Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

hacky

Да ви питам шофьорите, защото това е нещо, което много ме дразни, като отидете да зареждате на бензиностанция, стоите ли да чакате момчето да ви зарежда колата и чак като зареди да тръгнете с бавна походка към касата, за да платите?! Много се тваря на такива, какво стои и гледа тъпата колонка, после да го чакаме да си тътри задната до касата, вместо да отиде предварително там и да си плати като е готова.

• Upvote 2
Rise of Thunder
3 hours ago, Prince10 said:

Онези лелки, които са се озовали в някое нощно заведение, най- често чалготека, и трябва да снимат всичко случващо се. 

Нещата изглеждат покъртително, защото тя си мисли, че е звездата на вечерта и крещи пред камерата или снима 20 минути изпълнителката. Нещата не спират до тук! Тагнала се е към 5-6 пъти в бара, качила е 10 снимки с мъжа си, който гледа тъпо в камерата, защото е решил да угоди на любимата, макар че хич не му се седи там. Сторитата даже няма как да се преброят. 

Нямам нищо против ходенето по дискотеки, аз самият посещавам такива места, когато решим с компанията да се позабавляваме. Да парадираш обаче с това е изключително селско и елементарно.

Лелки? Човек, ти какви дискотеки посещаваш, че да има лелки? Когато ходих на дискотека за последно, аз се чувствах като чичак, защото бяха заобиколен от 17-18 годишни сперми. Та, сигурен ли си, че е била лелка, а не момиче на 27-28 години?

Edited by Rise of Thunder
  • Haha 1
  • Wank 1
Jack Bauer
12 hours ago, Hachiko said:

Пак са наркоманите и днеска. Ем съжалявам себе си, че познавам само такива през целият си живот. Па и нагли, че ако не пуша трева или шмъркам немало да излиза с мене повече. Щото не било забавно и как можело да се лигавя, без да взимам. Ми еби си путката майна. Всичко е до характер, квото и да взимаш. Ше ви хейта, щото живота не става по-розав, като си на нещо. До човек е.

Пийте си бирата и чилвайте. Не познавам един нормален, който да не е ретардиран къде използва наркотици. Губят им се буквално моменти от минали спомени, заради липса на мозъчни клетки.

И мен товарят разни хора, които като сме излезли някъде на готино място и веднага трябва да запалят трева, че иначе било много тъпо и ти ако не пушиш с тях си ебати спрелия и скучния. Пуши си като ти е кеф бе путка майна, на мен не ми трябва трева да се наслаждавам на момента или компанията. Даже същите тези хора, които явно не могат да се забавляват без трева, са ми обяснявали и че не могат да заспят без да пушат или трябва да пушат като гледат филм, че повече вниквали в историята... ама аз съм имал проблем, що съм се правел интересен че не пуша.

• Upvote 3
  • Wank 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

MJ23
54 minutes ago, hacky said:

Да ви питам шофьорите, защото това е нещо, което много ме дразни, като отидете да зареждате на бензиностанция, стоите ли да чакате момчето да ви зарежда колата и чак като зареди да тръгнете с бавна походка към касата, за да платите?! Много се тваря на такива, какво стои и гледа тъпата колонка, после да го чакаме да си тътри задната до касата, вместо да отиде предварително там и да си плати като е готова.

Никога. Казвам на човека какво гориво и колко да сипе и си влизам вътре, където ако не си нося картата за отстъпка или не ми се чака просто казвам на касиерката - на еди коя си колонка и и оставям парите. А пък и никога никой не чака, която колонка е готова касиерката пита човека там ли е да плати.

• Upvote 1
Prince10
2 hours ago, Rise of Thunder said:

Лелки? Човек, ти какви дискотеки посещаваш, че да има лелки? Когато ходих на дискотека за последно, аз се чувствах като чичак, защото бяха заобиколен от 17-18 годишни сперми. Та, сигурен ли си, че е била лелка, а не момиче на 27-28 години?

Имам предвид СПЕЦИАЛНО ЗА ЛЕЛКИТЕ, КОИТО ГО ПРАВЯТ И ИМ ГЛЕДАМЕ СЕИРА ПО НЕТА, а не за друга част от обществото ходещо не тези места.

Hachiko
2 hours ago, Jack Bauer said:

И мен товарят разни хора, които като сме излезли някъде на готино място и веднага трябва да запалят трева, че иначе било много тъпо и ти ако не пушиш с тях си ебати спрелия и скучния. Пуши си като ти е кеф бе путка майна, на мен не ми трябва трева да се наслаждавам на момента или компанията. Даже същите тези хора, които явно не могат да се забавляват без трева, са ми обяснявали и че не могат да заспят без да пушат или трябва да пушат като гледат филм, че повече вниквали в историята... ама аз съм имал проблем, що съм се правел интересен че не пуша.

