Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

NiaJax>2kantara
16 hours ago, seekstah said:

Мразя и проклинам всички германци, италианци, испанци, французи + джендърите от "пестеливите 4" Австрия, Дания, Швеция, холандия... Мършите тотално ликвидираха бъдещето на младите в България, богатите държави орязаха бюджета на ЕС и извършиха може би най-лошото престъпление в историята ни... 

"Мършите" се опитват да осигурят повече пари за собствените си държави, нито една държава не е виновна, че нас в тези преговори ни представлява преводач. Представи си само срещата всички министър-председатели и/или президенти на държавите-членки на ЕС и един от тях не знае бъкел английски и се налага да използва услугите на преводач. Кой би го взел на сериозно, камо ли да води преговори с него и то за милиарди. Бойко не е в състояние да води никакви преговори, какво остава да ги печели, затова и само козирува и се прави на клоун, защото иначе ще е тотално незабележим.

• Upvote 3
  • Facepalm 2
Jack Bauer

Инфлуенсърите са банда сган, чието най-голямо постижение е да пишат книги, пълни с клишета за това как да следваш мечтите си. По-лошото е че е пълно с глупаци, които им купуват книгите и дават стотици левове за семинарите им... трагедия... 

Същите тези хора също нон-стоп постват инстаграм снимки от скъпите си почивки купени с парите от тези глупаци, които ги следват, като задължително под снимката пише или цитат на Паоло Куелю или - "следвай мечтите си и работи здраво и това може да си ти..."

Баси колко е тъп човешкия род, че да прави такива утайки богати.

Вместо да пълниш банковата сметка на боклуци като Юли Тонкин инвестирай в един онлайн курс и научи някакво умение или език или инвестирай в някакъв бизнес, нещо бе путка майна, докато ти му четеш книгите, тоя боклук пие уиски и яде трюфели в къщата си в Бояна заради такива балами. 

Edited by Jack Bauer
  • Upvote 3
  • Thanks 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

BAITO6O
6 minutes ago, Jack Bauer said:

Вместо да пълниш банковата сметка на боклуци като Юли Тонкин

Ем докато има балъци ще има и тарикати

hacky
2 hours ago, NiaJax>2kantara said:

"Мършите" се опитват да осигурят повече пари за собствените си държави, нито една държава не е виновна, че нас в тези преговори ни представлява преводач. Представи си само срещата всички министър-председатели и/или президенти на държавите-членки на ЕС и един от тях не знае бъкел английски и се налага да използва услугите на преводач. Кой би го взел на сериозно, камо ли да води преговори с него и то за милиарди. Бойко не е в състояние да води никакви преговори, какво остава да ги печели, затова и само козирува и се прави на клоун, защото иначе ще е тотално незабележим.

Едва ли проблема бил, че има преводач. :D

Hachiko
11 minutes ago, Jack Bauer said:

Инфлуенсърите са банда сган, чието най-голямо постижение е да пишат книги, пълни с клишета за това как да следваш мечтите си. По-лошото е че е пълно с глупаци, които им купуват книгите и дават стотици левове за семинарите им... трагедия... 

Същите тези хора също нон-стоп постват инстаграм снимки от скъпите си почивки купени с парите от тези глупаци, които ги следват, като задължително под снимката пише или цитат на Паоло Куелю или - "следвай мечтите си и работи здраво и това може да си ти..."

Баси колко е тъп човешкия род, че да прави такива утайки богати.

Вместо да пълниш банковата сметка на боклуци като Юли Тонкин инвестирай в един онлайн курс и научи някакво умение или език или инвестирай в някакъв бизнес, нещо бе путка майна, докато ти му четеш книгите, тоя боклук пие уиски и яде трюфели в къщата си в Бояна заради такива балами. 

"10 начина да промените живота си, докато карате колило без задна спирачка и счупена верига (ЕКСЛУЗИВНО ВИДЕО!), (Как да разкараме хлебарките от домът си само с едно движение (Не виждано до сега!), "Октрих Фараон докато бях в последната останала пирамида (Снимки под описанието), (Десет мита как се сере правилно, докато сме прави и с болки в колената".

