" и дерзай:D Там е като умален вариант на парламента - всеки ден мощен карнавал.

Edited by The Best
  • Upvote 3
hacky
19 hours ago, Hachiko said:

Темата за ПОЛИТИКАТА във форума. Нищо не правите пичове, излишен спам.

Не влизай в нея, ние се забавляваме там.

• Upvote 1
Hachiko

Да ме намесват в чужди връзки жените/приятелките на мои близки приятели. Ебете си майката и курволяци. 

• Upvote 3
jobber91

https://nova.bg/news/view/2020/08/20/296962/от-моята-новина-шофьор-с-g-класа-блокира-булевард-блъсна-кола-и-си-замина-видео/

Мразя лекето с г класата и МВР! Побеснях като видях видеото. Какъвто и да е бил конфликта, дори малката кола да е в нарушение...Това е потенциален убиец, да не кажа терорист. Ако бях на Гешев тоя в момента щеше да е пребит и окървавен, в тъмна килия с няколко гладни плъха..
И как само нова тв (която попринцип изобщо не харесвам) отразява това? А когато онова наркоманче уби Милен Цветков 1 месец само за това говореха и писаха. Това тук е почти същото!
Не се и питам къде са фуражките, които поприцип редовно дремат до това кръстовище, "поздравявам" ги :

• Upvote 2
  • Facepalm 1
HEIDENREICH

Гръцката музика.

Ок съм с Гърция и гърците, гъркините са ми една идея по-дебелогъзи за моя вкус, но нямам ядове с тях.Когато съм ходил на почивка там, съм оставал доволен повечето пъти, засега не са опитвали да ме пържат брутално като на нашето Черноморие.

Музиката им обаче... няма такава гнус. То самият им език ме дразни като го слушам. Вчера се разхождам по Крепостната стена в Созопол, както знаете там има сигурно няколко десетки ресторанта, от всеки дъни различна музика , народа лющи морски дарове, зяпа морето, правят се на дупета пред пичките си и прочее, аз вече съм  вечерял се разхождам с бира в ръка и блага усмивка , набелязвайки къде да вечерям следващия ден.  Към края на обиколката обаче поех демидж , минавам покрай заведение където бездарен певец се дереше АХХ АГАПИИИИ ПОСТПОЛИИИ САГАПАО АМАФОЛИИИ или нещо подобно и ме накараха да побягна със свински тръст, даже забравих да си допия биричката. Деба изродите, и даже на тамбура свирят. Предпочитам оркски пред това извращение.

И не е само това че не слушам чалга- сръбската музика примерно не ме дразни и не ми влия по никакъв начин.

• Upvote 4
  • Haha 7
  • Wank 2

Hachiko
18 minutes ago, HEIDENREICH said:

То самият им език ме дразни като го слушам

Говоря го, отвратителен език е това. Музиката им е 90 процента неква тъжна, бие на ай ше се мре. 

σκατά!

• Haha 1
Metzgermeister

Абе, гръцкото се трае, ама от сръбското по-гадно за мен няма - да си го сърбат те! Звучи като нашата чалга (все пак, голям процент от нея е краден от западните ни съседи), ама самият сръбски звучи като някакъв брутално селски западнобългарски диалект, който допълнително налива сол в раната. Общо взето, трепни, трепни у пичко ти матерна! :suicide:

• Upvote 4
  • Haha 1
  • Wank 1
  • Facepalm 3

Jack Bauer
3 hours ago, Metzgermeister said:

Абе, гръцкото се трае, ама от сръбското по-гадно за мен няма - да си го сърбат те! Звучи като нашата чалга (все пак, голям процент от нея е краден от западните ни съседи), ама самият сръбски звучи като някакъв брутално селски западнобългарски диалект, който допълнително налива сол в раната. Общо взето, трепни, трепни у пичко ти матерна! :suicide:

И двете са помии ;)

• Upvote 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

TripleSix
1 hour ago, Rise of Thunder said:

Ей такива подобия на рап.

❗

Къде остана ЛИРИКАТА?

• Upvote 1
Chicky Ricky
15 hours ago, Metzgermeister said:

На сърбите по една върба им трябва за всеки.

• Thanks 1
ShiningWizard
11 hours ago, Rise of Thunder said:

Ей такива подобия на рап.

Заради такива вече пропадналият Гарджо е все още един от най-добрите рапъри у нас днес.

• Wank 1
THE GRIM REAPER

Няма добър рап момчета. Едно лайно колкото повече го човъркаш, повече мирише.

• Confused 2
  • Facepalm 1
ShiningWizard
14 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Слаб филм, метълче.

Rise of Thunder

Едно време се възмущаваха на наркоманските песни на Димчоу. Ама честно казано, предпочитам тях, пред това....даже не знам как да го нарека. 

The Pain
2 hours ago, THE GRIM REAPER said:

I woke up early on my born day, I'm 20, it's a blessin'

The essence of adolescence leaves my body, now I'm fresh and
My physical frame is celebrated 'cause I made it
One quarter through life, some Godly-like thing created
Got rhymes 365 days annual plus some
Load up the mic and bust one, cuss while I puffs from
My skull 'cause it's pain in my brain, vein, money maintain
Донт го агенст дъ грейн, симпъл ен плейн

Edited by The Pain

9MLnN5Y.gif