Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

Just a fan
32 minutes ago, raquishi said:

Айде бе, а не си ли спомняш как Бероето ви се нагъзи брутално? А финал с Монтана е несериозно, въпреки че момчетата им си играха добре. Недейте така..

"Домуса не ни легна, много иска купата, умира за нея, чака подходящ момент за харакири в центъра на Разград след отпадането"

"Бероето ви се надупиха, БФС уреди 100 мача за да бъдете на финал с Монтата"

• Upvote 1
  • Wank 1
raquishi
18 minutes ago, Just a fan said:

"Домуса не ни легна, много иска купата, умира за нея, чака подходящ момент за харакири в центъра на Разград след отпадането"

"Бероето ви се надупиха, БФС уреди 100 мача за да бъдете на финал с Монтата"

Берое=Лудогорец? 
Не знам, може и да са си били мега нещастниците, че да отпаднат от Вгрупаджии, знае ли човек. Абе миришеше на свински говна отвсякъде.

baikiro
3 hours ago, Loop said:

Локомотив София биха могли да имат солидна фен база и да са голям отбор дори само заради яките цветове. 😎

Вярно, язък, че Домусчиев не реши да налива в отбор от някой от топ 5 градовете. Чудя се дали Абрамович няма да се сети да инвестира тук след като го изгониха от Челси.

Домусчиев е с няколко обиколки пред всички други собственици в България. Определено най-умният и хитър човек управлявал футболен клуб в нашата страна. Според мен нарочно не взе отбор от голям град и с някаква по-голяма фенска маса. По този начин избегна да се занимава с хулигани-наркомани, които да се опитват да му казват как да управлява клуба, да протестират, да чупят стадиони и клубът да отнася глоби заради тях. Шапка свалям на Кирил Домусчиев! 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Just a fan

Абе ако Титан не му бяха поискали 5 милиона евро навремето бъди сигурен, че нямаше да вземе отбор от малък град.

И аз имам спомени, че беше около 10 милиона лева, още повече, че беше и в ръководството ама.. Кур за него така или иначе. Едва ли щеше да постигне и тези успехи ако беше взел ЦСКА. 

То на времето след отпадането от Видзев, ако Гриша Ганчев бе взел Белите Орли, едва ли сега щеше да е собственик на ЦСКА, а Белите Орли щяха да ги гонят по титли, ама.. 🥲🥲

natopor4en

Петолъчките и техният сателит парният локомотив са най&голямото зло за родният футбол. Тези две копторни ями трябва да се изравнят със земята и да се преустанови тяхното изкуствено съществуване

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Just a fan

Смърделите ПУТКИ от бфс дали не ми сраха в устата. Алкохолизирани говнари 

Just a fan

Какво да лъже жъстафен сега за да му дадат отпуска, КАКВО ПИТАМ?????

Наистина ли в Разград изкарват феновете под 18 години, след тоталното обругаване на Литекс, несъвместимо с морала. Дали ще отидат на любимото 7?

raquishi
55 minutes ago, MJ23 said:

Наистина ли в Разград изкарват феновете под 18 години, след тоталното обругаване на Литекс, несъвместимо с морала. Дали ще отидат на любимото 7?

Стигнаха само до 5. Седмиците са ни резерве.

raquishi

Абе не ми харесаха днес Левскито. Да, биха в края, ама малко късмет ми се струва. Бая се зачервихме по едно време. 
Ще се успокоя с това, че Черно Море винаги са ни били тежък съперник, и всички имат проблеми на Тича. Този гнусен стадион, на който съм имал нещастието да стъпвам многократно.

• 2 weeks later...

Иван Турицов да вкара на 15 коеф е добър залог. Ако има дузпа трябва да бие той и да удължи сушата и прокобата.

• Wank 2

Кво стаа бе? 76 минута, а Лесни водят? Да не би най-после да спечелят нещо тия прокълнати от Кокала дебили? 😲

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Ахахахахах чорбарите какви са жалки с тоя микрофон към мегафона и колона да се чуват предимно те 😂😂😂

Himler

Честито левскари!

Дано само да не полетим в облаците след финал срещу супер жалък отбор.

Mariyan01

Мъри Стоилов е най-добрия български треньор и го показа за пореден път!

• Upvote 2
brayan_lotusrenault

Карло Мухар не става да играе и за U12 на Пакистан.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

raquishi

САМО ЛЕВСКИ! 
Цецка да не би да ни легнаха, а?

Възможно най-слабо представяне от страна на ЦСКА, аз съм в шок. Трябваше да ги бием с голяма разлика.

assenort

Че отборът, използван от Микренския киртак за пране на пари, е пълен скръб и мъка; сбирщина от черни и всякакви некадърни цветни човечета които не си дават зор за пет пари - за това спор няма.

Но има и друг ъгъл за поглеждане на текущата ситуация и "великата" победа на Лескито след случаен гол. Сираков и Джуджето са близки дружки, няма и две години откакто Насето публично се обясняваше в любов на Джуджето, че му бил дал пари на заем да "спаси" синия отбор. Идва отново момента на истината за Лескито, които се надяват, че с прехвърляне на акциите от Насо на всички желаещи, готови да се кихнат 200 или повече кинти на година ще осигурят стабилен годишен бюджет. Едно е да пуснеш тази муха на фенбойс, които с дни ще дивеят като болни прасета в еуфорията на спечелената купа, и съвсем друга би била ситуацията ако същите тези фенбойс бяха останали с пръст в устата за н-ти пореден път. С други думи, Джуджето като нищо може да е ударило едно рамо на дружката си Насо, особено след като червените некадърници с купа или без купа са си осигурили участието в мечтаните Европейски турнири тази година... Или казано по друг начин - целия този раздут финален мач е "мижи да те лъжем"...

Stay well!

natopor4en

ЛЕВСКИ ШАМПИОН. ЛЕВСКИ ШАМПИОН.

Какъв е тоя дим ? Аааа това е от скарата и от изпърженото свинско на нея :)

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Just a fan

Честито на всички говеда, време беше да видите и вие малко радост. Пожелавам ви успех в Европа, все пак трябва взаимно да си вдигаме коефициента. Колкото то моя любим отбор, не знам даже, какво да кажа и просто не мога да си обясня видяното този полусезон. Случва се да загубиш. случва се да не си във форма, но такова бездушие и безхаберие са непростими. Ще видим, какви ще ги надробят с половин отбор основни футболисти, които са с изтичащи договори, ама ми се струва, че тоя трансферен прозорец е последен шанс на Ганчев да докаже, че иска нещо повече от "играйкане".