Jump to content
Българското Кеч Общество
c0ld

NBA - National Basketball Association

Recommended Posts

The Pain

КД мен ме кефи доста като играч, бих се изкефил, ако се завърне и чак вземе титлата.Бих искал КД, Кавай или Янис да спечелят.Не ми се иска да е Леброн :D Ще бъде наистина много интересно и непредсказуемо до края на сезона, ще следя за някое надъхано представяне в стил Джордън, няма как да не са се надъхали някои негра покрай лудия филм :wank:Дали Кавайката ще ги терминира пак или Леброн ще го направи за Коби, Джорд Флойд, срещу корона-вируса, за целия свят..Дано цигането Деймиън Лилард да фейлне зверски, даже и раповете му са мега слаби и го насират постоянно някакви анонимници 

9MLnN5Y.gif

Dudley

Тва путенце Кайри защо иска да бойкотира сезона - събрали се най големите утайки и искат да бойкотират започването на сезона. Крис Пол , Кармело Антъни , Кайри Ървинг - само аутисти. 

• Like 1
  • Haha 1

THE ENEMY
7 hours ago, Dudley said:

Тва путенце Кайри защо иска да бойкотира сезона

Тоя е малоумен и не, не се ебавам. Според него в NBA имало само 20 човека които са добре платени и макар и той да бил в тази група, това било несправедливо към останалите. Също така вярва, че земята е плоска. Пълен идиот.

• Like 1

MJ23

Освен тъп е и адски комплексиран. Цял живот е в сянката на някого, голямата звезда, която така и не си намери пристан и никога няма и да намери. Да е жив и здрав Леброн, че има пръстен, иначе щеше да е следващия в поредицата Кармело,CP3 и т.н.

• Upvote 2
  • Thanks 1

MJ23

https://www.sportal.bg/news.php?news=847497

Интересно всичките тия нещастници - Ървинг, Брадли, Хауърд дали така мислят и за заплатите си? По време на цялата пандемия и тези техни "проблеми" предполагам си я получават чинно? Ами като са толкова разтревожени да последват примера на Майкъл Джордан да дарат някой друг милион за борба с расизма. Или май им се иска хем да си прибират паричките, хем да са много загрижени и велики?

• Upvote 2

Dudley

На Хауърд му е лесно да си седи в имението за 10 милиона и да казва че няма да играе. Като не искат да играят и бойкотират , да им спрат плащането. Тогава пак ще обвинят белите лоши собственици в расизъм. 

• Upvote 1

MJ23

Медиите разпространиха информация, че Кайри е предложил на отбора си да не отпътува за Орландо, а отгоре на всичко цели да създаде собствена лига с играчите, които му се вържат на акъла.

Само гледайте каква контузия го очаква това копеле. Ще се постарая доста с клетвите. :) 

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 2

kabakov

Ако съм собственик на Нетс го разкарвам от договора му и да се оправя.

THE ENEMY

Респект за Винс Картър! Повече такива копелета трябват във всички спортове. Лоялен и към отборите и към феновете за които е играл, никога не се е излагал за пръстени, за разлика от други негови титулувани колеги, които изкараха кариерите си да се правят на Ам-гъл. 

Legend!

• Upvote 1

MJ23

Излезе програмата за НБА. Доколкото се ориентирам в конвертирането на часове най-късните мачове ще са в 3. Най ранните в 19, а масово ще се играят преди 24. Ако може винаги да бъде така.. :D 

• Thanks 1
  • Wank 1

MJ23

Честно казано цялата тази помия с Black Lives Matter, колениченето преди мач, сменените имена на играчите.. Чак ми е гнусно да гледам НБА. И за да се завърна типично в мой стил - Явно олигофренията не е съпътсващо заболяване, което да доведе до смърт при Корона вирус. В противен случай Ивица Зубац нямаше да е в НБА, след като е бил заразен. Абсолютен дебил.

• Upvote 1

The Pain

Ще влезна малко в гимика на моя човек Стифън Ай Смит и ще кажа, че съм ОФИШАЛИ УОРИЕД след това, което видях от Бостън Селтикс и по-специално от бъдещия топ 3 плеяр ин ди гейм Гейсън Тейтъм :lol:

Но от другата страна ММММ ММММ ММММ..Дъ Грийк Фрийк продължава да доминира, ДИС БРАДЪР ЯНИС ИС БАЛЛИН, той е самтинг спешъл и така нататък.Така докато си говорим за двата фаворита от Запад, може би забравяме, за най-добрия от Изтока?

Но не сменяйте канала, защото в следващия половин час отново ще говорим само за Лейкърс и Клипърс.

• Wank 1

9MLnN5Y.gif

Dudley

Никой не го ебе за бъкс щото ще бъдат разкрити сигурно още на 1/2 финала на Изток. Състава им е слаб като изключим Янис, останалите са средняци и единствено треньора ги държи толкова високо , просто защото е страшен в редовния сезон. Ще дойдат плейофите и Янис няма да има 20 точки от фал всеки мач и нещата ще си дойдат на мястото. Почивката според мен най добре би трябвало да се е отразила на Маями и на Фили - очаквам да видя какво ще предложат.