Тъжно е. Обвиняват ме дори, че си пропилявам парите за бира (която нищо не прави), вместо да ги давам за нещо по-силно. Да, то е много е забавно да си неадекватен и като пълен тъпак да се качиш и караш колата си под влияението на трева или там квото е. Това е до човек, както и с твърдият алкохол и всичко друго силно. Не е за всеки.

Решил съм за личен план и комуникация да остана сам отколкото с такива олигофрени, с които не можеш да вържеш нормален разговор, пък и нагли да ме питат на какви наркотици съм, че ми е забавно толкова. 

Пушил съм с такова, трева, нз къв вид, но с право е забранено. Пълен боклук е това.

• Facepalm 1
prenti
1 hour ago, Prince10 said:

Имам предвид СПЕЦИАЛНО ЗА ЛЕЛКИТЕ, КОИТО ГО ПРАВЯТ И ИМ ГЛЕДАМЕ СЕИРА ПО НЕТА, а не за друга част от обществото ходещо не тези места.

Не ти пускат лелките ли? 

Prince10
3 minutes ago, prenti said:

Не ти пускат лелките ли? 

Да, а на теб?

• Wank 1
natopor4en
4 hours ago, hacky said:

Лично аз казвам какво гориво да сипе и да го направи до горе. През това време влизам в обекта и плащам. 

Иначе реално погледнато от кейфей гледна точка, хората правещи това, за което хейтиш просто могат да го правят. В смисъл, че те имат пълно право на собственост и разпореждане с автомобила си. Имат пълно право на собственост и разпореждане с парити си. И ако решат да седят и да гледа колонката, то просто ще седят и ще гледат колонката. Никой не може да им го забрани, никой не може копче да им каже. 

• Upvote 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

hacky
3 hours ago, natopor4en said:

Лично аз казвам какво гориво да сипе и да го направи до горе. През това време влизам в обекта и плащам. 

Иначе реално погледнато от кейфей гледна точка, хората правещи това, за което хейтиш просто могат да го правят. В смисъл, че те имат пълно право на собственост и разпореждане с автомобила си. Имат пълно право на собственост и разпореждане с парити си. И ако решат да седят и да гледа колонката, то просто ще седят и ще гледат колонката. Никой не може да им го забрани, никой не може копче да им каже. 

Така, но просто е дразнещо да се чака, аз също казвам пълни и влизам, да съм готов веднага да платя когато съм готов.

• Upvote 1
The Pain
17 hours ago, Hachiko said:

Решил съм за личен план и комуникация да остана сам отколкото с такива олигофрени, с които не можеш да вържеш нормален разговор, пък и нагли да ме питат на какви наркотици съм, че ми е забавно толкова

Е то аз съм тревоман и също мразя да пуша с други тъпанари и да движа с наркомани ве :D Тренирам си, обикалям с раницата и се опитвам да забърквам 00 набор пичета, че не съм от тук и си цъкам фифичката.Такива приятели наркомани дърпат надолу и са олигофрени, кажи им да го духат

9MLnN5Y.gif

Hachiko
9 minutes ago, The Pain said:

Е то аз съм тревоман и също мразя да пуша с други тъпанари и да движа с наркомани ве :D Тренирам си, обикалям с раницата и се опитвам да забърквам 00 набор пичета, че не съм от тук и си цъкам фифичката.Такива приятели наркомани дърпат надолу и са олигофрени, кажи им да го духат

Затова и казах, че всичко си е до човека. Пуши си, нищо против. Но точно тия къде познавам са и прости пърчета, които плюс тревата стават още по-зле. Пълни боклуци бате, може ли в рамките на 1 час двама човека да ми изпушат две факани цигари и да се направят на мики маус. И това всеки път. Пълни неадекватници, затова хейта така. 

• Upvote 1
Jack Bauer

Принципно всеки е свободен да вярва в каквото си иска и никога не бих обидил някой на тема религия, но мама му стара, не мога да да приема, че човек който взима решения за живота си на база астрологични знаци е интелигентен!

Визирам следните примери:

- "според моята зодия не мога да се срещам с човек зодия, лъв, овен или телец.."

- Чел съм случаи за компании,  които не наемат хора от определена зодия и няма как да бъдат осъдени, защото това все още не е официална дискриминация в закона

- хора които приписват големите си провали и компютърни бъгове на ретроградния Меркурии.

Също така, много ме товарят хора, които в нормален разговор просто вметват -" ти си типичен..." Визирайки някакво качество типично за 99% от населенето на планетата. А когато се опиташ да спориш с тези хора и им дадеш пример за качество което имаш, което е нетипично за зодията ти, те веднага имат готов отговор, че това ти идва от АСЦЕДЕНТА!

Шибани малоумници!

• Upvote 5
  • Thanks 5

Hachiko
1 hour ago, Jack Bauer said:

Принципно всеки е свободен да вярва в каквото си иска и никога не бих обидил някой на тема религия, но мама му стара, не мога да да приема, че човек който взима решения за живота си на база астрологични знаци е интелигентен!

- "според моята зодия не мога да се срещам с човек зодия, лъв, овен или телец.."

