Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

The Best
2 hours ago, The Olimpic Hero said:

Боби, ти си НЕ-ЧО-ВЕК! Евала, хахахахахахахахахахахаха! Добър пореден филм, свързан с българската политика или българския футбол!

Иначе ако трябва да съм сериозен, не е случайно, че написах футбол и политика, защото те винаги са свързани. Поведението на Михайлов, Костадинов, Лечков и компания е едно към едно с наглостта на ГЕРБ и Бойко Борисов. Тези хора просто трябва да бъдат изметени, защото явно искат вечно да управляват България.

Не следя изобщо помията бг. футбол и грам не ме интересува, но след като прочетох изявлението на Михайлов, дори аз се възмутих и чак ми се догади. Толкова ли няма фенове, които да направят нещо по въпроса? Поне да изразят звучно несъгласието си? Срам за агитките на всички отбори, срам и за собствениците им. Това е безподобна гавра, задминаваща даже несвързаните простотии на новия канонизиран Юда от Банкя...

На тези от БФС насилствено задължително трябва да им се бият три-четири дози Астра Зенека и да приключват цирка.

Edited by The Best
  • Upvote 2
UNDERTAKER*

Специално в състоянието, в което се намира футболът ни, е нелепо президентът на Футболния съюз да се избира от клубовете. Като погледнеш само в първата ни лига половината клубове какво представляват, ме е страх да си помисля какво остава за останалите 500 или колкото са там клуба... Трябва ли гласът на някой клуб от някое село/малък град да тежи в случая и с какво помага той за решаването на основните пробелми, които трябва да са приоритет номер 1? Този собственик на клуб "n" с какво ще допринесе за каузата? Школа ли ще открие, футболисти ли ще развие... съмнявам се. Защо трябва той да решава кой ще управлява футбола? Самият факт, че президентът винаги се избира с нещо от рода на 475 гласа от 500 е достатъчно показателен как и защо гласуват тези клубове. Тук вече е малко и национален въпрос. Искаме или не искаме футболът да се развива. Защото, ако искаме, по този начин е доказано, че не става (при нас) и трябва държавата, а и хората, феновете, футболната общност да се намесят и да вземат позиция. Съвсем наскоро имахме пример в световен мащаб как трябва да се реагира, когато нещо е нередно, неморално, абсурдно.

Edited by UNDERTAKER*
  • Upvote 1
Dudley

Ама Бербатов ли да дойде да ни оправя футбола , където се отказа от националния отбор - предател , еничар и изменник . Добре дошъл Боби , време е за работа работа работа. 

• Haha 1
  • Facepalm 1
Brock_Lesnar

Ултимативния трол се оказа Боби Михайлов. :lol: Подобно завръщане едва ли някой е очаквал - явно е бил на лечение някъде. Година и половина след като подаде оставка си я оттегля и то само ден след като Барбуков обяви, че се кандидатира. Просто феноменално изпълнение! Счупил съм се от смях. :D :D :D 

Венци Стефанов уж беше в болница - нищо такова - връща се и ръси лафове как очаква всичко най-добро за футбола след завръщането на Боби, а като стана дума за уговаряне на мачове подпали яко, както и отрече да има намеса в промяната на формата на първенството от догодина, след като сега Славия е пред изпадане. :D Доближиха с тая среща оная с Бойко, Кралев, Черепа, Гришата и Боби, на която се разбраха да няма купуване на съдии и играчи и да няма уговаряне на мачове. Тая среща няма какво да я бие.:D :D :D

Edited by Brock_Lesnar
  • Upvote 1
  • Like 1

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

UNDERTAKER*

Давай Бербат!

https://berbatov.com/bg/blog/kolonkata-na-db-b34.html

(Р)еволюцията трябва да започне!

Безочие, наглост, постановка... Взимам назаем само част от заглавията в медиите! Това, което се случи онзиден, само ден след като аз казах, че се кандидатирам за президент на БФС, е най-грозното морално падение и акт на страхливост, което българският футбол е виждал! И ако ние позволим това да се случи, значи ние сме глупаците... Но тук идва важната роля и на върховния орган - Клубовете! Казах го много пъти. Трябва да има някаква реакция, декларация на несъгласие, свикване на конгрес с подписка... Нещо... Знам, че има клубове, които искат да се разбунтуват. Клубове, които виждат какво се случва и искат да покажат реакция. Сега е моментът. И никой няма да ви вини. Никой. Вие сте в правото си! Всички сме заедно в това и ще се подкрепим взаимно. Има и клубове, които ги е страх. А не трябва! Казах ви, аз и моят екип сме с вас! Не бъдете заложници на страха. Аз мога само да ви покажа каква промяна искам да донеса, но вие решавате накрая. И ако не изберете тази промяна, какво изобщо правим?! Как ще вървим напред?! Защо чувам постоянно викове за промяна?  А никаква реакция!? 

