Jump to content

NBA - National Basketball Association

c0ld

Recommended Posts

koleda321

Как няма бе !!! :D

Сериозно, след като Барса биха Реал в Испания в иначе доста оспорван мач, се бях подготвил за тежка баскетболна нощ, но то стана ебаси лудницата.

Клипърс вече официално са клиторс и трудно ще си върнат старото име. Това беше умопомрачително брутална загуба. Лука дончич и компания си го изкараха на тия катили за елиминирането от плейофите преди 2 месеца и го направиха максимално болезнено.

Knicks също ми напълниха душата. Двете им нови надежди са контузени, но пичовете излезнаха, играха на макс и закриха Милуоки. Но дори с тоя мач, пак нямаме PG. Таях някакви надежди ние да вземем Факундо Кампацо, без съмнение най-добрият PG в Европа, но Денвър ни мина. Здраве да е. Дано продължат да огрътала отборно и Тибс да продължи да затяга защитата и хубавите неща ще дойдат. :)

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

The Olimpic Hero

Мончета, дайте малко помощ на колегата ви по залози Олимпик. @MJ23, @THE ENEMY, @kabakovи други баскетболни смаркове. Кои играчи и кога да се играят за точки и кои линии да търся? Тоест кога тея пичове изобщо са надъхани през редовния сезон. Каква е тенденцията? Вчера при Лейкърс нито Леброн, нито Дейвис покриха линиите си. През редовния винаги ли ще разчитат на по-широкия си състав, така да се каже или понякога тези пичове ще се надъхват?

Или пък в Клипърс, този маняк Кауай Ленард вчера линията му беше мисля 26.5 точки или нещо подобно, а той е вкарал 15, уоу. За него съм чувал легенди как не му се играе през редовните сезони, но все пак?

Дайте някакви съвети.

• Haha 1

kabakov

През редовния сезон големите играчи не се напъват особено. Ако искаш да играеш за статистика залагай на Ръсел Уестбруук и Джеймс Хардън. Те са stat padd-ари, за които е важна преди всичко статистика(или поне такива впечатления остават), а не дали отборът печели. Лука Дончич от Далас играе принципно добре, макар че почна сезона малко колебливо, но и той е сигурен, че спадовете са по-скоро изключения. Подобни на него за Деймиън Лилард от Портланд и Никола Йокич от Денвър.

Специално ЛеБрон не го търси да направи няколко последователни мача с 30-8-8 примерно. Няма шанс. Все пак е на 36 години и това му е 18 сезон. На него залагай по време на плейофите и финалите най-вече.

• Thanks 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

MJ23

Тук логика не търси - един мач Къри може да има 15 точки, другия както снощи - 62. От такава стратегия на middle betting съм страшно много напред, но трябва доста риск, стабилна банка и търпение. Малко по - късно ако имам време ще ти обясня на лично.

• Upvote 1
  • Thanks 1
koleda321
On 11/23/2020 at 9:03 AM, MJ23 said:

И нещо от последните минути - @koleda321 , как ще коментираш суперзвездата на Никс? Удара на сезона, на free agency-to - Ян.. извинявам се, грешка, Остин Ривърс? :D 

Нямам какво да добавя. Остин Ривърс е ударът на сезона и на free agency-то. Той и No Handle Randle са топ кандидати за MVP. Deal with it! :D

А Tибодо е американският Стефано Пиоли! Казах. :D 

Edited by koleda321

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

MJ23

Не знам,но Рандъл е брутален този сезон и за мен си е потенциален all star отвсякъде. Определено до тук Никс са доста приятна изненада.

Dudley

Баушите пак ли са го обърнали на политика снощи... Щели да протестират, как можело да щурмуват Капитолия, а лятото когато бяха погромите на черните и където в Портланд отцепиха цял квартал и го направиха  зона без полиция, нищо не казаха тогава. Страшни бауши са

• Haha 1
  • Facepalm 1
THE ENEMY
10 minutes ago, kabakov said:

Как да го коментираш това...

Имаше интервю на Steve Nash, в което го питаха дали знае къде е Irving и какво става с него. Той отговори, че единствено му е обявено, че Kyrie отсъства по лични причини и когато Nash направил опит да се свърже с него за да разбере какви, Kyrie отказал всякаква комуникация. Vintage. :D

Dudley

Гаранция ще каже , че е натъжен от събитията в Капитолия и се чуства депресиран. Дейба и педераса , ами е ключов играч във фентъзито 

The Pain

Друго си е НБА сезона деба, всяка вечер до края на света мачове, мачове, мачове! :D Тъй като моето OKC са в ебати ребилда, то през тоя сезон следя абсолютно всичко(и без тва съм безработен в момента хаха).Гледам по 2-3 мача на ден и почти всички highlights на останалите.Има доста интересни истории тази година отново.

-Когато Nets са on, то те са яко on.Много ме кефят с KD и Кайри също играе страхотно, ама май ги очаква съдбата на Клипърс от миналия сезон.Единия не играе няколко мача, другия и той и изглежда, че това ще продължава поне до плейофите.Иначе имат и стабилен ростер.

-Но като гледам от другата страна на Запад как Лебронката играе мач след мач, то няма как да не му кажа евала.Това нещо просто наистина изгражда химия и ако Клипърс и Нетс искат да вземат титлата, то ще трябва да измислят как главните им играчи да играят заедно колкото се може повече.Лейкърс изглеждат като фаворитите отново, но пък Веждата тоя сезон е доста среден според мен.Не е топ 5 играч в лигата за какъвто го класират навсякъде, по-скоро топ 10.

-Уестбруук се счупи от трипъл дабъли, а Бийл от точки, но Wizards са бая зле дефанзивно наистина.Жалко и за двамата, страхотни играчи са.