Хюстън - Далас е било голямо шоу. 

• Upvote 1
  • Sad 1

MJ23

Кой ще ги разкрие на изток е въпроса. Торонто ме смайват просто, очаквах след като Ленард напусна да са развалина, а те просто пръснаха аналната халка на Кралицата и компания. Шапки долу пред тях за целия сезон. Маями също радват доста и бе напълно нормално да разкрият моите ментета от Денвър, които държа на прогнозата си, че още  1 кръг ще излетят. Снощи Уорън собственоръчно е приключил и погребал Филаделфия въпреки зверския мач на ЕМбийд 41-21 😮 Та на изток според мен топ фаворити са Милуоки, като изненада може да има от Маями или Торонто. Фили с това непостоянство не ги виждам, а Бостън знаете мнението ми за тях.

Що се касае до Лейкърс не виждам как с под 20 асистенции на мач ще направят каквото  и да било. Уж събраха някакви силни шуутъри само вижте статистиката на Дани Грийн, Уейтърс, Келдуел Поуп и Джей Ар Смит. Това са си силни шуутъри, ама за Балканската лига. :D Антъни Дейвис с едва 7 стрелби за целия мач, не знам как хората ги виждат като фаворит, за мен те са един тотално объркан и небалансиран тим. 

Пеликанс май приключиха с амбициите си за плейофите, още повече с ограниченото време на Зайън на паркета. 

Като цяло сезона за мен е супер странен и като нищо може да станем свидетели на някой мега ъпсет, към момента съм крайно НЕ ентусиазиран към него при всичките глупости с игра във физкултурен салон, black lives matter и т.н.

пп - 

Красота..

Edited by MJ23
  • Upvote 1

Dudley

Фили са зле да , нямат тройкаджия , Симънс е добър гард , но без стрелба от 3-ката не го виждам да вдигне някога трофей. Жалко за Ембийд , надявам се да се махне от там , щото е по малка версия на Шак и със сигурност някъде другаде има по голям шанс за титла. 

Маями направо сраха на Денвър - там имат общо взето всичко - лидер , стрелци , пейка , треньор. Лично искам да ги видя на финал срещу Клипърс - ще е шоу.

Клипърс в момента са без Харъл , Уилиямс и Питбула . Тия 3-мата като се върнат , за мен ще е тотална изненада ако тоя отбор не спечели Запада. ОКС може да се окажат някъв подводен камък на Лейкръс или на Хюстън , но това ще е. Не виждам как някой може да вземе 4 мача на Клипърс. 

koleda321

След като последните 2-3 месеца се сцепихме от работа, защото тая коронакриза прееба всичко, най-накрая имах възможност да гледам NBA. И беше мега криндж. Тва с публиката, дето им дават лицата на екрани, ми е супер крийпи и ме побиват тръпки като го гледам. За BLM нещата каквото и да кажа, все ще е малко и само ще си вдигна кръвното излишно. Препращам към могъщия @MJ23!

Конкретно по самия баскет, Лука Дончич е великан, но отборът като цяло много ме разочарова. Явно паузата се е отразила най-зле на тях от всички. При това положение разчитам на втория си фаворит, Маями. 

Но сериозно, по-добре да не бяха започвали отново сезона. Не мога да повярвам, че съм на това мнение, но е така, да бяха взели пример от Евролигата и да бяха заебали работата.

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

MJ23

Скуката завладява напълно НБА, нещо грам нямам нсатроение и желание да гледам, което не е било никога до сега. Изненадан съм от липсата на Дончич за MVP, изобщо мястото му не е в MIP. За титлата нямам абсолютно никакъв фаворит, всеки може да се издъни срещу всеки. Геройство е това, което прави Янис с Милуоки, но не мисля че силите му ще стигнат да избута другите некадърници чак до титла. Лейкърс са повече от трагични, а Антъни Дейвис след рестарта изглежда като нелечимо болен. Поздравления и за Финикс, страхотен рън, но не мисля че ще устискат в оставащите 3 мача до 8/9 място, доколкото разбрах  8 и 9 ще играят по между си? Още преди около година казах, че Финикс правят огромна глупост с разкарването на Уорън, пича е отличен стрелец и го доказва. 

Dudley

Ами не е същото щото няма публика и атмосферата не е същата. И  на мен ми доскучава на моменти като гледам , но пък от доста време чаках да се върнат , така че гледам да се наслаждавам , щото новия сезон ще е чак Декември , а до тогава много неща може да се случат. 

THE ENEMY

Аз лично съм в почивка от NBA и грам не мога да взема сериозно този орязан вариант на лигата и особено с играчите които бойкотираха сезона. Може би към плейофите ще имам по-сериозен интерес, или поне за някои от мачовете в тях.

kabakov

Това е някда безсмислена простотия в момента, която няма да доведе до нищо съществено. Единствено Портланд може да измести Мемфис и до там. Освен тренировъчни мачове друг смисъл няма. В плейофите ще е интересното.

• Upvote 1