Jump to content
Българското Кеч Общество

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

prenti

Че ме баннаха от тиндър, бадуу и всякакви такива малоумни приложения. КУР ЗА ТЯХ!

• Haha 2
  • Wank 2
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MJ23

403

• YoTheReal

197

• prenti

141

• ShiningWizard

125

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Мюсюлманството; християнството; субкултурите; Слави Трифонов; бебетата; децата; червените пенсии; САЩ; Русия; Израел; патриотите; амбициозните хора; усмихнатите хора; нормалните хора; хората, които не

Не знаех къде да пиша, затова го пиша тук. Няма да повярвате, какво ми се случи днес. Прибирам се днес от рехабилитация (паднах преди седмица върху лакатя си - това не е важно). Звъни един от най-д

Мразя изненадите, по точно неприятните... Ставам сутринта и гледам вкъщи пустош, няма никой. И решавам да си свърша работата, като отида до НАП-а да си платя здравните. По пътя се обаждам на батко

Posted Images

Rise of Thunder

Tik Tok. Vine ми беше забавен на моменти, но тая помия е просто дъното. 

• Upvote 5
  • Thanks 1
Hachiko

Хората с наднормени килограми (не дебели просто, а тия дето са като тюлени).

Хората дето се тъпчат и говорят през това време и бълват трохи или там кво си завират.

Хора дето верно ядат много. Кво му е якото като се нагърмиш с много храна и ти се издуе стомаха след това? На един човек не му трябва много храна през деня, ако яде с мярка.

Не мразя дебелите хора, пак казвам.

• Upvote 1
  • Haha 3
  • Facepalm 4
THE GRIM REAPER

@Hachiko Мен най ме дразнят тези които се тъпчат с всякакви храни когато са депресирани. Вместо да се опитват да изчистят проблемите си, се тъпчат като невидели. Да ядеш и приказваш понякога може да е забавно, всеки го е правил. Обаче да ядеш и говориш с пълна уста е едно нещо, да ядеш таратор в плитка чиния и супа с вилица е тотално различно :D .

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1
Hachiko
46 minutes ago, Dudley said:

Ти си неспасяем случай 

Първия дебелак коментира. Още има ли?

• Haha 6
Dudley

75 кила дебелак може 

3 hours ago, Hachiko said:

Хората с наднормени килограми (не дебели просто, а тия дето са като тюлени).

Ама ей тоя коментар е покъртителен просто - не дебели , ми тия дето са като тюлени. Не олигофрени , ми такива дето са като бавноразвиващи. Пий си лекарствата 

• Haha 3
  • Wank 1
Hachiko
9 minutes ago, Dudley said:

75 кила дебелак може 

75 кила не е много. Надявам се да не си 1,55 см височина, че не тюлен, ами бъчва си.

• Upvote 1
Jack Bauer

Чак пък да те дразнят...

фак е, че има хора при които наднорменото тегло идва от гените. Колкото и да тренират или спазват режими винаги ще имат едни мазнини, от които няма отърване, освен с операционна намеса. Факт е и обаче че тези хора са доста малък процент от всички дебели. На мен по-скоро са ми смешни тези, които очевидно водят нездравословен начин на живот, а се оплакват че не могат да свалят килограми и си казват че сигурно е от гена...

Не путка майна, не е от гена, от това че се тъпчеш с пици и шоколади нон-стоп и пиеш бира, докато цъкаш компютърни игри нон-стоп е. Купувай си повече плодове и зеленчуци отколкото junk food, излиза по-евтино на всичкото отгоре и със спестените пари си вземи една карта за фитнеса. Или ако не друго - поне върви повече. Не казвам, че всеки трябва да е вманиачен във фитнеса и броенето на калории, ама от елементарна обща култура човек трябва да знае, че с повече движение и по-здравословно хранене се отслабва.

Edited by Jack Bauer
  • Upvote 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Hachiko
1 hour ago, Jack Bauer said:

Чак пък да те дразнят...

фак е че има хора при които наднорменото тегло идва от гените. Колсоно и да тренират или спазват режими винаги ще имат едни мазнини, от които няма отърване, освен с операционна намеса. Факт е и обаче че тези хора са доста малък процент от всички дебели. На мен по-скоро са ми смешни тези, които очевидно водят нездравословен начин на живот, а се оплакват че не могат да свалят килограми и си казват че сигурно е от гена...

Не путка майна, не е от гена, от това че се тъпчеш с пици и шоколади нон-стоп и пиеш бира, докато цъкаш компютърни игри нон-стоп е. Купувай си повече плодове и зеленчуци отколкото junk food, излиза по-евтино на всичкото отгоре и със спестените пари си вземи една карта за фитнеса. Или ако не друго - поне върви повече. Не казвам че всеки трябва да е вманиачен във фитнеса и броенето на калории, ама от елементарна обща култура човек трябва да знае че с повече движение и по-здравословно хранене се отслабва.

Съгласен съм за тъпченето и т.н Има и метаболизъм, ама тва с геновете като го чуя и ми става лошо. "Метнал си се на дядо си", "Същата като майка си", "Приличаш на баба си". Аре фък оффф с тоя шит.  

"Ееее едно време кво беше, немаше такива неща". Ми немало е, живота се променя. Некой си наследил натурата на чичо му петият братовчед, пълни глупости.

• Haha 2
  • Facepalm 1
Jack Bauer

Когато някой ми каже "едно време баба ти само диети е спазвала и е ходила на фитнес", нещо в мен откача. Едно време баба ти е бачкала цял ден на полето и колкото е изяла го е изразходвала в работа. Не е работила на компютър по цял ден, както голяма част от хората днес, та да не мисли какво яде или как да спортува, за да поддържа прилична форма.

