Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

Himler
31 minutes ago, poni983 said:

Ти не си добре с главата, само тва щи кажа

Ти и оня индивид който ти е дал плюс да не сте по-ниски и съвсем да ви удари наполеоновият комплекс?

Edited by Himler
  • Upvote 1
Chicky Ricky

всички декоративни кучета (чихуахуа, пинчери,пудели, померани.... и всякакви кучета по-малки от домашна котка). Според мен не са истински кучета. Друго си е да имаш две кавказки овчарки големи колкото мечка в задния двор.

• Upvote 4
  • Thanks 1
  • Facepalm 2
Момчил
32 minutes ago, Chicky Ricky said:

всички декоративни кучета (чихуахуа, пинчери,пудели, померани.... и всякакви кучета по-малки от домашна котка). Според мен не са истински кучета. Друго си е да имаш две кавказки овчарки големи колкото мечка в задния двор.

Знаеш ли, защо е измислена породата - пинчер? 

• Upvote 1
poni983
18 hours ago, Himler said:

Ти и оня индивид който ти е дал плюс да не сте по-ниски и съвсем да ви удари наполеоновият комплекс?

да, 1.50 съм

• Upvote 1
ShiningWizard
On 8/7/2020 at 5:18 PM, Himler said:

Че при височина 1 и 88 все си  мисля че не съм достатъчно висок.

Питаш ли го тоя от профилната ти? Всеки му се кефи, а е 20 санта по-нисък от тебе.

• Upvote 1
iMMORTAL!
On 8/7/2020 at 7:07 PM, Himler said:

Едва ли, не те мрънкат че се чувстват ниски. Явно единствения с комплекс за това тук си ти. 

• Upvote 3

0ff76bc5f27ad93c.jpg

hacky
On 8/7/2020 at 7:07 PM, Himler said:

Аз съм 175 в училище бях среден на ръст, едва няколко човека бяха по-високи от мен. Един от класа беше 1,92 и му викахме дългия. Аз се чувствам добре с този ръст, не мисля, че съм нисък.

А вие всички зуумари сте маркучи вече, така че не си мерете кой е по-голям маркуч. 

• Upvote 4
  • Haha 1
  • Wank 1

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

Hachiko
9 minutes ago, hacky said:

, така че не си мерете кой е по-голям маркуч. 

Може би маркуча му е малък, но се хвана за ръста си, че го е срам да сподели.

• Upvote 2
  • Haha 3
prenti
30 minutes ago, Hachiko said:

Може би маркуча му е малък, но се хвана за ръста си, че го е срам да сподели.

Кога ще правим подкаста ве? Може да покажем и маркучите ;] 

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 3
itzo1994
On 8/12/2020 at 9:33 PM, Mariyan01 said:

Да изхарча 300 лв за една вечер на Слънчака🤬

Колко чадъра са ти трЕбвали, бе???

Днеска 30 мин си търсих слушалки да си купя. Тамън си харесах едни и ги бяха продали - последна бройка. :(

Edited by itzo1994
  • Wank 1

spacer.png

Mariyan01
2 hours ago, itzo1994 said:

Колко чадъра са ти трЕбвали, бе???

Днеска 30 мин си търсих слушалки да си купя. Тамън си харесах едни и ги бяха продали - последна бройка. :(

Кви чадъри бе човек, всичко отиде по пиене и курви, а за чадър вече не останаха☹️

HEIDENREICH
9 hours ago, Mariyan01 said:

Кви чадъри бе човек, всичко отиде по пиене и курви, а за чадър вече не останаха☹️

Играч си, господин Мафиоте. 🍻

• Haha 3

prenti

Аутистите протестиращи.

Тиквоча ти внася план за ВНС, намаляване на депутати и путки майни и ТИ простият АЛОТИСТ, протестиращ пред парламента казваш, че не БИЛО окей, защото видиш ли те не искали това, а оставката на Борисов, Гешев и т.н и ИЗБОРИ. Избори, с участието на техния бог, РУСКАТА ПОДЛОГА, РАДЕВ. ДА еба вашата майка, да еба. 