Лошо ми стана докато ги мислих тия глупости, но е факт, че нета си е ебал майката с такива неща.

Mariyan01

Да съм мъртво пиян в дискотеката и фотограграфа да ме снима с момиче и дюкяна ми да е отворен

• Thanks 1
  • Haha 2
  • Wank 1
HEIDENREICH

Що така бе , Господин Мафиоте ? :(

Loop
4 hours ago, NiaJax>2kantara said:

https://m.offnews.bg/news/Politika_8/Borisov-kam-Makron-Kazvam-che-vsichki-parle-vu-franse-video_663625.html

(0:26, за миндера)

Какво повече искате от човека?! 

Сериозно казано, всякакви формални разговори между политически лидери се водят с преводачи, ако ще перфектно да си знаят езиците. Путин говори немски (живял е в Германия), но с Меркел на официално ниво е с преводач. Почти всеки неамерикански лидер знае английски, но на срещите с Тръмп има преводачи (справка книгата на Болтън). Това е нормално. Най-малкото е въпрос на някаква чест да не се принизяваш да говориш на чуждия език. И Трюдо макар да говори френски като роден, пред Макрон (поне докато има журналисти наоколо) по-скоро говори английски. 

Но това разбира се е във формална обстановка. Неформално Путин държа реч на немски на сватбата на бивашата австрийска външна министър(ка) и пуска лафове на английски. И лидерите са хора, и те си създават симпатии, които после могат много да повлияят във важен момент. За да спечелиш тези симпатии разбира се, че не е добре да си вдървен и да чакаш преводач за всичко. 

• Upvote 5
  • Facepalm 1
Mariyan01
1 hour ago, HEIDENREICH said:

Що така бе , Господин Мафиоте ? :(

Щот много пия :(

• Haha 2
Prince10
1 hour ago, Loop said:

https://m.offnews.bg/news/Politika_8/Borisov-kam-Makron-Kazvam-che-vsichki-parle-vu-franse-video_663625.html

(0:26, за миндера)

Какво повече искате от човека?! 

Сериозно казано, всякакви формални разговори между политически лидери се водят с преводачи, ако ще перфектно да си знаят езиците. Путин говори немски (живял е в Германия), но с Меркел на официално ниво е с преводач. Почти всеки неамерикански лидер знае английски, но на срещите с Тръмп има преводачи (справка книгата на Болтън). Това е нормално. Най-малкото е въпрос на някаква чест да не се принизяваш да говориш на чуждия език. И Трюдо макар да говори френски като роден, пред Макрон (поне докато има журналисти наоколо) по-скоро говори английски. 

Но това разбира се е във формална обстановка. Неформално Путин държа реч на немски на сватбата на бивашата австрийска външна министър(ка) и пуска лафове на английски. И лидерите са хора, и те си създават симпатии, които после могат много да повлияят във важен момент. За да спечелиш тези симпатии разбира се, че не е добре да си вдървен и да чакаш преводач за всичко. 

Бих допълнил, че всъщност на тези срещи преводачите са ,,задължителни". Така символизираш държавността на една страна, когато водиш преговори на официалния и език и не си готов на компромиси в името на родината. 

Е, при Борисов е малко по-различно...

• Upvote 2
seekstah

Е все пак българският е официален език на ЕС. Обаче разводнихме темата, трябва да се местим в политика.

Да съм онтопик все пак:

Днес мразя Боко тиквата. 😎😁

• Upvote 2
  • Like 1
  • Facepalm 1

jlny.gif

prenti
2 hours ago, Mariyan01 said:

Да съм мъртво пиян в дискотеката и фотограграфа да ме снима с момиче и дюкяна ми да е отворен

Има една тема "Вашите снимки (return), feel free to share.