• Upvote 2
  • Haha 2

BAITO6O

Едно време баба ти е яла плодове и зеленчуци и месо от градината и от кошарата. А не като сега от майната си къде са бъкани с боклуци. Поне 70% от стоките дето се продават по супермаркетите и тнк са пълен шит. Мога да дам множество примери с домати, краставици, ябълки, картофи, а пък при месата и млечните изделия положението е още по-зле.
Направете си прост експеримент с каймата. Нека някой ви даде домашна кайма и такава от магазин, разликата е огромна.

Edited by BAITO6O
  • Upvote 4
Hachiko
53 minutes ago, BAITO6O said:

Едно време баба ти е яла плодове 

Едно време баба ти е правила по 5 деца и после си е казала "wtf, кво направих"

• Haha 2
Jack Bauer
1 hour ago, BAITO6O said:

Едно време баба ти е яла плодове и зеленчуци и месо от градината и от кошарата. А не като сега от майната си къде са бъкани с боклуци. Поне 70% от стоките дето се продават по супермаркетите и тнк са пълен шит. Мога да дам множество примери с домати, краставици, ябълки, картофи, а пък при месата и млечните изделия положението е още по-зле.
Направете си прост експеримент с каймата. Нека някой ви даде домашна кайма и такава от магазин, разликата е огромна.

Тоше, пак се изказваш неподготвен :(

Да, вярно е че са яли предимно домашни храни, но това че едно нещо е домашно, значи ли задължително че е полезно. Или по-точно казано нискокалорично. Да, определено домашните плодове и зеленчуци гледани в градина са по-вкусни, както и месото от домашните животни + че примерно нямат съдържание на толкова ГМО-та.

Обаче да кажеш, че хората едно време са яли изцяло здравословно е крайно невярно. Хората особено на село, които редовно са готвели всичко със свинска мас, хапвали са си сланинка от домашното прасе или са купили от съседа който е заклал две, а вечер са приключвали деня с домашната ракия или вино. Да не говорим, че се е яло яко хляб, както и всякакви домашни тестени изделия. Нямали са шоколадче, ама всяка къща си вари по няколко кила буркани домашно сладко, което е на практика плодове с много захар. Това по какъв начин ти звучи на здравословно/нискокалорично хранене? 

Хората най-вероятно са приемали повече калории на ден от много хора, които днес редовно си похапват пица, просто за тая храна са работили здраво всеки ден, то не е копане, поливане, не е хранене на животните, чистене на кошари, доене на кози, мъкнене на чували и още 1000 други неща които не се сещам или даже не знам. А когато се движиш много и изгаряш тези калории, които си приел за деня или поне близко до тях, няма как да наддадеш мазнини. Естествено има изключения, ако както казах в предишния си пост, такъв ти метаболизма че трудно гориш, случая е друг.

• Upvote 7

BAITO6O

Ве ти  май пак се правиш на тъпунгер. Къде съм казал, че са били слаби и в добра форма само заради добрата храната бе. Това да си правиш грешни заключения и ЛОШО е. Били са относително здрави и в добра форма поради множество фактори осново от начин и място на живот.

• Upvote 1
  • Facepalm 1
Jack Bauer

Стига зачервява.

В целия ти предишен пост говориш за храна.

• Upvote 1

ShiningWizard
On 7/30/2020 at 11:03 PM, Rise of Thunder said:

Tik Tok. Vine ми беше забавен на моменти, но тая помия е просто дъното. 

Спокойно, чичо Доналд ще закрие това приложение за китайски шпионаж. 

Edited by ShiningWizard
  • Upvote 2
Hachiko

Не точно се мразя, но понякога мисля че съм малоумен. Ставам аз и газ до магазина докато ми е сънено. И ходим си, и неква негърка ме спира. Хубава беше, слабо тяло, абе доволен съм. Пита : "Извинете, знаете ли къде се намира магазина за телефони?" Викам и аз "На 5 км от тук, но е много топло, по-добре вземи буса".

Заеби, тая се нави да ходи пеша. След като тръгна и минаха около 5 мин. се сетих, че въпросния магазин е фалирал :( .

• Haha 3
Jack Bauer
56 minutes ago, Hachiko said:

Не точно се мразя, но понякога мисля че съм малоумен. Ставам аз и газ до магазина докато ми е сънено. И ходим си, и неква негърка ме спира. Хубава беше, слабо тяло, абе доволен съм. Пита : "Извинете, знаете ли къде се намира магазина за телефони?" Викам и аз "На 5 км от тук, но е много топло, по-добре вземи буса".

Заеби, тая се нави да ходи пеша. След като тръгна и минаха около 5 мин. се сетих, че въпросния магазин е фалирал :( .

Бате, да не ти дреме за негри

#Whitesupremacy

• Upvote 1
  • Haha 3
  • Wank 2

Farest

Ми аз като спрях тревата и взех на баща ми 124-ката и ме удариха и паник атаки, стрес, жена, деца и почнах да качвам. Имам пък няколко приятели които не качват, а ядат колкото мене и изразходват енергия колкото мене. И даа това е ген! Има начин и такива като мене да бъдат с готино тяло, но наистина си имам такъв ген. Баща ми е дебел, неговата майка е дебела, сестра му и брат му също. Също и леля му и тн. Просто като се ограничаваш от храна и тренираш поне 3 пъти в седмицата ше стане. За такива като мене до живот трябва да тренирам поне 3 пъти в седмицата за да имам хубаво тяло

Himler

Че при височина 1 и 88 все си  мисля че не съм достатъчно висок.

• Wank 1
poni983
1 hour ago, Himler said:

Ти не си добре с главата, само тва щи кажа

• Upvote 3
Hachiko
1 hour ago, Himler said:

Нисък си, приеми го и продължи напред.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Wank 2