Jump to content

Какво мразите днес?

dbrm

Recommended Posts

ShiningWizard

Моля моля не обиждайте емемейците. Повечето от тия момчета един път са ходили на зала и се мислят за Жорж Сен Пиер.

• Upvote 1
  • 2 weeks later...
Lemmon-714

От известно време ме дразнят хората, които на рождените си дни ''организират'' във фейсбук кампании за набиране на средства за различни каузи. По-точно ме дразни факта, че това се прави за внимание, а не от загриженост за дадената кауза. Това че лайковете на подобни публикации са винаги повече от дарената сума е достатъчно красноречиво. В България има стотици хора в нужда, събиращи отчаяно средства за животоспасяващи операции на децата си и свои близки, но е по-добре да метнем едни десет долара за Black Lives Matter of Greater Atlanta или Minnesota Freedom Fund, за да може да се види във фейсбук колко социално ангажирани сме.

• Upvote 6
  • Thanks 1
  • Facepalm 1
BAITO6O

Хората дето протестират и се борят за "някакви си правa", защото смятат че имат правото на "свободa" на илюзиона свобода ДА.
Петър Младенов или познат още като ПЕШО МАСТИКАТА май трябваше да му се сбъдне репликата и да дойдат танкове и да изринат нещата.

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
Hachiko

Всекви дрелки, бор машини, чукове-мукове. Еба му мамата. Вече 10-ти месец строят неква къща до гъза ми и се чува страшно много.

• Upvote 1
HEIDENREICH

Така е чуек, в три часа сутринта стените са най-меки. :(

• Haha 2
  • Sad 1

Hachiko

Че съм тъпак. Да ходя 30 мин в жегата до един магазин, да накупя квото ми трябва и да разбера, че не съм взел с мен никви пари.

• Haha 10
  • Wank 1
  • Sad 2
Chicky Ricky
4 hours ago, Hachiko said:

Че съм тъпак. Да ходя 30 мин в жегата до един магазин, да накупя квото ми трябва и да разбера, че не съм взел с мен никви пари.

Не можеш ли да вземеш на версия

• Haha 1
Hachiko
1 hour ago, Chicky Ricky said:

Не можеш ли да вземеш на версия

В случая не. Бях при не мои хора и ме помислиха за ретард.

• Haha 1
  • Sad 1
MJ23

Тротинетките и всички малки и пораснали аутисти, които нон стоп скачат с тях като малоумни и изскачат от нищото на пътя. Имам чувството, че манията към тези тротинетки е породена от аутисти.

• Upvote 6
ShiningWizard

Бих казал и за скейтърите. Ебаси сганта са. Факт е, че повечето от тия посягат към тежката дрога също.

• Upvote 4
Lemmon-714

Добавям и нещастниците, които вместо като нормални хора да излязат на бар/заведение или да се съберат на гости у някого, решават като пълни клошари да се наливат с бири, да крещят и да осмърдяват с треви по детски площадки в междублоковите пространства по никое време. Естествено на сутринта пейките и беседките са заринати от мизериите им.

• Upvote 6
  • Like 1
  • Facepalm 1
The Pain

Има една сервитьорка на работа, която всеки мрази в момента(защото я мързи).Аз обаче не я мразя, но не е харесвам.Просто не ме ебе нито за нея, нито за който и да е от работа.

Но винаги се държа по така наречения "respectful" начин към хората.Говоря си с всички, както се казва "I can kick it".

За съжаление обаче тия хора се хващат за това и в момента тая сервитьорка помисли, че явно съм и някакво приятелче и не спира да лее словесната си диария върху мене.

С кой излиза, колко часа е спала и какво е сготвила...

НЕ МЕ ЕБЕ МА!

Та да, мразя като стане такова нещо.Даже сега разбирам жените, когато просто се държат мило и социално-правилно с някой, а той си помисли, че искат секс.Аз съм с вас!!!! :D

Edited by The Pain
  • Haha 5
  • Wank 1

9MLnN5Y.gif

Jack Bauer

@The Pain, ако ти покаже путката си може да я съдиш за сексуален тормоз и се отърваваш.

• Thanks 1
  • Haha 3
  • Facepalm 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Radox
29 minutes ago, Jack Bauer said:

@The Pain, ако ти покаже путката си

Тва да не е Сет Ролинс ве...

• Upvote 1
  • Haha 6
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

• 2 weeks later...
Rise of Thunder

Разхождайки се днес, се сетих какво мразя адски много. Някой да върви по улицата, да си пусне телефона на високоговорител и да говори така. Държането на телефона като намазана филия дава бонус точки олигофрения. 