- Чел съм случаи за компании,  които не наемат хора от определена зодия и няма как да бъдат осъдени, защото това все още не е официална дискриминация в закона

- хора които приписват големите си провали и компютърни бъгове на ретроградния Меркурии.

Също така, много ме товарят хора, които в нормален разговор просто вметват -" ти си типичен..." Визирайки някакво качество типично за 99% от населенето на планетата. А когато се опиташ да спориш с тези хора и им дадеш пример за качество което имаш, което е нетипично за зодията ти, те веднага имат готов отговор, че това ти идва от АСЦЕДЕНТА!

Шибани малоумници!

Добавям и сеуверните типове. "Малиииииииииииии,  черна котка ми пресече пътя, сега цял живот лош късмет". Бе да бегаш. Хората сме уникални динозаври, честно.

• Upvote 3
seekstah

Мразя и проклинам всички германци, италианци, испанци, французи + джендърите от "пестеливите 4" Австрия, Дания, Швеция, холандия... Мършите тотално ликвидираха бъдещето на младите в България, богатите държави орязаха бюджета на ЕС и извършиха може би най-лошото престъпление в историята ни... 

• Haha 1
  • Facepalm 5

jlny.gif

Chicky Ricky
3 hours ago, Hachiko said:

Добавям и сеуверните типове. "Малиииииииииииии,  черна котка ми пресече пътя, сега цял живот лош късмет". Бе да бегаш. Хората сме уникални динозаври, честно.

Според мен черните котките изглеждат най-красиво, даже вкъщи отглеждам една такава улична

• Wank 1
seekstah
4 hours ago, Jack Bauer said:

Шибани малоумници!

Бате, зодиите са доста полезни, не си ли зарибявал мацки с тва? Питаш я ква зодия е, пишеш в гугъл и почваш да й обясняваш някви небивалици. 😀 

Ето я любимата ми съгражданка, тя мн ги разбира зодиите и може да ви помогне. 😀😀

jlny.gif

Hachiko
56 minutes ago, Chicky Ricky said:

Според мен черните котките изглеждат най-красиво, даже вкъщи отглеждам една такава улична

Четири чисто черни без грам друг цвят по тях имам в момента, ако е от значение.

Edited by Hachiko
BAITO6O

E на тоя помочка, къде никролога му стърчи от джоба, дано в най-скоро време си замине от този Свят. Да обърка там хапчетата си и да му се свърши.

475eb36b3937993661306e9661622361.jpg

• Upvote 1
  • Haha 2
  • Facepalm 1
Jack Bauer
4 hours ago, seekstah said:

Бате, зодиите са доста полезни, не си ли зарибявал мацки с тва? Питаш я ква зодия е, пишеш в гугъл и почваш да й обясняваш някви небивалици. 😀 

Ето я любимата ми съгражданка, тя мн ги разбира зодиите и може да ви помогне. 😀😀

Бате, тва е много тъжно? С някви пропани ли ходиш :(

seekstah

Жените трябва да са красиви, не умни или осъзнати.

• Upvote 1
  • Like 1
  • Facepalm 5

jlny.gif

Rise of Thunder

Зодии, човек. Тва жените вярват в абсолютни тъпотии, само и само да се покажат колко много разбират нещата. Веднъж имах колежка, която се хвалеше, че с поглед може да определи кой каква зодия е. Почувствах се наистина отчаян от живота и се запитах защо продължавам да деля въздух с такива хора. 

Иначе, това с "Ти си типичен......" винаги ме е дразнело. Да, има неща в моят характер, които съвпадат с зодията ми, но това не означава нищо. Срещал съм много хора с моята зодия, които са пълна противоположност на това, което пише за зодията. Понякога искам да дойде метеорит и да се свършва час по - скоро. 

• Thanks 1
Jack Bauer
5 hours ago, Rise of Thunder said:

Да, има неща в моят характер, които съвпадат с зодията ми, но това не означава нищо. Срещал съм много хора с моята зодия, които са пълна противоположност на това, което пише за зодията. Понякога искам да дойде метеорит и да се свършва час по - скоро. 

Това е от Асцендента човек, не разбра ли :D :D

kabakov
16 hours ago, seekstah said:

Мразя и проклинам всички германци, италианци, испанци, французи + джендърите от "пестеливите 4" Австрия, Дания, Швеция, холандия... Мършите тотално ликвидираха бъдещето на младите в България, богатите държави орязаха бюджета на ЕС и извършиха може би най-лошото престъпление в историята ни... 

Бюджета се оряза с около 60 милиарда от излизането на Великобритания от ЕС. Нормално е това да има последствия, все пак не са 10-20 милиона, а 60 000 000 000. От къФ зор ще им пука на изброените, какво се случва в България? Всеки си гледа кочина и не се занимава с другите. Нищо ненормално не е станало. Богатия не иска да дава на бедния. Напълно нормално, това че тука всеки си мисли, че другия му е длъжен си е манталитетен проблем.

• Upvote 2
  • Facepalm 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png