Това, което се случва, е подигравка с нашия занаят, с нашия любим спорт! Светът ни се смее. "Скай Спортс" е в потрес. Мен ме питат хора от чужбина: "Защо няма реакция на клубовете, след като искат промяна, а така се подиграват с тях?!", "Защо расисти, които не знаят от коя страна се рита топката, са все още в управлението, а цяла България има непоносимост към тях?" Чудя се какво да им кажа...

Може би, че трябва да сме по-смели... Че промяната вече е тук...  Изправих се и ви я разказах онзиден. Какво и как искам да променя, аз и екипът ми. Нали това искаме всички?! Ние сме тук, с вас. Клубове, фенове, журналисти, хора, рЕволюцията трябва да започне! Трябва да се събудим и да действаме. Аз и екипът ми вече направихме първата крачка, сега следват още много такива... След онова грозно първо полувреме в "Бояна" нищо не е приключило. Точно обратното. Сега започваме. Футболът ни е заложник на шепа хора, които си мислят, че може да правят каквото си искат. Казвам ви, че номерът им няма да мине! Нека бъдем заедно, нека бъдем за промяната!

Фенове, вие сте в силна позиция! Сигурен съм, че не сте съгласни с това, което се случва. Виждам какво пишете и публикувате. Но вие имате и по-голяма роля в случая. Можете да я изразите, защото знам, че сте за промяната! Не е задължително да сте за мен и екипа ми, но трябва да сте за промяната! А сме показали, че сме силни, като се обединим! Какъв по-добър момент от сегашния?!

Накрая, ако излезем от чисто моралната част и погледнем от другата - правната страна, ще видим, че на 18 октомври 2019 г. Изпълнителният комитет на БФС реши: Правомощията на Президент на БФС се изпълняват от Михаил Касабов - вицепрезидент, до провеждането на конгрес на съюза. До провеждането на конгрес на съюза!!! По мои сметки конгресът не е минал, и това решение продължава да е в сила! Още повече, че в Устава никъде не пише за процедура по оттеглянето на дадена оставка... 

Върховният орган е конгресът! Изпълнителният комитет има изчерпателно изброени правомощия и с това действие се прави опит за изземване на функциите на върховния орган и реално "избиране" на Президент, което решение може да се вземе само от Конгреса! Нито Законът, нито Уставът допускат това!

В Деня на саможертвата трябва да сме готови да направим саможертви в името на любимия ни спорт! Въпросът е дали има желаещи?!

Mmx

В спортал има любопитна статия за новия формат на Първа Лига.

”Без изпадащи от елита само по схемата Литекс”

Just a fan
26 minutes ago, Mmx said:

В спортал има любопитна статия за новия формат на Първа Лига.

”Без изпадащи от елита само по схемата Литекс”

А вместо да напишеш, че в Спортал има статия не можа ли да сложиш един линк към нея?

Mmx

Незнам дали може да се постват линкове във форума.

Edited by Mmx
itzo1994
44 minutes ago, Mmx said:

Незнам дали може да се постват линкове във форума.

Стига да не е просто линк без контекст или някакъв спам, нямаш проблеми. :) 

• Thanks 1

spacer.png

The Olimpic Hero

Легендата:

• Upvote 1

ЧОТУДЕ
47 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Легендата:

Вижте го в единия от клиповете, които е качил как танцува с някаква пичка и се опитва да й приложи belly to belly suplex:

Отдолу написал Kapchin style. :D

Edited by ЧОТУДЕ
  • Haha 1

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Just a fan

3 минути го гледаха това и стигнаха до заключение, че дузпа няма. :D 

E0fCBB0WEAk7xhL.jpg

MJ23

https://gong.bg/football-sviat/italia/multimedia/video/inter-i-atalanta-v-bitka-za-bylgarski-nacional-635533

АХАХАХАХАХАХАХХА 10 Млн за Антов  от Интер и Аталанта 😂😂😂 Те Болоня се чудят дали тва менте струва 3 млн,но вече Интер дава 10.. 😂 На есен в Лудогорец?

• Haha 3
natopor4en
17 hours ago, Just a fan said:

3 минути го гледаха това и стигнаха до заключение, че дузпа няма. :D 

E0fCBB0WEAk7xhL.jpg

Според мен това не е дузпа, а чисто ДУЗПИЩЕ. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Loop

Руски консорциум най-вероятно ще спасява "Левски"

Според някои информации от македонската преса консорциумът е от Чечня, но потвърждение за това все още няма. За участие на хора от републиката би спомогнал фактът, че (Благой) Георгиев игра в местния „Терек“ (Грозни). Там той бе любимец лично на Рамзан Кадиров, който го засипваше с дарове.

https://www.dnes.bg/football/2021/05/04/ruski-konsorcium-nai-veroiatno-shte-spasiava-levski.489158

Е, поне Кадиров знае как да се справи с наркоманските агитки наистина ефективно...... :blush: А Нурмагомедов (то къде Чечня, там и Дагестан) и свитата му ще са стюарди...

Edited by Loop

И кво от тва,  мач без значение, половината титуляри резерви. Очаквано беше да загубят. В мачовете със значение си взеха своето.

• Sad 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png