-Рапторс нещо издишат яко за което се радвам :D Миналия сезон имаха доста инерция след титлата, но този вече почват да ги разкриват малко.

-Милоуки май няма да се опитват да правят доминантен редовен сезон, но 100% ще са на едно от първите 4 места.Интересно ще е Янис как ще играе в плейофите тази година.Изкефи ме, че показа лоялност към франчайза и се му остава и да покаже някакво развитие откъм стрелба.Най-вероятно ще иде някъде другаде след 2-3 сезона де, ако Бъкс не направят нищо.

-Сет Къри и Дани Грийн яко разцепват за Фили хахах.Ембийдката също тихо си доминира, никой не го споменава никъде, ама човека засега е доста постоянен.Иначе тоя калъф Бен Симънс има толкова дарба, ама май няма да стреля никога както трябва.Засега вървят добре, но им трябва още някой който да вкарва по 20 точки на мач.Брадли Бийл ще е чудесен там.

-Никс, Кливлънд и Атланта са доста стабилни засега, имат играчи, които много изненадват.Рандъл, Колин Секстън...Ама едва ли и на трите отбора ще им стигнат силите да се класират.

-Джейлън Браун яко избухва тоя сезон, доста по-добре е от Тейтъм, но пък от той от друга страна вече взе два мача с два клъч изстрела.Сериозен тандем са тия двамата, но на Бостън им липсват още 1-2 играчи.

-Примерно тоя Christian Wood щеше да ги направи ебати претендента, тоя човек много мотивира.Страхотна история има за това как е стигнал до тука, кърти в Хюстън на тоя етап.Те са малко слабички още и очаквах да съкват даже повече, но всъщност имат доста стабилни играчи и ще са в плейофите на 99% според мен.

-Тоя Крис Пол е нечовек, ако успее да избута тия маняци от Финикс до полу-финал на Запад ще е ебати постижението.

-Очаквах доста повече от Заян Уилямсън като играч.Има много добри статове да, вкарва си точки, взима борби, но май не е този generational талант за който се говореше толкова.Брандън Инграм е доста по-култов играч.

9MLnN5Y.gif

BAITO6O

Е такова представяне и да иска едва ли може да повтори.

13% ухааа. Може и да са го пазали перфектно, но 13% мама миа. Шок шок шоооооокScreenshot_20210111_101513.thumb.jpg.e958ebedbeaf470f04d2ed16cc6ee2ea.jpg

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
Radox

Некой може ли да ми разясни защо NBA вече се превърна в пълна пародия без борби под коша и без защита, в която всеки само мята като насран некадърни тройки (80% от които не влизат) и мачовете завършват 150:130?

• Upvote 1
  • Thanks 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

kabakov
5 hours ago, BAITO6O said:

Е такова представяне и да иска едва ли може да повтори.

13% ухааа. Може и да са го пазали перфектно, но 13% мама миа. Шок шок шоооооокScreenshot_20210111_101513.thumb.jpg.e958ebedbeaf470f04d2ed16cc6ee2ea.jpg

Това е олицетворение на моментното състояние в НБА - пуцане до откат от тройката и опити на хора под 2 метра да се бутат в пейнта под коша, където не им е работа, а стрелбата от средно разстояние е мираж.

• Upvote 1

Dudley
5 hours ago, Radox said:

Некой може ли да ми разясни защо NBA вече се превърна в пълна пародия без борби под коша и без защита, в която всеки само мята като насран некадърни тройки (80% от които не влизат) и мачовете завършват 150:130?

Има няколко отбора които стрелят повече от тройката , но да , като цяло играта в подкошието не е както преди. Но малко преувеличаваш , че всички мачове завършват 150:130 , даже тоя сезон играят доста повече в защита от предни сезони. Като имаш добри стрелци , естествено , че няма се напъваш да играеш под коша ми ще стреляш тройки. 

kabakov

Кавс продължават да ме изумяват. Последни в нападение и ПЪРВИ, да, точно така, ПЪРВИ в защита. Ясно че плейофи няма да видят, но показват потенциал и в бъдеще могат поне да са в борбата за 6-8 място.

THE ENEMY

Ървинг е по партита с Дрейк, да не го мислим. :D

Също така, ако не намери начин да се оправдае, очаква се да получи наказание.

MJ23

Спокойно, сега пак ще иска да прави АЛТЕРНАТИВНА ЛИГА. 100% Хардън веднага ще се навие. :D 

kabakov

Колкото и талант да имаш като ти е празна тиквата все тая. Тея двамата ще влязат в процентите на фалиралите след 3-4 години като излязат от лигата...

Dudley

The Rockets aThe Rockets are pursuing a trade package from the 76ers that would be headlined by Ben Simmons and Tyrese Maxey, league sources sayre pursuing a trade package from the 76ers that would be headlined by Ben Simmons and Tyrese Maxey, league sources say

Айде да го мащат тоя и да погледам и аз малко нормален баскетбол. Ако вземем Симънс съм доволен , може да няма стрелба , но е бахти атлета и е на 24 само и може да подобри стрелбата си. 

natopor4en

Да, и Топор е чувал, че Симънс бил много добър. За съсед, за белот. Иначе е доказано менте и тотален некадърник в това животинче наречено баскетболчето. Фактец. 

• Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

MJ23

Брадата в Нетс,да му пожелаем скорошна тежка контузия. Гнусен,грозен,жалък тюфлек. К.р инза това жалко отборче.

Биеш онзи ден без Кайри и Дюрант с 20 и взимаш тоя жалък урод. Без Алън,без Леверт, Динуиди е аут за сезона. С тия три идиота и Де Андре ли ще гоните титла? 😂😂😂 Много ще де смея когато някой от тримата се контузи тежко, как ще ги ебат с по 20-30 точки.

• Haha 1