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Facepalm 10
The Best

А богът на подлогите Борисов, посмешището на ЕС? Той ли да прави всеки път изборите и да ги печели по втория начин? Наскоро излезе едно платено проучване, в което дават на "патриотите" 11%, а на Герб над 30% в условия на непрестанни протести. Как мислите, не ни ли подготвят за обичайния сценарий и разпределение на депутатските места? Освен това подобен план с конкретни точки беше предлаган и преди от опозиционни партии, включително Слави Трифонов и ОТХВЪРЛЕН от управляващите. Но когато им пари на задника и се опитват да се закрепят на власт в следващите десетина-двадесет години би им дошло идеално да изменят конституцията както си искат. Поредна излагация от страна на управляващите. Тези хора наистина ни смятат за дебили с мозък като на кокошки.

• Upvote 2
  • Facepalm 1
Dudley

Не се притеснявайте , човека финансиращ и спонсориращ протестите г-н Божков направи много силно включване с искане за разследване на Шиши... нищо , че Шиши контролира държавата от 10 години. Г-н Божков с вас сме и с вашата пионка Радев. Победа

• Confused 2
  • Facepalm 4
Dudley

Кой защитавам , аз ти казвам , че Шиши коли и беси от 10 години , той сега се сетил да му търси сметка поради очевадни причини разбира се. 

Edited by Dudley
  • Haha 1
hacky
30 minutes ago, Dudley said:

Не се притеснявайте , човека финансиращ и спонсориращ протестите г-н Божков направи много силно включване с искане за разследване на Шиши... нищо , че Шиши контролира държавата от 10 години. Г-н Божков с вас сме и с вашата пионка Радев. Победа

Божков се говори, че ще стои и зад Майчето, източник ми е синът на Радев. :)

• Haha 2

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

The Best
11 minutes ago, Dudley said:

Кой защитавам , аз ти казвам , че Шиши коли и беси от 10 години , той сега се сетил да му търси сметка поради очевадни причини разбира се. 

Да го беше написал така, но без първото изречение. Болдвам ти го за да те просветля Кого защитаваш:

33 minutes ago, Dudley said:

Опорките на Телеграф. "Шиши" одобрява!

Грух-грух. Пеевски се забавлява в парламента - МИГNews – Новините ...

• Upvote 2
Dudley

Ами така се говори сега :) Със сигурност не финансира всички до един , но финансира някви хора, придадох и щипка сол малко , за да е интересно :) . 

• Haha 1
kabakov

Финансира 10-15 човека, останалите са овце и даже и не мислят, че ги мотаят както си искат.

Та по темата - мразя въпросните овце, споменати по-горе.

• Facepalm 4
The Best
19 minutes ago, Dudley said:

Ами така се говори сега :) Със сигурност не финансира всички до един , но финансира някви хора, придадох и щипка сол малко , за да е интересно :) . 

Е, аз ти казах от Кого се говори така, без да придавам щипка сол. Ако вярваш на този човек, положението не е добре. Пак по негови размисли Трифонов, Иванов, Манолова, Цветанов и всяка нова партия е спонсорирана от Божков и Прокопиев, та ако не гласуваш за Герб или ДПС, значи си платена подлога. Трябва да се научите да четете между редовете. Щом Пеевски обвинява някой, че се е продал, това означава, че не е могъл самият той да го купи и заради това не го лансира, а се опитва всячески да го дискредитира. Наистина трябва да ви се промени цялостното мислене и да не допускате такива елементаризми да ви заблуждават.

Dudley

Ама замисли се ако си на мястото на Божков и си бил най богатия човек в държавата и те отлъчат като мръсно псе от нея и ти убият бизнеса няма ли да искаш да си им го върнеш по всякъв начин ? А какви са начините - аз лично се сещам само за 2 - убийство или подкрепа на поличтическите опоненти - в случая хората които си изредил. Ако има някъв друг начин , обясни ми го. 

The Best

Да, братле - в държава управлявана от враговете ти, гаранция ще ги пребориш на избори и ще си върнеш своето. Колкото го направи Цветан Василев. Стига алабализми. Няма как да си върне своето, той затова избяга. Единственото, което може да направи е да пуска постове от Фейсбук и да се радва, че и неговите опоненти ще последват неговия път. Ти ми кажи - как го виждаш Божков да се върне в България?