Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

Just a fan

Двамата с Стойкас май не се обичат много-много в момента. Може и Гришата да е поръчал този нокаут :D

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

raquishi

Ебаси, от снощи насам вече тия линкове, дето сте пратили, са изтрити. Иначе на Стойкас малко му е това, той си го заслужава от години насам. Откакто литекс стана цска-софия, Стойкас е пълен неадекватник и винаги говори пълни глупости в интервюта. 
А това е ТОП кадър.
2C5978D3-661D-499D-B508-65F829C6BCD8.png.3b32864d73d6f5d962e7c80add827ae0.png

Edited by raquishi

И като се махне Гриша Ганчев кой идва? Диксън ли? По принцип "ултрасите" в България са примати с мозък на колибри. Да,тъпо е как Ганчев всяка година прави разпродажба и съсипва готов отбор,но просто няма хора в България, които да си дават парите за футбол. Много скоро ще видим агонията на Берое,Локо Пд и всички други гербаджийски отбори.

Just a fan

Мисля си, че има стабилен % от феновете, които не ги ебе. С Гриша Ганчев дойде стабилност, която беше мираж преди него, но с тази стабилност идват и очакванията. От години феновете имаме лукса да си говорим за футбол, не всяко лято и зима да се говори това дали ще се вземе лиценз или за неполучени заплати на футболисти и служители, но от 2016 насам клубът си тъпче на едно място, дори като отбор в момента сме по-зле от 2017. През миналия сезон имаше прогрес като постижения, но покрай влизането в групите на ЛЕ и спечелената купа едно 30-40% от мачовете бяха откровено посредствени.

Продажбата на футболисти е част от политиката на Ганчев, аз лично се съмнявам, че последните години в Литекс е дал и един лев от джоба си за издръжка и всичко е било плащано от трансферни суми, но именно тази политика лиши ЦСКА от поне една титла. 2018/19 ЦСКА спечели повече мачове от Лудогорец, допусна по-малко голове и в крайна сметка разликата на върха беше една точка. На полусезона Гришата продаде Десподов и Муридес.

• Upvote 2
raquishi
4 hours ago, Just a fan said:

Мисля си, че има стабилен % от феновете, които не ги ебе. С Гриша Ганчев дойде стабилност, която беше мираж преди него, но с тази стабилност идват и очакванията. От години феновете имаме лукса да си говорим за футбол, не всяко лято и зима да се говори това дали ще се вземе лиценз или за неполучени заплати на футболисти и служители, но от 2016 насам клубът си тъпче на едно място, дори като отбор в момента сме по-зле от 2017. През миналия сезон имаше прогрес като постижения, но покрай влизането в групите на ЛЕ и спечелената купа едно 30-40% от мачовете бяха откровено посредствени.

Продажбата на футболисти е част от политиката на Ганчев, аз лично се съмнявам, че последните години в Литекс е дал и един лев от джоба си за издръжка и всичко е било плащано от трансферни суми, но именно тази политика лиши ЦСКА от поне една титла. 2018/19 ЦСКА спечели повече мачове от Лудогорец, допусна по-малко голове и в крайна сметка разликата на върха беше една точка. На полусезона Гришата продаде Десподов и Муридес.

цска за гришата е просто бизнес, разберете го. 

Но си прав че наистина няма никой, който да го ебе за футбола тук и да дава пари за нашите отбори, просто няма финансов смисъл. В Левски едва когато ножа опря до кокала, феновете решиха да почнат да купуват фенски артикули, да купуват членски и абонаментни карти, и тн за да увеличат приходите на отбора си, а такива неща са съвсем нормални за нормалните отбори в Европа и Света. Да, тук сме по-бедни, но какво ти пречи примерно една членска карта от 14 лв на година? Или 1 тениска на сезон на стойност 90-100 лв?

А ултрасите са вредни за всеки един отбор, и трябва да бъдат заглушени и премахнати изцяло. 

Just a fan

ЦСКА няма как да бъде "просто бизнес" за Ганчев. Ако беше бизнес отдавна щеше да го е закрил, защото е на минус всеки сезон, от както пое отбора.

Кюстендилеца ебава ли се за Пенев? Ръководството го подкрепя безрезервно, правиш хубава победа с 4:2 след обрат и..го увошняваш?! 😂😂

Just a fan

Тука има два варианта, тая "голяма немска фирма" всъщност да си е на Стойкас и нищо да не се променя или да подготвят клуба за нови собственици.

