Jump to content

Sasha Banks/ Саша Бенкс


Iceman33

Recommended Posts

Sasha Banks/ Саша Бенкс

rBbSZcr0.jpg

 

Birth name: Mercedes Kaestner-Varnado

Born: January 26, 1992 (age 23)

From: Fairfield, California, U.S.

Ring names: Mercedes KV, Miss Mercedes, Sasha Banks

Billed height: 5 ft 5 in (1.65 m)

Billed weight: 114 lb (52 kg)

Trained by: Brian Fury, Brian Milonas,Todd Smith

Debut: 2010

 

3tTWvvWP.jpg Lo3n2681.jpg 9hXjV8Ml.jpg Hq7Azx8n.jpg UtlSz5c2.jpg Z6qU868e.jpg MI2OZMw7.jpg 414H1SFN.jpg Fzz7NvVE.jpg PHB5qU3e.jpg ufQPsG7b.jpg 465gumWf.jpg BOYrAYHy.jpg 8vS98TmC.jpg oR0WWCsS.jpg cgCcbK8G.jpg RjSz3IAr.jpg oUXOGMzn.jpg unbgGxwh.jpg g2rcloWP.jpg Yp8EqnFy.jpg 670FnjPo.jpg zsGR6RpR.jpg tdWfIp7m.jpg p601ogAG.jpg qaIYdsgB.jpg R84QLs8l.jpg z0SMXtPf.jpg GPLeJcrX.jpg x6t5aBc9.jpg

hjgh.thumb.jpg.36c3e40e4085ddcbd2d8a7f5f

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Родени сме на една дата,това не го знаех,мислех че на моята дата са родени само Gordon Solie ( 1929-2000),Bob Uecker and Road Warrior Animal

  • Upvote 3
Link to comment

И аз мислех, че само четиримата сте родени на една дата и се шокирах като разбрах че на 26 януари са се раждали и други хора!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Link to comment

Подозирам, че ако е с обикновени дрехи и обикновения си цвят на косата и я видя в някой от рейсовете-цигановози в София грам няма да й обърна внимание. И все пак има нещо в нея, дето ме кефи и не мога да си обясня какво?

Link to comment
24 minutes ago, Loop said:

И все пак има нещо в нея, дето ме кефи и не мога да си обясня какво?

 

Може би малкото дупянци?

  • Upvote 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...