• Like 1
  • Haha 3
Lag4

Преди време в Pointbet публикуваха 4-5 души, на които им са им доста ясни залозите и имаше хубави валю бетове с добри обосновки. Сега вече тия хора не пишат, а някакви мръсни комарджии пълнят групата с абсолютно безполезни постове, те просто играят всичко наред. И ако въобще има някаква обосновка тя е от сорта "Х са по-силни, а Y са по-слаби". 

• Upvote 1
  • Thanks 2
Bastian

Най-продажният футболен отбор в света, първообраза на Славия, доайенът на черното тото - Ювентус. 

• Upvote 2
Hachiko

Себе си, че съм тъпак и веднъж на 5 години правя по няква неубмислена простотия, която може да е фатална за мен. Бях пуснал един лаптоп за продажба и след пускането на обявата на същия ден към 12 вечерта ми звъни некъв, че го иска. Навих се аз на среща на може би най-мизерното място (уличка на тъмно къде нема никой). Отивам некав, взел съм си и пари, лична и и т.н. Отивам бате, той некав циганин и при самата среща даже иска с 80% да му намаля цената, иначе приятелите му били наблизо и ше дойдат, ако не се навия. Насрах, като малко сладко путинци. Не дадох задна и веднага си набрах в тела близък човек и тоя си би шута.

Та, поуката е да внимавате и да не правите като бате Хачи такива глупости, че може да ви се разпори ануса когато най-малко очаквате. Не съм расист, ама да ти еба мангала, че е и от противните.

• Upvote 2
  • Haha 5
  • Wank 1
HEIDENREICH

"неубмислена"

Няма го parcaleste и съвсем се разхайтихте . :)

Иначе си отървал бой и ебане, няма какво да се оплакваш.

• Thanks 2
  • Haha 3
  • Wank 1
  • Facepalm 1

Hachiko
19 minutes ago, HEIDENREICH said:

"неубмислена"

Няма го parcaleste и съвсем се разхайтихте . :)

Иначе си отървал бой и ебане, няма какво да се оплакваш.

Видех си грешката, ма ме мързи да едитвам.

Бе не знам, ебането е окей, но имах бая пари с мене, можеха и лаптопа да вземат също. Затова споделям, да се внимава, че  на такива слепи срещи всекви прилепи изкачат.

HEIDENREICH

Ама нали ТИ продаваш, за чий кур носиш и пари ?

• Upvote 1
  • Haha 7

Hachiko
1 hour ago, HEIDENREICH said:

Ама нали ТИ продаваш, за чий кур носиш и пари ?

За навръщане да си взема нещо от магазина ве.

• Haha 5
ЧОТУДЕ

Подготвило се е момчето, ако трябва да връща.

• Upvote 1

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

MJ23

Е нали се предполага,че на връщане ще си взел парите от този и ако се наложи ще си купиш нещо с тях? Освен ако не е било част от сделката да ти плати в натура.. Дори и така да е - няма срамно,кажи си..

• Haha 10
  • Wank 1
natopor4en
On 7/22/2020 at 8:14 PM, Lag4 said:

Преди време в Pointbet публикуваха 4-5 души, на които им са им доста ясни залозите и имаше хубави валю бетове с добри обосновки. Сега вече тия хора не пишат, а някакви мръсни комарджии пълнят групата с абсолютно безполезни постове, те просто играят всичко наред. И ако въобще има някаква обосновка тя е от сорта "Х са по-силни, а Y са по-слаби". 

Така е, приятелю. Малко, наистина малко останахме истинските вайлюбетърджии. :( Ама няма как, трябва да държим фронта в тази сложна вайлюбетърджийска игра. Поне Топординчето със сигурност го държи. 

• Haha 2
  • Wank 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

BAITO6O

Хора дето явно не съм им уцелили правилните дозите на хапчетата за менталните им проблеми и серат фекалии.

Spoiler

Capture.thumb.PNG.4c1c0c4f21f3df2cda083db9a7824695.PNG

Edited by BAITO6O
  • Sad 1