• Upvote 4
  • Thanks 2
  • Haha 4
The Pain

Мразя факта, че наистина истински ме е страх от скрийнове на старите, настоящите и бъдещите ми чатове :lol: Мамка му!!!

• Upvote 1
  • Haha 1

9MLnN5Y.gif

natopor4en

Дразни ме клишираните шаблони и стереотипи как славяните сме някакви долни алкохолици и едва ли не пещерняци. Масово във филми, музикални клипове се самопоказваме като някакви ебаси пропадняците къде още спим с овцете и пием мляко директно от вимето. Не знам, не го разбирам това клише това разбиране правенето на комедия да се свежда до алкохолни запои от сутринта и селски бой. И това да се представя като нещо забавно. 

Имаше един БГ филм на Ники Илиев, къде някакъв французин идва поради някаква причина в България. И се залюбва с някакво момиче, тя селянка, и съответно го запознава със семейството си. Селяни засядащи от сутринта с ракията и с дружелюбно див манталитет. МХм... доста забавно. Каква комедия само.

Сега пък гледам трейлър на комедия "Хотел Белград". Пак същите мотиви са засегнати и ни се представят като нещо хумористично, като комедия. Главния герой се залюбва с някаква мома и я запознава (явно) със своето семейство. Пак алкохолища, трактори, побоища, акордеони.... и да не забравяме мутрите в кожените якета и изваденият златен ланец. Самата забава.

В този клип пак същите елементи. Алкохолни запои от сабахлян, трактори, изцъклени погледи...

Не мога да я схвана тази клиширана концепция свеждаща се до алкохол, странни хора, аграрна техника и бой, която се представя за пред публиката като комедия, като нещо забавно и хумористично. То не че сме някакви аристократи дето си пиem чая с изпънато кутре, ама все пак :D 

• Upvote 4
  • Thanks 2
  • Haha 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

baikiro

Не е далеч от истината... 

• Upvote 3

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

BAITO6O

Ми то това си живата истина. На Балканите най-много се уважа чики рикито, алкохола, леките жени, балканската музика и схемата. Пък и какво има нещо лошо в това. Ако отидеш някаде на гости и ако не ти извадят 2л домашрка, то кви са тия хора. Който е расъл в саксия за него тия неща са стереотипи.
Чистият пример е сватбата, къде се събират две роди и започват тежкото сипване до сутринта, придружено с други елементи. И да на запад сватбите са скучни и тъпи. Така е на Балканите. Всеки мрази всеки и думата мир несъщестува.

Edited by BAITO6O
  • Upvote 5
  • Like 1
Hachiko

Днеска са ретардите. По принцип е всеки ден, но случая е друг. Тия дето обвиняват Лана, че била заразила Миро и семейството си понеже ходила на почивки, а пък нашия си седял на гъза и цъка в туич игри. Тя дори не е болна, да не говорим, че тия РЕТАРДИ не осъзнават, че тия хора може да са се разболели от много други фактори. Ти идиото, до на Русев гъза ли си 24/7 , че да знаеш дали не излиза да си вземе пепси и чипс до близкия супермаркет? Загубих малкото ми останали мозъчни клетки, като ги четох тия неща.

• Haha 3
Radox

Значи тая руска курва отеба Мирко най-сетне, както беше и логично, така ли?

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Hachiko

Пак са наркоманите и днеска. Ем съжалявам себе си, че познавам само такива през целият си живот. Па и нагли, че ако не пуша трева или шмъркам немало да излиза с мене повече. Щото не било забавно и как можело да се лигавя, без да взимам. Ми еби си путката майна. Всичко е до характер, квото и да взимаш. Ше ви хейта, щото живота не става по-розав, като си на нещо. До човек е.

Пийте си бирата и чилвайте. Не познавам един нормален, който да не е ретардиран къде използва наркотици. Губят им се буквално моменти от минали спомени, заради липса на мозъчни клетки.

• Upvote 8
  • Sad 1
  • Facepalm 1
Prince10

Онези лелки, които са се озовали в някое нощно заведение, най- често чалготека, и трябва да снимат всичко случващо се. 

Нещата изглеждат покъртително, защото тя си мисли, че е звездата на вечерта и крещи пред камерата или снима 20 минути изпълнителката. Нещата не спират до тук! Тагнала се е към 5-6 пъти в бара, качила е 10 снимки с мъжа си, който гледа тъпо в камерата, защото е решил да угоди на любимата, макар че хич не му се седи там. Сторитата даже няма как да се преброят. 

Нямам нищо против ходенето по дискотеки, аз самият посещавам такива места, когато решим с компанията да се позабавляваме. Да парадираш обаче с това е изключително селско и елементарно.

• Upvote 2