220677818_4282453471801327_7531525274680197318_n.jpg

Ахахахах, чорбата за 90-ти път назначава Тройчо за треньор?! 😂 Тия са по-големи олигофрени и от Лесни ве, едни и същи некадърни дъртаци въртят за треньори от 20 години. Колко ли ще му е тоя път "рейна"? Аз залагам на 2 месеца! 😂 

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Best

Някой гледа ли нашите отбори в Европа днес? И трите тотална 0 без едно чисто положение. Кюскаха топката и чакаха мачовете да свършат 0:0. Хубавото поне е, че имаме три отбора в 3 квалификационен кръг на евротурнирите. Дано се подобрят, трансферния прозорец още е отворен.

Edited by The Best
  • Upvote 2

Дано Столипиновци паднат с 0:7 от Копенхаген, Турчогорец 0:5 от Олимпиакос и Литекс 0:3 от Осиек.

natopor4en
39 minutes ago, The Best said:

Някой гледа ли нашите отбори в Европа днес? И трите тотална 0 без едно чисто положение. Кюскаха топката и чакаха мачовете да свършат 0:0. Хубавото поне е, че имаме три отбора в 3 квалификационен кръг на евротурнирите. Дано се подобрят, трансферния прозорец още е отворен.

Аз не ги гледахме. Но като гледам резултатите във флашскора, петолъчките пак са яли хуяка хуяка и са минали с клизма. Добре че са Лудогорец, да отсрамят родният футбол с изразителна победа. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Just a fan

Гайтански се оттегля и Арда поеха хурката. Направиха добър отбор, хубав стадион, наложиха само български футболисти и е жалко, че се стига до край на финансирането им. Въпроса тук е дали тази новина не е продължение на промените в ЦСКА и скоро няма да видим нов собственик.

Поредното смешно отборче еднодневка фалира. Да им взимаме "лампите" на Локомотив 😂 Да целуват гъза на Бойко за тия 1/2 сезона.

Прилична игра вчера на Локо Сф срещу Локо Пд, толкова са ни възможностите към момента и ще разчитаме именно по такъв начин да "лъжем" съпернците си. Ясно е, че Локо Пд бяха изморени, бяха дали почивка на титулярите си и мислеха за мача им в четвъртък, но победата си е победа. Надявам се да вземем още 2-3 добри имена, особено на фланговете сме трагедия, атакуващ халф липсва и голаджия също, въпреки че двойника на Леао, който дойде от Нефтохимик  я заши супер класно. :D 

Ако така вървят нещата очаквам ние, Левски, Ботев Враца и Славия да се борим със зъби и нокти в дъното. Арда също не знам до колко ще запазят състава си, но като нищо може да се намесят и те, Ботев Пд са ми енигма с този техния собственик и кога ще му писне, Пирин и за тях нищо не се знае. В челото очаквам огромна разлика между Лудогорец и ЦСКА и останалите, Локо Пд ако продадат Илиев, Минчев, Карагерен както се говори ще свалят доста нивото, същото важи и за Берое, които въпреки че ни биха, не показаха кой знае каква игра. Царско село и 1948 очаквам да се утвърдят в средата на класирането, а Черно море да дръпнат вече към горната шестица.

On 7/30/2021 at 6:05 PM, Just a fan said:

Гайтански се оттегля и Арда поеха хурката. Направиха добър отбор, хубав стадион, наложиха само български футболисти

Мюмюнли Алахли и Гюргюз Севгиз ако са български здраве да е :beer:

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

natopor4en
On 7/30/2021 at 7:05 PM, Just a fan said:

Гайтански се оттегля и Арда поеха хурката. Направиха добър отбор, хубав стадион, наложиха само български футболисти и е жалко, че се стига до край на финансирането им. Въпроса тук е дали тази новина не е продължение на промените в ЦСКА и скоро няма да видим нов собственик.

По-скоро на Тулупа му биха шута и сега лакеите и придворните му шутове ще залязват един по един. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Just a fan
2 hours ago, MJ23 said:

въпреки че двойника на Леао, който дойде от Нефтохимик  я заши супер класно

Тоя черен тигър еба мамата на Левски Лом, по едно време ме хвана жал за десния бек :D. В тоя ред на мисли не е ли време Кокала да се завърне на бял кон в Локото и да спести на един малък град самоубийствените мисли след 500-ния пас между централните защитници? 😟